Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

      • Λυπημένη/-ος 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, playbunny είπε:

Καλημερα κουκλιτσα! Πως εισαι σημερα? Εφαγα μια τελειως ασχετη φλασια... μιλουσαμε το 2018 στο τοπικ "Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2019..." και με την @Nansy29 και πως τα εφερε η ζωη να ειμαστε εδω μαζι :wub:

:wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, playbunny είπε:

Α ρε Νανσουλι.. απο 1000 κυματα περασαμε!! :wub:

Με εχει πιασει ρομαντικη διαθεση λογω ορμονων, δεν παω καλα χεχε! :mrgreen: 

Δες το ημερολόγιο να κλάψεις λίγο να εκτονωθεις! Χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Α ρε Νανσουλι.. απο 1000 κυματα περασαμε!! :wub:

Με εχει πιασει ρομαντικη διαθεση λογω ορμονων, δεν παω καλα χεχε! :mrgreen: 

πραγματικα λαγουδακι κι εμενα απιστευτο μου φαινεται οτι φτασαμε μεχρι εδω!και σε λιγο καιρο πρωτα ο θεος θα εχουμε τα μωρακια μας αγκαλια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jerina είπε:

Κορίτσια εσάς έχουν τα μωράκια σας λόξυγκα; Εμένα κάθε μέρα μπορεί και δύο φορές την ημέρα!

Ναι και μενα εχουν! το ενα μωρακι το καταλαβαινω να εχει 2 φορες τη μερα συνηθως..το αλλο μια φορα η μερα παρα μερα..τι πλακα που εχουν....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια! Εμένα λοξυγγα δεν έχει αλλα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές.. όλη η κοιλια κουνιέται.. 

Κι εγώ δεν έχω καταλάβει να έχει λοξυγγα αλλά από κλωτσιές όλη μέρα κ όλη νύχτα! Είναι κακό να μην έχει λοξυγγα;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κανουν τα μωρακια σας;; κι εμενα έχει, κάποιες μέρες φουλ και 5 φορές ημερησίως αλλες μερες καθολου. Φυσιολογικο ειναι ναι. Αλλά πολύ κουνημα κλωτσιες κλπ. Απορώ πότε κ αν κοιμαται!! Τώρα που καθόμαστε κ το παρατηρώ νομίζω ότι κοιμάται εικοσαλεπτα, κατι τετοιο. 

  • Μου αρέσει 3

m8pQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nina94 said:

Κι εγώ δεν έχω καταλάβει να έχει λοξυγγα αλλά από κλωτσιές όλη μέρα κ όλη νύχτα! Είναι κακό να μην έχει λοξυγγα;;

Ετσι κι εγω, δεν εχω καταλαβει κατι σαν λοξυγγα αλλα οι κλωτσιες ερχονται βροχη.. καμια φορα και στερεο. Οπως χτες βραδυ χτυπαγε το κοριτσι μου κατω προς την ηβικη περιοχη, χτυπαγε και το αγορι μου πανω προς το στηθος. Ειχαν στησει πασχαλινο γλεντι τα δυο τους!  :mrgreen: 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ετσι κι εγω, δεν εχω καταλαβει κατι σαν λοξυγγα αλλα οι κλωτσιες ερχονται βροχη.. καμια φορα και στερεο. Οπως χτες βραδυ χτυπαγε το κοριτσι μου κατω προς την ηβικη περιοχη, χτυπαγε και το αγορι μου πανω προς το στηθος. Ειχαν στησει πασχαλινο γλεντι τα δυο τους!  :mrgreen: 

Αχχαχαχ και όνειρα γλυκά μαμά! Σηκώνεσαι το πρωί και τα πλευρά σου πονάνε λες κ σε δέρνανε το βράδυ! Χαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Αχχαχαχ και όνειρα γλυκά μαμά! Σηκώνεσαι το πρωί και τα πλευρά σου πονάνε λες κ σε δέρνανε το βράδυ! Χαχαχ

Για αυτό πονάνε τα πλευρά;;;με έχει τεντώσει αυτές τις μέρες!! Σαν να μου τα χτυπάνε με σφυρί!!!

@Klairi31 κορίτσι μου είσαι καλά;; Ναι πολύ κλωτσιά και λόξυγκας χαχαχαχα πλάκα έχει όντως!!

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Για αυτό πονάνε τα πλευρά;;;με έχει τεντώσει αυτές τις μέρες!! Σαν να μου τα χτυπάνε με σφυρί!!!

@Klairi31 κορίτσι μου είσαι καλά;; Ναι πολύ κλωτσιά και λόξυγκας χαχαχαχα πλάκα έχει όντως!!

Λίγο αυτά που κλωτσάνε, λίγο και οι αλλαγές που γίνονται στο σώμα μας για να χωράνε τα νινακια τι να σου κάνουν κ τα καημένα τα πλευρά! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Για αυτό πονάνε τα πλευρά;;;με έχει τεντώσει αυτές τις μέρες!! Σαν να μου τα χτυπάνε με σφυρί!!!

@Klairi31 κορίτσι μου είσαι καλά;; Ναι πολύ κλωτσιά και λόξυγκας χαχαχαχα πλάκα έχει όντως!!

Όλα καλα ναι!!! Ανήκω στους δικαιούχους της τηλεκαταρτισης βαουτσερ αν εχεις ακούσει και παλεύω όλη μέρα να συνδεθώ στην πλατφορμα τους να "τηλεκαταρτισθω" αλλα Έχει πέσει το σύστημα. Τα έχεις όλα ετοιμα; εχεις εκκρεμότητες από αγορές κλπ;;

  • Μου αρέσει 1

m8pQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...