Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Jerina είπε:

Γιατί μου είπε έχουν βαρέα μέταλλα κλπ.και για τις μυρωδιές όπως είπε η @Άννα.Κρήτη.@Άννα.Κρήτη. μάλλον δεν τα γνωρίζει καλά δεν ξέρω.... Δεν επέμενα και εγώ.. οπότε τα άφησα να ξεκουραστούν.

Εμενα μου ειπε οτι δν υπαρχει προβλημα και οτι εχει αποδειχθει οτι το ημιμονιμο δεν εισχωρει στο δερμα κλπ οποτε ολα καλα. Αλλα καλα εκανες ας τα ξεκουρασουμε λιγο τωρα. Κ εγω μονη μου τα εβγαλα τωρα που εκλεισαν ολα ασε 

Just now, Nina94 είπε:

Όχι δεν έχουν θέμα αν είναι βαμμένα... εγώ ξέρω πως καλό είναι να μην είναι μακριά για να μην γρατσουνίσουμε κατά λάθος το νινί μας αλλά κ για τα μικρόβια..

Ναι σωστα ! Και εγω κοντα τα εχω γι αυτο ακριβως το λογο! Τουλαχιστον ας εχουμε λιγο χρωματακι :)

  • Μου αρέσει 1

a85np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Νομίζω στην καισαρική επειδη είναι χειρουργείο δεν θελει βαμμένα νύχια, κρεμες, αρωματα, μακιγιάζ κλπ επειδη υπάρχει το ενδεχόμενο της ολικής νάρκωσης. Στον ΦΤ δεν έχουμε θεμα. Φαντάζομαι οτι λογικα θα μας τα πουν οι γιατροί μας πιο κοντά στις ΠΗΤ. :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως για τα κορίτσια που κάνουν καισαρική καλό είναι να το αποφύγουν το νύχι..αν και πλέον με τα με μηχανήματα του αναισθησιολογικου δεν υπάρχει φόβος κ να μην βλέπουν τον κορεσμό.

Το ασετον κορίτσια δύο γιατροί μου είπαν ότι περνάει κ πειράζει το μωρό κ δεν έκανα τίποτα στα νύχια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , playbunny είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Νομίζω στην καισαρική επειδη είναι χειρουργείο δεν θελει βαμμένα νύχια, κρεμες, αρωματα, μακιγιάζ κλπ επειδη υπάρχει το ενδεχόμενο της ολικής νάρκωσης. Στον ΦΤ δεν έχουμε θεμα. Φαντάζομαι οτι λογικα θα μας τα πουν οι γιατροί μας πιο κοντά στις ΠΗΤ. :)

Καλημέρα λαγουδάκι μ...εγω πήγα με βαμμένα νύχια κ χέρια κ πόδια κ μαλλί ισιο.....αχχαχαχα μάλιστα σχολιαζαμε με την αναισθησιολογο μ μεσα τα χέρια μ...κ επίσης φοράγα κ μασκαρα ...αμ τι ετσι θα ήμουν.....

καλημεραααααααααααααα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα λαγουδάκι μ...εγω πήγα με βαμμένα νύχια κ χέρια κ πόδια κ μαλλί ισιο.....αχχαχαχα μάλιστα σχολιαζαμε με την αναισθησιολογο μ μεσα τα χέρια μ...κ επίσης φοράγα κ μασκαρα ...αμ τι ετσι θα ήμουν.....

καλημεραααααααααααααα

Καλημερα! Χαχχα θεα που έβαλες κ μάσκαρα! Να σε δει όμορφη το μωρό! Κι εγώ το εχω σκεφτεί αλλά λέω μήπως μετά τη γεννα μου είναι δύσκολο να πηγαίνω να ξεβάφομαι γιαυτο μάλλον θα προτιμήσω να είμαι άβαφη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina94 είπε:

Καλημερα! Χαχχα θεα που έβαλες κ μάσκαρα! Να σε δει όμορφη το μωρό! Κι εγώ το εχω σκεφτεί αλλά λέω μήπως μετά τη γεννα μου είναι δύσκολο να πηγαίνω να ξεβάφομαι γιαυτο μάλλον θα προτιμήσω να είμαι άβαφη 

αδιάβροχη μάσκαρα γοατι θα ρίξεις κλάμα μόλις πάρεις το μωρό σ αγκαλιά ....δοκιμασμένο σ λεω...δεν φεύγει τίποτα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια!! Χαχαχα κι εγώ με μάσκαρα θα παω εννοείται μιας και έβαζα 4 χρονια βλεφαρίδες exte τώρα μου λείπουν πολύ αλλα δε πειράζει! Όσο τα τα νύχια jerina μου που σου είπε ότι έχουν βαριά μέταλλα τα βερνίκια κλπ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πες του κακώς σε τρομοκρατεί γιατί αν όντως είχαν θα είχαμε παθει κι εμείς ζημια τόσα χρόνια που τα φτιάχνουμε και κάτι θα ανιχνευοταν στο αίμα μας..θα προκαλουσαμε μαγνητικό πεδίο.. αν είναι δυνατόν τι είπε ο τύπος.. 

  • Μου αρέσει 3

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αδιάβροχη μάσκαρα γοατι θα ρίξεις κλάμα μόλις πάρεις το μωρό σ αγκαλιά ....δοκιμασμένο σ λεω...δεν φεύγει τίποτα.

 

Καλημέρα κορίτσι μου όμορφο!!! Εγώ σκεφτόμουν για να βάλω βλεφαρίδες!! Αλλά είναι και κλειστά τώρα.... Νύχια ρε συ δε με αφήνει αλλά θα τον ξαναπώ δε μπορώ έσκασα!! Ο Ντοκ σου είναι νέος και προχωρημένος και τα ξέρει καλύτερα αυτά. Δάγκωσε μπουτακια μικρής από μένα!!

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλημέρα κοριτσακια!! Χαχαχα κι εγώ με μάσκαρα θα παω εννοείται μιας και έβαζα 4 χρονια βλεφαρίδες exte τώρα μου λείπουν πολύ αλλα δε πειράζει! Όσο τα τα νύχια jerina μου που σου είπε ότι έχουν βαριά μέταλλα τα βερνίκια κλπ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πες του κακώς σε τρομοκρατεί γιατί αν όντως είχαν θα είχαμε παθει κι εμείς ζημια τόσα χρόνια που τα φτιάχνουμε και κάτι θα ανιχνευοταν στο αίμα μας..θα προκαλουσαμε μαγνητικό πεδίο.. αν είναι δυνατόν τι είπε ο τύπος.. 

Χαχαχαχαχα!! Είναι λίγο αυστηρός ο γιατρουλης μου μωρέ δεν τον αδικώ. Θα τον ζαλίσω όμως μέχρι να πει το ναι! Χαχαχαχαχα βαρέα μέταλλα έχουν και ξιφίες σολωμοι κλπ. Βλεφαρίδες σκέφτομαι και εγώ να βάλω να είμαι έτοιμη αλλά δεν έχουν ανοίξει ακόμη τα κέντρα αισθητικής....έτσι θα μείνουμε...

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι νυχτικες αγοράσατε; Βασικά πήρατε νυχτικες ή πιτζάμες; 
Ψαχνω να αγοράσω κ ή θα είναι σαν αυτές που φοραει η γιαγιά μου ή θα είναι σατέν με δαντέλα που δεν εχω βάλει ποτε και ντρέπομαι να κυκλοφορώ έτσι 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Κορίτσια τι νυχτικες αγοράσατε; Βασικά πήρατε νυχτικες ή πιτζάμες; 
Ψαχνω να αγοράσω κ ή θα είναι σαν αυτές που φοραει η γιαγιά μου ή θα είναι σατέν με δαντέλα που δεν εχω βάλει ποτε και ντρέπομαι να κυκλοφορώ έτσι 

Χαχαχ καλημέρα με έκανες κ γέλασα!! Καλέ υπάρχουν νυχτικες βαμβακερες νεανικές σε πολύ όμορφα σχέδια!! Κοίτα στο celestino και στα h&m που είναι και οικονομικές!! Οι σατέν δεν ξέρω αν θα σε βολεψουν πολύ γλιστράνε ρε παιδί μου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blonde είπε:

Χαχαχ καλημέρα με έκανες κ γέλασα!! Καλέ υπάρχουν νυχτικες βαμβακερες νεανικές σε πολύ όμορφα σχέδια!! Κοίτα στο celestino και στα h&m που είναι και οικονομικές!! Οι σατέν δεν ξέρω αν θα σε βολεψουν πολύ γλιστράνε ρε παιδί μου! 

Και λέει σκάμε μύτη στο μαιευτήριο με τις σατέν νυχτικιές με πούπουλα σαν την Μαρκορά... χαχαχα α

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα 3 οικονομικές νυχτικιές από ένα τοπικό σάιτ δέκα ευρώ η μία σε χρώματα. Δεν έχω συνηθίσει να φοράω νυχτικιές πόσω μάλλον σατέν με τιράντες κλπ. Θα πάρω και κανένα σορτσάκι με κανένα t-shirt γιατί με αυτά βολευομαι.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Εγώ πήρα 3 οικονομικές νυχτικιές από ένα τοπικό σάιτ δέκα ευρώ η μία σε χρώματα. Δεν έχω συνηθίσει να φοράω νυχτικιές πόσω μάλλον σατέν με τιράντες κλπ. Θα πάρω και κανένα σορτσάκι με κανένα t-shirt γιατί με αυτά βολευομαι.

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι να κάνω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα από celestino 3 νυχτικες γιατί θα κάνω καισαρικη οποτε δεν βολεύει η πυτζαμα..

πρίν από 45 λεπτά , Jerina είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όμορφο!!! Εγώ σκεφτόμουν για να βάλω βλεφαρίδες!! Αλλά είναι και κλειστά τώρα.... Νύχια ρε συ δε με αφήνει αλλά θα τον ξαναπώ δε μπορώ έσκασα!! Ο Ντοκ σου είναι νέος και προχωρημένος και τα ξέρει καλύτερα αυτά. Δάγκωσε μπουτακια μικρής από μένα!!

Χαχαχαχαχα!! Είναι λίγο αυστηρός ο γιατρουλης μου μωρέ δεν τον αδικώ. Θα τον ζαλίσω όμως μέχρι να πει το ναι! Χαχαχαχαχα βαρέα μέταλλα έχουν και ξιφίες σολωμοι κλπ. Βλεφαρίδες σκέφτομαι και εγώ να βάλω να είμαι έτοιμη αλλά δεν έχουν ανοίξει ακόμη τα κέντρα αισθητικής....έτσι θα μείνουμε...

Ναι γλυκια μου αλλά από τα νύχια δεν απορροφάται τιποτα γιατί είναι νεκρα κύτταρα, δεν είναι ζωντανός οργανισμός.. 

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...