Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μμαλλπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

      Ευχαριστώ πολύ..είμαι 37..πρώτη διέγερση το 21 2 ωοθυλάκια το ένα άδειο το άλλο έφτασε 3ης μέρας αρνητικό..το 22 διέγερση με ένα ωάριο πάλι τον επόμενο μήνα κάναμε με 2 ωοθυλάκια το ένα δεν γονιμοποιηθηκε κ βάλαμε τα δύο μαζί πάλι αρνητικό.μαλλον απέτυχαν λόγω εμβρύων.α έχω ένα ινομυωμα που δεν ενοχλεί.εχω κ κάποια αυτοάνοσα κ προδιάθεση για ζάχαρο..ο σύζυγος εχει κιρσοκήλη κ δεν είναι καλά τα σπερμοδιογραμματα.γιαυτο δεν κάνω συνέχεια εξωσωματική δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα κ σκέφτομαι τη δωρεά..με τον γιατρό είχα μιλήσει τον Νοέμβριο κ μου είχε πει πάλι για διέγερση οπότε σκέφτομαι να πάρω κ άλλη γνώμη.Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι όλες να γεννησουμε εύκολα!!:)

Κι εγώ μαλώνω πολύ γιατί έχει κάνει κατάληψη ο μικρός στο κρεβάτι μας,επειδή ο μπαμπας του δεν λέει να τον πάει στο κρεβάτι του όταν κοιμηθεί κ πάνω που το έμαθε φοβάμαι μη δεν ξαναγυρίσει εκει:P σημερα όμως δεν πέρασε το δικό τους!!!:mrgreen:

Να προσέχεις πολύ με τη δουλειά. Κι αν δεις ότι το σώμα δεν ακολουθεί,να το ακούσεις.

Μπαααα ξεκινά κάτι άλλο γιατί θα κολλησεις:lol:

 Εκτός κι αν σου αρέσουν οι σαπουνοπερες! 

Βγήκε καινούργια σεζόν από το how to get away with murder κ περιμένω πως κ πως να το δω!! Αυτό να δεις!!

Κι αν θες να γελάσεις jane the virgin(μιας κ είπα για σαπουνοπερες:mrgreen:)

Αααα εκανες σαν αλλεργική αντίδραση το δερμα? Τι μάσκα φοράς?

Κι εμείς το ίδιο κατάληψη στο κρεββάτι κι εγώ κοιμάμαι στο μόνο! Ο αντρ Ας μ δεν χωράει εκεί να τον κοιμησει κι εγώ δεν έχω αντοχή καμμία για παραμύθια κ ζουζουνιες! Κακώς...Δεν ξέρω πώς θα πάει!

Χειρουργική φοράω κ νομίζω είναι καλής ποιότητας αλλά μιλάω συνέχεια κ ιδρωμένη μόνιμα εκεί! Σκουπιζομαι με χαρτομάντιλο, αλλάζω μασκα αλλά τα ίδια! Ας δροσίσει να μην ιδρώνω τουλάχιστον. Οι υφασμάτινες μουσκευουν από την ανάσα κ τα σταγονίδια από το στόμα, είναι χάλια! Τη σηκώνω κ κάθε τόσο να πιω νερό,βγαίνω κι έξω να πάρω μια ανάσα κι εγώ κ το δέρμα! Υποφερτη είναι γμτο οκ την αντέχω αλλά όχι κ σαν ψιλοεγκαυμα που μου έχει κάνει!2 βδομαδουλες κ μετά σπίτι ελεύθερη για λιγο!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

5 ώρες πρίν, Marti είπε:

Ναι ναι τα 9 50 είναι του γιατρού.. 

Στο γενεσις.. Οι τιμές στις κλινικές είναι συν πλην 100 ευρώ.. Επιτρέπεται μονο ενας σύνοδος με τεστ για 2ωρες την ημέρα.. Για 1-15/9δεν επιτρέποταν κάνεις.. 

@Renez μου αν ειχα αποφάσισει γιa νοσοκομείο θα έπρεπε να ειχα βρει κ νοσοκομειακο γιατρό για να με βλέπει.. 

@Marti ήμουν σήμερα στο Γένεσις για nst, ρώτησα και δυστυχως μου είπαν ότι εξακολουθεί να ισχύει ο,τι ίσχυε, δλδ καθόλου επισκεπτήριο και ο συνοδός μόνο την ώρα του τοκετού εφόσον έχει κάνει τεστ covid, καθόλου μετα. Αυτά σε δίκλινο ή τρίκλινο. Μονοκλινο αν δεν απατωμαι μπορεί να μείνει ο συνοδός.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κι εμείς το ίδιο κατάληψη στο κρεββάτι κι εγώ κοιμάμαι στο μόνο! Ο αντρ Ας μ δεν χωράει εκεί να τον κοιμησει κι εγώ δεν έχω αντοχή καμμία για παραμύθια κ ζουζουνιες! Κακώς...Δεν ξέρω πώς θα πάει!

Χειρουργική φοράω κ νομίζω είναι καλής ποιότητας αλλά μιλάω συνέχεια κ ιδρωμένη μόνιμα εκεί! Σκουπιζομαι με χαρτομάντιλο, αλλάζω μασκα αλλά τα ίδια! Ας δροσίσει να μην ιδρώνω τουλάχιστον. Οι υφασμάτινες μουσκευουν από την ανάσα κ τα σταγονίδια από το στόμα, είναι χάλια! Τη σηκώνω κ κάθε τόσο να πιω νερό,βγαίνω κι έξω να πάρω μια ανάσα κι εγώ κ το δέρμα! Υποφερτη είναι γμτο οκ την αντέχω αλλά όχι κ σαν ψιλοεγκαυμα που μου έχει κάνει!2 βδομαδουλες κ μετά σπίτι ελεύθερη για λιγο!

Έχει αντιδράσει το δέρμα σου... Όσο μπορείς να την βγάζεις κ να πλένεις το δέρμα σου κι αν είναι δυνατόν μετά να αλλάζεις... Θα σε βοηθούσε κάποια κρέμα (ίσως κορτιζόνη) αλλά άστο για μετά τη γέννα. Κρίμα να έχεις κι αυτό να σε βασανίζει. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα για το θέμα ύπνου... Εγώ όμως δεν αλλάζω κρεβάτι!!! Βάζω κ το μαξιλάρι θηλασμού μπροστά μου κ κάνω τοιχος:lol:

Από σήμερα κάθε κατεργάρης στο πάγκο του γιατί θα μπλεξουμε σε λίγες μέρες!!!!

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βολεύεστε να κοιμηθείτε τα βραδιά; Εγώ νιώθω τα πόδια του στο πλάι της κοιλιάς ή τον ποπουδάκο του και φοβάμαι μην τον τραυματίσω-πλακώσω αν είμαι γυρισμένη στο πλάι. Αφήστε που πονάω λιγάκι. Ανάσκελα δεν μπορώ καθόλου, νιώθω πολύ βάρος. Σήμερα έκανα κι εγώ κάποιες δουλίτσες και το βραδάκι είχα πολύ έντονο πόνο στη μέση αλλά τώρα πέρασε!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kristalenia είπε:

Κορίτσια βολεύεστε να κοιμηθείτε τα βραδιά; Εγώ νιώθω τα πόδια του στο πλάι της κοιλιάς ή τον ποπουδάκο του και φοβάμαι μην τον τραυματίσω-πλακώσω αν είμαι γυρισμένη στο πλάι. Αφήστε που πονάω λιγάκι. Ανάσκελα δεν μπορώ καθόλου, νιώθω πολύ βάρος. Σήμερα έκανα κι εγώ κάποιες δουλίτσες και το βραδάκι είχα πολύ έντονο πόνο στη μέση αλλά τώρα πέρασε!! 

Φυσικά κ δεν βολευομαστε:tongue:

Να προσπαθείς να μην κουράζεσαι,δεν έχουμε αντοχές πλέον!!:)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kristalenia είπε:

Κορίτσια βολεύεστε να κοιμηθείτε τα βραδιά; Εγώ νιώθω τα πόδια του στο πλάι της κοιλιάς ή τον ποπουδάκο του και φοβάμαι μην τον τραυματίσω-πλακώσω αν είμαι γυρισμένη στο πλάι. Αφήστε που πονάω λιγάκι. Ανάσκελα δεν μπορώ καθόλου, νιώθω πολύ βάρος. Σήμερα έκανα κι εγώ κάποιες δουλίτσες και το βραδάκι είχα πολύ έντονο πόνο στη μέση αλλά τώρα πέρασε!! 

Πως να βολευτεις όταν ο άνθρωπος μέσα απλώνεται? Βάλε μαξιλάρια παντού,κεφάλι πλάτη ,κοιλιά,ανάμεσα πόδια κ τσέκαρε τι σε βολευει

Just now, Anastasia05 είπε:

Έχει αντιδράσει το δέρμα σου... Όσο μπορείς να την βγάζεις κ να πλένεις το δέρμα σου κι αν είναι δυνατόν μετά να αλλάζεις... Θα σε βοηθούσε κάποια κρέμα (ίσως κορτιζόνη) αλλά άστο για μετά τη γέννα. Κρίμα να έχεις κι αυτό να σε βασανίζει. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα για το θέμα ύπνου... Εγώ όμως δεν αλλάζω κρεβάτι!!! Βάζω κ το μαξιλάρι θηλασμού μπροστά μου κ κάνω τοιχος:lol:

Από σήμερα κάθε κατεργάρης στο πάγκο του γιατί θα μπλεξουμε σε λίγες μέρες!!!!

Αυτό το τοιχακι κάνω κι εγώ με το μαξιλάρι θηλασμού για να με προστατεύει κι απ τις κλωτσιές! Μερικές φορές ξαπλώνω αργά μαζί τους ή το πρωί έρχεται ο μικρός να με βρει κατά τις 7 ή με φωνάζει να παω εκεί!

Βάζω από τη κρέμα ημέρας κ το βράδυ λίγο αμυγδαλελαιο, για να δούμε...

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πως να βολευτεις όταν ο άνθρωπος μέσα απλώνεται? Βάλε μαξιλάρια παντού,κεφάλι πλάτη ,κοιλιά,ανάμεσα πόδια κ τσέκαρε τι σε βολευει

Αυτό το τοιχακι κάνω κι εγώ με το μαξιλάρι θηλασμού για να με προστατεύει κι απ τις κλωτσιές! Μερικές φορές ξαπλώνω αργά μαζί τους ή το πρωί έρχεται ο μικρός να με βρει κατά τις 7 ή με φωνάζει να παω εκεί!

Βάζω από τη κρέμα ημέρας κ το βράδυ λίγο αμυγδαλελαιο, για να δούμε...

Θα το μαλακώσει το λαδακι κ ίσως ηρεμήσει λίγο το ξεφλούδισμα αλλά η κοκκινίλα... Βάλε μια φορα κ βλέπεις πως πάει...

Αλλιώς λίγη υπομονή για τώρα κ το κοιτάς κ μετά την εγκυμοσύνη που ίσως να μην σε ενοχλεί τόσο

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου και εγώ δε βολευομαι με τίποτα, ούτε να γυρίσω πλευρό ούτε να κάνω την παραμικρή κίνηση καλά καλα.. Για περπάτημα δεν το συζητω πάω να κάνω ένα βήμα και δεν μπορώ από τον πόνο κάτω, σαν να χω χτυπήσει στην ευαίσθητη περιοχή ένα πραγμα.. αν πάλι ζοριστω λίγο συνηθίζω και κάνω κάποια βήματα.. κ αυτά μετά δυσκολίας..

Σήμερα στo nst πολύ ελαχιστες συσπάσεις είχα.. άντε να περάσουν οι μέρες.. 38+5 αύριο πρώτα ο Θεός! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kristalenia said:

Κορίτσια βολεύεστε να κοιμηθείτε τα βραδιά; Εγώ νιώθω τα πόδια του στο πλάι της κοιλιάς ή τον ποπουδάκο του και φοβάμαι μην τον τραυματίσω-πλακώσω αν είμαι γυρισμένη στο πλάι. Αφήστε που πονάω λιγάκι. Ανάσκελα δεν μπορώ καθόλου, νιώθω πολύ βάρος. Σήμερα έκανα κι εγώ κάποιες δουλίτσες και το βραδάκι είχα πολύ έντονο πόνο στη μέση αλλά τώρα πέρασε!! 

Αποκλείεται να τραυματιστεί το παιδί! Είναι πολύ καλά προστατευμένο μέσα στη μήτρα.

Εγώ δυσκολεύομαι πολύ να βολευτω, τα καταφέρνω μετά από κάνα τέταρτο. Μόλις ξαπλώσω με κλωτσαει για πολλή ώρα. Κ μετά από κάνα διώρο ξυπνάω με απίστευτο πόνο στο πόδι που έχω πλακώσει!

Ξεκίνησα κ περπατάω τώρα που μπήκα στον ένατο, μπας κ βοηθήσω το μπέμπη να γυρίσει! Ευτυχώς δεν έχω πολλή δύσπνοια κ καταφέρνω σχεδόν μισή με μία ώρα. Αλλά πάω σα χελώνα. Και σαν βάρκα.

Just now, Christinα said:

Κι εμείς το ίδιο κατάληψη στο κρεββάτι κι εγώ κοιμάμαι στο μόνο! Ο αντρ Ας μ δεν χωράει εκεί να τον κοιμησει κι εγώ δεν έχω αντοχή καμμία για παραμύθια κ ζουζουνιες! Κακώς...Δεν ξέρω πώς θα πάει!

Χειρουργική φοράω κ νομίζω είναι καλής ποιότητας αλλά μιλάω συνέχεια κ ιδρωμένη μόνιμα εκεί! Σκουπιζομαι με χαρτομάντιλο, αλλάζω μασκα αλλά τα ίδια! Ας δροσίσει να μην ιδρώνω τουλάχιστον. Οι υφασμάτινες μουσκευουν από την ανάσα κ τα σταγονίδια από το στόμα, είναι χάλια! Τη σηκώνω κ κάθε τόσο να πιω νερό,βγαίνω κι έξω να πάρω μια ανάσα κι εγώ κ το δέρμα! Υποφερτη είναι γμτο οκ την αντέχω αλλά όχι κ σαν ψιλοεγκαυμα που μου έχει κάνει!2 βδομαδουλες κ μετά σπίτι ελεύθερη για λιγο!

Χαρά στο κουράγιο σου που δουλεύεις ακόμα.. είσαι αξιέπαινη. Εγώ προσπαθώ να κάνω λίγη δουλειά και δεν αντέχω να καθίσω στην καρέκλα για περισσότερο από 10-15 λεπτά. Θέλω να σηκωθώ να περπατήσω, να διπλωσω τα πόδια, να αλλάξω στάση τελοσπαντων!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα περπάτησα 45 λεπτά!! Κατόρθωμα γτ δεν κουράστηκα. Οι πόνοι της μέσης με αφήσανε όπως κ που πήγαινα τουαλέτα κάθε μια ώρα. Αναμονή μέχρι τη Κυριακή! Αν κ πιστεύω μάλλον θα πάω με πρόκληση κ δεν το πολύ θέλω..

Κ εγώ επειδή κοιμάμαι πλάγια νιώθω από τη μια μεριά τον ποπο και από την άλλη τα πόδια!!

@Renez υπομονή ! Αν φτάσεις μέχρι 39η ακόμα καλύτερα.  Κ εγώ κοιμησα το μωρό κ θα εδώ netflix. Καλά που υπάρχει κ αυτό. 

Να σας πω τι νιώθω? Χθες που πήγαινα τουαλέτα ένιωθα το μωρό σχεδόν στον κόλπο. Αφού σφιγομουν κ δεν μπορούσα γτ ένιωθα κάτι, μάλλον το κεφάλι.  Από σήμερα το πρωί που σταμάτησαν οι πόνοι δεν το νιώθω αυτό. Σαν να ανέβηκε πάλι το μωρό ενω είχε εμπεδωθεί.

 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kristalenia είπε:

Κορίτσια βολεύεστε να κοιμηθείτε τα βραδιά; Εγώ νιώθω τα πόδια του στο πλάι της κοιλιάς ή τον ποπουδάκο του και φοβάμαι μην τον τραυματίσω-πλακώσω αν είμαι γυρισμένη στο πλάι. Αφήστε που πονάω λιγάκι. Ανάσκελα δεν μπορώ καθόλου, νιώθω πολύ βάρος. Σήμερα έκανα κι εγώ κάποιες δουλίτσες και το βραδάκι είχα πολύ έντονο πόνο στη μέση αλλά τώρα πέρασε!! 

Κ εγώ τον νιώθω εκεί που λες φίλη αλλά δεν φοβάμαι καθόλου μην τον ενοχλήσω!! Μια χαρά προστατευμένα ειναι αυτά στη κοιλίτσα μας,εμάς βασανίζουν:D

Πάντως μπορώ να κοιμηθώ μόνο με μαξιλάρι ανάμεσα από τα πόδια μου κ πολλές φορές το βάζω κ λίγο κάτω από τη κοιλιά μου κ με ισορροπεί καπως..δε ξέρω πως να στο εξηγήσω..

Αχχχ οι μεσουλες μας..είναι επειδή γίνονται λέει κ οι σύνδεσμοι πιο ελαστικοί γτ προετοιμάζονται για τη γέννα..

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα περπάτησα 45 λεπτά!! Κατόρθωμα γτ δεν κουράστηκα. Οι πόνοι της μέσης με αφήσανε όπως κ που πήγαινα τουαλέτα κάθε μια ώρα. Αναμονή μέχρι τη Κυριακή! Αν κ πιστεύω μάλλον θα πάω με πρόκληση κ δεν το πολύ θέλω..

Κ εγώ επειδή κοιμάμαι πλάγια νιώθω από τη μια μεριά τον ποπο και από την άλλη τα πόδια!!

@Renez υπομονή ! Αν φτάσεις μέχρι 39η ακόμα καλύτερα.  Κ εγώ κοιμησα το μωρό κ θα εδώ netflix. Καλά που υπάρχει κ αυτό. 

Να σας πω τι νιώθω? Χθες που πήγαινα τουαλέτα ένιωθα το μωρό σχεδόν στον κόλπο. Αφού σφιγομουν κ δεν μπορούσα γτ ένιωθα κάτι, μάλλον το κεφάλι.  Από σήμερα το πρωί που σταμάτησαν οι πόνοι δεν το νιώθω αυτό. Σαν να ανέβηκε πάλι το μωρό ενω είχε εμπεδωθεί.

 

Ααααα μήπως το συνηθισες εσύ σαν αίσθηση? Η ίσως να γύρισε κάπως το κεφαλάκι κ να μη σε ενοχλεί τόσο.. Ρωτάω γτ νομίζω πως αν εμπαιδωθουν δεν ξανά ανεβαίνουν μετα γτ τους είναι πολύ στενά εκεί κάτω..έτσι αρχίζει κ σιγά σιγά ο τοκετός λένε..τώρα τι να σου πω..

Ναιιι το νετφλιξ από τα καλύτερα 7€ το μήνα μου:P τώρα είδα μια ταινία "devil" μέτρια κ θέλω να δω κ τον "τραυματιοφορέα"..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ εγώ τον νιώθω εκεί που λες φίλη αλλά δεν φοβάμαι καθόλου μην τον ενοχλήσω!! Μια χαρά προστατευμένα ειναι αυτά στη κοιλίτσα μας,εμάς βασανίζουν:D

Πάντως μπορώ να κοιμηθώ μόνο με μαξιλάρι ανάμεσα από τα πόδια μου κ πολλές φορές το βάζω κ λίγο κάτω από τη κοιλιά μου κ με ισορροπεί καπως..δε ξέρω πως να στο εξηγήσω..

Αχχχ οι μεσουλες μας..είναι επειδή γίνονται λέει κ οι σύνδεσμοι πιο ελαστικοί γτ προετοιμάζονται για τη γέννα..

Ααααα μήπως το συνηθισες εσύ σαν αίσθηση? Η ίσως να γύρισε κάπως το κεφαλάκι κ να μη σε ενοχλεί τόσο.. Ρωτάω γτ νομίζω πως αν εμπαιδωθουν δεν ξανά ανεβαίνουν μετα γτ τους είναι πολύ στενά εκεί κάτω..έτσι αρχίζει κ σιγά σιγά ο τοκετός λένε..τώρα τι να σου πω..

Ναιιι το νετφλιξ από τα καλύτερα 7€ το μήνα μου:P τώρα είδα μια ταινία "devil" μέτρια κ θέλω να δω κ τον "τραυματιοφορέα"..

Μπορεί να ισχύει αυτό που λες να το συνήθισα γτ νιώθω κάτι πόνακια ανά διαστήματα κάτω χαμηλά.  Να δεις τον τραυματιοφορεα! Χθες το είδα.  Καλή μπορώ να πω.. to devil είναι θρίλερ?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Μπορεί να ισχύει αυτό που λες να το συνήθισα γτ νιώθω κάτι πόνακια ανά διαστήματα κάτω χαμηλά.  Να δεις τον τραυματιοφορεα! Χθες το είδα.  Καλή μπορώ να πω.. to devil είναι θρίλερ?

Ναι θρίλερ με περισσότερο θα έλεγα αγωνία αλλά οκ σε κρατάει να το δεις! Θα τον δω οπωσδήποτε το έχω σταμπαρει;)

Βλέπω κ μια σειρά τώρα " 3% " λέγεται..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι θρίλερ με περισσότερο θα έλεγα αγωνία αλλά οκ σε κρατάει να το δεις! Θα τον δω οπωσδήποτε το έχω σταμπαρει;)

Βλέπω κ μια σειρά τώρα " 3% " λέγεται..

Θα την δω κ τν σειρά μήπως μου αρέσει .. !


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου!!!! Όπως καταλαβαίνετε ούτε κινητό δεν προλαβαίνω να πιάσω να σας γράψω!!

Μου λείψατε και δεν μπορώ να διαβάσω τι έχετε γράψει... ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Εμείς είμαστε μια χαρά τώρα...Η μικρούλα είχε ανεβάσει λίγο ικτερο και την κράτησαν 2 μέρες.. τώρα είμαστε σπιτάκι μας ... 

Εγώ σήμερα θα βγάλω τα ράμματα και Όλα καλά!!!

Έπεσε και ο αφαλουλης σήμεραστο μπάνιο μας! 

Σας φιλωωωωωω

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...