Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Καλημερα!!!

@kristaleniaΜε το καλό κορίτσι μου! Ήρθε η ώρα! Τι καλά!!!! Μη στεναχωριέσαι για την καισαρική, κάνεις ότι πρέπει για να είναι καλά το μωρό σ κ εσύ! Όλα θα πάνε καλά κ θα έχεις ένα γερό κ ξεκούραστο μωράκι αγκαλίτσα! Στις 35 κ κάτι εμένα ήταν 2800 Αλλά μην κολλάς στα κιλά!

Κι εγώ έχω όρεξη κορίτσια μου...αυτές τις 2 εβδομάδες μοιραστήκαμε 1 κιλό με τη κόρη μου! Φτάσαμε αισίως τα 12 νομίζω! Έχει γυρίσει για αυτό κ τέλος καουρες αλλά εγώ κάθε απόγευμα μια ανακατωσούρα λάιτ την έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης κ ακόμα! Και το βράδυ ότι κ να φάω νοιώθω βαρυ6στομαχι. Δεν πτοουμαι όμως, κρατάω απόθεμα!!!:mrgreen:

@ada32 έτοιμη σε βρίσκω φίλη!!! Άντε με το καλό κ με ένα πόνο!!! Να ελευθερωθεις που λέει κ η Αναστασία να ξεκουραστείς!!! Αχ βρε σε όλες μας, γερά μωράκια ζωηρά κ ζουμπουρλουδικα!:x

Σε ευχαρστω κορίτσι μου! Πιστεύω τις επόμενες μέρες θα γεννήσω .. όλες να γεννησουμε να ξεφουσκοσουμε πια  κ να είμαστε καλά κ εμείς κ τα μωρά μας..

Εμένα πάντως μου κόπηκε η όρεξη από χθες το απόγευμα..! περίεργο..

1 hour ago, Anastasia05 είπε:

Λογικά επειδή έχουν κατέβει τα μωράκια κ δεν πιέζουν τόσο το στομάχι :)

Καλημέρα!! Πώς είσαι τώρα ?

@elenioz Σαν να μην έχω κάτι.. Μέχρι τις 7 είχα σχεδόν κάθε 1 ώρα υποφερτους πόνους , Τώρα τίποτα  . Μόνο στην κοιλιά όταν σηκώνομαι.  Σήμερα το βραδάκι θα βγω για περπάτημα με τον άντρα μου , πρεπ ει να το κάνω.. χθες με έπιασε κάτι κ έλεγα δεν θέλω να γεννήσω... χαχαχα

@Renez Όχι Δν θα φύγει! Έχουμε δικη μας επιχείρηση κ τον πίεζαν απλά να παραδώσει όσο πιο νωρίς γίνεται κ πήγε  χθες ο καημένος. Τώρα εδώ Θεσσ/ Νίκη θα είναι!

@Marti με το καλό!που θα γεννήσεις? Εγώ σαν πρώτη επιλογή λέω σε εφημερεύον ιπποκρατειο η Παπαγεωργίου αλλιώς γενική κλινική (πολλά τα λεφτά αλλά αν δουλεύεις οκ θα τα δώσεις αν θες καλύτερες  συνθήκες δωματιου κτλ απλά εγώ φοβάμαι κ για το μωρό κ σκέφτομαι το νοσοκομείο, το πρώτο ενώ γεννήθηκε πολύ γρήγορα κ Φ.τ  νοσηλεύτηκε κατευθείαν στην μενν λόγω ταχυπνοιας κ έχω το άγχος κ για τη μπέμπα Μήπως γεννήσω πάλι γρήγορα  η ζοριστει κ χρειαστεί κ αυτή).  Τι ισχύει στα νοσοκομεία? Πας μόνο με έναν συνοδό, σου κάνουν τεστ εσένα κ μέχρι να γεννήσεις σε περιμένει ο συνοδός.  Μετά δίνει τα πράγματα σου, βλέπει το μωρό  κ για τις επόμενες 4 μέρες δεν ξανά έρχεται κάνεις στο δωμάτιο.  Στο διάδρομο μπορείς να βγεις κ να συναντήσεις κόσμο αλλά δεν ξέρω τι κ πως ακριβώς.  Το μωρό το ξανά βλέπουν όταν βγαίνεις. Αυτά πριν 2 βδομάδες που είχα πάρει τηλ.  Φαντάζομαι δεν θα άλλαξε κάτι.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, ada32 είπε:

Σε ευχαρστω κορίτσι μου! Πιστεύω τις επόμενες μέρες θα γεννήσω .. όλες να γεννησουμε να ξεφουσκοσουμε πια  κ να είμαστε καλά κ εμείς κ τα μωρά μας..

Εμένα πάντως μου κόπηκε η όρεξη από χθες το απόγευμα..! περίεργο..

Δεν μπορούσα να περπατήσω σήμερα,λίγο χρειάστηκε αλλά με το ζόρι όσο περπάτησα...

Κ γύρισα κ κοιμήθηκα κιόλας. 

Εσύ πως είσαι από πόνους? Από κάτω το βάρος κ το πιάσιμο που νιώθω είναι πιο έντονο μου φαίνεται.

Η μέση που ειπες πριν δεν με πονάει περισσότερο από τις άλλες μερες

Just now, ada32 είπε:

Σε ευχαρστω κορίτσι μου! Πιστεύω τις επόμενες μέρες θα γεννήσω .. όλες να γεννησουμε να ξεφουσκοσουμε πια  κ να είμαστε καλά κ εμείς κ τα μωρά μας..

Εμένα πάντως μου κόπηκε η όρεξη από χθες το απόγευμα..! περίεργο..

 Σαν να μην έχω κάτι.. Μέχρι τις 7 είχα σχεδόν κάθε 1 ώρα υποφερτους πόνους , Τώρα τίποτα  . Μόνο στην κοιλιά όταν σηκώνομαι.  Σήμερα το βραδάκι θα βγω για περπάτημα με τον άντρα μου , πρεπ ει να το κάνω.. χθες με έπιασε κάτι κ έλεγα δεν θέλω να γεννήσω... χαχαχα

Αν μπορείς να περπατήσεις,να το κάνεις... Εγώ πλέον δεν αντέχω.. Έχω κουράγιο μόνο για ψιλοδουλειες σπίτι..

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν μπορούσα να περπατήσω σήμερα,λίγο χρειάστηκε αλλά με το ζόρι όσο περπάτησα...

Κ γύρισα κ κοιμήθηκα κιόλας. 

Εσύ πως είσαι από πόνους? Από κάτω το βάρος κ το πιάσιμο που νιώθω είναι πιο έντονο μου φαίνεται.

Η μέση που ειπες πριν δεν με πονάει περισσότερο από τις άλλες μερες

Αν μπορείς να περπατήσεις,να το κάνεις... Εγώ πλέον δεν αντέχω.. Έχω κουράγιο μόνο για ψιλοδουλειες σπίτι..

Έτσι ήμουν κ εγώ στην εβδομάδα σου κ μετά.  Περπάτημα με τίποτα.. βάρος νιώθω πολύ από χθες εγώ κ πολύ κινητικότητα από το μωρό.  Σαν να απλώνεται σαν να μην βολεύεται, χτες όλη νύχτα κουνιόταν.  

Εσύ μάλλον θα γεννήσεις νωρίτερα. Έγω δεν είχα τέτοια σημάδια μέχρι χθες. Καλά μην φανταστείς  όσο αντέξω θα πάω βόλτα, Δεν θα φτάσω στα όρια μου.. εξάλλου αν δεν έρθει φυσιολογικά , υπάρχει η πρόκληση κ η καισαρική . Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα γεννήσουν όλες .. απλά λίγο βαρέθηκα λίγο αγχώθηκα λίγο σκέφτομαι διάφορα  .. με καταλαβαίνεις.

Τι δουλειές κάνεις? Εγώ μόνο πιάτα, πλυντήριο , λίγο συμμάζεμα κ ελαφρύ μαγείρεμα. Κ το μωρό στους γονείς μου. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Έτσι ήμουν κ εγώ στην εβδομάδα σου κ μετά.  Περπάτημα με τίποτα.. βάρος νιώθω πολύ από χθες εγώ κ πολύ κινητικότητα από το μωρό.  Σαν να απλώνεται σαν να μην βολεύεται, χτες όλη νύχτα κουνιόταν.  

Εσύ μάλλον θα γεννήσεις νωρίτερα. Έγω δεν είχα τέτοια σημάδια μέχρι χθες. Καλά μην φανταστείς  όσο αντέξω θα πάω βόλτα, Δεν θα φτάσω στα όρια μου.. εξάλλου αν δεν έρθει φυσιολογικά , υπάρχει η πρόκληση κ η καισαρική . Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο θα γεννήσουν όλες .. απλά λίγο βαρέθηκα λίγο αγχώθηκα λίγο σκέφτομαι διάφορα  .. με καταλαβαίνεις.

Τι δουλειές κάνεις? Εγώ μόνο πιάτα, πλυντήριο , λίγο συμμάζεμα κ ελαφρύ μαγείρεμα. Κ το μωρό στους γονείς μου. 

Δε μπορώ να σταθώ σου λέω σήμερα! Έχω θρονιαστει στο καναπέ κ δε κουνιέμαι απ' όταν γύρισα!

Μαγείρεμα, λίγο πιάτα ,πλυντήριο (όχι άπλωμα μόνο μάζεμα τα στεγνά) πολύ λίγο σίδερο, λίγο σκουπα ηλεκτρικη(είναι χειρος κ δεν σκύβω) κ λίγα με το παιδί..

Έχω τη μητέρα μου με βοηθάει κ τώρα δουλεύει κ ο άντρας μου μόνο από σπιτι

Τώρα έχουμε να σκεφτούμε πολλά....τι θα γίνει με την εξέταση,πως θα γεννησουμε, τι γίνεται με συνοδούς...αν θα γεννησουμε εύκολα... Είναι κ μαζεμένη κούραση... 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχ κορίτσια δε ξέρω αν είναι σύμπτωμα εγκυμοσυνη στις 37&3 που είμαι ή σημάδια ότι κοντεύει ο τοκετός αλλά είναι 3η μέρα σήμερα με πόνους περιόδου κοιλιά κ μέση κ ειδικά η μέση μου σήμερα με έχει πεθάνει εδώ κ μισή ώρα/40 λεπτά σερι!! Κ σαν να ανεβαίνει κ μέχρι τη μέση της πλάτης ο πόνος..

Τι ξαπλώνω,τι κάθομαι ,τι ειμαι όρθια ο πόνος εκεί ακάθεκτος!!

 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez said:

Αχχ κορίτσια δε ξέρω αν είναι σύμπτωμα εγκυμοσυνη στις 37&3 που είμαι ή σημάδια ότι κοντεύει ο τοκετός αλλά είναι 3η μέρα σήμερα με πόνους περιόδου κοιλιά κ μέση κ ειδικά η μέση μου σήμερα με έχει πεθάνει εδώ κ μισή ώρα/40 λεπτά σερι!! Κ σαν να ανεβαίνει κ μέχρι τη μέση της πλάτης ο πόνος..

Τι ξαπλώνω,τι κάθομαι ,τι ειμαι όρθια ο πόνος εκεί ακάθεκτος!!

 

ερχεται ο μπεεεεεμπηςςςςςςς :mrgreen:

  • Μου αρέσει 3

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχχ κορίτσια δε ξέρω αν είναι σύμπτωμα εγκυμοσυνη στις 37&3 που είμαι ή σημάδια ότι κοντεύει ο τοκετός αλλά είναι 3η μέρα σήμερα με πόνους περιόδου κοιλιά κ μέση κ ειδικά η μέση μου σήμερα με έχει πεθάνει εδώ κ μισή ώρα/40 λεπτά σερι!! Κ σαν να ανεβαίνει κ μέχρι τη μέση της πλάτης ο πόνος..

Τι ξαπλώνω,τι κάθομαι ,τι ειμαι όρθια ο πόνος εκεί ακάθεκτος!!

 

Να πάρεις τον γιατρό άμεσα Αρετή μου!!! Το παθαίνω και εγώ ακριβώς όπως το περιγράφεις αλλά όχι τόση ώρα συνεχόμενα. Μου είπε αν είναι ώρα συνεχόμενη να πάω οπωσδήποτε από εκεί γτ είναι σημάδι τοκετού. Μην αγχώνεσαι πάρε τον γιατρούλη και όλα καλά θα πάνε!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

ερχεται ο μπεεεεεμπηςςςςςςς :mrgreen:

Όσο το θέλω κ έλεγα άντε να έρθει τόσο μου κόβονται τα πόδια που το σκεφτομαι:mrgreen:

Just now, elenioz είπε:

Να πάρεις τον γιατρό άμεσα Αρετή μου!!! Το παθαίνω και εγώ ακριβώς όπως το περιγράφεις αλλά όχι τόση ώρα συνεχόμενα. Μου είπε αν είναι ώρα συνεχόμενη να πάω από οπωσδήποτε από εκεί γτ είναι σημάδι τοκετού. Μην αγχώνεσαι πάρε τον γιατρούλη και όλα καλά θα πάνε!!! 

Έχω αύριο ραντεβού (το εβδομαδιαίο μας ) κ με καθυσηχαζει..

Αλλά ναι αν συνεχιστεί θα τον πάρω από σήμερα..

Δε φοβάμαι να γεννήσω πλέον,σε θέμα χρόνου εννοώ νιώθω έτοιμη στις εβδομαδες μου..οκ όσο μένει καλύτερα αλλά κ 37&3 θεωρείται τελειωμηνο πλέον..απλά ...μου φαίνεται περίεργο όσο πλησιάζει..

Κ εσύ τα έχεις αυτά τα πονακια ε??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όσο το θέλω κ έλεγα άντε να έρθει τόσο μου κόβονται τα πόδια που το σκεφτομαι:mrgreen:

Λες να είσαι η επόμενη? Βιαστική η παρέα σας φιλενάδα! Αχαχαχαχ! Για παρε ένα τηλέφωνο τον γιατρουλη! Περιμένουμε νεακια!!!:)

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχχ κορίτσια δε ξέρω αν είναι σύμπτωμα εγκυμοσυνη στις 37&3 που είμαι ή σημάδια ότι κοντεύει ο τοκετός αλλά είναι 3η μέρα σήμερα με πόνους περιόδου κοιλιά κ μέση κ ειδικά η μέση μου σήμερα με έχει πεθάνει εδώ κ μισή ώρα/40 λεπτά σερι!! Κ σαν να ανεβαίνει κ μέχρι τη μέση της πλάτης ο πόνος..

Τι ξαπλώνω,τι κάθομαι ,τι ειμαι όρθια ο πόνος εκεί ακάθεκτος!!

 

Ο γιατρός μου είπε πως αν ο πονος δεν περνάει, ενημέρωση αμέσως! Μη περιμένεις αύριο... Πάρε να του το πεις

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Λες να είσαι η επόμενη? Βιαστική η παρέα σας φιλενάδα! Αχαχαχαχ! Για παρε ένα τηλέφωνο τον γιατρουλη! Περιμένουμε νεακια!!!:)

Αυτές φταίνε @Jasmine@ @EugenJen που γέννησαν 2 διαδοχικές Πέμπτες κ θέλουν αυτή τη Πέμπτη να γεννήσω κ εγώ κατάλαβες??:P

Εν τω μεταξύ όλος μου ο περίγυρος πλην μιας ξαδέρφης μου γέννησαν γρήγορα δε ξέρω τι συμβαίνει γύρω μου,ποιο άστρο μας επηρεάζει..αν θυμάστε τη φίλη μου που σας έλεγα τον Απρίλη 36&3 σπάσανε νερά,η κουμπάρα μου 37&4 συσπάσεις/γεννησε κ η άλλη μου ξαδέρφη 37&6.. ακόμη κ τα κορίτσια μου από εδώ τσουυυπ 34η κ 35η εβδομαδα!! Τι να πω????

Πάντως διαβαζα κορίτσια πως τελευταία κ στην Αμερική έχουν ανέβει πολύ τα ποσοστά προωρότητας κ ερευνούν τους λόγους..λένε μάλλον το άγχος της καθημερινότητας κ ότι δουλεύουν πολύ οι μητέρες..

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όσο το θέλω κ έλεγα άντε να έρθει τόσο μου κόβονται τα πόδια που το σκεφτομαι:mrgreen:

Έχω αύριο ραντεβού (το εβδομαδιαίο μας ) κ με καθυσηχαζει..

Αλλά ναι αν συνεχιστεί θα τον πάρω από σήμερα..

Δε φοβάμαι να γεννήσω πλέον,σε θέμα χρόνου εννοώ νιώθω έτοιμη στις εβδομαδες μου..οκ όσο μένει καλύτερα αλλά κ 37&3 θεωρείται τελειωμηνο πλέον..απλά ...μου φαίνεται περίεργο όσο πλησιάζει..

Κ εσύ τα έχεις αυτά τα πονακια ε??

Ναι ακριβώς όπως τα περιγράφεις. Και ανεβαίνει κ κατά πάνω ο πόνος αλλά δεν κρατάει πολύ. Εμένα μου είπε αν δεν περνάει κατευθείαν νοσοκομείο. Όποτε αν δεις ότι συνεχίζεται να τον πάρεις ένα τηλέφωνο για σιγουριά ! 

Αχχ αχχ θα μας την κάνεις εσύ ατιμουλα :tongue: Πόνταρες και σε άλλες ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ο γιατρός μου είπε πως αν ο πονος δεν περνάει, ενημέρωση αμέσως! Μη περιμένεις αύριο... Πάρε να του το πεις

Λοιπον κράτησε 47' σερί..εδώ κ ένα 20'+ έχει περάσει η μέση απλά τη νιώθω λίγο μουδιασμενη κ τώρα έχει πάει μπροστά σαν ελαφρύς πόνος περιόδου..

Γενικώς το παρακολουθώ πολύ,το είπα κ στον άντρα μου μη του ρθει καμία κεραμίδα κ αν δω πως κάνω συσπάσεις ή συνεχίζεται ο πόνος θα τον πάρω..

Απλά λένε πως ανεβαίνει σε ένταση όταν πρόκειται για τοκετό εμένα δεν έχει ανέβει σε εντάση..:| 

Just now, elenioz είπε:

Ναι ακριβώς όπως τα περιγράφεις. Και ανεβαίνει κ κατά πάνω ο πόνος αλλά δεν κρατάει πολύ. Εμένα μου είπε αν δεν περνάει κατευθείαν νοσοκομείο. Όποτε αν δεις ότι συνεχίζεται να τον πάρεις ένα τηλέφωνο για σιγουριά ! 

Αχχ αχχ θα μας την κάνεις εσύ ατιμουλα :tongue: Πόνταρες και σε άλλες ! 

Αυτό θα κάνω!! Το παρακολουθώ κ θα σας ενημερώσω έννοειται!!

Λες να έπεσα έξω σε προβλέψεις??? Ααααα θα δούμε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λοιπον κράτησε 47' σερί..εδώ κ ένα 20'+ έχει περάσει η μέση απλά τη νιώθω λίγο μουδιασμενη κ τώρα έχει πάει μπροστά σαν ελαφρύς πόνος περιόδου..

Γενικώς το παρακολουθώ πολύ,το είπα κ στον άντρα μου μη του ρθει καμία κεραμίδα κ αν δω πως κάνω συσπάσεις ή συνεχίζεται ο πόνος θα τον πάρω..

Απλά λένε πως ανεβαίνει σε ένταση όταν πρόκειται για τοκετό εμένα δεν έχει ανέβει σε εντάση..:| 

Αυτό θα κάνω!! Το παρακολουθώ κ θα σας ενημερώσω έννοειται!!

Λες να έπεσα έξω σε προβλέψεις??? Ααααα θα δούμε...

Βρε πάρε τον γιατρό κι ας μην είναι τίποτα!!! Μη το αφήνεις!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λοιπον κράτησε 47' σερί..εδώ κ ένα 20'+ έχει περάσει η μέση απλά τη νιώθω λίγο μουδιασμενη κ τώρα έχει πάει μπροστά σαν ελαφρύς πόνος περιόδου..

Γενικώς το παρακολουθώ πολύ,το είπα κ στον άντρα μου μη του ρθει καμία κεραμίδα κ αν δω πως κάνω συσπάσεις ή συνεχίζεται ο πόνος θα τον πάρω..

Απλά λένε πως ανεβαίνει σε ένταση όταν πρόκειται για τοκετό εμένα δεν έχει ανέβει σε εντάση..:| 

Αυτό θα κάνω!! Το παρακολουθώ κ θα σας ενημερώσω έννοειται!!

Λες να έπεσα έξω σε προβλέψεις??? Ααααα θα δούμε...

Αρετουλα μπορεί και τίποτα να μην είναι ή απλά να είναι σε φάση εμπέδωσης το νινι αλλά πάρε εσύ ένα τηλέφωνο έτσι απλά να το αναφέρεις!Κι ας σου πει ότι δεν δηλώνει τοκετό προς στιγμην...

Κι εγώ έτσι σαν εσένα τα άφηνα όλα να τερματιζουν μόνα τους χωρίς να ενημερώνω μέχρι που κατάλαβα ότι πρέπει να τους παίρνουμε τηλ και για ψιλου πήδημα στη φάση που είμαστε!Αν όχι τώρα, πότε;;;:)

 

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...