Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μμαλλπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

      Ευχαριστώ πολύ..είμαι 37..πρώτη διέγερση το 21 2 ωοθυλάκια το ένα άδειο το άλλο έφτασε 3ης μέρας αρνητικό..το 22 διέγερση με ένα ωάριο πάλι τον επόμενο μήνα κάναμε με 2 ωοθυλάκια το ένα δεν γονιμοποιηθηκε κ βάλαμε τα δύο μαζί πάλι αρνητικό.μαλλον απέτυχαν λόγω εμβρύων.α έχω ένα ινομυωμα που δεν ενοχλεί.εχω κ κάποια αυτοάνοσα κ προδιάθεση για ζάχαρο..ο σύζυγος εχει κιρσοκήλη κ δεν είναι καλά τα σπερμοδιογραμματα.γιαυτο δεν κάνω συνέχεια εξωσωματική δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα κ σκέφτομαι τη δωρεά..με τον γιατρό είχα μιλήσει τον Νοέμβριο κ μου είχε πει πάλι για διέγερση οπότε σκέφτομαι να πάρω κ άλλη γνώμη.Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!!!! Όπως καταλαβαίνετε ούτε κινητό δεν προλαβαίνω να πιάσω να σας γράψω!!

Μου λείψατε και δεν μπορώ να διαβάσω τι έχετε γράψει... ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Εμείς είμαστε μια χαρά τώρα...Η μικρούλα είχε ανεβάσει λίγο ικτερο και την κράτησαν 2 μέρες.. τώρα είμαστε σπιτάκι μας ... 

Εγώ σήμερα θα βγάλω τα ράμματα και Όλα καλά!!!

Έπεσε και ο αφαλουλης σήμεραστο μπάνιο μας! 

Σας φιλωωωωωω

Τυχερηηηη έφυγε γρήγορα ο αφαλός σας!!!!

Άντε να τη χαρείτε τώρα στο σπιτάκι σας Μαράκι μου να ηρεμήσετε..όσο σας αφησει:P

Είναι ήσυχη προς το παρόν..?

Just now, ada32 είπε:

Θα την δω κ τν σειρά μήπως μου αρέσει .. !

Δεν είναι κακη..Μ αρέσει βασικά ότι έχει ανατροπές!!

Ρε συ δε κοιμήθηκες καθόλου???? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!!!! Όπως καταλαβαίνετε ούτε κινητό δεν προλαβαίνω να πιάσω να σας γράψω!!

Μου λείψατε και δεν μπορώ να διαβάσω τι έχετε γράψει... ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Εμείς είμαστε μια χαρά τώρα...Η μικρούλα είχε ανεβάσει λίγο ικτερο και την κράτησαν 2 μέρες.. τώρα είμαστε σπιτάκι μας ... 

Εγώ σήμερα θα βγάλω τα ράμματα και Όλα καλά!!!

Έπεσε και ο αφαλουλης σήμεραστο μπάνιο μας! 

Σας φιλωωωωωω

Καλημέρα!! Κράτησαν μόνο τη μικρή ή καθισες κι εσύ?

Μπράβο σας,τώρα θα βρείτε τους ρυθμούς σας σπίτι σας!:wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τί κάνετε κοριτσάκια μου? Πρωϊνές πρωϊνές βλέπω!

@Christinα μου, υπομονή... ό,τι και να πεις για τη μάσκα έχεις δίκιο, είναι ανυπόφορη ειδικά με τον ιδρώτα δε παλεύεται.

 

5 hours ago, Renez said:

Κάνε κανένα εσύ κ εγώ κ όλες τώρα που μπορούμε!! 

Αύριο λέω να τα βάλω με τη μούρη μου (απολεπιση-μασκα κτλ..) :P

Μα τι άλλο? Το σπίτι το έχω κατα γλείψει 1.5 μήνα που δε δουλεύω..νταξ πάντα έχω μες τη μέρα σκούπα/πιάτα/μαγείρεμα αλλά σε φάση γενικής τα έχω κάνει όλα (καλύμματα/κουρτίνες/χειμωνιάτικα/ντουλάπια κουζίνας..) οπότε είπα να κάνω εμένα τώρα σιγά σιγά!!

Α έχω λιώσει κ σε μια σειρά εδώ κ μια εβδομάδα..

Τώρα που το σκεφτομαι...οκ ας πάει 39+ ο μπέμπης:mrgreen:

Αχ δεν έρχεσαι και από εδώ να με βοηθήσεις με τις δουλίτσες αφού τα έχεις κάνει όλα εκεί?:P Εγώ πέρασα 3μιση ώρες το απόγευμα να καθαρίζω πάλι το διαμέρισμα που μέναμε τους τελευταίους 3 μήνες (μάζεμα ρούχα κτλ., ξεσκόνισμα, κουζίνα, μπάνιο, πλύσιμο καλύμματα-σεντόνια, χαλάκια) και θέλω να ξαναπάω αύριο να σκουπίσω-σφουγγαρίσω και να πάρω κάτι τελευταία πράγματα από το ψυγείο για να παραδώσουμε τα κλειδιά επιτέλους. Τουλάχιστον μετά θα έχω να ασχοληθώ μόνο με το δικό μας αχούρι!

 

5 hours ago, Anastasia05 said:

Ποια σειρά?? Έχω πόσες νέες σεζον από σειρές που παρακολουθώ κι έχω κολλήσει με το dynasty που έχει πολλά επεισόδια η σεζον:lol:

Θα δεις κ μετα...οσο θηλαζεις τι θα κάνεις??? Καθηλωμένη τόσες ώρες στο καναπέ με το μωρό πάνω σου, να τρώει,να κοιμάται, να χαίρεται μαμα να να:wub:

Μου έδωσες κουράγιο τώρα να ξέρεις... ανυπομονώ να έρθει αυτή η ώρα να καθήσω επιτέλους στον καναπέ αγκαλιά με το μωρό μου!!!:wub: 

 

Just now, Mariamaraki said:

Καλημερα κορίτσια μου!!!! Όπως καταλαβαίνετε ούτε κινητό δεν προλαβαίνω να πιάσω να σας γράψω!!

Μου λείψατε και δεν μπορώ να διαβάσω τι έχετε γράψει... ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Εμείς είμαστε μια χαρά τώρα...Η μικρούλα είχε ανεβάσει λίγο ικτερο και την κράτησαν 2 μέρες.. τώρα είμαστε σπιτάκι μας ... 

Εγώ σήμερα θα βγάλω τα ράμματα και Όλα καλά!!!

Έπεσε και ο αφαλουλης σήμεραστο μπάνιο μας! 

Σας φιλωωωωωω

Καλημέρα Μαράκι! Καλά είμαστε όλες μας, περιμένουμε να δούμε ποιά θα είναι η επόμενη!:P Χαίρομαι που αναρρώνετε έτσι γρήγορα κι εσύ και η μπεμπούλα... καλή λοχεία και κοίτα να χορτάσετε αγκαλίτσες και φιλάκια!:wink:

  • Μου αρέσει 4

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

@Mariamaraki καλή δύναμη και καλή ανατροφή! Τί ωραία που πήγατε σπίτι σας:)

@Renez εσύ πότε κοιμάσαι;!;!;!

@Eva137 τουλάχιστον από εδώ και πέρα θα έχετε μόνο ένα μέτωπο ανοιχτό! Να είστε εσείς και όλα σας τα πράγματα σε ένα μέρος! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Τί κάνετε κοριτσάκια μου? Πρωϊνές πρωϊνές βλέπω!

@Christinα μου, υπομονή... ό,τι και να πεις για τη μάσκα έχεις δίκιο, είναι ανυπόφορη ειδικά με τον ιδρώτα δε παλεύεται.

 

Αχ δεν έρχεσαι και από εδώ να με βοηθήσεις με τις δουλίτσες αφού τα έχεις κάνει όλα εκεί?:P Εγώ πέρασα 3μιση ώρες το απόγευμα να καθαρίζω πάλι το διαμέρισμα που μέναμε τους τελευταίους 3 μήνες (μάζεμα ρούχα κτλ., ξεσκόνισμα, κουζίνα, μπάνιο, πλύσιμο καλύμματα-σεντόνια, χαλάκια) και θέλω να ξαναπάω αύριο να σκουπίσω-σφουγγαρίσω και να πάρω κάτι τελευταία πράγματα από το ψυγείο για να παραδώσουμε τα κλειδιά επιτέλους. Τουλάχιστον μετά θα έχω να ασχοληθώ μόνο με το δικό μας αχούρι!

 

Μου έδωσες κουράγιο τώρα να ξέρεις... ανυπομονώ να έρθει αυτή η ώρα να καθήσω επιτέλους στον καναπέ αγκαλιά με το μωρό μου!!!:wub: 

 

Καλημέρα Μαράκι! Καλά είμαστε όλες μας, περιμένουμε να δούμε ποιά θα είναι η επόμενη!:P Χαίρομαι που αναρρώνετε έτσι γρήγορα κι εσύ και η μπεμπούλα... καλή λοχεία και κοίτα να χορτάσετε αγκαλίτσες και φιλάκια!:wink:

Δεν αργει αυτή η στιγμή Εύα μου!!! Θα το χαρείτε όλοι μαζί το νέο σας σπίτι!:wub:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Eirini_ka είπε:

@Marti ήμουν σήμερα στο Γένεσις για nst, ρώτησα και δυστυχως μου είπαν ότι εξακολουθεί να ισχύει ο,τι ίσχυε, δλδ καθόλου επισκεπτήριο και ο συνοδός μόνο την ώρα του τοκετού εφόσον έχει κάνει τεστ covid, καθόλου μετα. Αυτά σε δίκλινο ή τρίκλινο. Μονοκλινο αν δεν απατωμαι μπορεί να μείνει ο συνοδός.

Σοβαρά?? Νομιζα ισχυε από 1-15/9 θα παρω και γω ενα τηλ σήμερα να δω τι γίνεται! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Αρχικά εύχομαι να έχουμε μια όμορφη μέρα! Σας διαβάζω και έχω αγωνία έτσι όπως τα γράφετε για το ποια θα είναι η επόμενη! Είμαστε πλέον όλες τόσο κοντά!!

Εγω εχτές πήγα στο γιατρό και η Μπέμπα στις 36&6 είναι 3 κιλά και το κεφαλάκι της είναι αρκετά χαμηλά! Μου είπε πως από δω και πέρα περιμένουμε! Έχω πονάκια αλλά το σημαντικότερο είναι πως δε μπορώ να κάνω τιποτα! Κουραζομαι με το παραμικρό! 
Είδα και τα κορίτσια που κρατάνε ήδη τα μωράκια τους! Να σας ζήσουν τα γλυκούλια και η λοχεία σας να είναι ήρεμη και γλυκιά (σε αντίθεση με ότι μας λένε και μας τρομάζουν!)

Καλημέρα!!!

  • Μου αρέσει 6

OAi0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια σε όλες σας!!!! @Mariamaraki τέλεια με το κοριτσάκι σου μαζί τώρα θα βρείτε τους ρυθμους σας και μετά θα μπορείς να μας γράφεις όλα τα νέα σου!!!!! 

Εγώ καθόλου υπνο σήμερα.... Απλά ήμουν στο κρεβάτι και όλα με ενοχλουσαν.... Και με τσιμπου σαν και τα κουνουπια.... Για το λίκνο εσείς έχετε κουνουπιερα?? Δεν έχω παρει κάτι???? Και δεν θα είναι κρίμα να το τσιμπάνε τα άτομα το αντράκι μου...???? Πρπ να παρω μια σήμερα..... 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! 

Καθίστε στο αυγουλακι σας κ σήμερα κ απολαύστε ωραία φαγάκια!:)

@Eva137 θα δεις που όταν θα γεννήσεις θα ξεκουραστείς μετά από όλα όσα έχεις τραβήξει! Σπιτάκι κ μόνη έννοια το μωράκι! Όχι ότι είναι εύκολο αλλ εγώ έτσι ένοιωσα όταν γεννήθηκε το 1ο μου παιδάκι,ξεκουράστηκα από τη δουλειά  κ ελπίζω να είναι πάλι κααααπως έτσι!)

@Mariamaraki απόλαυσε τη μπουμπού σ κ άσε μας εμάς! Εδώ περιμένουμε! Αχαχαχα! Εσύ πως είσαι? Αναρρωσες? Από ξενύχτι πως πάτε? Με το γάλα καλά? Προετοίμασε μας!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Καλημερα κορίτσια σε όλες σας!!!! @Mariamaraki τέλεια με το κοριτσάκι σου μαζί τώρα θα βρείτε τους ρυθμους σας και μετά θα μπορείς να μας γράφεις όλα τα νέα σου!!!!! 

Εγώ καθόλου υπνο σήμερα.... Απλά ήμουν στο κρεβάτι και όλα με ενοχλουσαν.... Και με τσιμπου σαν και τα κουνουπια.... Για το λίκνο εσείς έχετε κουνουπιερα?? Δεν έχω παρει κάτι???? Και δεν θα είναι κρίμα να το τσιμπάνε τα άτομα το αντράκι μου...???? Πρπ να παρω μια σήμερα..... 

 

Έχω κουνουπιέρα αλλά δεν τη χρησιμοποίησα, δεν χρειάστηκε! Μη την πάρεις από τώρα, κ θα δεις εκείνη τη στιγμή αν χρειαστεί!

  • Μου αρέσει 3

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Irinoula86 είπε:

Καλημερα κορίτσια σε όλες σας!!!! @Mariamaraki τέλεια με το κοριτσάκι σου μαζί τώρα θα βρείτε τους ρυθμους σας και μετά θα μπορείς να μας γράφεις όλα τα νέα σου!!!!! 

Εγώ καθόλου υπνο σήμερα.... Απλά ήμουν στο κρεβάτι και όλα με ενοχλουσαν.... Και με τσιμπου σαν και τα κουνουπια.... Για το λίκνο εσείς έχετε κουνουπιερα?? Δεν έχω παρει κάτι???? Και δεν θα είναι κρίμα να το τσιμπάνε τα άτομα το αντράκι μου...???? Πρπ να παρω μια σήμερα..... 

 

Βρε κορίτσι εγώ κουνουπιέρα είχα στο 1ο αλλά την έβγαλα τελικά γτ όταν ζωηρεψε λιγάκι τη τραβούσε κ φοβόμουν! Στην ουσία δν τη χρησιμοποίησα γτ έψαχνα μέσα στη νύχτα άνοιγμα με τη νύστα μ. Τώρα δεν πήρα άλλη ροζ, αν χρειαστεί θα βάλω εκείνη. Κ τα κουνούπια κάπως θα μειωθούν πια,θα κλείνουμε κ το σπίτι κ στη πρίζα ένα υγρό αοσμο για παιδάκια έχει στο σούπερ. Είναι όμορφες όμως κ φαίνεται ωραία η κούνια ρομαντική!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγώ δεν την βολεύτηκα την κουνουπιερα. Έπρεπε κάθε βράδυ να ψάχνω για τα καλά πριν την κλείσω γιατί φοβόμουν μην κλείσω το κουνούπι μέσα. Και μετά μέσα στη μαύρη νύχτα που έπρεπε να θηλασω έπρεπε να βρω το άνοιγμα και μετά νε ξαναψάχνω μην εχει μπει κουνούπι μέσα! Ταλαιπωρια ήταν! Άσε που σε λίγο καιρό δεν θα έχει κουνούπια!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Renez είπε:

Τυχερηηηη έφυγε γρήγορα ο αφαλός σας!!!!

Άντε να τη χαρείτε τώρα στο σπιτάκι σας Μαράκι μου να ηρεμήσετε..όσο σας αφησει:P

Είναι ήσυχη προς το παρόν..?

Δεν είναι κακη..Μ αρέσει βασικά ότι έχει ανατροπές!!

Ρε συ δε κοιμήθηκες καθόλου???? 

Καλημέρα! Έγω κοιμήθηκα 4 παρά ξύπνησα 6 και , ξανά κοιμήθηκα 7 παρά κ ξύπνησα 9.30 ! Είδες πρόγραμμα!!?? Τώρα περιμένω την μαμά να έρθει  κ θα πάω να κάτσω  λίγο στο μαγαζί . 3 -5 το μεσημέρι θα ξανά κοιμηθώ

@Irinoula86  όπως κ τα αλλά κορίτσια μην πάρεις γτ κ εγώ διακοσμητική τν είχα . θυμάμαι  γέννησα Οκτώβριο  κ δεν χρειάστηκε με κλειστές πόρτες κ τν έβαλα τον Δεκέμβριο για ομορφιά στην κούνια.  Τν χρησιμοποίησα από τον Μάιο κ μετά αλλά πάλι με επιφύλαξη γτ το μωρό ήταν 9 μηνών κ μου τν τραβούσε..!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλημέρα! Έγω κοιμήθηκα 4 παρά ξύπνησα 6 και , ξανά κοιμήθηκα 7 παρά κ ξύπνησα 9.30 ! Είδες πρόγραμμα!!?? Τώρα περιμένω την μαμά να έρθει  κ θα πάω να κάτσω  λίγο στο μαγαζί . 3 -5 το μεσημέρι θα ξανά κοιμηθώ

@Irinoula86  όπως κ τα αλλά κορίτσια μην πάρεις γτ κ εγώ διακοσμητική τν είχα . θυμάμαι  γέννησα Οκτώβριο  κ δεν χρειάστηκε με κλειστές πόρτες κ τν έβαλα τον Δεκέμβριο για ομορφιά στην κούνια.  Τν χρησιμοποίησα από τον Μάιο κ μετά αλλά πάλι με επιφύλαξη γτ το μωρό ήταν 9 μηνών κ μου τν τραβούσε..!

Κατάλαβα πολύ καλά.. υπέροχο σαν το δικό μου..

Εγώ κοιμήθηκα 7:30-10 2.5 ωρίτσες αλλά σίγουρα θα ξανά κοιμηθώ έπειτα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δηλώνω την παρουσία μου κ εγώ για σήμερα!

Και μια χαρά βλέπω συνεχίζουμε όλες ακάθεκτες!

@Mariamaraki καλή λοχεια να έχεις! Και περιμένουμε να μας πεις για τον τοκετό!

  • Μου αρέσει 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...