Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να τρώτε πολλές κλωτσιές από το πρωί!:lol:

Λοιπόν έχω θέμα...

Την Παρασκευή που πήγα γιατρό, την ώρα που με ετοίμαζε η βοηθός για τον υπέρηχο, ο γιατρός είπε στον άντρα μου πως αυτή τη φορά να κοιτάξουμε να το πάμε προγραμματισμενα επειδή την πρώτη φορά γέννησα σχετικά γρήγορα για πρωτοτοκη και φοβάται μη γεννησω στο δρόμο αυτή τη φορά. Εγώ φυσικά δεν θέλω προγραμματισμενα για τους γνωστούς λόγους αλλά ο άντρας μου κ η μαμά μου συμφωνούν με γιατρό. Γενικά το κονσεπτ θα είναι να πάω τον τελευταίο μήνα στο Ναύπλιο που είναι ο γιατρός κ όταν ξεκινήσει η γέννα να φύγουμε για Αθήνα! Την πρώτη φορά ήμουν Ναυπλιο, έσπασαν τα νερά 4 τη νυχτα, με έπιασαν στο καπάκι κ πόνοι, 7 ήμουν στο Ρέα (ήδη με μικρή διαστολή) και γέννησα 12.

 

Ένα είναι το ερώτημα!! ΕΣΥ με τι θα νιώθεις πιο ασφαλής??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Mariamaraki είπε:

@elenioz Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου !! Κάνε υπομονή όσο γίνεται και θα περάσει και αυτό... 

Κορίτσια έχω βαρύνει πολύ αυτή την βδομάδα... ειδικά από το απόγευμα και μετά πραγματικά περπατάω σαν πάπια και η κοιλουμπα έχει αυξηθεί..δεν μπορώ να κουνηθώ! 

και να κουνιέται και η μικρούλα μου μια από εδώ μια από εκεί να βρίσκει και σε κάτι νεύρα!! Μια ομορφιά χαχαχαχα

Αααάάααα ξέχασα να σας πω!!! Είχα πάει να δω κούνια πολυμορφική βρήκα μια να μου αρέσει.. Και μας την έκανε η μανουλιτσα μου έκπληξη! Ήρθε χθες σε 3 κούτες -_-..  ταβλιτσα ταβλιτσα είναι..τουλάχιστον πιάνουν τα χέρια του άντρα μου αλλά πρέπει να κάνω υπομονή μεχρι το σκ να κάτσει να ασχοληθεί!

Απορια!!! Εσάς οποία έχει πάρει πολυμορφική θα την φέρουν έτοιμη?

Τότε που έψαχνα είχαν πει κ από τα δύο καταστήματα ότι τη στήνουν αυτοί!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να πάω Αθήνα τον τελευταίο μήνα αλλά θα ειμαι μακριά από τον γιατρό για τις εβδομαδιαίες επισκέψεις! Σίγουρα ο προγραμματισμενος είναι πιο safe αλλά θέλω να είναι έκπληξη η μεγάλη μέρα και φυσικά φοβάμαι κ την καισαρική αν το μωρό δεν είναι έτοιμο.


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να τρώτε πολλές κλωτσιές από το πρωί!:lol:

Λοιπόν έχω θέμα...

Την Παρασκευή που πήγα γιατρό, την ώρα που με ετοίμαζε η βοηθός για τον υπέρηχο, ο γιατρός είπε στον άντρα μου πως αυτή τη φορά να κοιτάξουμε να το πάμε προγραμματισμενα επειδή την πρώτη φορά γέννησα σχετικά γρήγορα για πρωτοτοκη και φοβάται μη γεννησω στο δρόμο αυτή τη φορά. Εγώ φυσικά δεν θέλω προγραμματισμενα για τους γνωστούς λόγους αλλά ο άντρας μου κ η μαμά μου συμφωνούν με γιατρό. Γενικά το κονσεπτ θα είναι να πάω τον τελευταίο μήνα στο Ναύπλιο που είναι ο γιατρός κ όταν ξεκινήσει η γέννα να φύγουμε για Αθήνα! Την πρώτη φορά ήμουν Ναυπλιο, έσπασαν τα νερά 4 τη νυχτα, με έπιασαν στο καπάκι κ πόνοι, 7 ήμουν στο Ρέα (ήδη με μικρή διαστολή) και γέννησα 12.

 

Και τι θα πει φοβάται ο γιατρός?? Το θέμα είναι να μην φοβασαι εσύ! Επίσης δεν κανονίζει με τον άντρα σου ο γιατρός!

Τι εννοει προγραμματισμένα? Με πρόκληση?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Και τι θα πει φοβάται ο γιατρός?? Το θέμα είναι να μην φοβασαι εσύ! Επίσης δεν κανονίζει με τον άντρα σου ο γιατρός!

Τι εννοει προγραμματισμένα? Με πρόκληση?

Εγώ δεν φοβάμαι αλλά δεν θα ήθελα να γεννησω και στο δρόμο!

Ναι με πρόκληση.


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Εγώ δεν φοβάμαι αλλά δεν θα ήθελα να γεννησω και στο δρόμο!

Ναι με πρόκληση.

Οπότε ή πρόκληση ή δρόμος?????:P

Μη σε τρομοκρατεί ο γιατρός.. έχουμε λίγο καιρό ακόμη για να αποφασίσεις τι θες εσυ. 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Οπότε ή πρόκληση ή δρόμος?????:P

Μη σε τρομοκρατεί ο γιατρός.. έχουμε λίγο καιρό ακόμη για να αποφασίσεις τι θες εσυ. 

Ναι έχεις δίκιο! Μέχρι τότε πολλά μπορούν να έχουν γίνει και το τι είναι ιδανικό για εμάς δεν είναι πάντα και το εφικτό!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Εγώ δεν φοβάμαι αλλά δεν θα ήθελα να γεννησω και στο δρόμο!

Ναι με πρόκληση.

Κοίτα 2 είναι τα τινα! 1)Όντως ο γιατρός πιθανολογει μεγαλ ο ενδεχόμενο εύκολου κ γρήγορου τοκετού κ το λέει για να προλάβει καταστάσεις. Βέβαια ένας γρήγορος τοκετός για εσένα θα είναι ευχής έργο κ για εσένα κ για το μωρό χωρίς ταλαιπωρία κ γιατί να το χάσεις? Λόγω απόστασης όμως εγκυμονεί κινδύνους βρε κορίτσι!

2)πολύ βολεύει τους γιατρούς το προγραμματισμένο! Εξαρτάται κι από την εμπιστοσύνη που του έχεις! Βέβαια πάλι φυσική γέννα θα είναι απλά χωρις surprises! Το μωρο δεν πρόκειται να στο πάρει και πολύ νωρίτερα, θα δείτε στο τέλος πως θα πηγαίνει το θέμα.

Εγώ π.χ πάω με καισαρική κ μου είπε θα το αφήσουμε μετά τις 38 αν όλα είναι καλά κ δεν έχω δείγματα τοκετού.


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κοίτα 2 είναι τα τινα! 1)Όντως ο γιατρός πιθανολογει μεγαλ ο ενδεχόμενο εύκολου κ γρήγορου τοκετού κ το λέει για να προλάβει καταστάσεις. Βέβαια ένας γρήγορος τοκετός για εσένα θα είναι ευχής έργο κ για εσένα κ για το μωρό χωρίς ταλαιπωρία κ γιατί να το χάσεις? Λόγω απόστασης όμως εγκυμονεί κινδύνους βρε κορίτσι!

2)πολύ βολεύει τους γιατρούς το προγραμματισμένο! Εξαρτάται κι από την εμπιστοσύνη που του έχεις! Βέβαια πάλι φυσική γέννα θα είναι απλά χωρις surprises! Το μωρο δεν πρόκειται να στο πάρει και πολύ νωρίτερα, θα δείτε στο τέλος πως θα πηγαίνει το θέμα.

Εγώ π.χ πάω με καισαρική κ μου είπε θα το αφήσουμε μετά τις 38 αν όλα είναι καλά κ δεν έχω δείγματα τοκετού.

Όντως αν ισχύει το πρώτο πρέπει να το συζητήσει μαζί της! Να πει γιατί θεωρεί ότι πρέπει να πάνε προγραμματισμένα. Για αυτούς κ αυτούς τους λόγους!

Να λες απλά πάμε προγραμματισμένα γιατί στον πρώτο έγιναν όλα γρήγορα κ μήπως δεν προλάβουμε , δεν ξέρω αν στεκει από μόνο του

Γενικά πρέπει να είναι σωστή η επικοινωνία με τον γιατρό για να γίνεται σωστή συζήτηση κ συννενόηση. :)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christinα είπε:

Κοίτα 2 είναι τα τινα! 1)Όντως ο γιατρός πιθανολογει μεγαλ ο ενδεχόμενο εύκολου κ γρήγορου τοκετού κ το λέει για να προλάβει καταστάσεις. Βέβαια ένας γρήγορος τοκετός για εσένα θα είναι ευχής έργο κ για εσένα κ για το μωρό χωρίς ταλαιπωρία κ γιατί να το χάσεις? Λόγω απόστασης όμως εγκυμονεί κινδύνους βρε κορίτσι!

2)πολύ βολεύει τους γιατρούς το προγραμματισμένο! Εξαρτάται κι από την εμπιστοσύνη που του έχεις! Βέβαια πάλι φυσική γέννα θα είναι απλά χωρις surprises! Το μωρο δεν πρόκειται να στο πάρει και πολύ νωρίτερα, θα δείτε στο τέλος πως θα πηγαίνει το θέμα.

Εγώ π.χ πάω με καισαρική κ μου είπε θα το αφήσουμε μετά τις 38 αν όλα είναι καλά κ δεν έχω δείγματα τοκετού.

Στη δεύτερη καισαρική γιατί το πάνε προγραμματισμενα; Στο πρώτο γιατί έκανες καισαρικη; Θυμάμαι και την άλλη πρόσφατα που γέννησε στο καράβι:unsure:. Αχαχαχ γλίτωσε αμοιβή γιατρού, έξοδα κλινικής και την καισαρική!

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Όντως αν ισχύει το πρώτο πρέπει να το συζητήσει μαζί της! Να πει γιατί θεωρεί ότι πρέπει να πάνε προγραμματισμένα. Για αυτούς κ αυτούς τους λόγους!

Να λες απλά πάμε προγραμματισμένα γιατί στον πρώτο έγιναν όλα γρήγορα κ μήπως δεν προλάβουμε , δεν ξέρω αν στεκει από μόνο του

Γενικά πρέπει να είναι σωστή η επικοινωνία με τον γιατρό για να γίνεται σωστή συζήτηση κ συννενόηση. :)

Ναι την επόμενη φορά που θα πάω θα το συζητήσω το θέμα εκτενως γιατί μπορεί αλλιώς να τα είπε κ στον άντρα μου και αυτός να κατάλαβε άλλα...

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλα τα φουσκοκοιλουμπινια!

Σήμερα κάπως βαριά η μέρα!Μόνο χουζουρι θέλω! Τουλάχιστον δρόσισε λίγο και το βράδυ κοιμηθήκαμε νορμάλ!

Χθες πονούσε η κοιλιά μου από τα κλωτσιδια!Ένιωθα ένα τράβηγμα χαμηλά!Μα τί πλάκα που έχουν όμως που χτυπιουνται εκεί μέσα!

Αχ να είχα μια κάμερα να έβλεπα τί στο καλό κάνει όλη μέρα η κουκλίτσα μου!

Σήμερα το μενου έχει μπαμιες φρέσκες με κοτόπουλο!!πάω να τις καθαρίσω!;)

 

Πωωω φίλη λατρεύω αυτό το φαι..έτσι δώστε ιδέες αγαπημένες!! Εγώ σήμερα έχω μπριαμ στο μικρό πιρεξακι για εμένα κ για τον Βασιλιά μου μοσχαράκι κοκκινιστό με πουρέ..

Just now, marianna1986 είπε:

Να πάω Αθήνα τον τελευταίο μήνα αλλά θα ειμαι μακριά από τον γιατρό για τις εβδομαδιαίες επισκέψεις! Σίγουρα ο προγραμματισμενος είναι πιο safe αλλά θέλω να είναι έκπληξη η μεγάλη μέρα και φυσικά φοβάμαι κ την καισαρική αν το μωρό δεν είναι έτοιμο.

Αγάπη μου τότε πήγαινε Αθήνα κ τι σε νοιάζει που δε θα είναι ο γιατρός εκεί για τις εβδομαδιαίες επισκέψεις?? Θα συνεννοείται με το Ρέα που συνεργάζεται κ θα τις κάνεις εκεί!!

Κ εγώ μια φορά που δε μπορούσες γιατρός μου πήγα στο Ρέα κ μου έκανε υπέρηχο ένας συνεργάτης του!! 

 

Just now, Mariamaraki είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μουυυ!!! Άντε ανυπομονώ να έρθει το σκ !!! :x

Εντάξει πάντως δε φαντάζομαι να είναι κ δύσκολο για τον αντρουλη σου!! Ειδικά όταν είναι κάτι που προορίζεται για το μπεμπέ σας;) (αλλιώς σιγά μην το εκανε:mrgreen:)

 

Αχχχ κ εγώ μπαίνω στο δωμάτιο του κ βλέπω το λίκνο,ριλαξ,καρότσι..όλα έτοιμα τον περιμένουν:x η κούνια μου λείπει μόνο αλλά νταξει..αρκούν όσα έχω..

Just now, marianna1986 είπε:

Στη δεύτερη καισαρική γιατί το πάνε προγραμματισμενα; Στο πρώτο γιατί έκανες καισαρικη; Θυμάμαι και την άλλη πρόσφατα που γέννησε στο καράβι:unsure:. Αχαχαχ γλίτωσε αμοιβή γιατρού, έξοδα κλινικής και την καισαρική!

 

Ναι την επόμενη φορά που θα πάω θα το συζητήσω το θέμα εκτενως γιατί μπορεί αλλιώς να τα είπε κ στον άντρα μου και αυτός να κατάλαβε άλλα...

Παιδάκι μου είναι γνωστό νομίζω πως οι άντρες είναι πιο φοβιτσιαριδες από εμάς!! Μπορεί ο γιατρός να του είπε χάριν λόγου "αν δε προλαβαίνει θα γεννησετε στο δρόμο" κ ο άντρας σου θα σε έκανε εικόνα να βογκας κ να γέννας μέσα στο αμάξι κ αυτός να σε κοιτάει κάπως έτσι :blink: χαχχαχα

Εγώ πάντως προτείνω να πας Αθήνα εφόσον έχεις κ αυτή τη δυνατότητα τις τελευταίες εβδομάδες κ να κάνεις τα ραντεβού σου στο Ρέα. Κ μόλις είσαι έτοιμη θα είσαι κ δίπλα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Στη δεύτερη καισαρική γιατί το πάνε προγραμματισμενα; Στο πρώτο γιατί έκανες καισαρικη; Θυμάμαι και την άλλη πρόσφατα που γέννησε στο καράβι:unsure:. Αχαχαχ γλίτωσε αμοιβή γιατρού, έξοδα κλινικής και την καισαρική!

 

Ναι την επόμενη φορά που θα πάω θα το συζητήσω το θέμα εκτενως γιατί μπορεί αλλιώς να τα είπε κ στον άντρα μου και αυτός να κατάλαβε άλλα...

Στη 2η πάμε προγραμματισμένα για να προλάβουμε τυχόν φυσικό τοκετό. Γι αυτό και πάμε στις 38 εβδ. συνήθως. Αν και πλέον γίνεται κ φυσιολογικά μετά από καισαρική αλλά θέλει έμπειρο γιατρό σε αυτό κ να έχει περάσει κάποιο χρονικό διάστημα από τη κ.τ.

Έκανα καισαρική στο 1ο 39 κ 6ημ. Γτ δεν είχα συσπάσεις κ τπτ που να προμηνύει γέννα. Μου είπε να περιμένουμε λίγο κ να πάμε με τεχνιτους πόνους αλλα δν άντεχα άλλο φίλη! Κι αν δεν έπιαναν οι πρώτοι πονοι θα βάζαμε κι άλλους κ στο τέλος μπορεί να καταλήγαμε σε καισαρική. Κ ο υπέρηχος το έβγαζε 4κ. + το παιδί κ δεν ήθελα να έχω πολλά θέματα εκεί κάτω. Όποτε το πήρα απόφαση μόνη μ κ λέω πάμε να γεννησουμε να το δω να ησυχάσω γτ είχα  κ άγχος απαλευτο. Απ την αρχή βέβαια αμφιταλαντευομουν μεταξύ κ.τ και Φ.τ όποτε το πήρα απόφαση μια και καλή.

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πωωω φίλη λατρεύω αυτό το φαι..έτσι δώστε ιδέες αγαπημένες!! Εγώ σήμερα έχω μπριαμ στο μικρό πιρεξακι για εμένα κ για τον Βασιλιά μου μοσχαράκι κοκκινιστό με πουρέ..

Αγάπη μου τότε πήγαινε Αθήνα κ τι σε νοιάζει που δε θα είναι ο γιατρός εκεί για τις εβδομαδιαίες επισκέψεις?? Θα συνεννοείται με το Ρέα που συνεργάζεται κ θα τις κάνεις εκεί!!

Κ εγώ μια φορά που δε μπορούσες γιατρός μου πήγα στο Ρέα κ μου έκανε υπέρηχο ένας συνεργάτης του!! 

 

Εντάξει πάντως δε φαντάζομαι να είναι κ δύσκολο για τον αντρουλη σου!! Ειδικά όταν είναι κάτι που προορίζεται για το μπεμπέ σας;) (αλλιώς σιγά μην το εκανε:mrgreen:)

 

Αχχχ κ εγώ μπαίνω στο δωμάτιο του κ βλέπω το λίκνο,ριλαξ,καρότσι..όλα έτοιμα τον περιμένουν:x η κούνια μου λείπει μόνο αλλά νταξει..αρκούν όσα έχω..

Παιδάκι μου είναι γνωστό νομίζω πως οι άντρες είναι πιο φοβιτσιαριδες από εμάς!! Μπορεί ο γιατρός να του είπε χάριν λόγου "αν δε προλαβαίνει θα γεννησετε στο δρόμο" κ ο άντρας σου θα σε έκανε εικόνα να βογκας κ να γέννας μέσα στο αμάξι κ αυτός να σε κοιτάει κάπως έτσι :blink: χαχχαχα

Εγώ πάντως προτείνω να πας Αθήνα εφόσον έχεις κ αυτή τη δυνατότητα τις τελευταίες εβδομάδες κ να κάνεις τα ραντεβού σου στο Ρέα. Κ μόλις είσαι έτοιμη θα είσαι κ δίπλα!!

Μα του είπα μολις.. ότι έχω βρει έναν να την φτιάξει για να μην κουραστεί και νευρίασε καλέ..θέλει εκείνος να την φτιάξει δεν το περίμενα τόσο πολύ!! Να ειναι περήφανος που έφτιαξε την κούνια της κόρης του ..χαχα

άντε με το καλό κορίτσι μου να γεμίσει το δωματιάκι σας φωνούλες !!!!!! Όντως τι γλυκά που φαίνονται :x

Τελικά και εγώ μπάμιες με κοτοπουλακι σήμερα ζήλεψα χαχα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Στη 2η πάμε προγραμματισμένα για να προλάβουμε τυχόν φυσικό τοκετό. Γι αυτό και πάμε στις 38 εβδ. συνήθως. Αν και πλέον γίνεται κ φυσιολογικά μετά από καισαρική αλλά θέλει έμπειρο γιατρό σε αυτό κ να έχει περάσει κάποιο χρονικό διάστημα από τη κ.τ.

Έκανα καισαρική στο 1ο 39 κ 6ημ. Γτ δεν είχα συσπάσεις κ τπτ που να προμηνύει γέννα. Μου είπε να περιμένουμε λίγο κ να πάμε με τεχνιτους πόνους αλλα δν άντεχα άλλο φίλη! Κι αν δεν έπιαναν οι πρώτοι πονοι θα βάζαμε κι άλλους κ στο τέλος μπορεί να καταλήγαμε σε καισαρική. Κ ο υπέρηχος το έβγαζε 4κ. + το παιδί κ δεν ήθελα να έχω πολλά θέματα εκεί κάτω. Όποτε το πήρα απόφαση μόνη μ κ λέω πάμε να γεννησουμε να το δω να ησυχάσω γτ είχα  κ άγχος απαλευτο. Απ την αρχή βέβαια αμφιταλαντευομουν μεταξύ κ.τ και Φ.τ όποτε το πήρα απόφαση μια και καλή.

Αντε καλέ κ γιατί να κάνεις φτ εφόσον ήδη έχεις κάνει καισαρική? Τουλάχιστον τώρα δε σε τρομάζει η εμπειρία της και καισαρικής κ θα σου είναι ακόμη πιο εύκολο θεωρώ ψυχολογικα!!

Αχχχ κορίτσια μου άσχετο!! Εγώ είμαι τόσο χαρούμενη που από αύριο θα είμαι σπιτάκι μου κ όχι όρθια με το βαριδιο που σήμερα το έριξα στα μποτε!!

Τι μάσκα μαλλιών(λάδι καρύδας-ελαιολαδο-γαλα καρυδας-μελι), τι προσωπου(με ροζ άργιλο λέει του Κορρέ),τι ξύρισμα στο μόνο σημείο που ξυριζω(βέβαια ψιλαφιστα το πήγα όπως όλους τους τελευταίους μήνες γτ που να δω πλέον εκεί η γυναίκα?!) Και τώρα κάνω τα νυχακια μου^_^

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...