Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχω να ανακοινώσω κάτι....

η γραμμή μου πια είναι κ πάνωαποτον  αφαλο!!!! Και είναι στραβή!!!! Σοκ

Χαχχαχα είναι στραβή από τις μπουνιές που τρώει από μεσα:mrgreen:

Μην αγχώνεσαι πάντως κ της κουμπαράς μου έτσι είναι..ρεεε μου την έδειχνε τις προάλλες που πήγαμε κ ήταν πολύ σκουρααα έτσι θα γίνουμε? Ουφ τουλάχιστον είναι χειμώνας δε θα τη βλέπουμε πολύ!! Εμένα ακόμη είναι ως τον αφαλό αλλά νομίζω πως όλο κ σκουραίνει..

Αχχ εγώ σηκώθηκα 9:30 κ είπα να κάνω γενική τη κουζίνα, ε πως πήγε 12:30 μέχρι να κάτσω άγνωστο!! Αλλά τέλος για σήμερα..μόνο μαγείρεμα έχω αργότερα..

Όσο για την ατσουμπαλια να είμαι ειλικρινής πάντα είχα μια επιρροή σε μικρό ζημιες:roll: απλά τώρα μπορώ να τα ρίχνω στην εγκυμοσύνη κ αυτα:rolleyes:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

@Jasmine@ καλά ρε συ αυτή τη τσιμπηδα την έχει ο μικρός κ παίζει...ααα θα του τη πάρω!!!! Άσε που τον εκπαιδεύω κ μου τα πιάνει, κάνει κι άλλες δουλειές, τον εκπαιδεύσω από μικρό, είναι κ παστρικος εκ φύσεως!

@EugenJenπωπωωω αυτό με το κουτουλιμα στη πόρτα κάθε μα κάθε φορά!!!!Αχαχαχαχ 

Εν τω μεταξύ τώρα εκατσα...είπα μιας κ έχει δροσιά να κάνω κι άλλες δουλειές, δεν πάω καλά...

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχχαχα είναι στραβή από τις μπουνιές που τρώει από μεσα:mrgreen:

Μην αγχώνεσαι πάντως κ της κουμπαράς μου έτσι είναι..ρεεε μου την έδειχνε τις προάλλες που πήγαμε κ ήταν πολύ σκουρααα έτσι θα γίνουμε? Ουφ τουλάχιστον είναι χειμώνας δε θα τη βλέπουμε πολύ!! Εμένα ακόμη είναι ως τον αφαλό αλλά νομίζω πως όλο κ σκουραίνει..

Αχχ εγώ σηκώθηκα 9:30 κ είπα να κάνω γενική τη κουζίνα, ε πως πήγε 12:30 μέχρι να κάτσω άγνωστο!! Αλλά τέλος για σήμερα..μόνο μαγείρεμα έχω αργότερα..

Όσο για την ατσουμπαλια να είμαι ειλικρινής πάντα είχα μια επιρροή σε μικρό ζημιες:roll: απλά τώρα μπορώ να τα ρίχνω στην εγκυμοσύνη κ αυτα:rolleyes:

Ευτυχώς είναι πολύ ανοιχτόχρωμη ακόμα.... βέβαια μπορεί να γίνει!!! Έχω 1,5 μήνα μπροστά μου... έχετε διαβάσει την ιστορία αυτής της γραμμής;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ευτυχώς είναι πολύ ανοιχτόχρωμη ακόμα.... βέβαια μπορεί να γίνει!!! Έχω 1,5 μήνα μπροστά μου... έχετε διαβάσει την ιστορία αυτής της γραμμής;

Όχι..για πες!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ευτυχώς είναι πολύ ανοιχτόχρωμη ακόμα.... βέβαια μπορεί να γίνει!!! Έχω 1,5 μήνα μπροστά μου... έχετε διαβάσει την ιστορία αυτής της γραμμής;

Όταν λες στραβή τι εννοείς??που πάει??εμένα ακόμα κάτω απο αφαλό δεν την βλέπω καν!!αλλά εγώ εχω τον αφαλό τον επιπεδο την αηδία...για ενημερώσε μας για την ιστορία!!!

@Christinα τι ατσουμπαλιαση είναι αυτη ρε συ?κ έχω και τον άντρα μου , που μου λέει οτι δεν προσέχω καθόλου το παιδι του , την κοιλίτσα μου κανείς δεν την σκεφτεται :lol:

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον λοιπον δε θυμάμαι που το είχα διαβάσει ή αν το είχα δει σε βίντεο... έλεγε πάντως ότι τα μωρά όταν γεννιουνται βλέπουν μόνο το πολύ φως κ τα μαύρα-γκρι σχέδια... λέει όπως τα ζώα όταν γεννιουνται βρίσκουν το στήθος, αν αφήσεις ένα μωρό μπρούμυτα πάνω στην ηβική περιοχή της γυναίκας θα ακολουθήσει τη μαύρη γραμμή ώστε να φτάσει στις μαύρες-σκουρόχρωμες θηλές κ να τραφεί!!! Ένστικτο επιβίωσης φίλες... φοβερή η φύση...0

  • Μου αρέσει 8

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσουδια μου,έχει καμία δοκιμάσει το swiffer?? Βέβαια ρωτάω προτετελεσμενων γεγονότων γτ το παρήγγειλα κ το περιμένω σήμερα αλλά νταξ....^_^

Το πήρα λόγω των σκύλων..επειδή είμαι κ ύστερο όπως έχω ομολογήσει κ οκ το σπίτι είναι μικρό σχετικά το σαλόνι που κυκλοφορούν μπορώ κ βάζω κάθε μέρα σκούπα..αλλά σκέφτηκα με το μπεμπέ που όρεξη για σκούπα..ενώ με το σουιφερ μπορώ Τσάκα Τσάκα όταν κοιμάται πχ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κοριτσουδια μου,έχει καμία δοκιμάσει το swiffer?? Βέβαια ρωτάω προτετελεσμενων γεγονότων γτ το παρήγγειλα κ το περιμένω σήμερα αλλά νταξ....^_^

Το πήρα λόγω των σκύλων..επειδή είμαι κ ύστερο όπως έχω ομολογήσει κ οκ το σπίτι είναι μικρό σχετικά το σαλόνι που κυκλοφορούν μπορώ κ βάζω κάθε μέρα σκούπα..αλλά σκέφτηκα με το μπεμπέ που όρεξη για σκούπα..ενώ με το σουιφερ μπορώ Τσάκα Τσάκα όταν κοιμάται πχ..

Σωτήριο το swiffer!

Το ξεσκονιστιρι κάνει καλή δουλειά κ το μπαστουνακι του που επεκτείνεται κ λυγίζει φτάνει παντού! Η σκούπα μαζεύει τη τρίχα ,χωράει κάτω αι κρεββάτι κ τώρα που δεν έχουμε χάλια εγώ έχω σωθεί γτ περνάω με αυτό κ μετά σφουγγαριζω. Τν χειμώνα δεν τη χρησιμοποιώ. Τα πανακια τα βρίσκεις κ σε οικονομική απομίμηση σε αβ κ σκλαβ/τη κ είναι καλά. Από άνοιξη που θα μπουσουλανε τα καμάρια μας είναι απαραίτητο γτ θα πέσει πολύ σφουγγάρισμα.

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Το κάναμε το ντοπλερ μας!!!

Όλα καλά δόξα τω Θεώ!η μπέμπα πήρε θέση,1780γρ,έχει πολλά μαλλάκια και είναι καλά!

Δεν μας έκανε τη χάρη για μια ωραία φωτό όπως την προηγούμενη φορά!

Βγηκε όμως μια προφίλ...εγώ λέω ότι έχει τα μάτια μου ,ο άντρας μου λέει τα δικά του!Παίζει πολύ η αντικειμενικότητα όπως καταλαβαίνετε!:lol:

Με το καλό σε όλες σας!!Καλά αποτελέσματα μόνο να έχουμε κορίτσια!

  • Μου αρέσει 8

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Το κάναμε το ντοπλερ μας!!!

Όλα καλά δόξα τω Θεώ!η μπέμπα πήρε θέση,1780γρ,έχει πολλά μαλλάκια και είναι καλά!

Δεν μας έκανε τη χάρη για μια ωραία φωτό όπως την προηγούμενη φορά!

Βγηκε όμως μια προφίλ...εγώ λέω ότι έχει τα μάτια μου ,ο άντρας μου λέει τα δικά του!Παίζει πολύ η αντικειμενικότητα όπως καταλαβαίνετε!:lol:

Με το καλό σε όλες σας!!Καλά αποτελέσματα μόνο να έχουμε κορίτσια!

Τέλεια κοριτσάρα μου!!!

Άλλη Ραπουνζέλ από εδώ λοιπόν!!

Όπως κ να χει μια κούκλα θα είναι!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Το κάναμε το ντοπλερ μας!!!

Όλα καλά δόξα τω Θεώ!η μπέμπα πήρε θέση,1780γρ,έχει πολλά μαλλάκια και είναι καλά!

Δεν μας έκανε τη χάρη για μια ωραία φωτό όπως την προηγούμενη φορά!

Βγηκε όμως μια προφίλ...εγώ λέω ότι έχει τα μάτια μου ,ο άντρας μου λέει τα δικά του!Παίζει πολύ η αντικειμενικότητα όπως καταλαβαίνετε!:lol:

Με το καλό σε όλες σας!!Καλά αποτελέσματα μόνο να έχουμε κορίτσια!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Όλα τελεια λοιπον η κουκλα σου κ αφρατουλα:wub:

  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τέλεια κοριτσάρα μου!!!

Άλλη Ραπουνζέλ από εδώ λοιπόν!!

Όπως κ να χει μια κούκλα θα είναι!!

Τίποτα το διαφορετικό πάντως σαν διαδικασία!!απλά από ότι κατάλαβα δίνουν έμφαση σε αυτό το σημείο στην αιμάτωση του εμβρύου και το πώς τροφοδοτείται γενικά από το σώμα της μανουλας του!

20' κράτησε η εξέταση!Και ήταν η πιο απολαυστική μπορώ να πω γτ το πολύ άγχος των πρώτων 2 μεγάλων εξετάσεων δεν υπήρχε!

Αχχχχχ η κουκλίτσα μου!Νιώθω σαν κι εκείνη να ανυπομονεί να αντικρίσει την μαμά και τον μπαμπά της!Έτσι όπως την έβλεπα με το κεφαλάκι κάτω!:wub:

Με το καλό και στο γιοκαρίνι σου το προσοντουχο!

Just now, Jasmine@ είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Όλα τελεια λοιπον η κουκλα σου κ αφρατουλα:wub:

Ναι!!!!Το τσουρεκακι μου λέω είναι πάει και τελείωσε!:wub:

Ευχαριστώ!!με το καλό και στις γυναικάρες σου!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Τίποτα το διαφορετικό πάντως σαν διαδικασία!!απλά από ότι κατάλαβα δίνουν έμφαση σε αυτό το σημείο στην αιμάτωση του εμβρύου και το πώς τροφοδοτείται γενικά από το σώμα της μανουλας του!

20' κράτησε η εξέταση!Και ήταν η πιο απολαυστική μπορώ να πω γτ το πολύ άγχος των πρώτων 2 μεγάλων εξετάσεων δεν υπήρχε!

Αχχχχχ η κουκλίτσα μου!Νιώθω σαν κι εκείνη να ανυπομονεί να αντικρίσει την μαμά και τον μπαμπά της!Έτσι όπως την έβλεπα με το κεφαλάκι κάτω!:wub:

Με το καλό και στο γιοκαρίνι σου το προσοντουχο!

Ναι!!!!Το τσουρεκακι μου λέω είναι πάει και τελείωσε!:wub:

Ευχαριστώ!!με το καλό και στις γυναικάρες σου!

Αύριο που θα πάω θα σας ενημερώσω για τα κιλά από τις δικές μου χοντρουλες αν κ μου είπε ότι θα με βάλει στον πεδίο τομογράφο όποτε δε ξέρω αν θα κάνουμε υπέρηχο. Ελπίζω να κοντεύουν τα 1500

α κ ήθελα να σε ρωτήσω αν σου κοιτάξανε κάτι έξτρα από τους υπερηχουσ!Σου είδε τράχηλο;;;

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αύριο που θα πάω θα σας ενημερώσω για τα κιλά από τις δικές μου χοντρουλες αν κ μου είπε ότι θα με βάλει στον πεδίο τομογράφο όποτε δε ξέρω αν θα κάνουμε υπέρηχο. Ελπίζω να κοντεύουν τα 1500

α κ ήθελα να σε ρωτήσω αν σου κοιτάξανε κάτι έξτρα από τους υπερηχουσ!Σου είδε τράχηλο;;;

Όχι δεν είδε κάτι έξτρα!!!

Σε εμβρυολογο πήγα,στην οποία έκανα και α και β επιπέδου!καμιά φορά δεν είδε τράχηλο από κάτω!

Η γυναικολόγος μου όμως στις δύο τελευταίες μου επισκέψεις με έλεγξε κανονικά τον τράχηλο οπότε είμαι οκ...

Τί είναι αλήθεια ο πεδιοτομογραφος;

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Όχι δεν είδε κάτι έξτρα!!!

Σε εμβρυολογο πήγα,στην οποία έκανα και α και β επιπέδου!καμιά φορά δεν είδε τράχηλο από κάτω!

Η γυναικολόγος μου όμως στις δύο τελευταίες μου επισκέψεις με έλεγξε κανονικά τον τράχηλο οπότε είμαι οκ...

Τί είναι αλήθεια ο πεδιοτομογραφος;

Καταραμένο autocorrect!!! Καρδιοτοκογραφο ήθελα να γράψω δε ξέρω πως το έβγαλε πεδιοτομογραφος! Χαχαχαχαχαχα 

α εμένα τον είχε δει στην α β επιπέδου, αλλά τώρα ια πάω σε άλλο εμβρυολογο γιατί γέννησε η δικιά μου κ έχω άγχος!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...