Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Αναζητηση κεντρου σπερματοδιαγραμματος για επιτροπη


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια αν κ ειμαι στην διαδικασια εξωσωματικης χωρις να εχω περασει επιτροπη ...θελουμε να κανουμε ενα σπερματοδιαγραμμα γιατι οπως γνωριζεται θελει 75 μερες διαφορα να εχει το ενα με το αλλο!!σε περιπτωση δλδ που δεν σταθουμε τυχερη τουλαχιστον την δευτερη να την κανουμε μεσο του ταμειου...ηθελα λοιπον να ρωτησω αν γνωριζεται για Αθηνα καποιο που να συνεργαζεται με εοππυ γιατι μας ειπαν οτι απο οποιοδηποτε μικροβιολογικο δεν το δεχοντε...επισης ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποια κοπελα αν του κυριου Λυμπεροπουλου συνεργαζεται!!ειμαστε Αθηνα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, πελαργος είπε:

Καλημερα κοριτσια αν κ ειμαι στην διαδικασια εξωσωματικης χωρις να εχω περασει επιτροπη ...θελουμε να κανουμε ενα σπερματοδιαγραμμα γιατι οπως γνωριζεται θελει 75 μερες διαφορα να εχει το ενα με το αλλο!!σε περιπτωση δλδ που δεν σταθουμε τυχερη τουλαχιστον την δευτερη να την κανουμε μεσο του ταμειου...ηθελα λοιπον να ρωτησω αν γνωριζεται για Αθηνα καποιο που να συνεργαζεται με εοππυ γιατι μας ειπαν οτι απο οποιοδηποτε μικροβιολογικο δεν το δεχοντε...επισης ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποια κοπελα αν του κυριου Λυμπεροπουλου συνεργαζεται!!ειμαστε Αθηνα!!

Αν γράψεις στο ίντερνετ μικροβιολογικό ,διαγνωστικό κέντρο στην Αθήνα  συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ θα σου τα βγάλει όλα που ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αν γράψεις στο ίντερνετ μικροβιολογικό ,διαγνωστικό κέντρο στην Αθήνα  συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ θα σου τα βγάλει όλα που ειναι.

Ναι το ξερω αυτο εκανα μια αναζητηση σε μερικα κοντινα που πηρα μικροβιολογικα μου ειπαν οτι δεν κανουν σπερματοδιαγραμματα για αυτο ειπα να ρωτησω μηπως γνωριζει καποια κοπελα για κεντρο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, πελαργος said:

Καλημερα κοριτσια αν κ ειμαι στην διαδικασια εξωσωματικης χωρις να εχω περασει επιτροπη ...θελουμε να κανουμε ενα σπερματοδιαγραμμα γιατι οπως γνωριζεται θελει 75 μερες διαφορα να εχει το ενα με το αλλο!!σε περιπτωση δλδ που δεν σταθουμε τυχερη τουλαχιστον την δευτερη να την κανουμε μεσο του ταμειου...ηθελα λοιπον να ρωτησω αν γνωριζεται για Αθηνα καποιο που να συνεργαζεται με εοππυ γιατι μας ειπαν οτι απο οποιοδηποτε μικροβιολογικο δεν το δεχοντε...επισης ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποια κοπελα αν του κυριου Λυμπεροπουλου συνεργαζεται!!ειμαστε Αθηνα!!

Καλησπέρα! Του Λυμπερόπουλου δεν είναι δυστυχώς κι εμείς είχαμε από εκεί και έπρεπε να κάνουμε άλλο. Νομίζω και τα 2 πρέπει να ναι από συμβεβλημένο τσέκαρε το αν έτσι είναι ακόμα...πχ βιοιατρική είναι και αντίστοιχα στη γειτονιά σου ρώτησε αν είναι και κάνουν, εμείς κάναμε στα intralab το 2ο... Επίσης θέλουν και σφραγίδα πάνω στα αποτελέσματα που να λέει ότι το μικροβιολογικό είναι συμβεβλημένο με εοπυυ. Οπότε ζήτησε να τη βάλουν όταν πάρετε τα αποτελέσματα γιατί δε το κάνουν από μόνοι τους..

Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

Καλησπέρα! Του Λυμπερόπουλου δεν είναι δυστυχώς κι εμείς είχαμε από εκεί και έπρεπε να κάνουμε άλλο. Νομίζω και τα 2 πρέπει να ναι από συμβεβλημένο τσέκαρε το αν έτσι είναι ακόμα...πχ βιοιατρική είναι και αντίστοιχα στη γειτονιά σου ρώτησε αν είναι και κάνουν, εμείς κάναμε στα intralab το 2ο... Επίσης θέλουν και σφραγίδα πάνω στα αποτελέσματα που να λέει ότι το μικροβιολογικό είναι συμβεβλημένο με εοπυυ. Οπότε ζήτησε να τη βάλουν όταν πάρετε τα αποτελέσματα γιατί δε το κάνουν από μόνοι τους..

Ααα οκ ευχαριστω παρα πολυ!!θα το ψαξω τωρα για να βρω το κοντινοτερο!!και εμεις το πρωτο εκει το καναμε αλλα απο την κλινικη μας ειπαν μαλλον οτι δεν ειναι...καλα που μου ειπατε κ αυτο για την σφραγιδα γιατι δεν το γνωριζα!!ευχαριστω παρα πολυ ειλικρινα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...