Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Δεν στο ειπα ως κριτικη στον γιατρό σου έτσι; Απλά πως θα ένιωθα εγω.. Εδώ στην δεύτερη και ήμουν χάλια. Η δική σου η χοριακή βέβαια μου φαίνεται σουπερ!!! Με το καλό να έρθει η Δευτέρα και να είναι όλα όπως πρέπει!!  Και σε όλες μας δηλαδή να πάνε όλα καλά. Ποιά κορίτσια θα πάνε για υπέρηχο αυτη την εβδομάδα;

Δεν το έλαβα ως κριτικη! Να στο είπα, κι εγώ εξέφρασα δυσαρέσκεια όταν μου το είπε αλλά έχω δοκιμάσει τον γιατρό μου όταν αμφεβαλλα για αυτόν και μόνο αυτός επαληθεύτηκε. Οπότε τυφλή υποταγή πια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Δεν στο ειπα ως κριτικη στον γιατρό σου έτσι; Απλά πως θα ένιωθα εγω.. Εδώ στην δεύτερη και ήμουν χάλια. Η δική σου η χοριακή βέβαια μου φαίνεται σουπερ!!! Με το καλό να έρθει η Δευτέρα και να είναι όλα όπως πρέπει!!  Και σε όλες μας δηλαδή να πάνε όλα καλά. Ποιά κορίτσια θα πάνε για υπέρηχο αυτη την εβδομάδα;

Την τρίτη θα πάω κ γω για τον πρώτο.  5+4 θα είμαι σύμφωνα με την τελευταία περίοδο. Άντε να δούμε τι θα δούμε. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου. Εδώ και 3 μέρες είδα ότι λερώσα λιιιιγο το σερβίρεται μου με υγρά έντονο κίτρινο ή καφέ πολύ ανοιχτό το λες. Αυτό έγινε 1 η 2 φορές τη μέρα και μετά τίποτα ούτε στο σκούπισμα. Έπαιρνα και salospire και γενικά έχω ακούσει ότι κάνουν τέτοια. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχω με το παραμικρό, να παραμείνω ήρεμη και ότι οοόλα θα πάνε καλά.

Πριν λίγο είδα λίγο πιο καφέ και είχα και στο σκούπισμα. Πολύ μικρή ποσότητα βέβαια. Έχω ανησυχήσει δε σας το κρύβω, αλλά περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί και θα τον πάρω. 

Ποια είχε λίγο καφέ πριν λίγες μέρες εδώ; Τι έγινε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Κορίτσια μου. Εδώ και 3 μέρες είδα ότι λερώσα λιιιιγο το σερβίρεται μου με υγρά έντονο κίτρινο ή καφέ πολύ ανοιχτό το λες. Αυτό έγινε 1 η 2 φορές τη μέρα και μετά τίποτα ούτε στο σκούπισμα. Έπαιρνα και salospire και γενικά έχω ακούσει ότι κάνουν τέτοια. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχω με το παραμικρό, να παραμείνω ήρεμη και ότι οοόλα θα πάνε καλά.

Πριν λίγο είδα λίγο πιο καφέ και είχα και στο σκούπισμα. Πολύ μικρή ποσότητα βέβαια. Έχω ανησυχήσει δε σας το κρύβω, αλλά περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί και θα τον πάρω. 

Ποια είχε λίγο καφέ πριν λίγες μέρες εδώ; Τι έγινε;

Είχα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Καφέ κ άχνα ροζ. Τις πρώτες βδομάδες. Με ξεκούραση όλα πήγαν πολύ καλά.  Κ μετά εξαφανίστηκαν. 

Το ξέρω ότι αγχώνεσαι αλλά είναι συχνό φαινόμενο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Είχα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Καφέ κ άχνα ροζ. Τις πρώτες βδομάδες. Με ξεκούραση όλα πήγαν πολύ καλά.  Κ μετά εξαφανίστηκαν. 

Το ξέρω ότι αγχώνεσαι αλλά είναι συχνό φαινόμενο

Την ξεκούραση που θα βρω μου λες; Είπα ΣΚ δεν θα σηκωθώ απ' το κρεβάτι αλλά από Δευτέρα; 

Άκου!! Μετά από την 1η παλλινδρομη με απέλυσαν γιατί δεν ήθελαν εγκυμοσύνες. Βρίσκω νεα δουλειά μετά από 4 μήνες μένω έγκυος, σκάει ο κορονοιος αρχίζουν οι απολύσεις μέσα κι εγώ. Ήμουν μόλις 4 εβδομάδων. Τους λέω ότι δεν μπορούν να μ απολύσουν προς το παρόν και βλέπουμε. Μόλις παλινδρομεί και τελειώνει η αναρρωτική απολύθηκα ξανά. Πριν 3 μηνες ξαναβρήκα δουλειά. Δεν θέλω να δώσω δικαιώματα και ν αρχίσω αναρρωτικες ούτε να μάθουν ότι είμαι έγκυος αλλά και ούτε να μην εργάζομαι γίνεται. Ουφ! 

Ας ελπισω ότι δεν θα χρειαστεί κρεβάτι η αν χρειαστεί και αρχίσω αναρρωτικες τουλάχιστον να προχωρήσει γιατί 3η φορά να χάσω έμβρυο και δουλειά είμαι μια κρέμασμα. Αυτά. Ψυχοθεραπεία είστε! Κουκλια μου!!:wub:

Just now, Eva1986 είπε:

Είχα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Καφέ κ άχνα ροζ. Τις πρώτες βδομάδες. Με ξεκούραση όλα πήγαν πολύ καλά.  Κ μετά εξαφανίστηκαν. 

Το ξέρω ότι αγχώνεσαι αλλά είναι συχνό φαινόμενο

Για πόσο καιρό; Έπαιρνες κάτι πέραν της ξεκούρασης;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evouska said:

Καλημέρα ευακι και @HopeMeμου καλημέρα κορίτσια!! 

Μόλις γυρίσαμε απο τον υπέρηχο!! Δεν μπορω να το πιστεψω ακομα τοσο χαρούμενη που είμαι!! Όλα πολύ καλά μου είπε ο γιατρός και καμία σχέση με την προηγούμενη φορά, να μην ανησυχώ!! Καναμε κολπικο υπέρηχο, ειδαμε σάκο,  λεκιθυκο ασκό δηλαδή το δαχτυλιδακι κ ένα μικρό μικρό εμβρυακι από κάτω! Εν τω μεταξύ με το που μου έβαλε το μηχάνημα εγώ αμέσως είδα το δαχτυλιδακι κ του λέω γιατρέ καλά βλέπω;; και ήξερε ότι εννοούσα αυτό , αφού την προηγούμενη φορά δεν υπηρχε Και μου το είχε εξηγήσει! Το είδαμε και σε 3d και φαινόταν, μικρό μεν αλλά φαινόταν!! Στον υπέρηχο βγαίνω μια μέρα λιγότερη από αυτή που είμαι βάσει περιόδου αλλά μικρό το κακό για μια μέρα!! Ααα επίσης ο γιατρός μου είπε ότι είναι σε πολύ καλή θέση το μωράκι!! 

Μου έγραψε Φυλλικο να συνεχίσω να παίρνω κ utrozestan για να παίρνω ενα το βράδυ προληπτικά λόγω της προηγούμενης αποβολής!! Γενικά μου είπε να μην σκυβω και να μην σηκωνω! 

Ααααα κλείσαμε και υπέρηχο ξανά 26 του μήνα για να ακούσουμε καρδούλα!!  

@Evouska  Μπράβο κορίτσι!!! Συγχαρητήρια!!!!!Να προσέχεις όσο μπορείς πιο πολύ και όλα θα πάνε τέλεια!!!Υπέροχα τα νέα σου!!!

  • Μου αρέσει 1

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Την ξεκούραση που θα βρω μου λες; Είπα ΣΚ δεν θα σηκωθώ απ' το κρεβάτι αλλά από Δευτέρα; 

Άκου!! Μετά από την 1η παλλινδρομη με απέλυσαν γιατί δεν ήθελαν εγκυμοσύνες. Βρίσκω νεα δουλειά μετά από 4 μήνες μένω έγκυος, σκάει ο κορονοιος αρχίζουν οι απολύσεις μέσα κι εγώ. Ήμουν μόλις 4 εβδομάδων. Τους λέω ότι δεν μπορούν να μ απολύσουν προς το παρόν και βλέπουμε. Μόλις παλινδρομεί και τελειώνει η αναρρωτική απολύθηκα ξανά. Πριν 3 μηνες ξαναβρήκα δουλειά. Δεν θέλω να δώσω δικαιώματα και ν αρχίσω αναρρωτικες ούτε να μάθουν ότι είμαι έγκυος αλλά και ούτε να μην εργάζομαι γίνεται. Ουφ! 

Ας ελπισω ότι δεν θα χρειαστεί κρεβάτι η αν χρειαστεί και αρχίσω αναρρωτικες τουλάχιστον να προχωρήσει γιατί 3η φορά να χάσω έμβρυο και δουλειά είμαι μια κρέμασμα. Αυτά. Ψυχοθεραπεία είστε! Κουκλια μου!!:wub:

Για πόσο καιρό; Έπαιρνες κάτι πέραν της ξεκούρασης;

Πωπω τι πικρα τράβηξες.  

Αν σ πω είχα μέχρι 17 η εβδομάδα περίπου; Βάλε τώρα κ σκέψου πόσο άγχος είχα.  Τίποτα δεν Μ έδωσε.  Δεν έβρισκε αποκόλληση. Οπότε μόνο ξεκούρασου Μ έλεγε.  Σωστό λάθος. Τι να πω. Δεν ξέρω αν έπρεπε όντως να Μ δώσει κατι

 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe said:

Κορίτσια μου. Εδώ και 3 μέρες είδα ότι λερώσα λιιιιγο το σερβίρεται μου με υγρά έντονο κίτρινο ή καφέ πολύ ανοιχτό το λες. Αυτό έγινε 1 η 2 φορές τη μέρα και μετά τίποτα ούτε στο σκούπισμα. Έπαιρνα και salospire και γενικά έχω ακούσει ότι κάνουν τέτοια. Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχω με το παραμικρό, να παραμείνω ήρεμη και ότι οοόλα θα πάνε καλά.

Πριν λίγο είδα λίγο πιο καφέ και είχα και στο σκούπισμα. Πολύ μικρή ποσότητα βέβαια. Έχω ανησυχήσει δε σας το κρύβω, αλλά περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί και θα τον πάρω. 

Ποια είχε λίγο καφέ πριν λίγες μέρες εδώ; Τι έγινε;

@HopeMe Κορίτσι κι εγώ είμαι στην ίδια φάση με τα καφέ...Στην αρχή πανικοβλήθηκα..τώρα είμαι πιο χαλαρή.πηρα αναρρωτική από τη δουλειά και είμαι ξάπλα..από κρεβάτι σε καναπέ και από καναπέ σε κρεβάτι.Να μην στενοχωριέσαι..ότι είναι να γίνει θα γίνει..η φύση ξέρει τι κάνει..Αυτό μου είπε και ο γιατρός μου..ότι γίνει θα είναι για καλό...Εγώ εκεί που είμαι τρεις μέρες καθαρή..τσουπ εμφανίζονται κάτι αχνές κοιληδες...δεν δίνω σημασία, κάνω αυτά που μου είπε ο γιατρός και περιμένω το ραντεβού στις 27/10 για καρδούλα με πολύ αισιοδοξία.


xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Πωπω τι πικρα τράβηξες.  

Αν σ πω είχα μέχρι 17 η εβδομάδα περίπου; Βάλε τώρα κ σκέψου πόσο άγχος είχα.  Τίποτα δεν Μ έδωσε.  Δεν έβρισκε αποκόλληση. Οπότε μόνο ξεκούρασου Μ έλεγε.  Σωστό λάθος. Τι να πω. Δεν ξέρω αν έπρεπε όντως να Μ δώσει κατι

 

Τελικά πώς πήγε η εγκυμοσύνη;

Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Συγχαρητήρια! Πολύ ευχάριστα νέα! Με το καλό ν ακούσεις μια υγιέστατη καρδούλα! 

Σ ευχαριστω! Του το είπα κι εγω ότι δεν θέλω άλλες χοριακες γιατί με αγχωνουν αλλά μου εξήγησε επειδή μόνο Δευτερα μπορεί να με δει αλλιώς πάμε την παραπάνω εβδομάδα πρέπει να δούμε που βρισκόμαστε για να δούμε αν έχει νόημα να με δει τη Δευτέρα. Χθες που του είπα ότι η 1η  βγήκε πάνω από 10.000 μου ζήτησε Δευτέρα να με δει για να δούμε αυτό το υπέροχο που ειδε και η @Evouska λεκιθικο ασκό και εμβρυϊκά στοιχεία (μακαρι Θεέ μου).  Ελπίζω να είναι οι τελευταίες μου και μετά να  βλέπουμε στον υπερηχο το εμβρυακι.

Εύχομαι αυτή την εβδομάδα και την επόμενη να χτυπαει  μέσα σε όλες μας μια 2η υγιέστατη μικροσκοπική καρδούλα! Ή και 3η!! @phal

 

Αγάπη μην αγχώνεσαι καθόλου αφού είναι ήδη πάνω από 10.000 σίγουρα θα ανέβει μέχρι τη Δευτέρα! Εμένα η δική μου όταν ήμουν 5w5d χθες ήταν 14000 αρα Η δική σου είναι πολύ καλή για την μέρα που είσαι! Η αλήθεια είναι ότι κ εμένα με αγχωσε λίγο το να κάνω χοριακη μέχρι να δω το αποτέλεσμα δηλαδή , κι ας ήταν 1 ώρα αναμονή!!  Αλλά απ την άλλη μου αρέσει αυτό το ενδιαφέρον του γιατρού σου! Εγώ τον ρώτησα και για εξετάσεις πότε θα πρέπει να κάνω και μου είπε ότι θα μου τις γράψει στο επόμενο ραντεβού, αφού ακούσουμε κ καρδούλα! 

Όσο για τα καφέ υγρά μην στεναχωριέσαι είναι πολύ συχνό στην εγκυμοσύνη,πααααρα πολλές κοπέλες έχουν και όλα πάνε μια χαρά!! Αλλά προσπάθησε να ξεκουράζεσαι και να μην κάνεις βαριές δουλειές όσο περισσότερο μπορεις! Γενικά το καφέ είναι παλιό αίμα δεν μας ανησυχει, δεν είναι νέα αιμορραγία!!  και αν δεις ότι συνεχίζονται εννοείται πάρε αναρρωτική να είσαι ξεκουραστη μην το σκεφτείς καν! Πάνω απ όλα ένα ή η εγκυμοσύνη μας ,καμία δουλειά και κανένα αφεντικό!

Να σε ρωτήσω ουτροζεσταν παίρνεις; και αν ναι κολπικα η από το στόμα;; μπορεί τα υγρά αυτά να είναι κ απο το σαλοσπιρ κα το τέτοιο είχαν πει τα κορίτσια στο προηγούμενο γκρουπακι που είχα μπει τον Ιούνιο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mpizelaki_mou είπε:

@HopeMe Κορίτσι κι εγώ είμαι στην ίδια φάση με τα καφέ...Στην αρχή πανικοβλήθηκα..τώρα είμαι πιο χαλαρή.πηρα αναρρωτική από τη δουλειά και είμαι ξάπλα..από κρεβάτι σε καναπέ και από καναπέ σε κρεβάτι.Να μην στενοχωριέσαι..ότι είναι να γίνει θα γίνει..η φύση ξέρει τι κάνει..Αυτό μου είπε και ο γιατρός μου..ότι γίνει θα είναι για καλό...Εγώ εκεί που είμαι τρεις μέρες καθαρή..τσουπ εμφανίζονται κάτι αχνές κοιληδες...δεν δίνω σημασία, κάνω αυτά που μου είπε ο γιατρός και περιμένω το ραντεβού στις 27/10 για καρδούλα με πολύ αισιοδοξία.

Είχες αρκετή ποσότητα; Πόσες μέρες ξεκούραση; Χάπια; Να αυτό φοβάμαι. Να χρειαστεί να πάρω αναρρωτική ενω είμαι φρέσκια στη δουλειά, να μάθουν ότι είμαι έγκυος κι αν κάτι δεν πάει καλά φτου κι απ' την αρχή. Τουλάχιστον έλεγα αν κάτι δεν πάει καλά άντε 2-3 αναρρωτική θα έβαζα για άλλο λόγο και θα έκανα απόθεση και ξανά δουλειά και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Να τα ξαναχασω όλα δεν αντεχω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

@Evouska  Μπράβο κορίτσι!!! Συγχαρητήρια!!!!!Να προσέχεις όσο μπορείς πιο πολύ και όλα θα πάνε τέλεια!!!Υπέροχα τα νέα σου!!!

Γλυκό μου μπιζελακι σε ευχαριστώ πολύ!!! Ναι εννοείται προσέχω κ όταν δω ότι κουραζομαι με κάτι απευθείας ξάπλα!! Χα χα!

Κορίτσια ένα περίεργο πράγμα με έπιασε σήμερα μια ανακατωσούρα, να μην μπορώ να φάω μπουκιά απ το φαγητό! Λέω περίμεναν τον υπέρηχο για να εμφανιστούν τα συμπτώματα;;  δε μπορώ να πιέζομαι, αν δω αργότερα ότι είμαι καλύτερα θα φάω προς το παρόν ούτε καν!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe said:

Είχες αρκετή ποσότητα; Πόσες μέρες ξεκούραση; Χάπια; Να αυτό φοβάμαι. Να χρειαστεί να πάρω αναρρωτική ενω είμαι φρέσκια στη δουλειά, να μάθουν ότι είμαι έγκυος κι αν κάτι δεν πάει καλά φτου κι απ' την αρχή. Τουλάχιστον έλεγα αν κάτι δεν πάει καλά άντε 2-3 αναρρωτική θα έβαζα για άλλο λόγο και θα έκανα απόθεση και ξανά δουλειά και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Να τα ξαναχασω όλα δεν αντεχω

@HopeMeΜου είπε 10 μέρες ξάπλα να δούμε πως πάει με το "αίμα", 15 μέρες αναρρωτική και βλέπουμε όπως θα πάει..Μου αύξησε το μαγνήσιο δύο χάπια τρεις φορές τη μέρα, και μου έγραψε και utrogestan 6 την ημέρα, των100mg. Αυτό είναι κάτι που πρέπει να συζητήσεις με τον γιατρό σου όσο αφορά τη δουλειά....δεν θα πρέπει να φοβόμαστε, κι εγώ στην αρχή δεν ήθελα αλλά με πίεσε ο γιατρός και ευτυχώς το αφεντικό μου έδειξε τεράστια κατανόηση...η δουλειά σου είναι πολύ κουραστική??


xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Αγάπη μην αγχώνεσαι καθόλου αφού είναι ήδη πάνω από 10.000 σίγουρα θα ανέβει μέχρι τη Δευτέρα! Εμένα η δική μου όταν ήμουν 5w5d χθες ήταν 14000 αρα Η δική σου είναι πολύ καλή για την μέρα που είσαι! Η αλήθεια είναι ότι κ εμένα με αγχωσε λίγο το να κάνω χοριακη μέχρι να δω το αποτέλεσμα δηλαδή , κι ας ήταν 1 ώρα αναμονή!!  Αλλά απ την άλλη μου αρέσει αυτό το ενδιαφέρον του γιατρού σου! Εγώ τον ρώτησα και για εξετάσεις πότε θα πρέπει να κάνω και μου είπε ότι θα μου τις γράψει στο επόμενο ραντεβού, αφού ακούσουμε κ καρδούλα! 

Όσο για τα καφέ υγρά μην στεναχωριέσαι είναι πολύ συχνό στην εγκυμοσύνη,πααααρα πολλές κοπέλες έχουν και όλα πάνε μια χαρά!! Αλλά προσπάθησε να ξεκουράζεσαι και να μην κάνεις βαριές δουλειές όσο περισσότερο μπορεις! Γενικά το καφέ είναι παλιό αίμα δεν μας ανησυχει, δεν είναι νέα αιμορραγία!!  και αν δεις ότι συνεχίζονται εννοείται πάρε αναρρωτική να είσαι ξεκουραστη μην το σκεφτείς καν! Πάνω απ όλα ένα ή η εγκυμοσύνη μας ,καμία δουλειά και κανένα αφεντικό!

Να σε ρωτήσω ουτροζεσταν παίρνεις; και αν ναι κολπικα η από το στόμα;; μπορεί τα υγρά αυτά να είναι κ απο το σαλοσπιρ κα το τέτοιο είχαν πει τα κορίτσια στο προηγούμενο γκρουπακι που είχα μπει τον Ιούνιο! 

Εννοείται ότι αν χρειαστεί αναρρωτική θα την πάρω και θα εύχομαι να κρατήσω και μωράκι και δουλειά. Όχι δεν παίρνω ουτροζεσταν, τον ρώτησα αν χρειάζεται και μου είπε ότι δεν τον ανησυχεί κάτι ακόμη. Θα ξαναμιλήσω αργοτερα γιατί βλέπω ότι αυξήθηκε η ποσότητα. Σ ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Είχες αρκετή ποσότητα; Πόσες μέρες ξεκούραση; Χάπια; Να αυτό φοβάμαι. Να χρειαστεί να πάρω αναρρωτική ενω είμαι φρέσκια στη δουλειά, να μάθουν ότι είμαι έγκυος κι αν κάτι δεν πάει καλά φτου κι απ' την αρχή. Τουλάχιστον έλεγα αν κάτι δεν πάει καλά άντε 2-3 αναρρωτική θα έβαζα για άλλο λόγο και θα έκανα απόθεση και ξανά δουλειά και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Να τα ξαναχασω όλα δεν αντεχω

Αγάπη μου σε παρακαλώ μην το σκέφτεσαι έτσι γιατί να μην πάνε όλα καλά; είπαμε θα είμαστε θετικές!! Δεν θα χάσεις τίποτα ίσα ίσα θα αποκτήσεις κάτι! Ένα νέο μέλος στην οικογένεια σου!!❤❤❤ μην έχεις αρνητικές σκέψεις! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...