Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , Evaki19 είπε:

Σε αφήνει να κάνεις στο μπικίνι? Εμενα με αφήνει ποδια προσωπο μασχάλες αλλά οχι στο μπικίνι. 

Στο μπικίνι??

 

 

Ειναι μόνιμη μετά απο κάποια χρόνια. Εξαρτάται και τι τρίχα έχεις. Εμένα πλέον μετα απο 5 χρόνια που κάνω εχω μονο χνούδι και αντε να βγουν 2 , 3 τριχες στο κάθε ποδι. Να πας να κανεις. Δεν ξέρω πως ζούσα πριν. Ειδικα με το μπικινι που ειναι και ευαισθητο και φαινεται και χαλια ξυρισμενο δεξια και αριστερα σωθηκα! Μην το σκεφτεσαι καθολου! Θα ξεχασεις τι παει να πει ξυραφάκι!

Τι εννοεις? Βγήκαν μόνιμα? Και τι εκανες αρχισες να χρησιποιεις ξυραφάκι παλι? Αν πας να τις χτυπήσεις δεν θα ξανα βγουν. Απλά ειναι ορμονικό πιστεύω..Γιατι εγώ στην πρωτη εγκυμοσυνη που ειχα κοριτσακι δεν ειχα θεμα δεν ειχα βγαλει καθολου τριχες. Στα αγορια λενε ομως οτι ειναι πιο εντονη η τριχοφυια!

Ναι με αφήνει κανονικά φουλ μπικίνι και έκανα και στη προηγούμενη εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 45 λεπτά , Evaki19 είπε:

Σε αφήνει να κάνεις στο μπικίνι? Εμενα με αφήνει ποδια προσωπο μασχάλες αλλά οχι στο μπικίνι. 

Στο μπικίνι??

 

 

Ειναι μόνιμη μετά απο κάποια χρόνια. Εξαρτάται και τι τρίχα έχεις. Εμένα πλέον μετα απο 5 χρόνια που κάνω εχω μονο χνούδι και αντε να βγουν 2 , 3 τριχες στο κάθε ποδι. Να πας να κανεις. Δεν ξέρω πως ζούσα πριν. Ειδικα με το μπικινι που ειναι και ευαισθητο και φαινεται και χαλια ξυρισμενο δεξια και αριστερα σωθηκα! Μην το σκεφτεσαι καθολου! Θα ξεχασεις τι παει να πει ξυραφάκι!

Τι εννοεις? Βγήκαν μόνιμα? Και τι εκανες αρχισες να χρησιποιεις ξυραφάκι παλι? Αν πας να τις χτυπήσεις δεν θα ξανα βγουν. Απλά ειναι ορμονικό πιστεύω..Γιατι εγώ στην πρωτη εγκυμοσυνη που ειχα κοριτσακι δεν ειχα θεμα δεν ειχα βγαλει καθολου τριχες. Στα αγορια λενε ομως οτι ειναι πιο εντονη η τριχοφυια!

Ναι κανονικά παντου . Τι θα μπορουσε να ενοχλεί στο μπικίνι ? 

πρίν από 52 λεπτά , Evaki19 είπε:

Σε αφήνει να κάνεις στο μπικίνι? Εμενα με αφήνει ποδια προσωπο μασχάλες αλλά οχι στο μπικίνι. 

Στο μπικίνι??

 

 

Ειναι μόνιμη μετά απο κάποια χρόνια. Εξαρτάται και τι τρίχα έχεις. Εμένα πλέον μετα απο 5 χρόνια που κάνω εχω μονο χνούδι και αντε να βγουν 2 , 3 τριχες στο κάθε ποδι. Να πας να κανεις. Δεν ξέρω πως ζούσα πριν. Ειδικα με το μπικινι που ειναι και ευαισθητο και φαινεται και χαλια ξυρισμενο δεξια και αριστερα σωθηκα! Μην το σκεφτεσαι καθολου! Θα ξεχασεις τι παει να πει ξυραφάκι!

Τι εννοεις? Βγήκαν μόνιμα? Και τι εκανες αρχισες να χρησιποιεις ξυραφάκι παλι? Αν πας να τις χτυπήσεις δεν θα ξανα βγουν. Απλά ειναι ορμονικό πιστεύω..Γιατι εγώ στην πρωτη εγκυμοσυνη που ειχα κοριτσακι δεν ειχα θεμα δεν ειχα βγαλει καθολου τριχες. Στα αγορια λενε ομως οτι ειναι πιο εντονη η τριχοφυια!

Εγώ γενικά έχω ανεπεστητη τρίχα επίσης δυο αγόρια δεν έβγαλα παραπανω τρίχες ουτε καν την γραμμή της κοιλιάς δεν έχω βγάλει ίσως επειδή δεν είμαι μελαχρινή πολυ 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Σε αφήνει να κάνεις στο μπικίνι? Εμενα με αφήνει ποδια προσωπο μασχάλες αλλά οχι στο μπικίνι. 

Στο μπικίνι??

 

 

Ειναι μόνιμη μετά απο κάποια χρόνια. Εξαρτάται και τι τρίχα έχεις. Εμένα πλέον μετα απο 5 χρόνια που κάνω εχω μονο χνούδι και αντε να βγουν 2 , 3 τριχες στο κάθε ποδι. Να πας να κανεις. Δεν ξέρω πως ζούσα πριν. Ειδικα με το μπικινι που ειναι και ευαισθητο και φαινεται και χαλια ξυρισμενο δεξια και αριστερα σωθηκα! Μην το σκεφτεσαι καθολου! Θα ξεχασεις τι παει να πει ξυραφάκι!

Τι εννοεις? Βγήκαν μόνιμα? Και τι εκανες αρχισες να χρησιποιεις ξυραφάκι παλι? Αν πας να τις χτυπήσεις δεν θα ξανα βγουν. Απλά ειναι ορμονικό πιστεύω..Γιατι εγώ στην πρωτη εγκυμοσυνη που ειχα κοριτσακι δεν ειχα θεμα δεν ειχα βγαλει καθολου τριχες. Στα αγορια λενε ομως οτι ειναι πιο εντονη η τριχοφυια!

Σε αυτές που έχουν μείνει κ ξαναβγήκαν ναι ξυράφι αν κ είναι αποδυναμωμένες. Κορίτσι έχω δεν ξέρω τι γίνεται!χαχχαχα 

Μετά την γέννα θα ξαναπάω κ ότι έχει μείνει. Μου είχαν πει πάντως ότι μπικίνι μασχάλες δεν είναι όρμονοεξαρτωμενες περιοχες όπως άνω χείλος κ κοιλιά! Ούτε η δερματολόγος έχει απάντηση κ είναι συστημένη έχω πάει από άλλες κοπέλες που έχουν ξεμπερδεψει.. σκέφτομαι μήπως αλλάξω μετά την γέννα βέβαια κ πάω αλλού..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες...

Δεν έχω άποψη ρε κοπέλες για λέιζερ γιατί δεν έχω κάνει...

Εγώ πάντως, που έχω κορίτσι, όπως και την πρώτη κόρη, έχω γεμίσει σπυράκια στο πρόσωπο...καλά , μην φανταστείτε ακμή αλλά έχω και τέσσερα σπυράκια, που εγώ δεν έχω ποτέ...επίσης, το δέρμα είναι ξηρό αρκετό και γενικά, δεν νιώθω και μια κούκλα ...

Έτσι ήμουν και είμαι...λένε ότι οι κόρες φέρνουν σπυράκια, τριχοφυία κτλ 

Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει ..γενικά, είναι μια περίοδος τρελών ορμονών...όλα θα τα ζήσουμε...

Σήμερα έχω δεύτερη φυσικοθεραπεία και ανυπομονώ...

Οοοοομως η μέση είναι αρκετά καλά ήδη...

Καλημέρα πέρα ως πέρας.

@enjoy δίνε παρόν πρόεδρε...

Δεν θέλω να χανεσαι ❤️

  • Μου αρέσει 3

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα σε όλες...

Δεν έχω άποψη ρε κοπέλες για λέιζερ γιατί δεν έχω κάνει...

Εγώ πάντως, που έχω κορίτσι, όπως και την πρώτη κόρη, έχω γεμίσει σπυράκια στο πρόσωπο...καλά , μην φανταστείτε ακμή αλλά έχω και τέσσερα σπυράκια, που εγώ δεν έχω ποτέ...επίσης, το δέρμα είναι ξηρό αρκετό και γενικά, δεν νιώθω και μια κούκλα ...

Έτσι ήμουν και είμαι...λένε ότι οι κόρες φέρνουν σπυράκια, τριχοφυία κτλ 

Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει ..γενικά, είναι μια περίοδος τρελών ορμονών...όλα θα τα ζήσουμε...

Σήμερα έχω δεύτερη φυσικοθεραπεία και ανυπομονώ...

Οοοοομως η μέση είναι αρκετά καλά ήδη...

Καλημέρα πέρα ως πέρας.

@enjoy δίνε παρόν πρόεδρε...

Δεν θέλω να χανεσαι ❤️

Κι εγώ έβγαλα σπυράκια από τη μια πλευρά και νόμιζα ότι ήταν από τη μάσκα!! Κι εμένα μου λένε ότι έχω χάσει τη γλυκύτητα μου! (Τι καλοί!!)  Δεν πειράζει, θα κάνουμε καρακουκλαρες κόρες!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Polly1 είπε:

Κι εγώ έβγαλα σπυράκια από τη μια πλευρά και νόμιζα ότι ήταν από τη μάσκα!! Κι εμένα μου λένε ότι έχω χάσει τη γλυκύτητα μου! (Τι καλοί!!)  Δεν πειράζει, θα κάνουμε καρακουκλαρες κόρες!!!

Κορίτσια άμα σας παρηγορεί και εγώ που περιμένω αγόρι έχω σπυριά!! Βασικά είχα θέμα από πριν και ήλπιζα να μου φύγουν τώρα.. Γιατί λένε στην εγκυμοσύνη και καλα ηρεμούν.. 

Προς το παρόν τα σπυριά εκεί είναι και αντί να έχω και πιο πολύ μαλλί μειώθηκε και έγινε ξηρό και θαμπο! 

Φανταστική φάση :-P χαλάλι του όμως... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Κορίτσια άμα σας παρηγορεί και εγώ που περιμένω αγόρι έχω σπυριά!! Βασικά είχα θέμα από πριν και ήλπιζα να μου φύγουν τώρα.. Γιατί λένε στην εγκυμοσύνη και καλα ηρεμούν.. 

Προς το παρόν τα σπυριά εκεί είναι και αντί να έχω και πιο πολύ μαλλί μειώθηκε και έγινε ξηρό και θαμπο! 

Φανταστική φάση :-P χαλάλι του όμως... 

Και εγώ που περιμένω κορίτσι δεν έχω σπυράκια και νομίζω στο πρόσωπο είμαι ίδια ούτε γλυκυνα ούτε τίποτα! Κορίτσια να ρωτήσω εσείς έχετε υγρά? Εγώ νομίζω τώρα τελευταία δεν έχω τόσα πολλά όσο στην αρχή! Ίσως επειδή στην αρχή έπαιρνα τα ultrogesten? Είχα πάρα πολλά! Τώρα μειώθηκαν αρκετά..δεν ρώτησα και τον γιατρό θα τον ρωτήσω την άλλη φορά

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Και εγώ που περιμένω κορίτσι δεν έχω σπυράκια και νομίζω στο πρόσωπο είμαι ίδια ούτε γλυκυνα ούτε τίποτα! Κορίτσια να ρωτήσω εσείς έχετε υγρά? Εγώ νομίζω τώρα τελευταία δεν έχω τόσα πολλά όσο στην αρχή! Ίσως επειδή στην αρχή έπαιρνα τα ultrogesten? Είχα πάρα πολλά! Τώρα μειώθηκαν αρκετά..δεν ρώτησα και τον γιατρό θα τον ρωτήσω την άλλη φορά

Εγω έχω.. Αλλά όχι κάθε μέρα. Δηλαδή θα δω μια μέρα πιο πολλά μετά δύο τρεις μέρες όχι.. Κάπως έτσι! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Εγω έχω.. Αλλά όχι κάθε μέρα. Δηλαδή θα δω μια μέρα πιο πολλά μετά δύο τρεις μέρες όχι.. Κάπως έτσι! 

Αααα οκ και εγώ κάπως έτσι είμαι! Σήμερα δεν έχω καθόλου μέχρι στιγμής τις προηγούμενες είχα αλλά όχι πάρα πολλά! Στην αρχή είχα πάρα πολλά μαλλον λόγω ultrogesten!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει μια μέρα να κάνουμε θέμα μποτε!Δηλαδή αν έχει καμιά να προτείνει δοκιμασμένη και καλή κρέμα για ραγάδες η κάποιο λαδάκι οτιδήποτε.. Επίσης αν πρέπει να προσέχουμε τις κρέμες σώματος που φοράμε αφού όλα περνάνε στο δέρμα..Η τις κρέμες προσώπου..Για τα μαλλιά επίσης τι επιτρέπεται τι όχι.. 

Τώρα που είμαι ήδη στον 4ο θέλω να αρχίσω να βάζω κρεμουλες, μέχρι τώρα τις απέφευγα..και θέλω τα φώτα σας!! :grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Πρέπει μια μέρα να κάνουμε θέμα μποτε!Δηλαδή αν έχει καμιά να προτείνει δοκιμασμένη και καλή κρέμα για ραγάδες η κάποιο λαδάκι οτιδήποτε.. Επίσης αν πρέπει να προσέχουμε τις κρέμες σώματος που φοράμε αφού όλα περνάνε στο δέρμα..Η τις κρέμες προσώπου..Για τα μαλλιά επίσης τι επιτρέπεται τι όχι.. 

Τώρα που είμαι ήδη στον 4ο θέλω να αρχίσω να βάζω κρεμουλες, μέχρι τώρα τις απέφευγα..και θέλω τα φώτα σας!! :grin:

Αχχ και εγώ τα σκέφτομαι αυτά και δεν φοράω τίποτα σχεδόν! Μέχρι και για το αποσμητικο κάπου διάβασα ότι δεν κάνει! Εγώ διάβασα για την βαζελίνη και έβαλα πρώτη μέρα στην κοιλιά και στο στήθος και είναι πολύ μαλακιά! Εγώ αποφεύγω και το μακιγιάζ.. εσείς βαφεστε?? Και αυτά δεν τα ρωτάω στον γιατρό γιατί θα με κοροϊδεύει! Πάντως για νύχια και μαλλιά μου είπε μετά τον τρίτο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Αχχ και εγώ τα σκέφτομαι αυτά και δεν φοράω τίποτα σχεδόν! Μέχρι και για το αποσμητικο κάπου διάβασα ότι δεν κάνει! Εγώ διάβασα για την βαζελίνη και έβαλα πρώτη μέρα στην κοιλιά και στο στήθος και είναι πολύ μαλακιά! Εγώ αποφεύγω και το μακιγιάζ.. εσείς βαφεστε?? Και αυτά δεν τα ρωτάω στον γιατρό γιατί θα με κοροϊδεύει! Πάντως για νύχια και μαλλιά μου είπε μετά τον τρίτο

Δεν βαφομαι γιατί δεν βγαίνω κιόλας.. Εγώ πάντως είχα διαβάσει ότι κάνει καλό και η κηραλοιφη..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Δεν βαφομαι γιατί δεν βγαίνω κιόλας.. Εγώ πάντως είχα διαβάσει ότι κάνει καλό και η κηραλοιφη..

Αχ ποσο θα μου Λείψουν τα μποτοξακια μουυυυ ρε κορίτσια και οι καθαρισμοί προσωπου και οι μεσοθεραπείες μετά την γεννά θα παω για αναστήλωση χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Xrisaaaaaa said:

Αχχ και εγώ τα σκέφτομαι αυτά και δεν φοράω τίποτα σχεδόν! Μέχρι και για το αποσμητικο κάπου διάβασα ότι δεν κάνει! Εγώ διάβασα για την βαζελίνη και έβαλα πρώτη μέρα στην κοιλιά και στο στήθος και είναι πολύ μαλακιά! Εγώ αποφεύγω και το μακιγιάζ.. εσείς βαφεστε?? Και αυτά δεν τα ρωτάω στον γιατρό γιατί θα με κοροϊδεύει! Πάντως για νύχια και μαλλιά μου είπε μετά τον τρίτο

Εμένα μου πρότεινε τη prevenstria της frezyderm και μακρυά από βαζελίνη, δεν ξέρω γιατί αλλά πρόσεξε το, ή ρώτα το γιατρό σου..

Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2022 at 6:08 ΜΜ, enjoy είπε:

                ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022.                    

 @Dimi84              1/7 αγορι

 @VDald                2/7 αγορι

 @Evaki19             4/7 αγορι

 @enjoy                 8/7 αγορι

 @Vasso87          10/7 κοριτσι

 @khaleesi           12/7

 @marilia35         14/7 αγορι 

 @mariak12.        16/7 κοριτσι

 @Ele1.                18/7

 @iwanna24        19/7 κοριτσι

 @Emmi@           22/7

 @Polly1              24/7 κοριτσι

 @Martinaa         27/7 αγορι

 @Aria89             27/7

 @Xrisaaaaaa       1/8 κοριτσι  

 @Elenaki30         4/8

 @electra2021       ?/8

 @Μαρία Φ         16/8

 @Dream85           ?/8

 

Καλώς ήρθαν τα νέα μέλη με το καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!!! 

Κορίτσια με τον κοβιντ ακομα δεν είχα το.μπεμπε.. από 29/12 Έχω ραντεβού 2/2!! 

Σκέφτομαι θετικά ή κοιλιά είναι μαλακή δεν σκληραίνει και ανεβαίνει σιγά σιγά προς αφαλό (καταλαβαίνω την διαφορά λόγω προηγούμενων πτήσεων αν ήμουν στην πρώτη ούτε που θα το αντιλαμβανομουν) οπότε προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη ότι μεγαλώνει και κυλάνε όλα φυσιολογικά!!

Β Μεγάλο υπέρηχο, έχω αρχές Μαρτίου η 3/3 η 10/3.. καμία άλλη που να έκλεισε Ραντεβού? 

Οποιες απολαύσατε χιονακι σας ζηλεύω εμείς μόνο ψόφο έχουμε θεσσαλονικη (κεντρικα - γτ περιφερειακά παίζει να χιονίζει εδω καιρο Τώρα ). τσαμπα κρυο τρωμε τουλαχιστον να χιονιζε να το ευχαριστιομασταν και εμείς!! 

Φιλάκια σε Όλες!!!

Αγοράκι! 15/8 αλλά θα γεννήσω νωρίτερα με

καισαρική! Έκανα σήμερα αυχενική και πήγε σούπερ :wub:

Παράθεση

 

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...