Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Evaki19 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω. Εγώ κάνω αποτρίχωση με λειζερ πόδια, μπικίνι μασχάλες. Δεν εχω πλέον τρίχες παω μια φορα το χρονο για συντηρηση. Ειχα παει τον Σεπτέμβριο τελευταια φορά. Ελα όμως που εχω βγάλει τρίχες στο μπικίνι χαμηλά και πολλές μάλιστα! Πόδια και μασχάλες τιποτα. Και ειναι καθαρά ορμονικό απ ότι καταλαβα. Λειζερ εκει δεν μπορώ να κανω τώρα και ηθελα να σας ρωτήσω ποια μέθοδο αποτρίχωσης χρησιμοποιείτε εσείς και επιτρέπεται κατά τη διαρκεια της εγκυμοσύνης στο μπικίνι. Ξυραφάκι δεν μπορώ να βάλω γιατι θα παει στράφι το λέιζερ και δεν μπορώ να ξυρίζομαι καθε τρεις και λιγο.

Κορίτσι μου εγώ συνεχίζω και κάνω λειζερ! Και στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα μετά το πρώτο 3μηνο παρόλο που μου είχε πει ο γιατρός μου ότι είναι οκ καθόλη τη διάρκεια εγώ περίμενα να κάνω την αυχενική και μετά!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 minutes ago, Martinaa said:

Κορίτσι μου εγώ συνεχίζω και κάνω λειζερ! Και στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα μετά το πρώτο 3μηνο παρόλο που μου είχε πει ο γιατρός μου ότι είναι οκ καθόλη τη διάρκεια εγώ περίμενα να κάνω την αυχενική και μετά!!! 

Αληθεια λες?? Εμενα μου ειπε οχι!! πωωω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Evaki19 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω. Εγώ κάνω αποτρίχωση με λειζερ πόδια, μπικίνι μασχάλες. Δεν εχω πλέον τρίχες παω μια φορα το χρονο για συντηρηση. Ειχα παει τον Σεπτέμβριο τελευταια φορά. Ελα όμως που εχω βγάλει τρίχες στο μπικίνι χαμηλά και πολλές μάλιστα! Πόδια και μασχάλες τιποτα. Και ειναι καθαρά ορμονικό απ ότι καταλαβα. Λειζερ εκει δεν μπορώ να κανω τώρα και ηθελα να σας ρωτήσω ποια μέθοδο αποτρίχωσης χρησιμοποιείτε εσείς και επιτρέπεται κατά τη διαρκεια της εγκυμοσύνης στο μπικίνι. Ξυραφάκι δεν μπορώ να βάλω γιατι θα παει στράφι το λέιζερ και δεν μπορώ να ξυρίζομαι καθε τρεις και λιγο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martinaa said:

Κορίτσι μου εγώ συνεχίζω και κάνω λειζερ! Και στην πρώτη εγκυμοσύνη έκανα μετά το πρώτο 3μηνο παρόλο που μου είχε πει ο γιατρός μου ότι είναι οκ καθόλη τη διάρκεια εγώ περίμενα να κάνω την αυχενική και μετά!!! 

 

1 hour ago, Evaki19 said:

Αληθεια λες?? Εμενα μου ειπε οχι!! πωωω

Και μένα μου είπε ότι μπορώ να κάνω κανονικά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evaki19 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω. Εγώ κάνω αποτρίχωση με λειζερ πόδια, μπικίνι μασχάλες. Δεν εχω πλέον τρίχες παω μια φορα το χρονο για συντηρηση. Ειχα παει τον Σεπτέμβριο τελευταια φορά. Ελα όμως που εχω βγάλει τρίχες στο μπικίνι χαμηλά και πολλές μάλιστα! Πόδια και μασχάλες τιποτα. Και ειναι καθαρά ορμονικό απ ότι καταλαβα. Λειζερ εκει δεν μπορώ να κανω τώρα και ηθελα να σας ρωτήσω ποια μέθοδο αποτρίχωσης χρησιμοποιείτε εσείς και επιτρέπεται κατά τη διαρκεια της εγκυμοσύνης στο μπικίνι. Ξυραφάκι δεν μπορώ να βάλω γιατι θα παει στράφι το λέιζερ και δεν μπορώ να ξυρίζομαι καθε τρεις και λιγο.

Δεν στο επιτρεπει γι'αυτό δεν μπορεις ? Εμένα μου επιτρέπει λέιζερ κανονικά εχθές κιόλας πηγα και εκανα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, Evaki19 said:

Αληθεια λες?? Εμενα μου ειπε οχι!! πωωω

Νομίζω στο μπικίνι μπορεί να είναι θέμα, στα άλλα σημεία όχι. Κι εγώ κάνω άνω χείλος. Απ ότι κατάλαβα δηλαδή ούτε με το λέιζερ είναι μόνιμη η αποτρίχωση ε; γιατί το σκεφτόμουν για μπικίνι και πόδια μετά από αυτή την εγκυμοσύνη... 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω. Εγώ κάνω αποτρίχωση με λειζερ πόδια, μπικίνι μασχάλες. Δεν εχω πλέον τρίχες παω μια φορα το χρονο για συντηρηση. Ειχα παει τον Σεπτέμβριο τελευταια φορά. Ελα όμως που εχω βγάλει τρίχες στο μπικίνι χαμηλά και πολλές μάλιστα! Πόδια και μασχάλες τιποτα. Και ειναι καθαρά ορμονικό απ ότι καταλαβα. Λειζερ εκει δεν μπορώ να κανω τώρα και ηθελα να σας ρωτήσω ποια μέθοδο αποτρίχωσης χρησιμοποιείτε εσείς και επιτρέπεται κατά τη διαρκεια της εγκυμοσύνης στο μπικίνι. Ξυραφάκι δεν μπορώ να βάλω γιατι θα παει στράφι το λέιζερ και δεν μπορώ να ξυρίζομαι καθε τρεις και λιγο.

Κ μένα ξαναβγήκαν! Εμένα από τον δερματολόγο μου είπαν ότι ξυράφι δεν πειράζει σε αυτές που έχουν απομείνει αλλά με τίποτα κερί.. εγω προσωπικά δεν πήγα ξανά και δεν ρώτησα κ τον γιατρό μου αν κάνει.. κρίμα πάντως τόσα χρήματα κ πόνος που βλέπω ότι πήγαν χαμένα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , electra2021 είπε:

Νομίζω στο μπικίνι μπορεί να είναι θέμα, στα άλλα σημεία όχι. Κι εγώ κάνω άνω χείλος. Απ ότι κατάλαβα δηλαδή ούτε με το λέιζερ είναι μόνιμη η αποτρίχωση ε; γιατί το σκεφτόμουν για μπικίνι και πόδια μετά από αυτή την εγκυμοσύνη... 

Εγώ παλι είμαι ευχαριστημένη πολυ . Πρέπει να είμαστε τακτικές στις επαναλήψεις μας για να έχουμε αποτέλεσμα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Dimi84 είπε:

Εγώ παλι είμαι ευχαριστημένη πολυ . Πρέπει να είμαστε τακτικές στις επαναλήψεις μας για να έχουμε αποτέλεσμα 

Εγώ ήμουν αλλά μέχρι κ η δερματολόγος σήκωσε τα χέρια με την περίπτωση μου! Αν κ ανοιχτή επιδερμίδα με σκούρα τρίχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Vasso87 είπε:

Εγώ ήμουν αλλά μέχρι κ η δερματολόγος σήκωσε τα χέρια με την περίπτωση μου! Αν κ ανοιχτή επιδερμίδα με σκούρα τρίχα!

Είναι ορμονολογικο το θέμα σου? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κ από εμένα. 

Ο δικός μου μου είπε όχι για το λέιζερ αλλά είναι οκ η αποτρίχωση με κερί. Σαν αρκούδα έχω γίνει.. 

Έχω πόνους ρε κορίτσια χθες κ σήμερα χαμηλά στην κοιλιά. Όχι συνεχόμενους αλλά αν κάτσω πολύ ώρα στον υπολογιστή πονάω κ πηγαίνω πίσω στο κρεβάτι. Αίμα δεν έχω. Δεν μπορώ να προσδιορίσω αν είναι συσπάσεις ή απλώς επειδή μεγαλώνει ή δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο. Χθες βράδυ με έπιασε κ μια σουβλιά στο δεξί πίσω πλευρό, αλλά αυτό ήταν καθαρά μυϊκό. 

Σήμερα κοιμάμαι όλη μέρα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , VDald είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα. 

Ο δικός μου μου είπε όχι για το λέιζερ αλλά είναι οκ η αποτρίχωση με κερί. Σαν αρκούδα έχω γίνει.. 

Έχω πόνους ρε κορίτσια χθες κ σήμερα χαμηλά στην κοιλιά. Όχι συνεχόμενους αλλά αν κάτσω πολύ ώρα στον υπολογιστή πονάω κ πηγαίνω πίσω στο κρεβάτι. Αίμα δεν έχω. Δεν μπορώ να προσδιορίσω αν είναι συσπάσεις ή απλώς επειδή μεγαλώνει ή δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο. Χθες βράδυ με έπιασε κ μια σουβλιά στο δεξί πίσω πλευρό, αλλά αυτό ήταν καθαρά μυϊκό. 

Σήμερα κοιμάμαι όλη μέρα.. 

Πετρωνει η κοιλιά όταν πονας? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , VDald είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα. 

Ο δικός μου μου είπε όχι για το λέιζερ αλλά είναι οκ η αποτρίχωση με κερί. Σαν αρκούδα έχω γίνει.. 

Έχω πόνους ρε κορίτσια χθες κ σήμερα χαμηλά στην κοιλιά. Όχι συνεχόμενους αλλά αν κάτσω πολύ ώρα στον υπολογιστή πονάω κ πηγαίνω πίσω στο κρεβάτι. Αίμα δεν έχω. Δεν μπορώ να προσδιορίσω αν είναι συσπάσεις ή απλώς επειδή μεγαλώνει ή δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο. Χθες βράδυ με έπιασε κ μια σουβλιά στο δεξί πίσω πλευρό, αλλά αυτό ήταν καθαρά μυϊκό. 

Σήμερα κοιμάμαι όλη μέρα.. 

Αχ και μένα με έχουν πιάσει κάνα 2 σουβλιες στην πάνω δεξιά πλευρά..σαν σφαχτης ένα πράγμα αλλά αμέσως πέρασε..και εγώ είχα κάτι πονακια χαμηλά στην μήτρα κάνα 2 μέρες.. νομίζω είναι φυσιολογικό γιατί μεγαλώνει και η μήτρα

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , VDald είπε:

Μόνο μία φορά την ένιωσα να πετρώνει στο σημείο της αριστερής ωοθήκης. 

Νομίζω είναι φυσιολογικό και θέμα Κουράσης και ενυδάτωσης πολυ νερό να πινεις 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...