Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

Εγώ έχω πάρει δύο τρία κολάν ένα νούμερο πιο μεγάλα και αυτά φοράω...

Τα παντελόνια εγκυμοσύνης είναι για 70 κιλά και εγώ είμαι 56...

Όποτε κολάν...μαλακα είναι...τα ρούχα μου δεν τα φοράω. Δεν θέλω. 

Αρχικά, θα πονάω στην κοιλιά...είχα φέτες και έχω τώρα μια φέτα τρία κιλά...next year

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επειδή έχω eshop με βρεφικά είδη να σας πω ότι στα ρούχα παίρνουν όλες αυτό το νούμερο που φοράνε κανονικά.

Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα αγοράσει απλά ένα νούμερο μεγαλύτερο σε κανονικά ρούχα αλλά τώρα δεν με βόλευε τίποτα και μόλις δοκιμασα κολάν εγκυμοσύνης εντάξει δεν τα ξανά έβγαλα από πάνω μου!! Και θα πάρω κ για το καλοκαίρι φορεματάκια και σορτσάκια εγκυμοσύνης οπωσδήποτε! Είναι πολύ πιο άνετα από τα κανονικά ρούχα (σε μεγαλύτερο μέγεθος) γιατί αγκαλιάζουν την κοιλιά. 

Από Σουτιέν δεν είχα πάρει έχω κάποια μαλακά που μου έρχονται και τώρα κ έχω κ μπουστακια θηλασμου από την πρώτη εγκυμοσύνη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , khaleesi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Και μένα η κοιλίτσα σαν να φούσκωσε απότομα, είμαι 17+2 και προς το παρόν μόνο κάποια γουργουρίσματα :rolleyes: 

Εμένα η κοιλιτσα εχει αρχίσει και φαίνεται αισθητά είναι μικρότερη σε σχέση με τις άλλες. Δυο εγκυμοσυνης που είχα τεράστιες κοιλιες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Evaki19 είπε:

Επειδή έχω eshop με βρεφικά είδη να σας πω ότι στα ρούχα παίρνουν όλες αυτό το νούμερο που φοράνε κανονικά.

Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα αγοράσει απλά ένα νούμερο μεγαλύτερο σε κανονικά ρούχα αλλά τώρα δεν με βόλευε τίποτα και μόλις δοκιμασα κολάν εγκυμοσύνης εντάξει δεν τα ξανά έβγαλα από πάνω μου!! Και θα πάρω κ για το καλοκαίρι φορεματάκια και σορτσάκια εγκυμοσύνης οπωσδήποτε! Είναι πολύ πιο άνετα από τα κανονικά ρούχα (σε μεγαλύτερο μέγεθος) γιατί αγκαλιάζουν την κοιλιά. 

Από Σουτιέν δεν είχα πάρει έχω κάποια μαλακά που μου έρχονται και τώρα κ έχω κ μπουστακια θηλασμου από την πρώτη εγκυμοσύνη! 

Μα στείλε σε προσωπικό ποιο eshop έχεις καλέ...να ψωνίζουμε από εκεί. 

 

 

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Επειδή έχω eshop με βρεφικά είδη να σας πω ότι στα ρούχα παίρνουν όλες αυτό το νούμερο που φοράνε κανονικά.

Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα αγοράσει απλά ένα νούμερο μεγαλύτερο σε κανονικά ρούχα αλλά τώρα δεν με βόλευε τίποτα και μόλις δοκιμασα κολάν εγκυμοσύνης εντάξει δεν τα ξανά έβγαλα από πάνω μου!! Και θα πάρω κ για το καλοκαίρι φορεματάκια και σορτσάκια εγκυμοσύνης οπωσδήποτε! Είναι πολύ πιο άνετα από τα κανονικά ρούχα (σε μεγαλύτερο μέγεθος) γιατί αγκαλιάζουν την κοιλιά. 

Από Σουτιέν δεν είχα πάρει έχω κάποια μαλακά που μου έρχονται και τώρα κ έχω κ μπουστακια θηλασμου από την πρώτη εγκυμοσύνη! 

Αν θέλεις στείλε κ σε εμένα!

2 ώρες πρίν, Dream85 είπε:

Κορίτσια εμένα η κοιλιά μου δεν έχει φουσκώσει αλλά έχει φαρδύνει. Σαν να έχω ανοίξει στα πλαϊνά της κοιλιάς. 

με τους εμετούς έχω απηυδήσει..:sad:

Έχεις.ακομα εμετούς?εύχομαι σύντομα να φύγουν!εμένα σταμάτησαν στην 13 βδομάδα για καμιά βδομάδα είχα αναγουλες κ στομαχόπονο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! Κάπου είδα χτες μια κοπέλα που έγραψε για την εξεταση της καρδιάς. Μας το ανεφερε κι εμας χτες. Μας ειπε οτι γινεται σε παιδοκαρδιοχειρούργο. Γινεται κατα βάση αν εχετε στην οικογένεια κάποιο ιστορικό με καρδιά αλλα δεν είναι απαραίτητο και να υπαρχει ιστορικο. Μπορείτε να την κάνετε και προληπτικά. Εμείς θα την κάνουμε. Γινεται μετα τη β' επιπέδου καλυτερα ειπε και το κοστος ειναι περίπου στα 100 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Elenaki30 said:

Κάποια κοπέλα μου είχε πει πως είχε τιμοκατάλογο από το γενεσις.. Αν μπορεί ας μου το στειλει παρακαλώ :wink:

Καλημέρα μπορείς να μου στείλεις το e-mail σου; Γιατί βλέπω ότι από εδώ δε μπορώ να στείλω φωτογραφία.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Elenaki30 είπε:

Κάποια κοπέλα μου είχε πει πως είχε τιμοκατάλογο από το γενεσις.. Αν μπορεί ας μου το στειλει παρακαλώ :wink:

Καλημέρα και εγώ αυτό ήθελα να σου πω επειδή από εδώ δεν μπορώ να στείλω φωτογραφία αν θες δωσ'μου το email να στο στείλω και εγώ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

 

Καλημέρα κούκλες...

Πάλι με βροχές και αστραπές...

Φέτος μου φαίνεται πολύ κακος χειμωνας...έστω να έρθει ο Μάρτιος, να κάνει και κάποιες λιακάδες...

Έχω κόψει εντελώς σχεδόν τις βόλτες...

Που να πας με τόση κακοκαιρια; Πάμε σούπερ και πολύ μας είναι ...

Αύριο έχω δεύτερη φυσικοθεραπεία και ανυπομονώ...χτες ήταν πρώτη μέρα χωρίς Ντεπον...

Σήμερα είμαι έτσι και έτσι αλλά ελπίζω να αντέξω...

Χτες νομίζω πάλι κάτι ένιωσα αλλά δεν είμαι σίγουρη... Όταν πάω να σιγουρευτώ σταματάνε όλα και μετά αναρωτιέμαι αν ήταν τελικά ιδέα μου. 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω. Εγώ κάνω αποτρίχωση με λειζερ πόδια, μπικίνι μασχάλες. Δεν εχω πλέον τρίχες παω μια φορα το χρονο για συντηρηση. Ειχα παει τον Σεπτέμβριο τελευταια φορά. Ελα όμως που εχω βγάλει τρίχες στο μπικίνι χαμηλά και πολλές μάλιστα! Πόδια και μασχάλες τιποτα. Και ειναι καθαρά ορμονικό απ ότι καταλαβα. Λειζερ εκει δεν μπορώ να κανω τώρα και ηθελα να σας ρωτήσω ποια μέθοδο αποτρίχωσης χρησιμοποιείτε εσείς και επιτρέπεται κατά τη διαρκεια της εγκυμοσύνης στο μπικίνι. Ξυραφάκι δεν μπορώ να βάλω γιατι θα παει στράφι το λέιζερ και δεν μπορώ να ξυρίζομαι καθε τρεις και λιγο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...