Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Γυρίσαμε από τον γιατρό και είναι όλα σούπερ! Κάναμε το εμβόλιο και την εξέτασε.Η μπέμπα πήρε 500γρ,πολύ καλά για μωράκι με αποκλειστικό θηλασμό ❤️ Ο παιδίατρος είπε πως είναι ένα υγιές,χαρούμενο μωρό,με πολύ δυνατά άκρα και πανέξυπνο,παρατηρεί τα πάντα! Γελούσε όλη την ώρα,είναι μια γλύκα ❤️Θα συνεχίσω τη διατροφή δίχως γαλακτοκομικά,μέχρι να ξεκινήσουμε στερεες τροφές. Δεν χρειάζεται να δώσουμε συμπλήρωμα,μόνο αν τον επόμενο μήνα παρει λίγο βάρος. Είμαι πολύ χαρούμενη, επιτέλους μπορώ να ηρεμήσω,το παιδί είναι καλα ❤️

@MeliD ο γυναικολόγος μου έλεγε να μην αφήνω γάλα στο στήθος,γιατί μπορεί να φραξει κάποιος γαλακτοφόρος πόρος,το οποίο δεν είναι καλό.. Αν πάντως πονάς,μην το αφήσεις,πάρε την αγωγή που σου προτείνει ο γιατρός,στην τελική θα είναι για πολύ λίγο❤️

τι ωραία νεα😁❤️ μπράβο η κούκλα,  φτου φτου 🧿❤️ είδες που αγχωνοσουν;; τέλεια τα πας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Anastasiade είπε:

τι ωραία νεα😁❤️ μπράβο η κούκλα,  φτου φτου 🧿❤️ είδες που αγχωνοσουν;; τέλεια τα πας!!

Ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ Η αλήθεια είναι οτι ηρέμησα αρκετά! Μας είπε ο γιατρός ότι δεν θέλουμε χοντρά παιδάκια,αλλά.εξυπνα🤣 Εγώ βέβαια από μέσα μου σκεφτόμουν πως μόλις ξεκινήσουμε τις στερεές τροφές,θα την μπουκωσω για να την κάνω αφρατουλα σαν τσουρεκακι😁

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ Η αλήθεια είναι οτι ηρέμησα αρκετά! Μας είπε ο γιατρός ότι δεν θέλουμε χοντρά παιδάκια,αλλά.εξυπνα🤣 Εγώ βέβαια από μέσα μου σκεφτόμουν πως μόλις ξεκινήσουμε τις στερεές τροφές,θα την μπουκωσω για να την κάνω αφρατουλα σαν τσουρεκακι😁

χαχαχαχα αυτό να κάνεις 😁❤️ τι θα τσιμπάμε μετά;;🤣

να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, ήρθε σε καμία περίοδος; επίσης όσες κάνατε περινεοτομή, έχουν επουλωθει τελείως τα ράμματα;;

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Γυρίσαμε από τον γιατρό και είναι όλα σούπερ! Κάναμε το εμβόλιο και την εξέτασε.Η μπέμπα πήρε 500γρ,πολύ καλά για μωράκι με αποκλειστικό θηλασμό ❤️ Ο παιδίατρος είπε πως είναι ένα υγιές,χαρούμενο μωρό,με πολύ δυνατά άκρα και πανέξυπνο,παρατηρεί τα πάντα! Γελούσε όλη την ώρα,είναι μια γλύκα ❤️Θα συνεχίσω τη διατροφή δίχως γαλακτοκομικά,μέχρι να ξεκινήσουμε στερεες τροφές. Δεν χρειάζεται να δώσουμε συμπλήρωμα,μόνο αν τον επόμενο μήνα παρει λίγο βάρος. Είμαι πολύ χαρούμενη, επιτέλους μπορώ να ηρεμήσω,το παιδί είναι καλα ❤️

@MeliD ο γυναικολόγος μου έλεγε να μην αφήνω γάλα στο στήθος,γιατί μπορεί να φραξει κάποιος γαλακτοφόρος πόρος,το οποίο δεν είναι καλό.. Αν πάντως πονάς,μην το αφήσεις,πάρε την αγωγή που σου προτείνει ο γιατρός,στην τελική θα είναι για πολύ λίγο❤️

Τέλεια @Blue Velvetμουυυ ...να είναι πάντα καλά το κοριτσάκι σου και μπράβο σου που προσπαθείς τόσο πολύ και τα πας περίφημα .Τυχερό το μωράκι σου που σε έχει μανούλα ♥️

Καλά σου είπε ο γιατρός αλλά εννοείται ότι εμείς σαν γνήσιες μανάδες θα τα μπουκωνουμε μέχρι τελικής πτώσεως..αυτό δεν αλλάζει . :) Σας  είπε ποτέ υπολογίζει να αρχίσετε στερεές τροφές?

κι εμείς είχαμε το πρώτο εμβόλιο σήμερα ..τον βρήκε πολύ καλά 62cm ύψος και 6.480kg . Έχει μειώσει αρκετά το ξένο από μόνος του κι αυτό είναι καλό μάλλον..τον βλέπω πιο ήρεμο και φαίνεται να τον κρατάει για ώρες το γάλα μου..πίνει αρκετό βέβαια ...20λεπτα από το κάθε στήθος .Μας είπε αν θέλουμε να μειώσουμε σταδιακά και τα προβιοτικά αφού πλέον δεν πολυέχει κολικούς ...Θα τα συνεχίσω μέχρι να γίνει 3ων μηνών για σιγουρα γιατί δεν ξέρω πώς θα ειναι χωρίς αυτά.

Από το πρωί που έκανε το εμβόλιο κοιμήθηκε αρκετές ώρες και έχει δέκατα και λίγη γκρίνια .Ελπίζω να μην ανεβάσει πυρετό μέσα στον ύπνο του .. 

πρίν από 21 λεπτά , Angel92 είπε:

Τέλεια @Blue Velvetμουυυ ...να είναι πάντα καλά το κοριτσάκι σου και μπράβο σου που προσπαθείς τόσο πολύ και τα πας περίφημα .Τυχερό το μωράκι σου που σε έχει μανούλα ♥️

Καλά σου είπε ο γιατρός αλλά εννοείται ότι εμείς σαν γνήσιες μανάδες θα τα μπουκωνουμε μέχρι τελικής πτώσεως..αυτό δεν αλλάζει . :) Σας  είπε ποτέ υπολογίζει να αρχίσετε στερεές τροφές?

κι εμείς είχαμε το πρώτο εμβόλιο σήμερα ..τον βρήκε πολύ καλά 62cm ύψος και 6.480kg . Έχει μειώσει αρκετά το ξένο από μόνος του κι αυτό είναι καλό μάλλον..τον βλέπω πιο ήρεμο και φαίνεται να τον κρατάει για ώρες το γάλα μου..πίνει αρκετό βέβαια ...20λεπτα από το κάθε στήθος .Μας είπε αν θέλουμε να μειώσουμε σταδιακά και τα προβιοτικά αφού πλέον δεν πολυέχει κολικούς ...Θα τα συνεχίσω μέχρι να γίνει 3ων μηνών για σιγουρα γιατί δεν ξέρω πώς θα ειναι χωρίς αυτά.

Από το πρωί που έκανε το εμβόλιο κοιμήθηκε αρκετές ώρες και έχει δέκατα και λίγη γκρίνια .Ελπίζω να μην ανεβάσει πυρετό μέσα στον ύπνο του .. 

Κορίτσια τρώνε κι εσάς τα χέρια τους χωρίς να πεινάνε??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Angel92 είπε:

Τέλεια @Blue Velvetμουυυ ...να είναι πάντα καλά το κοριτσάκι σου και μπράβο σου που προσπαθείς τόσο πολύ και τα πας περίφημα .Τυχερό το μωράκι σου που σε έχει μανούλα ♥️

Καλά σου είπε ο γιατρός αλλά εννοείται ότι εμείς σαν γνήσιες μανάδες θα τα μπουκωνουμε μέχρι τελικής πτώσεως..αυτό δεν αλλάζει . :) Σας  είπε ποτέ υπολογίζει να αρχίσετε στερεές τροφές?

κι εμείς είχαμε το πρώτο εμβόλιο σήμερα ..τον βρήκε πολύ καλά 62cm ύψος και 6.480kg . Έχει μειώσει αρκετά το ξένο από μόνος του κι αυτό είναι καλό μάλλον..τον βλέπω πιο ήρεμο και φαίνεται να τον κρατάει για ώρες το γάλα μου..πίνει αρκετό βέβαια ...20λεπτα από το κάθε στήθος .Μας είπε αν θέλουμε να μειώσουμε σταδιακά και τα προβιοτικά αφού πλέον δεν πολυέχει κολικούς ...Θα τα συνεχίσω μέχρι να γίνει 3ων μηνών για σιγουρα γιατί δεν ξέρω πώς θα ειναι χωρίς αυτά.

Από το πρωί που έκανε το εμβόλιο κοιμήθηκε αρκετές ώρες και έχει δέκατα και λίγη γκρίνια .Ελπίζω να μην ανεβάσει πυρετό μέσα στον ύπνο του .. 

Κορίτσια τρώνε κι εσάς τα χέρια τους χωρίς να πεινάνε??

Ευχαριστώ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ Εμείς κάναμε το δεύτερο εμβόλιο σήμερα,είναι μια ένεση και κάτι σταγόνες από το στόμα. Μου είπε πως ίσως ξεκινήσουμε στους 4,5 μήνες τις στερεές τροφές, ανυπομονώ! Τρώει όλη μέρα τα χέρια της,απλά όταν πεινάει είναι πιο έντονο.

Τέλεια τα κιλά και το ύψος του μπέμπη,φτου φτου,σωστός γίγαντας❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Angel92 είπε:

Τέλεια @Blue Velvetμουυυ ...να είναι πάντα καλά το κοριτσάκι σου και μπράβο σου που προσπαθείς τόσο πολύ και τα πας περίφημα .Τυχερό το μωράκι σου που σε έχει μανούλα ♥️

Καλά σου είπε ο γιατρός αλλά εννοείται ότι εμείς σαν γνήσιες μανάδες θα τα μπουκωνουμε μέχρι τελικής πτώσεως..αυτό δεν αλλάζει . :) Σας  είπε ποτέ υπολογίζει να αρχίσετε στερεές τροφές?

κι εμείς είχαμε το πρώτο εμβόλιο σήμερα ..τον βρήκε πολύ καλά 62cm ύψος και 6.480kg . Έχει μειώσει αρκετά το ξένο από μόνος του κι αυτό είναι καλό μάλλον..τον βλέπω πιο ήρεμο και φαίνεται να τον κρατάει για ώρες το γάλα μου..πίνει αρκετό βέβαια ...20λεπτα από το κάθε στήθος .Μας είπε αν θέλουμε να μειώσουμε σταδιακά και τα προβιοτικά αφού πλέον δεν πολυέχει κολικούς ...Θα τα συνεχίσω μέχρι να γίνει 3ων μηνών για σιγουρα γιατί δεν ξέρω πώς θα ειναι χωρίς αυτά.

Από το πρωί που έκανε το εμβόλιο κοιμήθηκε αρκετές ώρες και έχει δέκατα και λίγη γκρίνια .Ελπίζω να μην ανεβάσει πυρετό μέσα στον ύπνο του .. 

Κορίτσια τρώνε κι εσάς τα χέρια τους χωρίς να πεινάνε??

και μένα έχει αρχίσει να τρώει τα χέρια του , στην αρχή νόμιζα από την πείνα αλλά το κάνει και αφού φάει... 🤣 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️ ❤️ ❤️ Εμείς κάναμε το δεύτερο εμβόλιο σήμερα,είναι μια ένεση και κάτι σταγόνες από το στόμα. Μου είπε πως ίσως ξεκινήσουμε στους 4,5 μήνες τις στερεές τροφές, ανυπομονώ! Τρώει όλη μέρα τα χέρια της,απλά όταν πεινάει είναι πιο έντονο.

Τέλεια τα κιλά και το ύψος του μπέμπη,φτου φτου,σωστός γίγαντας❤️❤️❤️

Τόσο νωρίς?? Τέλεια...ν χαλαρώσεις κι εσύ λίγο ♥️Ααα δεν ήξερα ότι έχει κ σταγόνες αυτό ..πως είναι το κοριτσάκι σου; Έχει καμία παρενέργεια από το εμβόλιο;;

3 ώρες πρίν, Anastasiade είπε:

και μένα έχει αρχίσει να τρώει τα χέρια του , στην αρχή νόμιζα από την πείνα αλλά το κάνει και αφού φάει... 🤣 

Ναι και μένα το έκανε χθες αφού έφαγε και δεν ήξερα αν ήθελε κι άλλο .Σας έχει πει κι εσάς ο γιατρός ότι είναι αναπτυξιακό; 

Πιπίλα δεν θέλει ούτε να τη δει αλλά το χέρι μια χαρά το χώνει 😜

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angel92 είπε:

Τόσο νωρίς?? Τέλεια...ν χαλαρώσεις κι εσύ λίγο ♥️Ααα δεν ήξερα ότι έχει κ σταγόνες αυτό ..πως είναι το κοριτσάκι σου; Έχει καμία παρενέργεια από το εμβόλιο;;

Ναι και μένα το έκανε χθες αφού έφαγε και δεν ήξερα αν ήθελε κι άλλο .Σας έχει πει κι εσάς ο γιατρός ότι είναι αναπτυξιακό; 

Πιπίλα δεν θέλει ούτε να τη δει αλλά το χέρι μια χαρά το χώνει 😜

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️

Η μπέμπα γίνεται 3μηνων σε πέντε μέρες,τέλη Οκτωβρίου γέννησα. Μια χαρά είναι,προς το παρόν τουλάχιστον,δεν είχαμε παρενέργειες από το εμβόλιο. Ούτε στο πρώτο είχαμε όμως,δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️

Η μπέμπα γίνεται 3μηνων σε πέντε μέρες,τέλη Οκτωβρίου γέννησα. Μια χαρά είναι,προς το παρόν τουλάχιστον,δεν είχαμε παρενέργειες από το εμβόλιο. Ούτε στο πρώτο είχαμε όμως,δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό 

 

Αα είναι μεγαλύτερη η κυρία μας...μια χαρουλα . Τυχερή είσαι..εμένα έκανε δέκατα και τη παρακολουθούσα ολο το βράδυ για να δώσω αντιπυρετικό αν χρειαστεί αλλά έφτασε μέχρι 37.6 .

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Angel92 είπε:

Τόσο νωρίς?? Τέλεια...ν χαλαρώσεις κι εσύ λίγο ♥️Ααα δεν ήξερα ότι έχει κ σταγόνες αυτό ..πως είναι το κοριτσάκι σου; Έχει καμία παρενέργεια από το εμβόλιο;;

Ναι και μένα το έκανε χθες αφού έφαγε και δεν ήξερα αν ήθελε κι άλλο .Σας έχει πει κι εσάς ο γιατρός ότι είναι αναπτυξιακό; 

Πιπίλα δεν θέλει ούτε να τη δει αλλά το χέρι μια χαρά το χώνει 😜

σήμερα θα τον εξετάσει ξανά και θα της το πω να δω τι θα μου πει.. πιπίλα ούτε εμένα κρατάει, την φτύνει μετά από λίγο και έχω την εντύπωση ότι νευριάζει κιόλας όταν την πιπιλαει .. σαν να λέει τι είναι αυτό; αυτό δεν βγάζει γάλα φέρε μου το γάλα μου🤣🤣

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Γυρίσαμε από τον γιατρό και είναι όλα σούπερ! Κάναμε το εμβόλιο και την εξέτασε.Η μπέμπα πήρε 500γρ,πολύ καλά για μωράκι με αποκλειστικό θηλασμό ❤️ Ο παιδίατρος είπε πως είναι ένα υγιές,χαρούμενο μωρό,με πολύ δυνατά άκρα και πανέξυπνο,παρατηρεί τα πάντα! Γελούσε όλη την ώρα,είναι μια γλύκα ❤️Θα συνεχίσω τη διατροφή δίχως γαλακτοκομικά,μέχρι να ξεκινήσουμε στερεες τροφές. Δεν χρειάζεται να δώσουμε συμπλήρωμα,μόνο αν τον επόμενο μήνα παρει λίγο βάρος. Είμαι πολύ χαρούμενη, επιτέλους μπορώ να ηρεμήσω,το παιδί είναι καλα ❤️

@MeliD ο γυναικολόγος μου έλεγε να μην αφήνω γάλα στο στήθος,γιατί μπορεί να φραξει κάποιος γαλακτοφόρος πόρος,το οποίο δεν είναι καλό.. Αν πάντως πονάς,μην το αφήσεις,πάρε την αγωγή που σου προτείνει ο γιατρός,στην τελική θα είναι για πολύ λίγο❤️

Τέλεια νέα!!! Άντε να ξεαγχωθείς και εσύ. 
και μένα ο μικρός βάζει τα χέρια συνέχεια στο στόμα του και κατευθείαν τον βάζω στήθος. Αλλά δεν ξέρω αν πεινάει. Ρε κορίτσια εμένα το στήθος μου συνεχίζει κ έχει φραγμένους πόρους. Κάνω μασάζ τον βάζω να θηλασει. Κάποιες φορές φεύγουν αμέσως κάποιες όχι. Δεν ξέρω γιατί το παθαίνω αυτό. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβαίνω πως θα γίνει να μην αφήνουμε καθόλου γάλα στο στήθος... πρακτικά, πως θα γίνει ο αποθηλασμος? Κάποια στιγμή θα μείνει γάλα αναγκαστικά για να κοπεί, έτσι δεν είναι? 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε; Θελω να σας ρωτησω με τις επαφες πως πατε; Εγω κοριτσια μετα απο τον τοκετο χθες αποφασισα να ερθουμε σε επαφη γιατι φοβομουν..και χθες πονουσα παρα πολυ δεν καταφεραμε και ειδαμε και αιμα..και οταν πηγα τουαλετα που σκουπιστηκα ειδα παλι..υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα; Γιατι ανησυχω..νομιζω οτι πρεπει να παω στην γιατρο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια τι κανετε; Θελω να σας ρωτησω με τις επαφες πως πατε; Εγω κοριτσια μετα απο τον τοκετο χθες αποφασισα να ερθουμε σε επαφη γιατι φοβομουν..και χθες πονουσα παρα πολυ δεν καταφεραμε και ειδαμε και αιμα..και οταν πηγα τουαλετα που σκουπιστηκα ειδα παλι..υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα; Γιατι ανησυχω..νομιζω οτι πρεπει να παω στην γιατρο

Και εμείς προσπαθήσαμε πριν λίγες μέρες και πονούσα παρά πολύ..Αυτό οφείλεται στην ξηρότητα του κόλπου κατά την περίοδο του θηλασμού. Τα οιστρογόνα πέφτουν,με αποτέλεσμα να μην λιπαίνεται ο κόλπος και να πονάμε..Εγώ βάζω μια κρέμα της Eva που μου πρότεινε ο γυναικολόγος,για να ανακουφίζομαι και να μην είναι τόσο ξηρή η περιοχή 

3 ώρες πρίν, Rina_87 είπε:

Τέλεια νέα!!! Άντε να ξεαγχωθείς και εσύ. 
και μένα ο μικρός βάζει τα χέρια συνέχεια στο στόμα του και κατευθείαν τον βάζω στήθος. Αλλά δεν ξέρω αν πεινάει. Ρε κορίτσια εμένα το στήθος μου συνεχίζει κ έχει φραγμένους πόρους. Κάνω μασάζ τον βάζω να θηλασει. Κάποιες φορές φεύγουν αμέσως κάποιες όχι. Δεν ξέρω γιατί το παθαίνω αυτό. 

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Για να ανοίξουν οι πόροι,θέλει πολλες ζεστές κομπρεσες και παρά πολύ μασάζ,το έχω πάθει και εγω. Είναι επίπονο και κουραστικό,αλλά είναι αποτελεσματικό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαστε κάπως καλύτερα κι εμείς με τους κολικούς. Ξυπνάμε στο τετράωρο το βράδυ. Οπότε για εμάς είναι κι αυτό κατόρθωμα. Όχι ότι πέρασαν τελείως οι πόνοι. Αλλά σίγουρα είναι λιγότερες πιθανότητες ώρες της ταλαιπωρίας. Το υποαλλεργικο γάλα πιστεύω πως μας έκατσε καλύτερα. Εννοείται όμως ότι κοιμόμαστε μαζί στο κρεβάτι. Ούτε για πλάκα να κοιμηθεί μόνος του σε κρεβάτι. Και δυστυχώς δεν έχω καταφέρει τίποτα για τη πιπίλα. Αναγουλιαζει παρα πολύ. Προσπαθώ να τον φτάσω τουλάχιστον το τρίωρο με τον θηλασμό. Αλλά δεν έχουμε περάσει ποτέ μέχρι τώρα τις 2,5 ώρες παρόλο που μετά το θηλασμό του δίνω και συμπληρωμα. Το κακό είναι πως εμείς αντί να μειώσουμε το ξένο γάλα το αυξήσαμε για αυτό είπα άλλον ένα μήνα να θηλάσω και τέλος. Δε μπορώ. Κουράστηκα. Έχω γάλα κι ο μικρός μόλις μπει στο στήθος στην καλύτερη περίπτωση να θηλάσει 10 λεπτά. Μετά κοιμάται. Και ξανσξυπναει πεινασμένος φυσικά κι άντε πάλι. Δε πάει άλλο αυτό. Έχει γίνει 2,5 μηνών και για να μειώσω το ξένο πρέπει να τον έχω μόνιμα στο στήθος.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...