Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας! Λοιπόν, εγώ που έλεγα δεν παίρνω τίποτα απολύτως πριν τον 7ο, σας πληροφορώ πήγα να χαζέψω καρότσια και βρήκα μια προσφορά που δεν μπόρεσα να αντισταθώ! Πήραμε όχημα κορίτσια χαχαχαχα

Ε, και μαζί με όλα αυτά, πήρα και 2 3 φορμάκια, 5 κορμακια και κοιτάζω τώρα να παρω και τον εξοπλισμό της κουζίνας. Έχει φοβερές προσφορές. Από όταν έπιασα το πρώτο ρουχαλακι στα χέρια μου άρχισε να γίνεται όλο πιο "αληθινό" , δεν ξέρω πως αλλιώς να το εκφράσω.. 

Αύριο θα είμαστε 18 εβδομάδων! Προχτές δεν είχε ηρεμία όλη μέρα, εχθές ήταν ήσυχος, μόνο το βράδυ τον ένιωσα. Είναι νωρίς ακόμα, αλλά κοντεύουμε στις μέρες που δεν θα μπορούμε να κοιμηθούμε από τις κλωτσιές! Ανυπομονώ!!!

Ελπίζω να μην βρίσκεται καμιά σας κοντά στα μέρη που φλεγονται και να είστε όλες ασφαλείς με τις οικογένειές σας... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , marpi91 είπε:

Καλησπέρα σας! Λοιπόν, εγώ που έλεγα δεν παίρνω τίποτα απολύτως πριν τον 7ο, σας πληροφορώ πήγα να χαζέψω καρότσια και βρήκα μια προσφορά που δεν μπόρεσα να αντισταθώ! Πήραμε όχημα κορίτσια χαχαχαχα

Ε, και μαζί με όλα αυτά, πήρα και 2 3 φορμάκια, 5 κορμακια και κοιτάζω τώρα να παρω και τον εξοπλισμό της κουζίνας. Έχει φοβερές προσφορές. Από όταν έπιασα το πρώτο ρουχαλακι στα χέρια μου άρχισε να γίνεται όλο πιο "αληθινό" , δεν ξέρω πως αλλιώς να το εκφράσω.. 

Αύριο θα είμαστε 18 εβδομάδων! Προχτές δεν είχε ηρεμία όλη μέρα, εχθές ήταν ήσυχος, μόνο το βράδυ τον ένιωσα. Είναι νωρίς ακόμα, αλλά κοντεύουμε στις μέρες που δεν θα μπορούμε να κοιμηθούμε από τις κλωτσιές! Ανυπομονώ!!!

Ελπίζω να μην βρίσκεται καμιά σας κοντά στα μέρη που φλεγονται και να είστε όλες ασφαλείς με τις οικογένειές σας... 

ποιο πήρατε?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, evaki23 είπε:

ποιο πήρατε?

Πήρα το inglesina aptica xt που είναι πλήρες σετ με καλαθουνα, αυγό και καρότσι περιπάτου. Περιλαμβάνει και τη βάση της καλαθουνας με ειδικό στρώμα και θα τον κοιμιζω εκεί για τους πρώτους μήνες, δεν θα αγοράσω λίκνο. Μετά με το καλό θα πάει στην κούνια του. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , marpi91 είπε:

Πήρα το inglesina aptica xt που είναι πλήρες σετ με καλαθουνα, αυγό και καρότσι περιπάτου. Περιλαμβάνει και τη βάση της καλαθουνας με ειδικό στρώμα και θα τον κοιμιζω εκεί για τους πρώτους μήνες, δεν θα αγοράσω λίκνο. Μετά με το καλό θα πάει στην κούνια του. 

Και εγώ έτσι σκέφτηκα να πάρω το καρότσι! Ποσό ήταν;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Και εγώ έτσι σκέφτηκα να πάρω το καρότσι! Ποσό ήταν;; 

Το συγκεκριμένο είναι από τα ακριβά της αγοράς (περίπου στα 1000) απλά επειδή είδα και άλλα, τα υφάσματα του είναι στιβαρά, έχει έναν πολύ σταθερό σκελετό και αν και είναι βαρύ το σασί στην οδήγηση είναι πούπουλο. Βασικό ρόλο για εμένα έπαιξε ότι δεν θα αγοράσω λίκνο, οπότε επένδυσα αυτά τα 200 με 250 ευρώ παραπάνω στο καρότσι. Η καλαθουνα του είναι από τις μεγαλύτερες σε καρότσι και περιλαμβάνει το welcome pad, ειδικό στρώμα φτιαγμένο από νεογνολογους του Μπολόνια. Διάβασα και κριτικές και είπα πως θα μας βγάλει σίγουρα και για 2ο μωράκι μελλοντικά. Έχει φυσικά και καρότσι 3 σε 1 και με 500 και 600 ευρώ, που και πάλι φθηνό δεν το λες. Εμάς μας το έκανε δώρο η μαμά μου, αλλιώς δεν ξέρω αν θα έδινα τόσα χρήματα, παρόλο που αυτό ήταν το καρότσι που ήθελα εξ αρχής. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , marpi91 είπε:

Το συγκεκριμένο είναι από τα ακριβά της αγοράς (περίπου στα 1000) απλά επειδή είδα και άλλα, τα υφάσματα του είναι στιβαρά, έχει έναν πολύ σταθερό σκελετό και αν και είναι βαρύ το σασί στην οδήγηση είναι πούπουλο. Βασικό ρόλο για εμένα έπαιξε ότι δεν θα αγοράσω λίκνο, οπότε επένδυσα αυτά τα 200 με 250 ευρώ παραπάνω στο καρότσι. Η καλαθουνα του είναι από τις μεγαλύτερες σε καρότσι και περιλαμβάνει το welcome pad, ειδικό στρώμα φτιαγμένο από νεογνολογους του Μπολόνια. Διάβασα και κριτικές και είπα πως θα μας βγάλει σίγουρα και για 2ο μωράκι μελλοντικά. Έχει φυσικά και καρότσι 3 σε 1 και με 500 και 600 ευρώ, που και πάλι φθηνό δεν το λες. Εμάς μας το έκανε δώρο η μαμά μου, αλλιώς δεν ξέρω αν θα έδινα τόσα χρήματα, παρόλο που αυτό ήταν το καρότσι που ήθελα εξ αρχής. 

Καλησπέρα 

Και εγώ έχω αρχίσει σιγά σιγά να κοιτάω 

Για αρχή είδα καρότσι και κρεβάτι 

Έμεινα ευχαριστημένη με τις τιμές 

Ανυπομονώ να ξεκινήσω να αγοράζω και να ετοιμάζω την Φωλιτσα μας για την κοράκλα μας

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Ellidr είπε:

Καλησπέρα 

Και εγώ έχω αρχίσει σιγά σιγά να κοιτάω 

Για αρχή είδα καρότσι και κρεβάτι 

Έμεινα ευχαριστημένη με τις τιμές 

Ανυπομονώ να ξεκινήσω να αγοράζω και να ετοιμάζω την Φωλιτσα μας για την κοράκλα μας

Κορίτσια καλησπέρα. Σας διαβάζω. Εύχομαι να είστε όλες καλά. Ακόμη κι εγώ ρίχνω τη ματιά μου από τώρα, παρόλο που είμαι 10 εβδομάδων ώστε να δω τι υπάρχει στην αγορά.Έχει ωραία πράγματα στο prenatal και το bebe maison.... αξίζει μια έρευνα νομίζω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Πήρα το inglesina aptica xt που είναι πλήρες σετ με καλαθουνα, αυγό και καρότσι περιπάτου. Περιλαμβάνει και τη βάση της καλαθουνας με ειδικό στρώμα και θα τον κοιμιζω εκεί για τους πρώτους μήνες, δεν θα αγοράσω λίκνο. Μετά με το καλό θα πάει στην κούνια του. 

Και εγώ ακριβώς αυτό θέλω να πάρω σε χακί χρώμα. Είχε μεγάλη έκπτωση?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , evaki23 είπε:

Και εγώ ακριβώς αυτό θέλω να πάρω σε χακί χρώμα. Είχε μεγάλη έκπτωση?

Το πήρα από 1.039 στα 730, οπότε το βρήκαμε σε πολύ καλή έκπτωση για την ποιότητα που προσφέρει. Σήμερα κιόλας το παρέλαβα, αν είναι εντός μπάτζετ, μην το σκεφτείς καν! Εξαιρετική αγορά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , marpi91 είπε:

Το πήρα από 1.039 στα 730, οπότε το βρήκαμε σε πολύ καλή έκπτωση για την ποιότητα που προσφέρει. Σήμερα κιόλας το παρέλαβα, αν είναι εντός μπάτζετ, μην το σκεφτείς καν! Εξαιρετική αγορά!

Ναι αυτό θα πάρουμε.Το λέγαμε από που?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Το πήρα από 1.039 στα 730, οπότε το βρήκαμε σε πολύ καλή έκπτωση για την ποιότητα που προσφέρει. Σήμερα κιόλας το παρέλαβα, αν είναι εντός μπάτζετ, μην το σκεφτείς καν! Εξαιρετική αγορά!

Η τιμή του πολύ καλή σε έκπτωση κ εγώ ένα δυο π είδα τόσο τα βρήκα με έκπτωση!!! Εμεις στη Κύπρο ανοίγουμε λογαριασμό στο κατάστημα κ οποίος θέλει να μας φέρει δώρο του λέμε να βάζει όσα μπορεί στον λογαριασμό (παρά να αγοράζει κάτι π δε το θέλω) κ όσα μείνουν στο τελος τα πληρώνει το ζευγάρι 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, evaki23 είπε:

Ναι αυτό θα πάρουμε.Το λέγαμε από που?

Πήγα orchestra premaman 

4 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Η τιμή του πολύ καλή σε έκπτωση κ εγώ ένα δυο π είδα τόσο τα βρήκα με έκπτωση!!! Εμεις στη Κύπρο ανοίγουμε λογαριασμό στο κατάστημα κ οποίος θέλει να μας φέρει δώρο του λέμε να βάζει όσα μπορεί στον λογαριασμό (παρά να αγοράζει κάτι π δε το θέλω) κ όσα μείνουν στο τελος τα πληρώνει το ζευγάρι 

Ωραίο αυτό! Σαν λίστα γάμου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Το πήρα από 1.039 στα 730, οπότε το βρήκαμε σε πολύ καλή έκπτωση για την ποιότητα που προσφέρει. Σήμερα κιόλας το παρέλαβα, αν είναι εντός μπάτζετ, μην το σκεφτείς καν! Εξαιρετική αγορά!

Έριξα μια μάτια και εγώ και οντως αυτό που μου άρεσε σε καρότσι είναι αυτό που πήρατε απλά δεν θυμόμουν ποιο ήταν!!! Μπράβο πολύ καλή αγορά, στη Κύπρο δε το έχουν σε έκπτωση αυτό αλλά μου άρεσε γιατί και γενικά το καρότσι το εχεις ως να γίνει 4 χρόνων και δε χρειάζεται να παρεις άλλο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Έριξα μια μάτια και εγώ και οντως αυτό που μου άρεσε σε καρότσι είναι αυτό που πήρατε απλά δεν θυμόμουν ποιο ήταν!!! Μπράβο πολύ καλή αγορά, στη Κύπρο δε το έχουν σε έκπτωση αυτό αλλά μου άρεσε γιατί και γενικά το καρότσι το εχεις ως να γίνει 4 χρόνων και δε χρειάζεται να παρεις άλλο 

Εγώ έχω δει ένα της lorelli 3 σε ένα, σε πολύ καλή τιμή 

Και γενικά έχει πολύ καλές κριτικές 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...