Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Mανούλες Ιουνίου 2023


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

Α νομίζω αυξήθηκε ε; 30 δεν ήταν στην αυχενική ; Μια χαρά ! Σούπερ !

30 ναι αλλα τελικα διαβασα οτι τον τραχηλο στη β επιπεδου τον μετραμε , εκει γινεται η σωστη μετρηση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Στελλα33 είπε:

30 ναι αλλα τελικα διαβασα οτι τον τραχηλο στη β επιπεδου τον μετραμε , εκει γινεται η σωστη μετρηση!

Ναι ναι ακριβώς έτσι ! Και εγώ το έχω διαβάσει αυτό ! Τέλεια όποτε σούπερ !

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Στελλα33 είπε:

Και εγω κοριτσια 130€ πληρωσα στη θεσσαλονικη! Σημερα την εκανα! Ευτυχως ολα καλα! Απο αυριο ξεκιναω και εγω ψωνια!! Αντε σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε! @Hope86 Ποσα γρ ειναι το μωρακι σου;; Εμενα μου την εβγαλε 549γρ

Το ενα ηταν 320 γρ και το αλλο 330! Την εκανα λιγο νωρις την εξεταση,20+3 ημουν

1 ώρα πρίν, ´Ισιδα είπε:

Αχ ναι μακάρι !ανυπομονω για την Τετάρτη ! Ναι είναι υπέροχη αίσθηση !!

Μπράβο Στέλλα για τα αποτελέσματα ! Εσυ δεν ανησυχούσες με τον τράχηλο σου ; Ποσό είναι τελικά τώρα ;

@Hope86 και εγώ αθηνα είμαι , θα την κάνω σε ένα γιατρό Μπακο..α στο Κολωνάκι που είναι ,

για την αυχενική μου είχε πάρει 150€ χωρίς απόδειξη 

Κι εγω στην αυχενικη 150 ειχα πληρωσει,παλι στο Ιασω αλλα μου εδωσαν αποδειξη κανονικα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Ναι ναι ευτυχως ολα καλα! Εσυ τεταρτη θα πας;

Ναι Τετάρτη μεσημέρι ! 

πρίν από 9 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

Ναι Τετάρτη μεσημέρι ! 

Εσυ Στέλλα στις πόσες εβδομάδες έκανες την β επιπέδου και βγήκε τόσο γραμμάρια το μωράκι σου ; Εγώ θα είμαι 20 εβδομάδα 5 ημερών , όταν θα την κάνω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, ´Ισιδα είπε:

Ναι Τετάρτη μεσημέρι ! 

Εσυ Στέλλα στις πόσες εβδομάδες έκανες την β επιπέδου και βγήκε τόσο γραμμάρια το μωράκι σου ; Εγώ θα είμαι 20 εβδομάδα 5 ημερών , όταν θα την κάνω 

Αντε ωραια με το καλο, θα περιμενουμε και τα δικα σου νεα!χθες  που την εκανα ημουν 22+3!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lydiakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ έκανα την β' επιπέδου σε ιδιωτικό γιατρό στη Θεσσαλονίκη και πλήρωσα 180 ευρώ. !!

Και εγω στη Θεσσαλονικη την εκανα 130€ χωρις αποδειξη

Link to comment
Share on other sites

Θ

Κορίτσια καλησπέρα ! Όλα καλά με την β επιπέδου ! Είμαι πολύ χαρούμενη και ηρέμησα !! 
ημπεμπα μας είναι ψηλή και 415 γραμμάρια . Επίσης και ο τράχηλος μου που είχα μια ανησυχία είναι μια χαρά 35 εκατοστά ! Όποτε ξεκινάω και εγώ σιγα σιγα τα ψώνια ! Μόνη που δεν καταφέραμε να την βγάλουμε φωτογραφία γιατί δεν καθόταν ήσυχη 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ´Ισιδα είπε:

Θ

Κορίτσια καλησπέρα ! Όλα καλά με την β επιπέδου ! Είμαι πολύ χαρούμενη και ηρέμησα !! 
ημπεμπα μας είναι ψηλή και 415 γραμμάρια . Επίσης και ο τράχηλος μου που είχα μια ανησυχία είναι μια χαρά 35 εκατοστά ! Όποτε ξεκινάω και εγώ σιγα σιγα τα ψώνια ! Μόνη που δεν καταφέραμε να την βγάλουμε φωτογραφία γιατί δεν καθόταν ήσυχη 

Αχ τι ατιμα Που ειναι! Εμας ηταν συνεχεια πλατη και οταν πηρε αποφαση να γυρισει εβαλε το χερακι μπροστα και κρυφτηκε! Καλα ψωνια τωρα😁

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 11/2/2023 at 6:10 ΜΜ, Arriel_83 είπε:

Έχω φίλη που ήταν φουλ υπέρ του Έλενα και οι λόγοι δεν ήταν οικονομικοί. Εκεί γέννησε.

Εγώ που έτυχε να πάω για εξετάσεις αίματος λόγω διερεύνησης υπογονιμότητας δεν πέρασα καθόλου καλά.. Η όλη εμπειρία του δημοσίου δεν μου ταίριαξε..

Καλησπέρα. Εγώ γενναω Μάρτιο αλλά διάβασα την ανάρτηση σου και είπα να σου πω την εμπειρία μου. Γέννησα στο Έλενα το 2018 και το 2020 και τώρα θα γεννήσω το 2023... Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από ιδιωτικό νοσοκομείο. Οι μαίες είναι καλές.. Είναι υπέρ του θηλασμού μέχρι αηδιας κάποιες φορές αλλά εσύ κάνεις αυτό που πιστεύεις εσύ. Το φαγητό είναι αρκετό καλό. Εγώ τα γέννησα φυσιολογικά. Υπήρχε και αναισθησιολογος για επισκληριδιο.. στο 1ο παιδί έκανα στο 2ο δε πρόλαβα... Τώρα δε θέλω καν.... Σημασια έχει βέβαια και ο γιατρός που έχεις εκεί μέσα να σου εμπνέει εμπιστοσύνη. Για μια γυναίκα διάβαζα καλά σχόλια... Νομίζω Θεοδώρου κάπως έτσι... Εγώ είμαι με τον κ. ΚΟΛΙΌΠΟΥΛΟ.. Απλά αυτός δεν αναλαμβάνει εύκολα..  Είχαμε διαλέξει μονοκλλινο λουξ και στις δύο γέννες... Ελπίζω να βοήθησα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα ελπίζω να είστε όλες καλά. πολύ χαίρομαι που μια μια τελειώνουμε από το άγχος της β επιπέδου και είναι όλα καλα. Εγω με το που είπα τώρα θα κάνω και την καμπύλη και τελειώνουν όλα ενα ενα τσουπ ήρθε ο κοβιντ σήμερα το πρωί. Μια φρίκη την έφαγα αλλά με καθησυχασε ο γιατρός μου. δεν περνάω πρωτη φορά κοβιντ είμαι και εμβολιασμενη και νοσησα μέσα στο καλοκαίρι σχετικά ήπια. το άγχος μου λόγο εγκυμοσυνης είναι ότι προσπαθώ να μην ανεβαίνει ο πυρετός πάνω από 38 με όσο ποιο φυσικές λύσεις γίνεται και ελάχιστα ντεπον. Προσοχή κορίτσια γιατί λόγο εγκυμοσύνης το ανοσοποιητικό είναι στα τάρταρα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Αθανασια2345 είπε:

κορίτσια καλησπέρα ελπίζω να είστε όλες καλά. πολύ χαίρομαι που μια μια τελειώνουμε από το άγχος της β επιπέδου και είναι όλα καλα. Εγω με το που είπα τώρα θα κάνω και την καμπύλη και τελειώνουν όλα ενα ενα τσουπ ήρθε ο κοβιντ σήμερα το πρωί. Μια φρίκη την έφαγα αλλά με καθησυχασε ο γιατρός μου. δεν περνάω πρωτη φορά κοβιντ είμαι και εμβολιασμενη και νοσησα μέσα στο καλοκαίρι σχετικά ήπια. το άγχος μου λόγο εγκυμοσυνης είναι ότι προσπαθώ να μην ανεβαίνει ο πυρετός πάνω από 38 με όσο ποιο φυσικές λύσεις γίνεται και ελάχιστα ντεπον. Προσοχή κορίτσια γιατί λόγο εγκυμοσύνης το ανοσοποιητικό είναι στα τάρταρα. 

Ωχ περαστικά σου και γρήγορη ανάρρωση ! Το καλό είναι ότι πλέον έχει εξασθενήσει ο κοβιντ , δηλαδή γιατρός μου έλεγε ότι οι γρίπης είναι πιο δύσκολη . Εφοσον το έχεις ξαναπεράσει κ ηπια όλα θα πάνε καλά !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

Κορίτσια τώρα το επόμενο μαξιλαράκι είναι η εξέταση Ζαχαρού; Ξέρετε ποτέ περίπου την κάνουμε ;

Εχουμε κ αυτο το βασανο!εγω το υπολογιζω για τελος του μηνα με αρχες μαρτιου!αλλα δεν μιλησα ακομη με τον γιατρο μου, αυτος θα μου πει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...