Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , MarGe2022 είπε:

Κορίτσια έχω την ίδια απορία. Πρέπει να κάνω κάποιες εξετάσεις 2η ή 3η μέρα κύκλου, αδιαθέτησα χθες και πέφτω πάνω στην αργία την τύχη μου (και νομίζω χάνω και τον κύκλο για την διέγερση γιατί το κέντρο είναι κλειστό την Δευτέρα!!!) ! Πείτε μου ότι η Βιο... είναι ανοιχτή - τι ώρες; 

😅🙃Πολυ τυχερη κι εσυ! Ελπιζω  εαν κανεις σημερα ορμονολογικες ισως να σε ενημερωσει αυριο ο γιατρος σου να ξεκινησεις τα φαρμακα κ ας ειναι κλειστο το κεντρο. Τον υπερηχο της 2ης μερας δεν τον θεωρουν απαραιτητο ολα τα κεντρα. Εγω στη θεση σου θα εκανα τις εξετασεις σημερα η αυριο πρωι κ θα τις εστελνα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

22 hours ago, Ιουλιέτα said:

Ωάρια. Ο σύζυγος έχει θέμα υγείας, καταψύξαμε σπέρμα (ευτυχώς άριστο) και από εκεί άρχισε η χιονοστιβάδα των κακών (χαμηλή ΑΜΗ, υψηλή FSH κλπ). 

Τώρα προσπαθούμε να μαζέψουμε ωάρια για να τα βάλουμε όλα μαζί, αλλά απ'ό,τι φαίνεται θα είναι δύσκολα τα πράγματα.

Μόλις έκλεισα τα 36. 

Έχουμε την ίδια ηλικία, ίδιο προφίλ. Εγώ με gonal την 1η φορά έβγαλα 7. Την 2η συνδυασμός serpafar+gonal 4. Αισιοδοξία πάνω από όλα! 

20 hours ago, TaxAgg said:

Ευχαριστώ παρά πολύ !!! Ίσως νυστάζω επειδή κουράστηκα δεν ξέρω, αύριο θα κάτσω ήσυχα 😂 αλλά τα υγρά, άλλο πράγμα ! Όλα θα πάνε καλά, όλα θα πάνε καλά 🤞🏻

@TaxAgg θες να σε τσουρομαδήσω;;; δουλειές 2 μέρες πριν την ωοληψία;;; κάτσε και κλώσσα τα αυγά σου στην κυριολεξία 🤣 καλή επιτυχίααααααααααααααααααααα 🥰

7 minutes ago, Pontikis said:

😅🙃Πολυ τυχερη κι εσυ! Ελπιζω  εαν κανεις σημερα ορμονολογικες ισως να σε ενημερωσει αυριο ο γιατρος σου να ξεκινησεις τα φαρμακα κ ας ειναι κλειστο το κεντρο. Τον υπερηχο της 2ης μερας δεν τον θεωρουν απαραιτητο ολα τα κεντρα. Εγω στη θεση σου θα εκανα τις εξετασεις σημερα η αυριο πρωι κ θα τις εστελνα! 

δίπλα από την λέξη γκαντεμιά στο λεξικό φιγουράρει το όνομα και η φωτογραφία μου σου λέωωωω! Θα πάρω πρωί πρωί στην βιο... έστω να κάνω τις εξετάσεις, αλλά τον κύκλο τον χάνω σίγουρα... 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , MarGe2022 είπε:

Κορίτσια έχω την ίδια απορία. Πρέπει να κάνω κάποιες εξετάσεις 2η ή 3η μέρα κύκλου, αδιαθέτησα χθες και πέφτω πάνω στην αργία την τύχη μου (και νομίζω χάνω και τον κύκλο για την διέγερση γιατί το κέντρο είναι κλειστό την Δευτέρα!!!) ! Πείτε μου ότι η Βιο... είναι ανοιχτή - τι ώρες; 

συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! είδες που σου είπα να πάρεις μια χοριακάρα;;;; ε, αυτό το νούμερο είναι ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΟΡΙΣΜΟΣ της λέξης 'χοριακάρα' !!! 💥

Γιατί φοβάσαι; υπάρχει κάτι που σε έχει προβληματίσει; εγώ καταλαβαίνω ότι προσπαθεί να δει ποιο πρωτόκολλο σου ταιριάζει καλύτερα χωρίς να ταλαιπωρηθείς με πολλούς φυσικούς. 

Αυτό που με φοβίζει, όπως είπε και το @Σποράκι είναι το άγνωστο και οι αποτυχίες.

Εντωμεταξύ μετά τη συζήτηση χθες με @Neverstop με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν να πάω Τρίτη για υπέρηχο και αιματολογικές (ενώ επί τόπου στον υπέρηχο μου είπε ότι άκυρο, δεν χρειάζεται), γιατί έχω, λέει, καταβολές. 

😏

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Marjie είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Έκανα κ ένα ακόμα τεστ σήμερα το πρωί κ το έχω στο προφίλ. Επειδή χθες πονούσα αρκετά ,σαν να έρχεται η περίοδος κ είχα και λίγα καφέ κ λίγα ροζ κ στενοχωρήθηκα... Τώρα όμως μου φαίνεται η γραμμουλα σαν να ζωηρεψε λιγουλακι κ να έχω ελπίδες!! Σωστά;;;

Συγχαρητήρια!! Η γραμμή είναι ξεκάθαρη, σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , MarGe2022 είπε:

Έχουμε την ίδια ηλικία, ίδιο προφίλ. Εγώ με gonal την 1η φορά έβγαλα 7. Την 2η συνδυασμός serpafar+gonal 4. Αισιοδοξία πάνω από όλα! 

@TaxAgg θες να σε τσουρομαδήσω;;; δουλειές 2 μέρες πριν την ωοληψία;;; κάτσε και κλώσσα τα αυγά σου στην κυριολεξία 🤣 καλή επιτυχίααααααααααααααααααααα 🥰

δίπλα από την λέξη γκαντεμιά στο λεξικό φιγουράρει το όνομα και η φωτογραφία μου σου λέωωωω! Θα πάρω πρωί πρωί στην βιο... έστω να κάνω τις εξετάσεις, αλλά τον κύκλο τον χάνω σίγουρα... 

Πρώτη μέρα εισαι σήμερα? Αν ναι, και τρίτη να κάνεις εξετάσεις είναι οκ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, MarGe2022 είπε:

Έχουμε την ίδια ηλικία, ίδιο προφίλ. Εγώ με gonal την 1η φορά έβγαλα 7. Την 2η συνδυασμός serpafar+gonal 4. Αισιοδοξία πάνω από όλα! 

@TaxAgg θες να σε τσουρομαδήσω;;; δουλειές 2 μέρες πριν την ωοληψία;;; κάτσε και κλώσσα τα αυγά σου στην κυριολεξία 🤣 καλή επιτυχίααααααααααααααααααααα 🥰

δίπλα από την λέξη γκαντεμιά στο λεξικό φιγουράρει το όνομα και η φωτογραφία μου σου λέωωωω! Θα πάρω πρωί πρωί στην βιο... έστω να κάνω τις εξετάσεις, αλλά τον κύκλο τον χάνω σίγουρα... 

Γιατί να τον χάσεις;; Μια χαρά προλαβαίνεις να ξεκινήσεις, λίγη αισιοδοξία please!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, MarGe2022 είπε:

Έχουμε την ίδια ηλικία, ίδιο προφίλ. Εγώ με gonal την 1η φορά έβγαλα 7. Την 2η συνδυασμός serpafar+gonal 4. Αισιοδοξία πάνω από όλα! 

@TaxAgg θες να σε τσουρομαδήσω;;; δουλειές 2 μέρες πριν την ωοληψία;;; κάτσε και κλώσσα τα αυγά σου στην κυριολεξία 🤣 καλή επιτυχίααααααααααααααααααααα 🥰

δίπλα από την λέξη γκαντεμιά στο λεξικό φιγουράρει το όνομα και η φωτογραφία μου σου λέωωωω! Θα πάρω πρωί πρωί στην βιο... έστω να κάνω τις εξετάσεις, αλλά τον κύκλο τον χάνω σίγουρα... 

Ευχαριστώ πολύ !! γενικά όταν έχω έτσι κάτι έντονο να συμβαίνει, με πιάνει να μην πω τι ! Είτε μαγείρεμα είτε δουλειές κ περνά η ώρα χωρίς να σκέφτομαι ! Κ αφού είναι σκ κ δεν δουλεύω στην δουλειά μου, το έριξα στα πλυντήρια ! Χαχαχα σήμερα ότι έκανα έκανα μέχρι τώρα, από τώρα κ στο εξης άραγμα και καναπέ ! Πονάω κ σαν να περιμένω περίοδο κ φοβάμαι μην «σπάσει» κάνα αυγό, όποτε κάθομαι στ αυγά μου 😂

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Marjie είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Έκανα κ ένα ακόμα τεστ σήμερα το πρωί κ το έχω στο προφίλ. Επειδή χθες πονούσα αρκετά ,σαν να έρχεται η περίοδος κ είχα και λίγα καφέ κ λίγα ροζ κ στενοχωρήθηκα... Τώρα όμως μου φαίνεται η γραμμουλα σαν να ζωηρεψε λιγουλακι κ να έχω ελπίδες!! Σωστά;;;

Η γραμμή φαίνεται με Ξεκαθαρα !!! 🩷🩷 εύχομαι μεγάλη χοριακη αύριο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Fsh ποσο εχει γενικα ;εκανε ποτε ;αμη!; Ποσο ετων ειναι ;ναι υψηλες δοσεις ειναι η αληθεια για 14 μερες ! Φοβερο.!! Ναι ε2 χρειαζεται βεβαια μη σου πω και τη 2η μερα θα πρεπε. Ωχ στο ζωον πηγατε ;στον Βα;

Σε ποιο;στο υγεια επειγοντα και ειχα πληρωσει για χοριακη 44€ και prg και ε2 απο 33 € η καθεμια.Τουλαχιστον ηταν θετικα και βγηκανε και σε 1 ωρα Αλλα αυτο πριν 2 χρονια.!!
Τωρα ανέβηκαν τρελά οι  τιμες και ειναι  για  χοριακη 50 ευρω prg:76€ και ε2 :46 τρελα!!! Μιλαω για εκτακτη κατασταση. Αν εχεις αμκα και ταυτοτητα και χωρις να στα εχει γραψει γιατρος ειναι  πολυ πιο οικονομικα  στο εργαστηριο τους δηλ Χοριακη 8,5 ε2:13 και prg 13 ευρω.σου λεω οτι ξερω τωρα και γραφω κ για χοριακη που ισως να ενδιαφερει καποια αλλη κοπελα..Αυριο αργια τωρα δεν εχω ιδεα αν και βιοιατρικη ειναι ιδιωτικα οποτε σιγουρα θα ειναι καποιες ωρες εστω ανοικτα. 

 

Καλησπερα!

Θα μπορουσα να σου στειλω προσωπικό να σε ρωτησω για τον Βα?

Εχεις προσωπική εμπειρια?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Stef91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Αύριο ξεκινάω διέγερση! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Είναι κάποια που ξεκινάμε μαζί;;; 😊

Καλή επιτυχία, όλα να πάνε τέλεια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stef91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Αύριο ξεκινάω διέγερση! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Είναι κάποια που ξεκινάμε μαζί;;; 😊

Καλή αρχή, με ηρεμία και αισιοδοξία!! Όλα να πάνε καλά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Stef91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Αύριο ξεκινάω διέγερση! Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Είναι κάποια που ξεκινάμε μαζί;;; 😊

Καλή αρχή !!!!! Όλα θα πάνε καλά !!! Υπομονή κ αισιοδοξία !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...