Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

@Σποράκι @Liony @Lotos @MarGe2022ευχαριστώ κορίτσια μου, αν και περίμενα παραπάνω για κάποιο λόγο κ όσο κλάμα δεν έριξα όλες τις μέρες το έχω ρίξει τώρα. Δεν θέλω να φανώ αχάριστη, απλά Παρασκευή στον τελευταίο υπέρηχο είχα 9 ωοθυλακια τα 4 εκ των όποιον 20 & 22 χιλ. Την Δευτέρα πήραν 6 (θεωρώ από τα υπόλοιπα γιατί αυτά πρέπει να παρά ωρίμασαν μέχρι δεύτερα). Τεσπα. Ότι είναι, μέχρι Πέμπτη πρέπει να ανασυγκροτηθώ να τα υποδεχτώ με χαρά κ ποιος ξέρει μπορεί να μείνουν 🥹

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 4
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα της ΑΜΗ που έκανα. Από 1.18 τον σεπτέμβριο, 0.41 τώρα. Γιατί τέτοια πτώση ρε κορίτσια, που οφείλεται τόσο πολύ;;; έχω παγώσει, είναι λες και με έχει χτυπήσει κεραυνός 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , TaxAgg είπε:

@Σποράκι @Liony @Lotos @MarGe2022ευχαριστώ κορίτσια μου, αν και περίμενα παραπάνω για κάποιο λόγο κ όσο κλάμα δεν έριξα όλες τις μέρες το έχω ρίξει τώρα. Δεν θέλω να φανώ αχάριστη, απλά Παρασκευή στον τελευταίο υπέρηχο είχα 9 ωοθυλακια τα 4 εκ των όποιον 20 & 22 χιλ. Την Δευτέρα πήραν 6 (θεωρώ από τα υπόλοιπα γιατί αυτά πρέπει να παρά ωρίμασαν μέχρι δεύτερα). Τεσπα. Ότι είναι, μέχρι Πέμπτη πρέπει να ανασυγκροτηθώ να τα υποδεχτώ με χαρά κ ποιος ξέρει μπορεί να μείνουν 🥹

Επειδή ,το περασα αυτό !Το ζητούμενο, είναι το ένα κ υγιές , π θα δώσει παιδί στα χέρια μας !αυτό μας απασχολεί ..η ποσότητα, μας δημιουργεί ασφάλεια αλλά απ' την άλλη ..ισως να μη λέει κ τπτ...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , TaxAgg είπε:

@Σποράκι @Liony @Lotos @MarGe2022ευχαριστώ κορίτσια μου, αν και περίμενα παραπάνω για κάποιο λόγο κ όσο κλάμα δεν έριξα όλες τις μέρες το έχω ρίξει τώρα. Δεν θέλω να φανώ αχάριστη, απλά Παρασκευή στον τελευταίο υπέρηχο είχα 9 ωοθυλακια τα 4 εκ των όποιον 20 & 22 χιλ. Την Δευτέρα πήραν 6 (θεωρώ από τα υπόλοιπα γιατί αυτά πρέπει να παρά ωρίμασαν μέχρι δεύτερα). Τεσπα. Ότι είναι, μέχρι Πέμπτη πρέπει να ανασυγκροτηθώ να τα υποδεχτώ με χαρά κ ποιος ξέρει μπορεί να μείνουν 🥹

Πολύ καλή επιτυχία!!! 

Σου είπαν πώς τα βλέπουν να προχωρούν αυτά τα δύο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

Πολύ καλή επιτυχία!!! 

Σου είπαν πώς τα βλέπουν να προχωρούν αυτά τα δύο? 

Ευχαριστώ πολύ🫶🏼

όχι δεν μ ανέφεραν κάτι περισσότερο. Μόνο πως τα δυο ήταν ώριμα. 

Just now, TaxAgg είπε:

Ευχαριστώ πολύ🫶🏼

όχι δεν μ ανέφεραν κάτι περισσότερο. Μόνο πως τα δυο ήταν ώριμα. 

3 ημερών θα μου τα βάλουν 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , MarGe2022 είπε:

Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα της ΑΜΗ που έκανα. Από 1.18 τον σεπτέμβριο, 0.41 τώρα. Γιατί τέτοια πτώση ρε κορίτσια, που οφείλεται τόσο πολύ;;; έχω παγώσει, είναι λες και με έχει χτυπήσει κεραυνός 

Νομίζω πως δεν πρέπει να το αφήσεις να σε καταβάλει ψυχολογικά η μείωση αυτή, η αμη δεν είναι καθοριστικός παράγοντας, ξέρω κοπέλες με ανύπαρκτη αμη και εννοώ για τιμη μικρότερη του 0.1, που απέκτησαν υγιέστατο μωράκι. Θα δεις που θα έρθει κ το δικό σου μωράκι!

πρίν από 1 λεπτό , TaxAgg είπε:

Ευχαριστώ πολύ🫶🏼

όχι δεν μ ανέφεραν κάτι περισσότερο. Μόνο πως τα δυο ήταν ώριμα. 

3 ημερών θα μου τα βάλουν 

Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!! Πολλή καλή σου επιτυχία!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TaxAgg είπε:

@Σποράκι @Liony @Lotos @MarGe2022ευχαριστώ κορίτσια μου, αν και περίμενα παραπάνω για κάποιο λόγο κ όσο κλάμα δεν έριξα όλες τις μέρες το έχω ρίξει τώρα. Δεν θέλω να φανώ αχάριστη, απλά Παρασκευή στον τελευταίο υπέρηχο είχα 9 ωοθυλακια τα 4 εκ των όποιον 20 & 22 χιλ. Την Δευτέρα πήραν 6 (θεωρώ από τα υπόλοιπα γιατί αυτά πρέπει να παρά ωρίμασαν μέχρι δεύτερα). Τεσπα. Ότι είναι, μέχρι Πέμπτη πρέπει να ανασυγκροτηθώ να τα υποδεχτώ με χαρά κ ποιος ξέρει μπορεί να μείνουν 🥹

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, στέλνω άπειρες ευχές και θετική ενέργεια για την εμβρυομεταφορά σου. Έλα έλα, μην σε παίρνει από κάτω! Τι λέγαμε? Οι απώλειες σε κάθε στάδιο είναι αναμενόμενες. Κλάψε για να το βγάλεις από μέσα σου, πιστεύω ότι είναι και από την πίεση όλων των προηγούμενων ημερών. Και μετά επικεντρώσου γρήγορα στα εμβρυάκια σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarGe2022 είπε:

Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα της ΑΜΗ που έκανα. Από 1.18 τον σεπτέμβριο, 0.41 τώρα. Γιατί τέτοια πτώση ρε κορίτσια, που οφείλεται τόσο πολύ;;; έχω παγώσει, είναι λες και με έχει χτυπήσει κεραυνός 

Γιατί μέτρησες ξανά; Εγώ έχω 2,5 χρόνια να μετρήσω και ούτε πρόκειται να το κάνω. Μην ασχολείσαι με αυτή τη τιμή, μόνο άγχος και στεναχώρια μας προκαλεί.

1 ώρα πρίν, MarGe2022 είπε:

Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα της ΑΜΗ που έκανα. Από 1.18 τον σεπτέμβριο, 0.41 τώρα. Γιατί τέτοια πτώση ρε κορίτσια, που οφείλεται τόσο πολύ;;; έχω παγώσει, είναι λες και με έχει χτυπήσει κεραυνός 

Γιατί μέτρησες ξανά; Εγώ έχω 2,5 χρόνια να μετρήσω και ούτε πρόκειται να το κάνω. Μην ασχολείσαι με αυτή τη τιμή, μόνο άγχος και στεναχώρια μας προκαλεί.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Σποράκι είπε:

Γιατί μέτρησες ξανά; Εγώ έχω 2,5 χρόνια να μετρήσω και ούτε πρόκειται να το κάνω. Μην ασχολείσαι με αυτή τη τιμή, μόνο άγχος και στεναχώρια μας προκαλεί.

Γιατί μέτρησες ξανά; Εγώ έχω 2,5 χρόνια να μετρήσω και ούτε πρόκειται να το κάνω. Μην ασχολείσαι με αυτή τη τιμή, μόνο άγχος και στεναχώρια μας προκαλεί.

Κι εγώ αυτό πιστεύω, πως δεν έχει καμία σημασία. Εγώ είχα 1,40 ng που δεν είναι άσχημη κι έκανα οκτώ ωοληψιες για να έχω έμβρυα. Ένας αριθμός είναι. 

@TaxAggνα ναι τα τυχερά σου! Η πρώτη μεταφορά θα ναι? Τι ηλικία έχεις? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Σποράκι είπε:

Κορίτσια το ένα από τα δυο τα κατάφερε αλλά δεν μου φαίνεται καλό. 4ΒΒ, αυτοί που είπαν πως είναι καλό αλλά εγώ σκέτη απογοήτευση 🥲

Μία χαρά είναι! Η πρώτη σου βλαστοκυστη! 😍

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Neverstop είπε:

Κι εγώ αυτό πιστεύω, πως δεν έχει καμία σημασία. Εγώ είχα 1,40 ng που δεν είναι άσχημη κι έκανα οκτώ ωοληψιες για να έχω έμβρυα. Ένας αριθμός είναι. 

@TaxAggνα ναι τα τυχερά σου! Η πρώτη μεταφορά θα ναι? Τι ηλικία έχεις? 

Ευχαριστώ ! Πρώτη εξωσωματική γενικότερα ναι.. 34 είμαι !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...