Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

ηρθαμε πριν λιγο απο το γιατρο και τα νεα μας ειναι απλως υπεροχα!!!!

το φασολακι μας ειναι καλα πιαμσενο ψηλα, το ειδαμε , ειδαμε κ την καρδουλα του να παλεται τοσο γρηγορα..μοναδικες στιγμες, συναισθηματα υπεροχα δυνατα μοναδικα..χαρηκα τοσο πολυ, δεν το ακουσαμε γιατι μου ειπε ο γιατρος μου πως ειναι ακομα πολυ μικρο και σε μεγαλη μεγεθυνση και απλως θα ακουστει ενα δυνατο βοητο

πητ μου εδωσε απο 20-12 και μετα

και τωρα ξανα σε 10 μερες, εκανα και τον προγεννετικο σημερα και αναμενω αποτελεσματα

αυτα τα τελεια μου νεακια

σας ευχαριστω ολες για την θετικη σας σταση


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια! Συγχαρητήρια σε όσες ακούσαν καρδουλες και καλή επιτυχία σε όσες εχουν να κάνουν εξετάσεις ή αναμένουν αποτελέσματα!

Εγω χθες είχα ενα τέλειο υπερηχο! Το μπεμπάκι μου ειναι πληρως σχηματισμένο και κουνιοταν παρα πολύ! χαχαχα! Με το που το ακουμπούσε ο γιατρος πήδαγε! Χαρηκα απιστευτα κι εβαλα τα κλάματα όταν είπε ο Δ βλεποντας την οθονη κοιτα μαμα μωλο! Και κλαμα η κυρία! Την Δευτερα έχω αυχενικη και pappa!

Δεν ξερω αλλα χαρηκα περισσοτερο κι απ' οταν ακουσα καρδούλα!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχου με συγκινήσατε με τα νέα σας Αντρια και Νένα!! (δεν είναι και πολύ δύσκολο να συγκινηθώ τελευταία!) Χαίρομαι τόσο πολύ για σας! Ελπίζω να πάνε όλα καλά σε ΟΛΕΣ μας !!! :D


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Συγχαρητήρια σε όσες ακούσαν καρδουλες και καλή επιτυχία σε όσες εχουν να κάνουν εξετάσεις ή αναμένουν αποτελέσματα!

Εγω χθες είχα ενα τέλειο υπερηχο! Το μπεμπάκι μου ειναι πληρως σχηματισμένο και κουνιοταν παρα πολύ! χαχαχα! Με το που το ακουμπούσε ο γιατρος πήδαγε! Χαρηκα απιστευτα κι εβαλα τα κλάματα όταν είπε ο Δ βλεποντας την οθονη κοιτα μαμα μωλο! Και κλαμα η κυρία! Την Δευτερα έχω αυχενικη και pappa!

Δεν ξερω αλλα χαρηκα περισσοτερο κι απ' οταν ακουσα καρδούλα!

Andia Τι τέλειο και εγώ συγκινήθηκα μωρε! Καθώς και εγώ 11η εβδομάδα είμαι, είχα πάει στην 9η και φαντάζομαι τώρα θα έχει σχηματιστει ποκοπίκο που λέω εγω τα μπεμπέ! Με το καλό το ποκοπίκο σου πιστεύω πως είναι το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο Δώρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα σας, επειδή ψαχνόμαστε με τον αρραβωνιαστικό μου που θα γεννήσω καθώς μένουμε επαρχία και απο νοσοκομεία και μαιευτήρια είναι να μην περνάς ούτε απ έξω εδώ, οκ ο γιατρός μου δόξα το θεό είναι πολύ καλός αλλά με αυτά που ακούω ειδικά για το μαιευτήριο μας που δεν έχουν ούτε βαμβάκι, ζεστό νερό το καλοκαίρι μου έλεγε μια φίλη πως άναψαν τα καλοριφέρ καθώς δεν λειτουργούσε ο θερμοσύφονας τι να τον κάνεις το γιατρό άμα δεν έχει και αυτός τα βασικά και επειδή πρέπει να κάνω καισαρική δεν τον διακινδυνέυω με τίποτα! Στην Αθήνα σε ιδιωτικό θα γεννήσω όπως και να έχει, εγώ και ο αδερφός μου γεννηθήκαμε στο μητέρα εκεί έκανε και μια επέμβαση η μαμά μου και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι σαν οικογένεια απο το Μητέρα ξέρει καμμία που να γέννησε προσφατα σε ιδιωτικό πως είναι και σε άλλα οι συνθήκες, ΡΕΑ, ΙΑΣΩ, και πόσο πήγαν τώρα οι τιμές?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηρθαμε πριν λιγο απο το γιατρο και τα νεα μας ειναι απλως υπεροχα!!!!

το φασολακι μας ειναι καλα πιαμσενο ψηλα, το ειδαμε , ειδαμε κ την καρδουλα του να παλεται τοσο γρηγορα..μοναδικες στιγμες, συναισθηματα υπεροχα δυνατα μοναδικα..χαρηκα τοσο πολυ, δεν το ακουσαμε γιατι μου ειπε ο γιατρος μου πως ειναι ακομα πολυ μικρο και σε μεγαλη μεγεθυνση και απλως θα ακουστει ενα δυνατο βοητο

πητ μου εδωσε απο 20-12 και μετα

και τωρα ξανα σε 10 μερες, εκανα και τον προγεννετικο σημερα και αναμενω αποτελεσματα

αυτα τα τελεια μου νεακια

σας ευχαριστω ολες για την θετικη σας σταση

Αχ, τι ωραια !!!!!!!!!!!!Πολυ χαιρομαι:P:p:p:p:p


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Συγχαρητήρια σε όσες ακούσαν καρδουλες και καλή επιτυχία σε όσες εχουν να κάνουν εξετάσεις ή αναμένουν αποτελέσματα!

Εγω χθες είχα ενα τέλειο υπερηχο! Το μπεμπάκι μου ειναι πληρως σχηματισμένο και κουνιοταν παρα πολύ! χαχαχα! Με το που το ακουμπούσε ο γιατρος πήδαγε! Χαρηκα απιστευτα κι εβαλα τα κλάματα όταν είπε ο Δ βλεποντας την οθονη κοιτα μαμα μωλο! Και κλαμα η κυρία! Την Δευτερα έχω αυχενικη και pappa!

Δεν ξερω αλλα χαρηκα περισσοτερο κι απ' οταν ακουσα καρδούλα!

Τι ωραια!!! Κι εγω περιμενω στις 11 Ιουνιου να παρω τα κοριτσια μου και ν τον δουν κι εκεινες που εχουν σκασει. Τοσα χρονια παρακαλαγαν για αδερφακι, ε πρεπει να το δουν:D:D

Κορίτσια καλημέρα σας, επειδή ψαχνόμαστε με τον αρραβωνιαστικό μου που θα γεννήσω καθώς μένουμε επαρχία και απο νοσοκομεία και μαιευτήρια είναι να μην περνάς ούτε απ έξω εδώ, οκ ο γιατρός μου δόξα το θεό είναι πολύ καλός αλλά με αυτά που ακούω ειδικά για το μαιευτήριο μας που δεν έχουν ούτε βαμβάκι, ζεστό νερό το καλοκαίρι μου έλεγε μια φίλη πως άναψαν τα καλοριφέρ καθώς δεν λειτουργούσε ο θερμοσύφονας τι να τον κάνεις το γιατρό άμα δεν έχει και αυτός τα βασικά και επειδή πρέπει να κάνω καισαρική δεν τον διακινδυνέυω με τίποτα! Στην Αθήνα σε ιδιωτικό θα γεννήσω όπως και να έχει, εγώ και ο αδερφός μου γεννηθήκαμε στο μητέρα εκεί έκανε και μια επέμβαση η μαμά μου και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι σαν οικογένεια απο το Μητέρα ξέρει καμμία που να γέννησε προσφατα σε ιδιωτικό πως είναι και σε άλλα οι συνθήκες, ΡΕΑ, ΙΑΣΩ, και πόσο πήγαν τώρα οι τιμές?

Κοιτα εγω ειχα γεννησει στο Μητερα τα 2 πρωτα. ΜΙα φιλη μου γεννησε προσφατα εκει κ μια αλλα στο Ιασω. Προσωπικα το Ιασω δεν το χω σε πολυ εκτιμηση γιατι εχω ακουσει απο φιλες μου..τα κουλα. Μεχρι της μιας το 2ο παιδι της το εκαψαν στο μπανακι. Τεσπα, αυτο ειναι στον καθενα πως το βλεπει γτ κι εγω ημουν ευχαριστημενη στο Μητερα ενω αλλοι δεν ηταν. Εγω κοριτσια σκεφτομαι (μιας κ ειναι η τριτη γεννα) να επισκεφτω το ευτοκια μπας και γεννησω εκει, χωρις νοσοκομεια και κρεβατωματα. Εσεις τι λετε?????


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και απο μενα,

ήρθα και γω στην παρεα σας μιας και ειμαι στην 10η εβδομαδα κυησης στο 2ο παιδακι μου,εχω ενα κοριτσακι 2,5ετων. Μεχρι τωρα η εγκυμοσυνη μου παει πολυ καλα, δεν εχω κανενα απολυτος συμπτωμα (ζαλαδες,ναυτιες κλπ.) και ελπιζω να συνεχισουν ολα καλα. Την Παρασκευη εχω να κανω υπερηχο και στις 8/06 αυχενικη διαφανεια!!! Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας και θα τα λεμε απο εδω μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και απο μενα,

ήρθα και γω στην παρεα σας μιας και ειμαι στην 10η εβδομαδα κυησης στο 2ο παιδακι μου,εχω ενα κοριτσακι 2,5ετων. Μεχρι τωρα η εγκυμοσυνη μου παει πολυ καλα, δεν εχω κανενα απολυτος συμπτωμα (ζαλαδες,ναυτιες κλπ.) και ελπιζω να συνεχισουν ολα καλα. Την Παρασκευη εχω να κανω υπερηχο και στις 8/06 αυχενικη διαφανεια!!! Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας και θα τα λεμε απο εδω μεσα...

Καλωσόρισες στη παρέα μας και να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!! Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!! :P


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας σχόλια!

Μιρσα καλώς ήρθες!

Ναταλι νομιζω εχουμε και ιδια ΠΗΤ 12/12/12! Με το καλό κι εσύ κορίτσι μου! Εγω στο Ιασω θα γεννησω και τον Δ εκει τον γεννησα και εμεινα πολυ ευχαριστημένη. Το ιδιο καλα λογια εχω ακουσει και για Μητερα και Λητώ. Αν πάρεις τηλ στα νοσοκομεια θα σου πουν τιμες τηλ. Εγω στο Ιασω που ρωτησα με καισαρικη και ΦΠΑ είναι 1100 το τρικλινο. Ελπίζω να βοηθησα!

Grace να τις πάρεις! Είναι και πιο μεγάλες και θα καταλαβουν περισσότερα!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας σχόλια!

Μιρσα καλώς ήρθες!

Ναταλι νομιζω εχουμε και ιδια ΠΗΤ 12/12/12! Με το καλό κι εσύ κορίτσι μου! Εγω στο Ιασω θα γεννησω και τον Δ εκει τον γεννησα και εμεινα πολυ ευχαριστημένη. Το ιδιο καλα λογια εχω ακουσει και για Μητερα και Λητώ. Αν πάρεις τηλ στα νοσοκομεια θα σου πουν τιμες τηλ. Εγω στο Ιασω που ρωτησα με καισαρικη και ΦΠΑ είναι 1100 το τρικλινο. Ελπίζω να βοηθησα!

Grace να τις πάρεις! Είναι και πιο μεγάλες και θα καταλαβουν περισσότερα!

Σε ευχαριστώ πολύ καλή τιμή είναι για τρίκλινο, θα πάρω τηλ να ρωτήσω και για γιατρούς γιατι δεν μπορώ να φέρω τον δικό μου απο δω εκτός αν γινεται δεν γνωρίζω κάτι τέτοιο!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα και απο μενα,

ήρθα και γω στην παρεα σας μιας και ειμαι στην 10η εβδομαδα κυησης στο 2ο παιδακι μου,εχω ενα κοριτσακι 2,5ετων. Μεχρι τωρα η εγκυμοσυνη μου παει πολυ καλα, δεν εχω κανενα απολυτος συμπτωμα (ζαλαδες,ναυτιες κλπ.) και ελπιζω να συνεχισουν ολα καλα. Την Παρασκευη εχω να κανω υπερηχο και στις 8/06 αυχενικη διαφανεια!!! Καλη εγκυμοσυνη σε ολες μας και θα τα λεμε απο εδω μεσα...

Καλως μας ηρθες!!!!:tongue::tongue:!!! Καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι να χεις κι ενα γερο μωρακι!!!


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...