Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες του Δεκεμβριου 2012


pepitsa

Recommended Posts

Γεια σας! Προχτες ανακάλυψα οτι είμαι εγκυος... Fingers crossed!

tW7Bp3.png

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλωσόρισες στην παρείτσα μας αν και εσένα μάλλον για Ιανουάριο του 13 σε βλέπω. Αλλά μάλλον δεν έχει ανοίξει θέμα για γονείς του 13!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!! :eek:


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

GEIA SAS KORITSIA EIMAI K GW KAINOYRIA STIN PAREA OPOU NA NAI MPAINW STIN ENDEKATI VOMADA FA XARW POLU NA MOIRASTOUME TIS EMPEIRIES MAS

Καλέ τι γίνεται σήμερα; 3 ευχάριστα σε μια μέρα!!! Πολύ χαίρομαι!!! Καλοσώρισες και εσύ Σοφάκι!! Σου εύχομαι καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! :D Πότε έχεις ΠΗΤ?


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα γκαστρουλες πως ειστε?

πωπω λαος!!καλως ηρθατε στην παρεα του δεκεμβριου arous, georgia.g και sofoula27 με το καλο τα μωρακια σας

εγω σημερα πρωι πρωι ειχα μια τελεια εξαγωγη, την 2η για αυτη την βδομαδα

grace3 ανυπομονω να ερθει η στιγμη που θα με κλωτσαει :rolleyes:

λινακι καλη επιτυχια την πεμπτη για τον τροφοβλαστη ολα θα ειναι σουπερ ειμαι σιγουρη :P


jOScp2.png

σ ευχαριστω παναγια μου

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Προχτες ανακάλυψα οτι είμαι εγκυος... Fingers crossed!

tW7Bp3.png

Μια τελεια εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!!!!!!!

GEIA SAS KORITSIA EIMAI K GW KAINOYRIA STIN PAREA OPOU NA NAI MPAINW STIN ENDEKATI VOMADA FA XARW POLU NA MOIRASTOUME TIS EMPEIRIES MAS

Καλως ηρθες κι εσυ στην παρεα μας!!!! Σου ευχομαι κια εσενα μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

καλημερα σε ολους .πιθανη ημερομ για τις 23δεκ.εγω γενηθηκα 24 δεκ πλακα θα χει να γενηθει ιδια μερα θα ηταν το καλυτερο δωρο γενεθλιων

Λες? Εμενα μου χει δωσει 28/12 αλλα κι εγω ειμαι γεννημενη στις 10. Λες να μας κανουν την χαρη και να χουμε μαζι γενεθλια????


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites

ωραια θα ηταν αλλα κανεις δεν χερει ποτε ακριβως θα βγουν.εσεισςπως ειστε εχετε ναυτιες?εγω εχω λιγο το πρωι κ οχι παντα εχω καουρες υπαρχει κατι που μπορει να με βοηθησει με πιανει συνηθως αργα το απογ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ξερω οτι θα στεναχωρηθειτε αλλα θελω να το μοιραστω μαζι σας. Μια καλη μου φιλη ειναι εγκυος στον 4ο μηνα εκανε αυχενικη διαφανεια, δεν ηταν καλη κι εκανε τροφοβλαστη και το μωρο ειναι κοριτσακι κι εχει συνδρομο tyrner κι οπως καταλαβαινεται μεσα στην εβδομαδα θα της το παρουν. Πολυ στεναχωρηθηκα..:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:


EDIJp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ξερω οτι θα στεναχωρηθειτε αλλα θελω να το μοιραστω μαζι σας. Μια καλη μου φιλη ειναι εγκυος στον 4ο μηνα εκανε αυχενικη διαφανεια, δεν ηταν καλη κι εκανε τροφοβλαστη και το μωρο ειναι κοριτσακι κι εχει συνδρομο tyrner κι οπως καταλαβαινεται μεσα στην εβδομαδα θα της το παρουν. Πολυ στεναχωρηθηκα..:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

:(Αχ κρίμα ρε συ πρώτη φορά ακούω το σύνδρομο αυτό! Είναι απο τα σπάνια φαντάζομαι!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε...εγω μια απο τα ιδια η κατασταση μου χειροτερευει ..εχω κανει μονιμη κατοικία μου την τουαλετα..στην δουλεια ένας θεός ξέρει πως αντέχω....

Linaki -Papatrikos καλα απο τελεσματα με την λήψη τροφοβλάστη...Να κανω μια ερωτηση γιατι την κάνετε αθτη την εξεταση ?

grace3 κοριτσακι μου χαρας το κουραγιο σου..πως μπορει με τα δυο μικρα στο σπίτι..μπραβο σου...

nena κοριτσάκι μου ελπιζω να μην εχεις αλλες εξαγωγές και κανε υπομονη εχουμε πολυ δρομο ακόμα για να μας κλωτσήσουν...

arous -sofoula σας ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύση...

Ευχομαι καλη εβδομάδα σε όλες πολλα φιλάκια


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ξερω οτι θα στεναχωρηθειτε αλλα θελω να το μοιραστω μαζι σας. Μια καλη μου φιλη ειναι εγκυος στον 4ο μηνα εκανε αυχενικη διαφανεια, δεν ηταν καλη κι εκανε τροφοβλαστη και το μωρο ειναι κοριτσακι κι εχει συνδρομο tyrner κι οπως καταλαβαινεται μεσα στην εβδομαδα θα της το παρουν. Πολυ στεναχωρηθηκα..:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Τι είναι αυτό το σύνδρομο; Πω πω όλο άσχημα νέα ακούω σήμερα ρε παιδί μου... Τι να πω κουράγιο στη φίλη σου!!!!! :(


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Linaki -Papatrikos καλα απο τελεσματα με την λήψη τροφοβλάστη...Να κανω μια ερωτηση γιατι την κάνετε αθτη την εξεταση ?

Εύχομαι οι αναγούλες να περάσουν εντός της εβδομάδας όσο πιο σύντομα γίνεται!!

Εγώ τη λήψη τροφοβλάστη την κάνω γιατί έχουμε το στίγμα της Μεσογειακής Αναιμίας-β εγώ και ο άντρας μου. Απλά θέλω να ξέρω τη κατάσταση της υγείας του εμβρύου δεν προτίθεμαι όμως να το ρίξω εάν τα αποτελέσματα δεν είναι θετικά. Εκτός αν τρέχει κάποιος άλλος σοβαρός λόγος που να είναι θέμα ποιοτικής ζωής. Απο εκεί και πέρα αρχίζουν τα δύσκολα!!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...