Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Πουλάω καρότσι και πορτ μπεμπε Inglesina, καθισματα αυτοκ. maxi cosi & Be Safe


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Το be safe χρησιμοποιηθηκε μόνο από την δευτερη ζουζούνα. Η πρώτη είχε της maxi cosi. Αν θυμάμαι καλά την άλλαξα κάθισμα όταν χρόνισε.

Ασχετως πάντως από το αν θα το πάρεις από εμένα ή όχι, πολύ καλά κάνεις και ενδιαφέρεσσαι για την συγερκιμένη μάρκα. Εχει πολύ καλά καθισματα αυτοκινητου. Μπορεί να είναι ακριβά (το είχα πάρει κοντά στα 300 ευρώ αν θυμάμαι καλά?) αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου! Αχρείαστο αποδείχτηκε ευτυχώς, αλλά σε μία κακή στιγμή ήξερα ότι το μωρό μου θα είναι πραγματικά ασφαλές. Εχουν πιστοποιησεις που δεν έχουν άλλες μάρκες. Κανουν τεστ με ταχυτητες πάνω από 30 χλμ που κάνουν οι περισσότερες εταιρίες. Αν είχες χρονο να πας από την αντιπροσωπεία θα σου τα εξηγούσαν με λεπτομέρειες γιατί αξίζουν τα λεφτά τους.


Kt0tp2.png NaAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το be safe χρησιμοποιηθηκε μόνο από την δευτερη ζουζούνα. Η πρώτη είχε της maxi cosi. Αν θυμάμαι καλά την άλλαξα κάθισμα όταν χρόνισε.

Ασχετως πάντως από το αν θα το πάρεις από εμένα ή όχι' date=' πολύ καλά κάνεις και ενδιαφέρεσσαι για την συγερκιμένη μάρκα. Εχει πολύ καλά καθισματα αυτοκινητου. Μπορεί να είναι ακριβά (το είχα πάρει κοντά στα 300 ευρώ αν θυμάμαι καλά?) αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου! Αχρείαστο αποδείχτηκε ευτυχώς, αλλά σε μία κακή στιγμή ήξερα ότι το μωρό μου θα είναι πραγματικά ασφαλές. Εχουν πιστοποιησεις που δεν έχουν άλλες μάρκες. Κανουν τεστ με ταχυτητες πάνω από 30 χλμ που κάνουν οι περισσότερες εταιρίες. Αν είχες χρονο να πας από την αντιπροσωπεία θα σου τα εξηγούσαν με λεπτομέρειες γιατί αξίζουν τα λεφτά τους.[/quote']

Τα ξερω πολυ καλα τα besafe και γενικα οτι εχει σχεση με τα καθισματα,για να καταλαβεις αγορασα καθισμα απο Σουηδια που κοιταει ΜΟΝΟ αναποδα μεχρι τα 25 κιλα,ειμαι λιγο ψυχακιας με τα καθισματα. :P

Απλα ειμαι αναμεσα σε αυτο και ενα maxi cosi και δεν ξερω ποιο να διαλεξω.

Που μενεις?

Link to comment
Share on other sites

Τα ξερω πολυ καλα τα besafe και γενικα οτι εχει σχεση με τα καθισματα,για να καταλαβεις αγορασα καθισμα απο Σουηδια που κοιταει ΜΟΝΟ αναποδα μεχρι τα 25 κιλα,ειμαι λιγο ψυχακιας με τα καθισματα. :P

Απλα ειμαι αναμεσα σε αυτο και ενα maxi cosi και δεν ξερω ποιο να διαλεξω.

Που μενεις?

Ψυχάκιας με τα καθίσματα ε? μμμ πέτυχα βλέπω συνάδελφο... :lol:

Διάλεξε αυτο που θα ταιριάζει περισσότερο στο αυτοκίνητό σου από άποψη όγκου. ;) Αυτό που έχω εγώ εχει απλά το πλεονεκτημα ότι αν το πάρει ο ύπνος συνεχιζει τον ύπνο σε ξαπλωτή θέση. Γιατί εν κινήσει απαγορευεται να το ξαπλώσεις τελείως. Δεν ξέρω όμως αν το έχουν και άλλα καθισματακια αυτό, να σου πω την αλήθεια.

Ζωγράφου μένω.


Kt0tp2.png NaAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα! Εχουμε ξαναμιλησει σε πμ για το inglesina Επειδη τελικα υπαρχει ενδιαφερον αλλα δεν μπορω να κανω τον μεσαζοντα..αν ακομα ενδιαφερεσαι να το πουλησεις στειλε μου σε πμ ενα τηλεφωνο επικοινωνιας


xtZRp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...