Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Συγχαρητηρια κοννυ κοριτσι μουυυ!!ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσακι μου..betty μπραβο κοπελα μουυυ..τελεια με τα αυγουλακια σου..μακαρι να γινουνε οχι ενα,αλλα δυο ομορφα μωρακιαααααα!!ο θεος μαζι μας..περιμενω νεα σας..φιαλακιααα...

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Συγχαρητηρια κοννυ κοριτσι μουυυ!!ευχομαι να πανε ολα καλα κοριτσακι μου..betty μπραβο κοπελα μουυυ..τελεια με τα αυγουλακια σου..μακαρι να γινουνε οχι ενα,αλλα δυο ομορφα μωρακιαααααα!!ο θεος μαζι μας..περιμενω νεα σας..φιαλακιααα...

Nektarinaki είσαι πολύ γλυκιά, σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Σου εύχομαι σύντομα να έχεις και εσύ ευχάριστα νέα. Φιλιά . Κάτι άσχετο - είσαι σκορπινα;

Επεξεργάστηκαν by BettySt

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μουυυ..αχ απ το στόμα σου και στου θεού το αφτιιιιι..ναι γλυκια μουυ σκορπίνα ειμαιιι..εσυ??

Α για αυτό σε συμπάθησα αμέσως .Έτσι εξηγούνται όλα :) και εγώ είμαι σκορπινα. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα οντως ετσι εξηγουνται ολααα!πως να το κανουμε,ειμαστε συμπαθητικα παιδια εμεις οι σκορπιοιιι!και ανυπομονααα!!σε μας βρηκε να μην ερχεται το μωρο??που ειμαστε αντρα θελω τωρα τον εθελωω χααχχαχαχα αλλα ειμαστε και δυνατοι χαρακτηρες!δεν πτωουματσε,θα τα καταφερουμε κοριτσι μουυυ!!

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 14/12/2017 at 11:39 ΠΜ, BettySt είπε:

Γύρισα, όλα καλά με το υπέρηχο ούτε εξωσωματική να κάναμε λέει η γυναικολογο - πολλά αυγούλάκια. Οπότε Κυριακή θα κάνω την σπερματεγχυση 

Καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Κοννυ είπε:

Καλη επιτυχια!

Σε ευχαριστώ πολύ. Συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα σου, τα διαβάζω στο άλλο θέμα που ακόμα μόνο παρακολουθώ αλλά ελπίζω σύντομα να έχω να γράφω και εκεί κάτι και να μπω στο περιβόητο πινακακι. Σου εύχομαι μια χαλαρή και τελειωμηνη εγκυμοσύνη 

1 ώρα πρίν, Nektarinaki είπε:

Αααα οντως ετσι εξηγουνται ολααα!πως να το κανουμε,ειμαστε συμπαθητικα παιδια εμεις οι σκορπιοιιι!και ανυπομονααα!!σε μας βρηκε να μην ερχεται το μωρο??που ειμαστε αντρα θελω τωρα τον εθελωω χααχχαχαχα αλλα ειμαστε και δυνατοι χαρακτηρες!δεν πτωουματσε,θα τα καταφερουμε κοριτσι μουυυ!!

Που θα πάει θα μας κάτσει και εμάς σύντομα ελπίζω. Και εγώ μετά από 2 χρόνια περίπου προσπάθειες έχω χάσει λίγο  ( που λέει ο λόγος "λίγο ")την υπομονή μου, αλλά είμαστε σκληρά καρύδια εμείς οι σκορπιοι, δεν μασαμε


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι κοριτσι μου,ειμαστε σκληρα καρυδια,δε μασαμε!υπομονη!το καλο αργει να γινει..εγω αλλωστε ξερω οτι εχω ακομη δρομο γιατι δυο μηνες εχει τρ που εκανε ο αντρας μου το χειρουργειο..πρεπει να περασει τουλαχιστον ενα 6μηνο για να δουμε αν καλυτερεψει το σπερματακι μας..αλλα εμεις μετα τις γιορτες,θα παμε σε μια πολυ καλη ομοιοπαθητικο.εχω ακουσει οτι βοηθησε πολυ κοσμο..και αν δε τα καταφερουμε και απο εκει,μετα εξωσωματικη..δε θα τα παρατησω μεχρι την τελευταια μου ανασα!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Ετσι κοριτσι μου,ειμαστε σκληρα καρυδια,δε μασαμε!υπομονη!το καλο αργει να γινει..εγω αλλωστε ξερω οτι εχω ακομη δρομο γιατι δυο μηνες εχει τρ που εκανε ο αντρας μου το χειρουργειο..πρεπει να περασει τουλαχιστον ενα 6μηνο για να δουμε αν καλυτερεψει το σπερματακι μας..αλλα εμεις μετα τις γιορτες,θα παμε σε μια πολυ καλη ομοιοπαθητικο.εχω ακουσει οτι βοηθησε πολυ κοσμο..και αν δε τα καταφερουμε και απο εκει,μετα εξωσωματικη..δε θα τα παρατησω μεχρι την τελευταια μου ανασα!

Έτσι μπράβο. Ο άντρας μου περνει ομιοπαθιτικα και έχει δει κάποια βελτίωση. Να πάτε τώρα μη περιμένετε το εξάμηνο. Μα πόσα κοινά έχουμε εμείς οι δύο ♡ :)


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναιιι τωρα θα παμε..μετα τις γιορτες..α ειδατε βελτίωση??μου δίνεις κουραγιοοοο..<3 Ο δικος μου εδω και δυο μηνες μετα το χειρουργειο παιρνει τα Novofertil ειναι λιγο ακριβες βιταμινες(90€) αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι κανουνε δουλεια..αντε να δουμε..ναι κοριτσακι μου ποσα κοινα εχουμε..ελπιζω να εχουμε και το καλυτερο κοινο σε λιγο καιρο..φουσκωμενες κοιλιτσες..<3 <3 

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσι μου!τι να κανουμε σπιτι δουλεια δουλεια σπιτιιι!!!αχ ειμαι στην 26 ημερα σημερα και ελπιζω να μη μου ερθει περιοδος..αν και με πονουσε το κεφαλι,οποτε μαλλον θα ερθει..και εχω ενα ωραιο mood αυτη τη φορα ρε κοριτσια οτι ειμαι εγκυουλα..αχ μακαρι να μη μου ερθει!εσυ bettaki μου τι κανεις??


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μου!τι να κανουμε σπιτι δουλεια δουλεια σπιτιιι!!!αχ ειμαι στην 26 ημερα σημερα και ελπιζω να μη μου ερθει περιοδος..αν και με πονουσε το κεφαλι,οποτε μαλλον θα ερθει..και εχω ενα ωραιο mood αυτη τη φορα ρε κοριτσια οτι ειμαι εγκυουλα..αχ μακαρι να μη μου ερθει!εσυ bettaki μου τι κανεις??

Καλά είμαι, στην αναμονή. Μακάρι να είσαι και εσύ και εγώ. Στο εύχομαι απ'όλη την καρδιά μου. Έχεις καπια συμπτώματα;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι κοριτσακι μου να ειμαστε και εγω και εσυ..τα κλασσικα συμπτωματα που εχω πριν την περιοδο..πονος πολυ στο στηθος,πεινα και ολα τα συναφι..με τη διαφορα ομως οτι αυτη τη φορα δεν θελω γλυκα..ποιος εγω???που δεν ΖΩ χωρις αυτα!και εχω αρκετη συχνοουρια..θα δειξει...πφφφ ασε που εβγαλα και σπυρακι..αρα ερχεται η καταραμενη....εσυ???εχεις τιποτα διαφορετικο???


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Μακαρι κοριτσακι μου να ειμαστε και εγω και εσυ..τα κλασσικα συμπτωματα που εχω πριν την περιοδο..πονος πολυ στο στηθος,πεινα και ολα τα συναφι..με τη διαφορα ομως οτι αυτη τη φορα δεν θελω γλυκα..ποιος εγω???που δεν ΖΩ χωρις αυτα!και εχω αρκετη συχνοουρια..θα δειξει...πφφφ ασε που εβγαλα και σπυρακι..αρα ερχεται η καταραμενη....εσυ???εχεις τιποτα διαφορετικο???

Χαχα και εγώ δεν μπορώ χωρίς γλυκά. Εγώ δεν έχω τίποτα από συμπτώματα αλλά είναι και νωρίς ακόμα. Αν δεν δούμε αίμα στο πεδίο μάχης τίποτα δεν είναι χαμένο, εσύ πότε ΔΕΝ περιμένεις 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...