Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

ποίες πάμε για σπερματέγχυση?


Recommended Posts

Φυσικα και θα έρχομαι στην παρεα σας..ξερω οτι εσεις με νιωθετε απολυτα..τωρα ειμαι στις γονιμες μερες...ελπιζω να γινει το θαυματακι αυτη τη φορα...και σε σενα ευχομαι να γινει καλη μου..με ολη μου την καρδια...ξερω ποσο δυσκολο ειναι...και να βλεπεις και ολες τις φιλες σου να μενουν και συ να λες γιατι να ειναι τοσο δυσκολο για μενα??υπομονη κοριτσια,εμεις βαδιζουμε απο το δυσκολο μονοπατι..αλλα θα δικαιωθουμε ολες...


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • mina pa

    2105

  • tinkerbell!24

    1859

  • Evangeliapan

    1689

  • Sissy2012

    1391

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Φυσικα και θα έρχομαι στην παρεα σας..ξερω οτι εσεις με νιωθετε απολυτα..τωρα ειμαι στις γονιμες μερες...ελπιζω να γινει το θαυματακι αυτη τη φορα...και σε σενα ευχομαι να γινει καλη μου..με ολη μου την καρδια...ξερω ποσο δυσκολο ειναι...και να βλεπεις και ολες τις φιλες σου να μενουν και συ να λες γιατι να ειναι τοσο δυσκολο για μενα??υπομονη κοριτσια,εμεις βαδιζουμε απο το δυσκολο μονοπατι..αλλα θα δικαιωθουμε ολες...

Άρα, ώρα για πολλές αγκαλιές. Good luck

Eleana, αύριο η μεγάλη μέρα ε; Σου εύχομαι ένα θετικοτατο τεστ. Και εγώ αύριο έχω την εξέταση να δούμε τι θα δούμε 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nektarinaki κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα γίνεις μανούλα εμείς φαντάσου δεν έχουμε θέμα και ταλαιπωρουμαστε 4 χρόνια!

@BettySt τελικά δεν τα κατάφερα ούτε αυτή τη φορά οπότε περιμένω να αδιαθετισω για να ξεκινήσω απ την αρχή 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Eleana85 είπε:

@Nektarinaki κορίτσι μου μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα γίνεις μανούλα εμείς φαντάσου δεν έχουμε θέμα και ταλαιπωρουμαστε 4 χρόνια!

@BettySt τελικά δεν τα κατάφερα ούτε αυτή τη φορά οπότε περιμένω να αδιαθετισω για να ξεκινήσω απ την αρχή 

Μη στεναχωριέσαι η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή μάσ. Και εγώ πάω αυτό το μήνα για δεύτερη σπερματεγχυση. Έκανα σήμερα τις εξετάσεις και βγήκαν καλές. Μόνο τεστ έκανες, έχεις καθυστέρηση;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@eleana_82 κοριτσι μου δεν πειραζει..την επομενη φορα..δε το βαζουμε κατω..οταν θελεις κατι πολυ γινεται...εμεις ειμαστε δυνατες,αντεχουμε..και γω αυριο εχω ραντεβου στον γυναικολογο να δω λιγο το ενδομητριο μου γιατι την προηγουμενη φορα στην 12η μερα του κυκλου μου με σταθερο 26αρη κυκλο,ητανε μονο 6χιλιοστα!!!λεπτο δλδ!!αντε να δω αυριο που θα ειμαι στην 13η μερα ποσο θα ειναι αυτη τη φορα!!και μεις απ το νεο ετος αναλογως και με το σπερμοδιαγραμμα μας,λεμε να παμε για σπερματεγχυνση..ας ελπισουμε οτι το 18 θα ειναι τυχερο ετος για ολες μας κοριτσια!!!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nektarinaki είπε:

@eleana_82 κοριτσι μου δεν πειραζει..την επομενη φορα..δε το βαζουμε κατω..οταν θελεις κατι πολυ γινεται...εμεις ειμαστε δυνατες,αντεχουμε..και γω αυριο εχω ραντεβου στον γυναικολογο να δω λιγο το ενδομητριο μου γιατι την προηγουμενη φορα στην 12η μερα του κυκλου μου με σταθερο 26αρη κυκλο,ητανε μονο 6χιλιοστα!!!λεπτο δλδ!!αντε να δω αυριο που θα ειμαι στην 13η μερα ποσο θα ειναι αυτη τη φορα!!και μεις απ το νεο ετος αναλογως και με το σπερμοδιαγραμμα μας,λεμε να παμε για σπερματεγχυνση..ας ελπισουμε οτι το 18 θα ειναι τυχερο ετος για ολες μας κοριτσια!!!

Μακάρι το 18 να γίνουμε όλες μανούλες 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έκανα σπερματεχινση. Την Τετάρτη περιμένω να κάνω χόριακη. Γενικά σε θετικό αποτέλεσμα είχατε πόνους περιόδου πριν μάθετε τα αποτελέσματα. Υπαρχει κάνα τεστ που να δείχνει πιο πριν το αποτέλεσμα; 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Κοννυ είπε:

Έκανα σπερματεχινση. Την Τετάρτη περιμένω να κάνω χόριακη. Γενικά σε θετικό αποτέλεσμα είχατε πόνους περιόδου πριν μάθετε τα αποτελέσματα. Υπαρχει κάνα τεστ που να δείχνει πιο πριν το αποτέλεσμα; 

Καλός ήρθες στην παρέα μας και καλή επιτυχία. Εγώ είχα αρνητικό αποτέλεσμα την πρώτη φορά, αλλά είχα πόνους περιόδου σε όλη την διάρκεια της αναμονής δηλαδή από την ημέρα της σπερματεγχυση μέχρι την χοριακη. Αν περνεισ υτροτζεσταν είναι τα συμπτώματα από αυτά. Τεστ φαρμακείου μη κάνεις δεν θα δείξει σωστά 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, έχει καμία σας νεα; Κοννυ σήμερα δεν είναι η χόριακη σου, τι έγινε 

Just now, BettySt είπε:

Καλημέρα, έχει καμία σας νεα; Κοννυ σήμερα δεν είναι η χόριακη σου, τι έγινε 

Τα υπόλοιπα κορίτσια καλά είστε 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια τι κάνετε??είχαμε κανένα θετικο νέο??αντε να μας φερει ο Αγιος Βασιλης το καλυτερο δωρακι φετος!!!εγω ειμαι στην 21η ημερα του κυκλου μου σημερα..το πολύ μεχρι την τριτη περιμενω να αδιαθετήσω!(που ευχομαι να μη γινει)αντε να δουμε!!!


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Nektarinaki είπε:

Γειά σας κορίτσια τι κάνετε??είχαμε κανένα θετικο νέο??αντε να μας φερει ο Αγιος Βασιλης το καλυτερο δωρακι φετος!!!εγω ειμαι στην 21η ημερα του κυκλου μου σημερα..το πολύ μεχρι την τριτη περιμενω να αδιαθετήσω!(που ευχομαι να μη γινει)αντε να δουμε!!!

Η Κοννυ πήρε χτες τη χόριακη 39. Εγώ πάω σήμερα για υπερηχο να δούμε πόσο έχουν μεγαλώσει τα αυγούλάκια και ΣΚ δεύτερη σπερματεγχυση. Απ ότι διαβάζω έχει πάρει φορά ο Άγιος Βασίλης και μοιράζει πολλά δώρα :). Φιλάκια,  θα μπω μετά να γράψω νέα 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Η Κοννυ πήρε χτες τη χόριακη 39. Εγώ πάω σήμερα για υπερηχο να δούμε πόσο έχουν μεγαλώσει τα αυγούλάκια και ΣΚ δεύτερη σπερματεγχυση. Απ ότι διαβάζω έχει πάρει φορά ο Άγιος Βασίλης και μοιράζει πολλά δώρα :). Φιλάκια,  θα μπω μετά να γράψω νέα 

Ναι κορίτσια μακάρι να έχουμε όλες καλά νέα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...