Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

κάθισμα αυτοκινήτου chicco(0 μηνών-12 κιλά)+πορτ-μπεμπέ chicco μαζί με βάση μεταλλική


Recommended Posts

Πωλούνται:

1) κάθισμα αυτοκινήτου chicco ομάδας 0+ (από νεογέννητο ως 12 κιλά), μοντέλο c1. Χρησιμοποιείται και σαν ριλάξ σε σταθερή ή κουνιστή θέση. Σε αυτή τη φωτογραφία που βρήκα υπάρχει κάτω το κάθισμα. Έχει χρησιμοποιηθεί λίγο στο αυτοκίνητο αλλά αρκετά σαν ριλάξ μέσα στο σπίτι. Ωστόσο δεν έχει φθορές. 40€

2) πορτ-μπεμπέ chicco (μοντέλο c1) σε άριστη κατάσταση μαζί με βάση σαν αυτή. Και τα δύο 60€.

Και τα δύο παραπάνω έχουν τα βιβλιαράκια με τις οδηγίες χρήσης τους.

Όπως θα καταλάβατε, οι εικόνες δεν είναι των δικών μου πραγμάτων, γιατί τα έχω μαζέψει και μου είναι δύσκολο να τα ξαναβγάλω για να τα φωτογραφίσω. Βρήκα όμως ακριβώς τα ίδια, τα οποία μπορείτε να δείτε στα παραπάνω links.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημέρα!

συγνώμη που εξαφανίστηκα, αλλά τις τελευταίες εβδομάδες μας προέκυψαν διάφορα.

Εγώ βρίσκομαι στη Νέα Σμύρνη. Αν συνεχίζεις να ενδιαφέρεσαι, στείλε μου π.μ. για να κανονίσουμε τις λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

καλημέρα!

με τη συχνότητα που μπαίνω, βλέπω τα μηνύματα μερικούς μήνες αργότερα... :oops:

Τώρα μου έκοψε όμως και έβαλα "ειδοποίηση μέσω email". Έτσι θα ανταποκριθώ άμεσα σε όποιον ενδιαφερθεί ;)

Όπως καταλάβατε λοιπόν, τα παραπάνω υπάρχουν ακόμη.

Σας βάζω και τις φωτογραφίες (δείτε τη σημείωση στις δύο τελευταίες γραμμές του πρώτου μηνύματός μου).

Το κάθισμα αυτοκινήτου (κάτω) και το πορτ-μπεμπέ (πάνω στο καρότσι):

68482.90b.jpg

Το πορτ-μπεμπέ:

4361504-420m.jpg

Η βάση:

06-07-0058-1.jpg

Καλό υπόλοιπο τριημέρου σε όλους :)

Επεξεργάστηκαν by math
προσθήκη εικόνων
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...