Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Να σαι καλα Bagia μου!!!!

Να σου πω την αληθεια δεν τη φοβαμαι...απλα ειναι το γαμωτο!!!!!!

Αχαχαχαχα....ειχες σκεφτει ακομα και πως θα εχεις τα μαλλια σου.....χαχαχαχα(μμμμμ καλη ιδεα)...!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ!!!!!! <3

με το καλο να γεννησεις και μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε. Μολις δεις το παιδακι σου θα τα ξεχασεις ολα!

Για σημερα το μενου μας λεει φασολακια, οχι οτι τρελενομαι αλλα πρεπει να τρωμε και κατι αλλο εκτος απο κρεας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα μαγειροκόριτσα!

Σήμερα το μενού έχει μακαρόνια με κόκκινη σαλτσούλα που είχα στην κατάψυξη.

Με ήλιο ξεκίνησε η σημερινή μέρα κι ελπίζω να συνεχίσει έτσι και να μην είναι σαν την χθεσινή που στο τέλος έβρεξε κάμποσο!

Πάω να διαβάσω τα νέα σας κι επανέρχομαι...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?Επιτελος σταματησε η παλιοβροχη!!!!

Που λετε για το κεικ το ειχα ψησει σε φορμα μαυρη αντικολλητικη σε αντιστασεις πανω κατω.Τις προηγουμενες φορες το ειχα ψησει στην ιδια φορμα αλλα στον αερα.Ισως επειδη δεν εχει το γαλα μεσα τι να πω με το πορτοκαλι /οξινα γενικα να θελουν αερα γι αν αεχουν δυναμη να φουσκωσουν?Εκανα κ την βλακεια εκανα ατα γραμμα την συνταγη εβαλα 2 κ κατι κουπες αλευρι αφου φαινοταν νερουλο, επρεπε να ειχα προσθεσει κ αλλο στο τελος! δεν πειραζει νεξτ ταιμ !!!

Σημερα κ εμεις Ιωαννα τρωμε φασολακια με κολοκυθακια μεσα κ πατατες!

Αρετη μου ειναι να μην μπεις εσυ στην κουζινα! Πολυ ωραια φαινονται κ τα μπισκοτακια γιαμι γιαμι! Κοκορα με χυλοπιτες εχω στο προγραμμα γι ατην Κυριακη με τις ευλογιες της διαιτολογας βεβαιως βεβαιως!!!

Για το σουφλε που λεει η Αγγελικη μας εγω βαζω κ αλλαντικα μεσα αλλα τις μελιτζανες τις ψηνω στον αερα δεν τις τηγανιζω κ το κανω χωρις κρεμα γαλακτος.οπως σας αρεσει εσας καντο!

Αγεγλικη μου μακαρι να καταφερετε να τον πατε εκει μεχρι κ το νηπειο! οντως θα παει ετοιμο το παιδι! εγω φετος στο νηπιο τον εγραψα δημοσιο ενω απο 2 χρονων τον ειχα σε ιδιωτικο κ απο οτι μου λεει κ η δασκαλα κ το βλεπω κ μονη μου ειναι πολυ δουλεμενο το παιδι κ αυτα που κανουν τωρα τα εχει κανει ο δικος μου ηδη απο περσυ κ θεωρω οτι μενει λιγο πισω.Θα πηγαινε ετοιμςο του χρονου δημοτικο αλλα δεν βγαιναμε κοριτσια κ γυναικα στο μικρο κ ιδιωτικο στο μεγαλο.

Φωτεινη μαυ πως εισαι ?

Ρικολα μου μην ανησυχεις βρε για την καισαρικη ολα καλα θα πανε! Σε 4 μερουλες θα κρατας αγκαλια τον κουκλο σου κ θα τα ξεχασεις ολα! Το ξερω σου την δινει γιατι πηγαιναν ολα ρολοι αλλα δεν ρισκαρεις με αυτα τα πραγματα. κ εγω ετσι ημουν μεχρι 37,5 εβδομαδες λες κ δεν ημουν εγκυος ολα τελεια.μετα ανεβηκαν κατι δεικτες στις εξετασεις αιματος επικινδυνα κ στις 38,5 μπηκα μετα τις εξετασεις αρων αρων για καισαρικη. Θ απατε σπιτι σας θα βρειτε το ρυθμο σας κ οποτ εμπορεις θα μπαινεις να μας λες ενα γεια!!!

βαγια μου τωρα δικαιολογειται η γκρινια κ η ανυσυχια που ειχαν τα μικρα.Ετσι οταν βλεπεις ξαφνκη γκρινια περιμενε ιωσουλα. Με το δικιο σου ομως που δυσανασχετεις γιατι ειναι δυο μαζι στην ιδια ηλικι ακ δεν ξερεις κ εσυ που να πρωτο πας κ τι να κανεις! οσο ζεν κ να εισαι ωρες ωρες σου την βαραει!

Νινακι μου χρυσοχερα μου εσυ !!!! τι πεντανοστιμα φαγακια ειναι αυτα που φτιαχνεις!! μμμμ !!! για πες την εφτιαξες την μηλοπιτα? πως την ακνεις με ζυμη κεικ η ταρτας?

Για την διατροφη που με ρωτησατε ναι εχετε δικιο οι πρωτες δυο εβδομαδες ηταν δυσκολες μεχρι να μαθω να μπω ξανα σε σειρα αλλα μερα συνηθιζεις.Καποι αστιγμη κουραζεσαι κανεις ενα μικρο διαλειμα ( πχ στις γιορτες κ συνεχιζεις) .εγω αρχισα τελος Σεπτεμβριου κ θελω ενα 4μηνο ακομα σιγουρα γιατι χανω σαν χελωνα ....

Εβιρακι τι ωραιες που ειναι οι πεστορες!!! μμμ μου θυμιζουν την δευτερη πατριδα μου την Ηπειρο που εχουν αφθονες εκει κ μας τις εφτιαχνε μικρα η γιαγιουλα μου στο τηγανι. Δεν ξερω αν το εχεις υποψιν σου πριν το μαγειρεμα να της βαζεις για κανα μισαωρο σε νερο με ξυδι μεσα.Δεν ξερω γιατι το κανουν ομως να σου πως , θα ρωτησω την μαμυ.

Πως παει η εργασια? κοντευεις τουλαχιστον?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπέλες μου.

Σήμερα έφτιαξα πέστροφες τυλιχτές στη λαδόκολλα και συνόδεψα με βραστό μπρόκολο, καρότο, πατάτες.

Καλημερα κοριτσια.! Για το τι θα παρασω στην εφηβια τους δεν το ξερω ακομα κι ετσι δεν μπορω να πω τιποτα, δεν εχω γνωμηΜ παντως για τις στιγμες αυτες που σε φτανουν στα ακρα μονο απολαυση δεν ειναι... επαθα κ ψυξη τωρα κ ειμαι.... μην συζητας! Το μενου μας για σημερα εχει σνιτσελ με πουρε κ αναμικτα λαχανικα.

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και παλι!!!!

Μολις γυρισαμε απο το γιατρο!!!

Δυστυχως επιβεβαιωθηκαν οι κιρσοι στον κολπο!Το περιμενα....Καισαρικη λοιπον...ραντεβουδακι Τριτη 10:30 το χειρουργειο!!!!Τα συναισθηματα αναμεικτα......ολα ηταν τοσο τελεια για φτ και θα προσπαθουσα και χωρις επισκληριδιο....ο μικρος εχει την τελεια θεση και μεγεθος...ακομα και ο γιατρος χτυπιεται!!!!

Δεν πειράζει κοριτσάκι! Από την στιγμή που αυτό δεν επηρεάζει τον μικρούλη σου όλα καλά!

Και το ραντεβου με χαλαει....(ολα σε ενοχλουν τωρα...)...απο την αλλη ξερω πωσ τριτη θα τον εχω αγκαλια!!!!

Αυτα...ασ μην σας ζαλισω αλλο....

Αυτό ακριβώς να σκέφτεσαι! Πως η ώρα που θα τον κρατήσεις αγκαλίτσα είναι τόοοσο κοντα!

Μπραβο κοπελα μου, με το καλο να τον κρατησεις στην αγκαλιτσα σου τον μπομπιρα σου! Μην σε φοβιζει τιποτα! Κι εγω καισαρικη εκανα. Δεν ειναι τιποτα! Μην το σκεφτεσαι! Καλυτερα με ραντεβου! Θα πας και περιποιημενη;) βαμμενη, χτενισμενη...:-) εγω επειδη ηταν ξαφνικο ημουν στα μαυρα μου τα χαλια, δεν ειχα προλαβει να κανω κουρα ομορφιας:-) :-) και να φανταστεις επειδη κ εγω με ραντεβου ηταν να παω, ειχα σκεφτει μεχρι κ πως θα εχω τα μαλλια μου...:-) :-) :-) μην αγχωνεσαι καθολου! Δεν θα καταλαβεις τιποτα, στο λεω εγω... θα με θυμηθεις! Να σαι καλα κ ολα καλα να σου πανε!!! Ξεκινα την κουρα απο τωρα....:-) :-) :-)

χαχαχαχα! Γέννα με μαλλί κομμωτηρίου! Εγώ το μόνο που είχα κάνει ήταν να βάψω με σχεδιάκια τα νύχια των ποδιών μου!

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?Επιτελος σταματησε η παλιοβροχη!!!!

Αυτό ξαναπέστο!

Που λετε για το κεικ το ειχα ψησει σε φορμα μαυρη αντικολλητικη σε αντιστασεις πανω κατω.Τις προηγουμενες φορες το ειχα ψησει στην ιδια φορμα αλλα στον αερα.Ισως επειδη δεν εχει το γαλα μεσα τι να πω με το πορτοκαλι /οξινα γενικα να θελουν αερα γι αν αεχουν δυναμη να φουσκωσουν?Εκανα κ την βλακεια εκανα ατα γραμμα την συνταγη εβαλα 2 κ κατι κουπες αλευρι αφου φαινοταν νερουλο, επρεπε να ειχα προσθεσει κ αλλο στο τελος! δεν πειραζει νεξτ ταιμ !!!

Έλα μωρέ οι αποτυχίες είνα μέσα στο πρόγραμμα! Και καμιά φορά είναι και ανεξήγητες!!!

Αρετη μου ειναι να μην μπεις εσυ στην κουζινα! Πολυ ωραια φαινονται κ τα μπισκοτακια γιαμι γιαμι! Κοκορα με χυλοπιτες εχω στο προγραμμα γι ατην Κυριακη με τις ευλογιες της διαιτολογας βεβαιως βεβαιως!!!

Ωραίο φαγάκι!!!! Να έρθω να μου κάνεις το τραπέζι???

Για το σουφλε που λεει η Αγγελικη μας εγω βαζω κ αλλαντικα μεσα αλλα τις μελιτζανες τις ψηνω στον αερα δεν τις τηγανιζω κ το κανω χωρις κρεμα γαλακτος.οπως σας αρεσει εσας καντο!

Έτσι γίνεται πιό ελαφρύ το σουφλέ! Αλλά το αποτέλεσμα είναι γιάμι γιάμι!!

Αγεγλικη μου μακαρι να καταφερετε να τον πατε εκει μεχρι κ το νηπειο! οντως θα παει ετοιμο το παιδι! εγω φετος στο νηπιο τον εγραψα δημοσιο ενω απο 2 χρονων τον ειχα σε ιδιωτικο κ απο οτι μου λεει κ η δασκαλα κ το βλεπω κ μονη μου ειναι πολυ δουλεμενο το παιδι κ αυτα που κανουν τωρα τα εχει κανει ο δικος μου ηδη απο περσυ κ θεωρω οτι μενει λιγο πισω.Θα πηγαινε ετοιμςο του χρονου δημοτικο αλλα δεν βγαιναμε κοριτσια κ γυναικα στο μικρο κ ιδιωτικο στο μεγαλο.

Έχεις δίκιο! Μην νομίζεις, κι εμάς αν δεν μου κάλυπτε η δουλειά μου το μεγάλύτερο μέρος των διδάκτρων δεν θα μπορούσα να τον΄πάω στον ιδιωτικό σταθμό!

Για την διατροφη που με ρωτησατε ναι εχετε δικιο οι πρωτες δυο εβδομαδες ηταν δυσκολες μεχρι να μαθω να μπω ξανα σε σειρα αλλα μερα συνηθιζεις.Καποι αστιγμη κουραζεσαι κανεις ενα μικρο διαλειμα ( πχ στις γιορτες κ συνεχιζεις) .εγω αρχισα τελος Σεπτεμβριου κ θελω ενα 4μηνο ακομα σιγουρα γιατι χανω σαν χελωνα ....

Καλύτερα που τα χάνεις αργά! Ο οργανισμός προσαρμόζεται καλύτερα και δεν κινδυνεύεις να ξαναβάλεις κιλά με κάποια ατασθαλία!

Καλημερα κοριτσια.! Για το τι θα παρασω στην εφηβια τους δεν το ξερω ακομα κι ετσι δεν μπορω να πω τιποτα, δεν εχω γνωμηΜ παντως για τις στιγμες αυτες που σε φτανουν στα ακρα μονο απολαυση δεν ειναι... επαθα κ ψυξη τωρα κ ειμαι.... μην συζητας! Το μενου μας για σημερα εχει σνιτσελ με πουρε κ αναμικτα λαχανικα.

Η εφηβεία Βάγια μου είναι μεγάλο κεφάλαιο που κάθε παιδί περνάει διαφορετικά! Η κόρη μου που μέχρι τα 12 μεγάλωνε ήρεμα και χωρίς να μας ζορίζει καθόλου, τώρα έχει γίνει πεισματάρα αρκετά και δεν ακούει όταν πας να της κάνεις κάποια υπόδειξη. Ειδικά αν αυτό έχει να κάνει με τον αδερφό της που υπεραγαπα και υπερπροστατεύει δεν σηκώνει κουβέντα! Από εμένα κυρίως. Με τον μπαμπά της είναι πιο συγκαταβατική.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό ακριβώς να σκέφτεσαι! Πως η ώρα που θα τον κρατήσεις αγκαλίτσα είναι τόοοσο κοντα!

χαχαχαχα! Γέννα με μαλλί κομμωτηρίου! Εγώ το μόνο που είχα κάνει ήταν να βάψω με σχεδιάκια τα νύχια των ποδιών μου!

Η εφηβεία Βάγια μου είναι μεγάλο κεφάλαιο που κάθε παιδί περνάει διαφορετικά! Η κόρη μου που μέχρι τα 12 μεγάλωνε ήρεμα και χωρίς να μας ζορίζει καθόλου, τώρα έχει γίνει πεισματάρα αρκετά και δεν ακούει όταν πας να της κάνεις κάποια υπόδειξη. Ειδικά αν αυτό έχει να κάνει με τον αδερφό της που υπεραγαπα και υπερπροστατεύει δεν σηκώνει κουβέντα! Από εμένα κυρίως. Με τον μπαμπά της είναι πιο συγκαταβατική.

Δενξερω, αλλα εχεις παλι κι εκει... τουλαχιστον σε καναδυο χρονια θα μιλανε. Θα ξερω τι τα φταιει, πεινανε, πονανε, νυσταζουν,κτλ.κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααααααα!!!!!!!!!!

Αν και σημερα σηκωθηκα νωρις(10....νωρις για τα δικα μου δεδομενα τωρα τελευταια)...παλι δε σας προλαβα...πηγαμε γι ακατι δουλιτσες και τωρα καθισα!!!!

Το μενου για σημερα εχει...γιγαντες και παλι...και βραστα αυγα!!!!!!

Ειμαι πλεον πανετοιμη να δεχτω τον μικρο μας σε 4 μερουλες!!!!!(εεεεε...ειμαι???)

Και ελεγα μιας και τωρα ξερουμε ποτε θα ερθει μπας και εκανα εγω τα κερασματα για το μαιευτηριο....(μην μου βαλετε και εσεις τις φωνες ομως.....)κανενα μπισκοτακι σχεδιακι σκεφτομουν!!!!Αν εχετε καμια καλη και δοκιμασμενη συνταγη??????????εεεεεε????

λοιπον παω μια να σας διαβασω και επιστρεφω....

Φιλιαααααααααα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπέλες μου.

Σήμερα έφτιαξα πέστροφες τυλιχτές στη λαδόκολλα και συνόδεψα με βραστό μπρόκολο, καρότο, πατάτες.

Καλησπερα Eviri...

ααααα τι καλο φαγακι....εχω πολυ καιρο να φαω φρεσκο ψαρακι!!!!

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!Ναι εχει τελικα και τα θετικα του το ραντεβουδακι πας προετοιμασμενη(ψυχολογικα και αισθητικα)...μεχρι και μαλλι σκεφτομουν να βαψω....(μετα το 1 τριμηνο ειχα το οκ του γιατρου αλλα κρατιομουν)...και τωρα παλι λεω τοσο καιρο δε τα εβαψα...δε περιμενω καλυτερα????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααααααα!!!!!!!!!!

Αν και σημερα σηκωθηκα νωρις(10....νωρις για τα δικα μου δεδομενα τωρα τελευταια)...παλι δε σας προλαβα...πηγαμε γι ακατι δουλιτσες και τωρα καθισα!!!!

Το μενου για σημερα εχει...γιγαντες και παλι...και βραστα αυγα!!!!!!

Ειμαι πλεον πανετοιμη να δεχτω τον μικρο μας σε 4 μερουλες!!!!!(εεεεε...ειμαι???)

Και ελεγα μιας και τωρα ξερουμε ποτε θα ερθει μπας και εκανα εγω τα κερασματα για το μαιευτηριο....(μην μου βαλετε και εσεις τις φωνες ομως.....)κανενα μπισκοτακι σχεδιακι σκεφτομουν!!!!Αν εχετε καμια καλη και δοκιμασμενη συνταγη??????????εεεεεε????

λοιπον παω μια να σας διαβασω και επιστρεφω....

Φιλιαααααααααα!!!!!!!

Ασε τα κερασματα και ξεκινα την κουρα..... να εισαι ωραια για τις πρωτες σας φωτο;) μπορεις να κανεις απλα κουλουρακια βανιλιας σε σχεδια αρκουδακια κ να τα βαλεις απο πανω γλασο με χρωματα ζαχαροπλαστικης... γαλαζιο,μπλε,λαχανι εφοσον εχεις αγορακι...

Link to comment
Share on other sites

με το καλο να γεννησεις και μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε. Μολις δεις το παιδακι σου θα τα ξεχασεις ολα!

Για σημερα το μενου μας λεει φασολακια, οχι οτι τρελενομαι αλλα πρεπει να τρωμε και κατι αλλο εκτος απο κρεας

Σε ευχαριστω!!!!!!!Το πιστευω και εγω αυτο!!!!

Φασολακια ελεγα να κανω και εγω για αυριο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ασε τα κερασματα και ξεκινα την κουρα..... να εισαι ωραια για τις πρωτες σας φωτο;) μπορεις να κανεις απλα κουλουρακια βανιλιας σε σχεδια αρκουδακια κ να τα βαλεις απο πανω γλασο με χρωματα ζαχαροπλαστικης... γαλαζιο,μπλε,λαχανι εφοσον εχεις αγορακι...

Πο!πο! Κοριτσια υποφερω! Τι πραγμα ειναι αυτο! Πρωτη φορα το παθαινω, δεν μπορω να κανω τιποτα, γυριζω σαν τον λυκο, το κεφαλι μου εχει γυρει αριστερα κ δεν μπορω να το κουνησω, με ποναει απο αυχενα μεχρι ολο το κεφαλι! :( περιμενω να γυρισει ο αντρας μουαπ την δουλεια για να παμε στον γιατρο

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?Επιτελος σταματησε η παλιοβροχη!!!!

Ρικολα μου μην ανησυχεις βρε για την καισαρικη ολα καλα θα πανε! Σε 4 μερουλες θα κρατας αγκαλια τον κουκλο σου κ θα τα ξεχασεις ολα! Το ξερω σου την δινει γιατι πηγαιναν ολα ρολοι αλλα δεν ρισκαρεις με αυτα τα πραγματα. κ εγω ετσι ημουν μεχρι 37,5 εβδομαδες λες κ δεν ημουν εγκυος ολα τελεια.μετα ανεβηκαν κατι δεικτες στις εξετασεις αιματος επικινδυνα κ στις 38,5 μπηκα μετα τις εξετασεις αρων αρων για καισαρικη. Θ απατε σπιτι σας θα βρειτε το ρυθμο σας κ οποτ εμπορεις θα μπαινεις να μας λες ενα γεια!!!

Δεν ανυσηχω..παραπονακι με ειχε πιασει....

Για την διατροφη που με ρωτησατε ναι εχετε δικιο οι πρωτες δυο εβδομαδες ηταν δυσκολες μεχρι να μαθω να μπω ξανα σε σειρα αλλα μερα συνηθιζεις.Καποι αστιγμη κουραζεσαι κανεις ενα μικρο διαλειμα ( πχ στις γιορτες κ συνεχιζεις) .εγω αρχισα τελος Σεπτεμβριου κ θελω ενα 4μηνο ακομα σιγουρα γιατι χανω σαν χελωνα ....

Υπομονη και παλι......κατα τη γνωμη μου καλυτερα αργα και σταθερα να χανεις παρα γρηγορα!!!Τουλαχιστον εγω οσες φορες εχασα αργα....δεν ξαναρχονταν πισω!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ασε τα κερασματα και ξεκινα την κουρα..... να εισαι ωραια για τις πρωτες σας φωτο;) μπορεις να κανεις απλα κουλουρακια βανιλιας σε σχεδια αρκουδακια κ να τα βαλεις απο πανω γλασο με χρωματα ζαχαροπλαστικης... γαλαζιο,μπλε,λαχανι εφοσον εχεις αγορακι...

Καλησπερα Bagia μου!!!!!

Ο πονος στη πλατη ηταν ψυξη δηλ η ασχετο??

Καλη η ιδεα σου κατι τετοιο σκεφτομαι και εγω!!!!Σε ευχαριστω!!!!

Απο κουρα δε θα κανω και πολλα(δεν το εχω και σαν ανθρωπος)....αλλα λεω τα βασικα...φρυδια,μουστακι...αποτριχωση γενικοτερα....μαλλια ειπα να μην βαψω....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πο!πο! Κοριτσια υποφερω! Τι πραγμα ειναι αυτο! Πρωτη φορα το παθαινω, δεν μπορω να κανω τιποτα, γυριζω σαν τον λυκο, το κεφαλι μου εχει γυρει αριστερα κ δεν μπορω να το κουνησω, με ποναει απο αυχενα μεχρι ολο το κεφαλι! :( περιμενω να γυρισει ο αντρας μουαπ την δουλεια για να παμε στον γιατρο

Αααααα τωρα το ειδα....Περαστικα κοριτσακι!!!!!Βαλε καποιο φουλαρι να ειναι ζεστο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πο!πο! Κοριτσια υποφερω! Τι πραγμα ειναι αυτο! Πρωτη φορα το παθαινω, δεν μπορω να κανω τιποτα, γυριζω σαν τον λυκο, το κεφαλι μου εχει γυρει αριστερα κ δεν μπορω να το κουνησω, με ποναει απο αυχενα μεχρι ολο το κεφαλι! :( περιμενω να γυρισει ο αντρας μουαπ την δουλεια για να παμε στον γιατρο

περαστικα σου!!! να πας για να σου δωσει κατι να σε ανακουφισει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...