Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.

Έχω 2 αποβολές στο ενεργητικό μου,και από την τελευταίααποβολή μέχρι τώρα δεν έχω ξανά μείνει.

Έχω ακούσει καλά λόγια για τον χασιακο,θα ήθελα να κλείσω ένα ραντεβού μαζί του,που μπορώ να πάρω τηλ? Πόσο θα κοστίσει η επίσκεψη? Πιστεύετε θα ασχοληθεί μαζί μου η λόγω ηλικίας θα με παρατήσει?

Γιατί εδώ στην περιοχή μου μόλις πάω και ζητάω εξετάσεις μου λένε μια χαρά είσαι,είσαι μικρή ακόμα μην βιάζεσαι θα κανείς γρήγορα παιδί.έχω βαρεθεί να με διώχνουν κακήν κακός,και να λένε επίσης ότι όταν ξανά αποβάλεις τότες έλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σ ευχαριστω Εφουλιτο! Χαιρομαι πολυ για σενα !!Ποτε γεννας με το καλο;

Εχτες με είδε ο γιατρός, ολα καλά, θα κάνω το 3ο doppler την άλλη Τετάρτη και θα με δει να μιλήσουμε για γέννα. Ευτυχώς για δίδυμα, φαίνεται ότι θα κλείσω τις 36 εβδ.

gogopo, το τηλεφωνο του ιατρείου ειναι 210 6440686. Εξήγησε την περιπτωσή σου στις κοπέλες, ζήτα ραντεβού αλλά να ξέρεις ότι μπορεί να σου κλείσουν και σε ένα μήνα ή και δύο. Νομίζω ότι αξίζει να περιμένεις.

Σε ποσες εβδομάδες απέβαλες και τις δύο φορές και σου έδωσαν καμμιά εξήγηση?


7SKXp3.png

vY3Pp3.png

6Lh7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ήταν πολύ αρχή 4 εβδομάδων περίπου και το άλλο εννιά εβδομάδων,η εξήγηση τους ήταν ότι απλά έτυχε.

Θα τον επισκεφτώ στο αραιταιειο η έχει κ εκτός νοσοκομείο ιατρείο?ευχαριστώ πολύ για την Ενημέρωση

Τώρα είδα ότι έχεις δίδυμα,σου εύχομαι μια τελειομήνή εγκυμοσύνη με υγιές και δυνατά μωράκια

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ήταν πολύ αρχή 4 εβδομάδων περίπου και το άλλο εννιά εβδομάδων,η εξήγηση τους ήταν ότι απλά έτυχε.

Θα τον επισκεφτώ στο αραιταιειο η έχει κ εκτός νοσοκομείο ιατρείο?ευχαριστώ πολύ για την Ενημέρωση

καλημερα κι απο εμενα.

το τηλεφωνο απο οτι ειδα στο εδωσαν τα κοριτσια.

πες στην κοπελα μπου θα μιλησεις στο γραφειο οτι υπαρχει αναγκη να τον δεις αμεσα γιατι τα ραντεβου του ειναι λιγο μακρινα.

και εν τελει δεν καταλαβαινω την καραμελα που λενε ολοι ελα αμα εχεις αλλη μια αποβολη....δηλαδη τι ειμαστε ζωα?

θα σε βοηθησει ο Χασιακος. να ξερεις ομως οτι δεν ειναι ο γιατρος που θα σε χει στα οπα οπα και θα σου πιασει την κουβεντα κανενα τριωρο. θα σου πει 2 λογια και αυτα που θα σου πει αυτα κιολας ισχυουν.

καλη επιτυχια να εχεις και με το καλο να ερθει το μωρακι σου. θα εισαι στα καλυτερα χερια.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ζητάω να με έχει κανένας για 3 ώρες στο Μπουρού Μπουρού αυτό ακριβώς θέλω λίγες κουβέντες κ καλές.

Ναι οι γιατροί αυτή που ζητάνε κ άλλη αποβολή για να κάνουν εξετάσεις Νομίζουν πως μια αποβολή είναι εύκολο πράγμα χωρίς ψυχικό κ σωματικό πόνο. Επειδης είμαι 21 μου λένε σιγά καλέ πως κανείς έτσι μικρή είσαι ακόμα να δεις ποσά παιδιά θα κανείς στην πορεία,και εν το μεταξύ αυτά τα λένε χωρίς να κάνουν καμία εξετάση εστων έναν απλό υπέρηχο.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο, τι σημασία έχει η ηλικία? Το έπαθες 2 φορές, πρέπει να το περάσεις και 3η?

Καποιες εξετάσεις μπορείς να κάνεις αφού θέλεις. Ειμαι σίγουρη οτι ο Χασιακος θα σε βοηθήσει.

Το τηλέφωνο που σου έδωσα είναι του ιατρείου του, εκεί θα σε δεί.

Ειναι στους Αμπελοκήπους στην Αλεξάνδρας λίγο πριν βγεις Κηφισίας. Δεν θυμαμαι αριθμό, θα σου το πουν απο το ιατρειο.

Ευχαριστώ για τις ευχές σου, και εγώ σου εύχομαι γρήγορα να μείνεις εγκυος και να αποκτησεις αυτη την φορά το μωράκι σου.


7SKXp3.png

vY3Pp3.png

6Lh7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βρίσκετε εύκολα το ιατρείο γιατί από κει δεν ξέρω τίποτα απολύτως.

Παίρνει πολλά για επίσκεψη(ΣΥΓΝΩΜΗ που ρωτάω πολλά αλλά η κρίση μας έκανε να μετράμε κ τα δύο ευρώ)

Μου είπε μια κοπέλα από ένα άλλο θέμα για τον χασιακο ότι είναι πολύ καλός γιατρός και δεν θα βάλει περισσότερες εξετάσεις από ότι θα χρειαστώ. Αυτή είχε πάει στο Αραιταιειο και μου είχε πει ότι είναι εύκολο να πάω εκεί ότι κατεβαίνω με το μέτρο στο μέγαρο μουσικής κ ακριβώς εκεί είναι το νοσοκομείο,για το ιατρείο δεν μου είπε τίποτα,είναι εκεί κοντά στο μέτρο η θα πρέπει να έχω μέσων η να πάρω ταξί?(μην με βρίσετέ ξέρω ότι ρωτάω πολλά)

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βρίσκετε εύκολα το ιατρείο γιατί από κει δεν ξέρω τίποτα απολύτως.

Παίρνει πολλά για επίσκεψη(ΣΥΓΝΩΜΗ που ρωτάω πολλά αλλά η κρίση μας έκανε να μετράμε κ τα δύο ευρώ)

Μου είπε μια κοπέλα από ένα άλλο θέμα για τον χασιακο ότι είναι πολύ καλός γιατρός και δεν θα βάλει περισσότερες εξετάσεις από ότι θα χρειαστώ. Αυτή είχε πάει στο Αραιταιειο και μου είχε πει ότι είναι εύκολο να πάω εκεί ότι κατεβαίνω με το μέτρο στο μέγαρο μουσικής κ ακριβώς εκεί είναι το νοσοκομείο,για το ιατρείο δεν μου είπε τίποτα,είναι εκεί κοντά στο μέτρο η θα πρέπει να έχω μέσων η να πάρω ταξί?(μην με βρίσετέ ξέρω ότι ρωτάω πολλά)

το ιατρειο ειναι πανευκολο να το βρεις.

λοιπον περνεις το μετρο τη μπλε γραμμη με κατευθυνση προς δουκισης πλακεντιας και κατεβαινεις στη σταση αμπελοκηποι. θα βγεις απο την εξοδο που λεει προς Σουτσου/Αλεξανδρας. αν θυμαμαι καλα το νουμερο ειναι 196 ή 198(ειναι η πολυκατοικια διπλα απο το φαρμακειο και εχει και ενα μαγαζι με περουκες εκει). οπως θα βγεις απο το μετρο και θα βλεπεις τη λεωφορο δεν θα πας απο την πλευρα που ειναι το γηπεδο αλλα απο την αλλη κατευθυνση. περνας τα φαναρια και στα 20 μετρα ειναι η πολυκατοικια. μολις φτασεις στην πολυκατοικια στην εισοδο εχει 2 ασανσερ ...ΠΡΟΣΟΧΗ θα παρεις αυτο που ειναι οπως μπαινουμε στα δεξια. 3ος οροφος και εφτασες στο ιατρειο.

δεν περνει πολλα. 50 ευρω περνει κι αν τα παρει κιολας.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


gogopo ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟ ΙΑΡΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 194.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ Κ. ΧΑΣΙΑΚΟ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΑΙΔΕΥΩΜΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΠΛΕΞΕΙ.ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ"ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΥΛΑ.Ο Κ. ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ,ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ ,ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...