Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφές τριπλός και βάλε! (για τρίτεκνες-πολύτεκνες!!!)


Marouskaki

Recommended Posts

μαρουσκα μου, αφου ειναι μονο πεντε συγχωρεισαι!!!!

εγω απο χθες ειμαι με πυρετο και αμυγδαλες...ωραια μπηκε ο μηνας...καλοκαιριατικα. ολο το χρονο δεν αρρωστησα, τωρα βρηκε! ευτυχως σημερα ειμαι λιγο καλυτερα. χθες ολο το απογευμα στο κρεβατι.

marmin που εισαι, που χαθηκες?

χριστινα εσυ? τι κανουν τα μωρουλια σου?


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!

Τσουρεκάκι περαστικά σου! Ελπίζω ήδη να είσαι καλά!!

Εμένα ο υιός μου δε με αφήνει να κάθομαι στον υπολογιστή οπότε ή πρέπει να λακωνίσω από το κινητό ή να το κάνω όταν κοιμάται όπως τώρα! Απλά μέχρι πριν δυο τρεις μέρες σηκωνόταν σχεδόν μόλις έφευγα από το κρεβάτι οπότε ούτε τέτοιες ώρες μπορούσα να γράψω!!

Μπήκα στον όγδοο και ελπίζω να καταφέρω να μπω και στον ένατο!! Χθες με έπιασε ένας πολύ δυνατός πόνος πολύ χαμηλά, η δεύτερη φορά μέσα στην εβδομάδα! Πιστεύω να είναι από το έντερο γιατί ήθελα να πάω και τουαλέτα αλλά ήμασταν έξω και δυστυχώς δεν είχε! Όταν γυρίσαμε σπίτι απλά δεν μπόρεσα να πάω! Ξαπλώθηκα καναπέ κ μετά ηρέμησα! Όμως και όλο το βράδυ μια ψιλοενόχληση την είχα! Εν τω μεταξύ σε εκείνο το σημείο ακριβώς που πονούσα με κλωτσούσε και το αγοράκι μου! Φυσικά δεν πονούσα από αυτό απλά το αναφέρω! Και επίσης και τις δύο φορές είχα τάση για έμετο! Ουφ! Τρόμαξα λίγο η αλήθεια με αυτό το δυνατό πόνο!!

Το αγοράκι μου το μεγάλο το πήγαμε την Τρίτη στην παιδίατρο! 19 μηνών ακριβώς και γίναμε 92 πόντους και 14100!! Σε δύο μήνες πήραμε 800 γραμμάρια περίπου και δύο πόντους!!!

Αύριο πρωί φεύγουμε Χαλκιδική για μια βδομαδούλα περίπου! Είναι και οι γονείς μου εκεί! Ο μικρός θα ξετρελαθεί που θα είναι τόσες μέρες με τον παππού αλλά να δούμε τι θα γίνει όταν φύγουμε! Ήδη λείπουν από την Τρίτη και κάθε μέρα είναι παππού και παππού και με πηγαίνει στην πόρτα να φύγουμε!! Τρελή αδυναμία λέμε αλλά είναι αμοιβαία (ευτυχώς)!!!

Αυτά τα νέα μας!! Εσείς πώς είστε;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Προχθές πήγα επίσκεψη στη συνάδελφό μου που γέννησε το τέταρτο παιδάκι της.Και τρώω μια φλασιά...ρε παιδιά....christine, μήπως ξέρω τον άντρα σου και τα πεθερικά σου?Δηλαδή μου είπαν στην επίσκεψη για το γιο ενός συναδέλφου που έχει βγει στη σύνταξη ότι γέννησε πριν κανα μήνα η γυναίκα του δίδυμα αγοράκια, κι έχουν ήδη δυο αγοράκια, μένουν Θεσσαλονίκη, ρε μπας και τον άντρα σου τον λένε Ρ.....ό?????Ρε έχει γούστο!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Κατά τ' άλλα είμαι πολύ χαρούμενη, μετά από άπειρους μήνες με άπειρη δουλειά, από αύριο μπαίνουμε σε κανονικούς ρυθμούς....8ωρα:tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προχθές πήγα επίσκεψη στη συνάδελφό μου που γέννησε το τέταρτο παιδάκι της.Και τρώω μια φλασιά...ρε παιδιά....christine, μήπως ξέρω τον άντρα σου και τα πεθερικά σου?Δηλαδή μου είπαν στην επίσκεψη για το γιο ενός συναδέλφου που έχει βγει στη σύνταξη ότι γέννησε πριν κανα μήνα η γυναίκα του δίδυμα αγοράκια, κι έχουν ήδη δυο αγοράκια, μένουν Θεσσαλονίκη, ρε μπας και τον άντρα σου τον λένε Ρ.....ό?????Ρε έχει γούστο!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Κατά τ' άλλα είμαι πολύ χαρούμενη, μετά από άπειρους μήνες με άπειρη δουλειά, από αύριο μπαίνουμε σε κανονικούς ρυθμούς....8ωρα:tongue::tongue::tongue::tongue:

άντε να ηρεμίσεις λίγο με την δουλειά.

Κοίτα όλα τα άλλα θα μπορούσανε να είναι και σύμπτωση αλλά το όνομα του άντρα μου δεν το πετυχαίνεις και συχνά:wink: άρα μάλλον τους ξέρεις:-D

Απίστευτό έτσι?


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Xαχα, ναι, τους ξέρω!Με τον άντρα σου μπήκαμε την ίδια χρονιά στη σχολή και εδώ και λίγους μήνες κάθομαι στη θέση που καθόταν ο πεθερός σου (καλά, όχι ως προιστάμενος τμήματος που ήταν εκείνος, εννοείται!!:tongue::tongue:)...Μα όταν τα έφερα όλα στο μυαλό μου έπαθα πλάκα σου λέω!!!Εύχομαι τα μικράκια να πηγαίνουν καλά και σύντομα σπιτάκι σας όλοι μαζί!!Συγχωρήστε με μαρμίν και Μαράκι που δεν σχολίασα τα δικά σας, αλλά με συνεπήρε η ανακάλυψη της γνωριμίας με κριστίν!!

Μαράκι, εύχομαι να είσαι ήδη καλά κι όσο για σένα Μαρμίν, σίγουρα οι μιας εβδομάδας διακοπές θα σου κάνουν καλό, να πάρεις δυνάμεις γιατί κοντεύουν τα μαρμινόπουλα!Το μεγάλο σου είναι πολύ μεγάλο για μένα, αν σκεφτείς ότι εμείς είμαστε τρισήμιση χρόνων και 97 εκατοστά αχαχαχαχαχα, μιλάμε για πολύ μικροσκοπικό αγόρι το αγόρι!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! καλα, μαρουσκα, και μενα με συνεπηρε η συμπτωση!! μα ειναι δυνατον? αυτο ουτε να το προσπαθεις δεν γινεται!!!!!

εμεις καλα ειμαστε. τελειωσα την αντιβιωση την παρασκευη. ευτυχως συνηλθα γρηγορα.

τα παιδια τα σταματησαμε απο τα σχολεια και τα πρωινα τους εχω ολους εγω. λιγο τους παιρνω μαζι μου στη δουλεια, λιγο καθομαστε στο σπιτι. πρεπει να οργανωθω καλυτερα ομως να δω τι προγραμμα θα τους κανω απο αυριο γιατι εχω και χιλιες δυο δουλειες εξωτερικες και με τρια μικρα ειναι δυσκολο να τις κανω. μαλλον θα εκμεταλευτω λιγο γιαγια-παππου!

marmin ο μικρος σου και μενα τεραστιος μου φαινεται! ο δικος μου που ειναι 2,5 περιπου στα ιδια ειναι! μπορει και λιγο παρακατω στα κιλα! στο υψος δεν ειμαι σιγουρη, αλλα εκει γυρω κυμαινεται!

βικυ, μπραβο που τα πατε καλα! τα υπολοιπα τεκνα πως υποδεχτηκαν το νεο μελος?


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Επιτέλους να σας γράψω και τα δικά μας νέα! Στην αρχή δεν είχα κουράγιο ούτε όρεξη για οτιδήποτε! Ενημέρωσα μόνο τους πιο κοντινούς! Αφήστε που δεν είχα και ώρα για σερφάρισμα! Απόψε ο μικρός λείπει οπότε είναι ευκαιρία!!! Γίναμε κι εμείς τρίτεκνοι! Την Τρίτη 8 Ιουλίου ξημερώματα πάω τουαλέτα και τι να δω; πλημμύρα στο αίμα!! Κατατρόμαξα αλλά ευτυχώς κατάφερα να σκεφτώ ψύχραιμα! Ήμασταν Χαλκιδική οπότε ξεκινήσαμε κατευθείαν για το εφημερεύον που για καλή μου τύχη ήταν το Ιπποκράτειο στο οποίο έτσι κι αλλιώς ήθελα να γεννήσω! Για να μη σας τα πολυλογώ κατά τις έντεκα το πρωί έγινε αποκόλληση πλακούντα και μπήκα εσπευσμένα για καισαρική! Έπειτα έμαθα ότι η αποκόλληση ήταν στο αγοράκι! Διασωληνώθηκαν και τα δύο και μπήκαν εντατική νεογνών! Τώρα πια μετά από μια εβδομάδα το κοριτσάκι μπήκε στην ενδιάμεση μονάδα και το αγοράκι επειδή δεν τρώει το φαγάκι του έμεινε στην εντατική αλλά ελπίζω το πρωί που θα πάω να έχει πάει και αυτό με την αδελφούλα του!! Γεννήθηκαν στην 31 κ 2 κ από 1670 γρ περίπου! Αντλώ γάλα και τα πηγαίνω αλλά δυστυχώς το επισκεπτήριο είναι μόνο κάθε πρωί που τα βλέπουμε λίγο! Βέβαια το μόνο που θέλω είναι να πάνε όλα καλά να μην συμβεί κάτι απρόσμενο και δεν πειράζει ας τα βλέπουμε μόνο τόσο! Θα έρθει η στιγμή που θα τα πάρουμε σπιτάκι μας και θα είμαστε μέρα νύχτα μαζί!

Μπήκα Τρίτη βγήκα Παρασκευή και όταν συνάντησα το μεγάλο μου γιο καταστενοχωρήθηκα! Τον είχα αφήσει στους γονείς μου και ήταν και η μεγάλη μου ανηψιά μαζί που μαζί της περνάει πολύ ωραία όπως και με τον παππού που τον έχει αδυναμία! Αλλά η φατσούλα του ήταν αλλιώτικη! Κάπως απόμακρη! Εν τω μεταξύ δυο μέρες πριν γεννήσω ο μικρός με έκανε κάτι αγάπες!! ΕΡχόταν με αγκαλιαζε και φιλούσε την κοιλιά μου! Ειδικά το τελευταίο βράδυ δε με άφηνε να φύγω από κοντά του! Φώναζε μαμά και έκλαιγε! Και αμέσως πήγαινα και καθόμουν μαζί του! Διαίσθηση;; Και εκεί ακριβώς τον "παράτησα" τέσσερις μέρες χωρίς να με δει και να με ακούσει (μια φορά του μίλησα στο τηλέφωνο) και χωρίς να τον αποχαιρετήσω!! Τον πήρα σπίτι και τον άφηνα στους γονείς μου μόνο για να πάμε να δούμε τα μωρά και του έλεγα ότι θα τον πάρουμε αμέσως! Δεν έκλαιγε όταν τον άφηνα αλλά δεν έκανε και σαν τρελός όπως πριν! Όταν του έλεγα πού είναι τα νινάκια δεν έδινε σημασία ούτε κοίταζε την κοιλιά μου ενώ πριν την χάιδευε και τη φιλούσε! Χρειάστηκαν περίπου δυο μέρες για να ξαναγίνει το μωράκι που άφησα με πολλές αγκαλιές παιχνίδια και φιλάκια και από τον πατέρα του και από εμένα! Η ψυχολογία μου χάλια! Το ένα μετά το άλλο!

Ευτυχώς τώρα όλα πάνε πολύ καλύτερα και ελπίζω να βοηθήσει η Παναγίτσα μας να πάνε όλα καλά!! Άρχισε να φιλάει πάλι την κοιλιά μου και να λέει "νινιά"! Ποιός ξέρει τι νιώθει και σκέφτεται σε αυτή την τόσο μικρή ηλικία!!

Χριστινάκι την κάνατε την εξέταση για τα ματάκια;

__________________


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

marmin να σου ζησουν τα μωρακια σου!!! ευχομαι γρηγορα να παρουν τα πανω τους και να βγειτε απο το νοσοκομειο! πολλα γεννητουρια τελικα στο καφε μας!!! αντε, μαρουσκα η σειρα μας τωρα! χαχα!!!!

marmin, οντως δυσκολα που αφησες το μωρο σου ετσι στα ξαφνικα. ειναι ενα σοκ για τα μωρα φανταζομαι. και γω χαλια ενιωθα και τις δυο φορες που πηγα να γεννησω (στο 2ο και στο 3ο εννοω). δεν θα ξεχασω το βλεμμα της μεσαιας οταν γεννησα τον μικρο και ηρθαν να με δουν. οταν εφυγαν ειχε μια απορια γιατι δεν πηγα μαζι τους και εμεινα στην κλινικη...

λες ο μικρος σου να νομιζει οτι τα νινια ειναι ακομη μεσα στην κοιλια?

την εντατικη του ιπποκρατειου τη ζησαμε και μεις στον μικρο για δυο βδομαδες...πηγαιναμε και τον βλεπαμε. παιρναμε και τα μεγαλα και περιμεναν με τον αντρα μου στο αυτοκινητο, ωσπου να ανεβω λιγο εγω να δω το μωρο. τι στιγμες. δεν ξεχνιουνται.


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Marmin, να σου ζήσουν!!!!!! Υπομονή και όλα θ απάνε καλά!!Έχουν ακλό βάρις γέννησης. Καλά κοθράγια με τον μεγάλο αλλά και τις αντλήσεις... Αν θες το οτιδήποτε, μη διστάσεις...

Christine και marouskaki, τί σύμπτωση!!!!!Είδες τί συμβαίνει καμιά φορά;

Πολλά φιλιά!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Επιτέλους να σας γράψω και τα δικά μας νέα! Στην αρχή δεν είχα κουράγιο ούτε όρεξη για οτιδήποτε! Ενημέρωσα μόνο τους πιο κοντινούς! Αφήστε που δεν είχα και ώρα για σερφάρισμα! Απόψε ο μικρός λείπει οπότε είναι ευκαιρία!!! Γίναμε κι εμείς τρίτεκνοι! Την Τρίτη 8 Ιουλίου ξημερώματα πάω τουαλέτα και τι να δω; πλημμύρα στο αίμα!! Κατατρόμαξα αλλά ευτυχώς κατάφερα να σκεφτώ ψύχραιμα! Ήμασταν Χαλκιδική οπότε ξεκινήσαμε κατευθείαν για το εφημερεύον που για καλή μου τύχη ήταν το Ιπποκράτειο στο οποίο έτσι κι αλλιώς ήθελα να γεννήσω! Για να μη σας τα πολυλογώ κατά τις έντεκα το πρωί έγινε αποκόλληση πλακούντα και μπήκα εσπευσμένα για καισαρική! Έπειτα έμαθα ότι η αποκόλληση ήταν στο αγοράκι! Διασωληνώθηκαν και τα δύο και μπήκαν εντατική νεογνών! Τώρα πια μετά από μια εβδομάδα το κοριτσάκι μπήκε στην ενδιάμεση μονάδα και το αγοράκι επειδή δεν τρώει το φαγάκι του έμεινε στην εντατική αλλά ελπίζω το πρωί που θα πάω να έχει πάει και αυτό με την αδελφούλα του!! Γεννήθηκαν στην 31 κ 2 κ από 1670 γρ περίπου! Αντλώ γάλα και τα πηγαίνω αλλά δυστυχώς το επισκεπτήριο είναι μόνο κάθε πρωί που τα βλέπουμε λίγο! Βέβαια το μόνο που θέλω είναι να πάνε όλα καλά να μην συμβεί κάτι απρόσμενο και δεν πειράζει ας τα βλέπουμε μόνο τόσο! Θα έρθει η στιγμή που θα τα πάρουμε σπιτάκι μας και θα είμαστε μέρα νύχτα μαζί!

Μπήκα Τρίτη βγήκα Παρασκευή και όταν συνάντησα το μεγάλο μου γιο καταστενοχωρήθηκα! Τον είχα αφήσει στους γονείς μου και ήταν και η μεγάλη μου ανηψιά μαζί που μαζί της περνάει πολύ ωραία όπως και με τον παππού που τον έχει αδυναμία! Αλλά η φατσούλα του ήταν αλλιώτικη! Κάπως απόμακρη! Εν τω μεταξύ δυο μέρες πριν γεννήσω ο μικρός με έκανε κάτι αγάπες!! ΕΡχόταν με αγκαλιαζε και φιλούσε την κοιλιά μου! Ειδικά το τελευταίο βράδυ δε με άφηνε να φύγω από κοντά του! Φώναζε μαμά και έκλαιγε! Και αμέσως πήγαινα και καθόμουν μαζί του! Διαίσθηση;; Και εκεί ακριβώς τον "παράτησα" τέσσερις μέρες χωρίς να με δει και να με ακούσει (μια φορά του μίλησα στο τηλέφωνο) και χωρίς να τον αποχαιρετήσω!! Τον πήρα σπίτι και τον άφηνα στους γονείς μου μόνο για να πάμε να δούμε τα μωρά και του έλεγα ότι θα τον πάρουμε αμέσως! Δεν έκλαιγε όταν τον άφηνα αλλά δεν έκανε και σαν τρελός όπως πριν! Όταν του έλεγα πού είναι τα νινάκια δεν έδινε σημασία ούτε κοίταζε την κοιλιά μου ενώ πριν την χάιδευε και τη φιλούσε! Χρειάστηκαν περίπου δυο μέρες για να ξαναγίνει το μωράκι που άφησα με πολλές αγκαλιές παιχνίδια και φιλάκια και από τον πατέρα του και από εμένα! Η ψυχολογία μου χάλια! Το ένα μετά το άλλο!

Ευτυχώς τώρα όλα πάνε πολύ καλύτερα και ελπίζω να βοηθήσει η Παναγίτσα μας να πάνε όλα καλά!! Άρχισε να φιλάει πάλι την κοιλιά μου και να λέει "νινιά"! Ποιός ξέρει τι νιώθει και σκέφτεται σε αυτή την τόσο μικρή ηλικία!!

Χριστινάκι την κάνατε την εξέταση για τα ματάκια;

__________________

να σου ζήσουν τα νινάκια σου και εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είστε ευτυχισμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Marminaki, και σε σκεφτόμουν, να σας ζήσουν!!Μη σκας κορίτσι, όλες νιώθαμε χάλια τις πρώτες μέρες απέναντι στα μεγάλα που έμεναν πίσω για τον τοκετό.Κι ίσως να μη σε κοιτούσε αλλιώς ο γιος σου, εσύ το νόμιζες λόγω τύψεων!Να βγούνε γρήγορα τα μωράκια σας να πάτε όλοι σπίτι και καλά κουράγια!!

Μαράκι, σου παραχωρώ τη σειρά μου άμα θες γιατί εμείς το κλείσαμε το μαγαζί είπαμε...(ελπίζω να γίνει καμιά ''διάρρηξη'', a girl can always dream, χαχα)..... Σε ένα μήνα φεύγουμε Πολωνία διακοπέςςςςςςς!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζοισκος, είστε καλά??


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μανες πολυπαθες.......

Τι κανετε?

Ξεκιναω με τις θερμοτερες ευχες για ολα τα νεογεννητα μωρακια του καφε!να ειναι ολα γερα και καλοτυχα ευχομαι!!!!!!!!!

Βικακι βετερανα να σου ζησει ο μικρος Νικολας!

Διδυμομανουλες christine και marmin κουραγιο και ευχομαι συντομα μετα παιδακια σας σπιτι!

Tsoureki μαλλον εσυ θα εισαι η επομενη αφου και η Marouska εχει κατεβασει ρολλα λεει.....αν και μεταξυ μας marouskaki υπαρχει και ο παραγον τυχη που σε εμενα τουλαχιστον εφερε τελειως απροσδοκητα την κατερινουλα μου!Σου το ευχομαι ολοψυχα....

τα δικα μας νεα ειναι αγχος τρεξιμο και πολυ κουραση.......

Παλευω σχεδον ολη μερα μονη μου με δουλεια σπιτι και τα τρια μου βλασταρια.....

Εχω απο προχθες τον μεγαλο με ιωση που κανει σαρανταρια για πενετε μερες και τα εχω δει ΟΛΑ μιλαμε..........προσπαθω να μην μου κολλησουν και τα αλλα δυο πραγμα που μεταξυ μας το θεωρω ακατορθωτο.........

Ειναι που εχουμε το αλλο σ/κ γενεθλια και βαπτιση μαζι και δεν θελω να ειναι η μικρη μου αρρωστη αλλα τι να κανουμε αυτα εχουν τα πολλα παιδια..........

Η κατερινουλα μου ειναι ενας αγγελος μια κουκλα τι να πω(κουκουβα...).Μπουσουλαει ολο το σπιτι και σηκωνεται απο οπου βρει και στεκεται,τρωει φυσικα απο 9 μηνων οτι και εμεις γελαει κανει παλαμακια φωναζει εμας και τα αδερφια της..........τι να σας πω ρε κοριτσια φυσικα και ολα τα παιδια μου τα λατρευω αλλα με αυτην την μικρη μου λιωνω μιλαμε.......


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια!! Ή μήπως πρέπει να πω καλημέρα;

Σας διαβάζω κλεφτά από το κινητό αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράψω γιατί όταν είναι εδώ ο μικρούλης μου θέλω να του αφιερώνω όλη μου την προσοχή μετά τα τελευταία γεγονότα! Αφήστε που δεν πρόκειται να μου επιτρέψει να καθίσω στον υπολογιστή!! Τώρα κοιμάται φυσικά!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές!! Είναι και τα δύο σε θερμοκοιτίδα στην υπομονάδα και προσευχόμαστε να πάνε όλα καλά και σύντομα να έρθουν σπιτάκι μας!!

Χριστίνα εσείς πώς τα πάτε;;

Σας φιλώ γιατί έχω και ένα κρεβάτι που με περιμένει!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...