Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΕΝΑ "ΓΙΑΤΙ" ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ


bebeangel

Recommended Posts

Λοιπον θα το πω και πειτε με ονειροπολα...

Θα παει γουρι αυτο το παρεακι το νιωθω!!!

:D

Ελα ξεχωριστα μου κοριτσακια μην βλεπω συννεφακια.Μετα απο καθε καταιγιδα ακολουθει η λιακαδα!!!!Ναι το ξερω οτι το ξερετε...Θελω ΚΑΙ να το πιστεψουμε ομως!!!!

ΝΑΙ?????

Δεν ακουω!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!!

Καλως μας ηρθες Ανοιξη και με το καλο να μας φερεις τα πρωτα μωρακια της ομαδας αυτης!!!!!

Κοριτσια ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ!!!Αν ψαξετε, θα διαβασετε απιστευτες ιστοριες απο αλλες μανουλες που τα καταφεραν!!!!!Εχει ο Θεος.....

Η Πεγκυ Τρικαλιωτη,ειχε και επισημο ιατρικο εγγραφο απο την Αγγλια οτι δεν θα μπορεσει να τεκνοποιησει ουτε με εξωσωματικη,και τωρα κραταει αγκαλια την 8 μηνων κορουλα της!!

Και τοσες αλλες ιστοριες,ανεφερα αυτη,μιας και ειναι γνωστη σε ολους μας!!

Με το καλο,αυτο θα ευχομαι παντα!!!

Σας νιωθω,αληθεια,γιατι ημουν και εγω εκει!!!Δεν ειμαι γιατρος,ουτε εχω το μαγικο ραβδακι και με ενα τσικι ντι γκλον να κανω θαυματα και μαγικα,αλλα παντα θα σας στηριζω οσο μπορω!!!

Να εχουμε παντα Ανοιξη στις ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ!!


jN12p3.png

Την πάσαν ελπίδα μας,είς σε ανατίθεμεν,Μήτερ του Θεού,φύλαξον μας υπό την σκέπη σου...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

Δασκαλίτσα μου γλυκια εγω σε ευχαριστω πολυ-πολυ που μοιραζομαστε!!!Ολοι μας εχουμε αποθεματα ψυχης αρκει καποιος να μας "τσιγλισει":D:D:D:D

Θυμαμαι στα δυσκολα ο μονος ανθρωπος που μοιραζομουν(και μοιραζομαι)ειναι ο γλυκος μου αντρουλακος μου!!!Εκει τον αγαπησα πιο βαθεια,ετσι όπως δεν πιστευα και εγω ποτε πως μπορω να αγαπησω αρσενικο!!!Τι πιο θετικο από το να ανακαλυπτεις μεσα από μια κατασταση που κυριαρχουν τα αρνητικα ότι εξελισεσαι???Για οποια κοριτσια εχουν παρακολουθησει παλιες μας αναρτησεις να θυμησω ότι μεσα από αυτή τη μοναδικη εμπειρια γίναμε πιο δυνατοί από τους πολλούς ειδικούς που επισκεφτήκαμε και άλλος μας απέκλειε τα πάντα,άλλος λίγα και άλλος πάλι τίποτα!!!!Κάθε φορά έπαιρνα δύναμη από τα «χαμογελαστά» μάτια του αντρούλη μου όταν μέσα σε όλες μας τις συναντήσεις σε κάθε συμπεριφορά εκείνος μου έγνεφε «μην ανησυχείς,είμαι εγώ εδώ,είμαστε μαζί,μην σε νοιαζει τιποτα».Γίναμε πιο δυνατοί από την κάθε μας ουσιαστική κουβέντα μετά από μια επίσκεψη σε έναν γιατρό,καθισμένοι χαλαρά σε μια καφετέρια σαν να συζητάγαμε το πιο «απλό» θέμα.Σε κάποιες εξετάσεις επισκεφθήκαμε μαιευτήριο και τα μάτια μου λαχτάρησαν τα νεογεννητα,τις μανούλες,τους μπαμπάδες,τις γιαγιάδες και τους παππούδες.Όλοι χαμογελαστοί,τρισευτυχισμένοι-και πώς να μην ήταν άλλωστε-και έμενα εκεί κοκκαλωμένη να δακρύζω πισω από ένα ζευγαρι γυαλια ηλιου-όχι από ζήλεια,όοοοοχι-μόνο από προσμονή,λαχτάρα και αγάπη.Και ο καλός μου ήταν πάντα εκεί να μου βγαζει τα γυαλια να φιλαει τα δακρυα μου να με κλείνει στην αγκαλιά του και να μου λέει πως λατρεύουμε ο ένας τον άλλο και απλάααα δεν ήρθε ακόμα η σειρά μας.Γίναμε πιο δυνατοί από τους πολλούς καλοθελητές-και δυστυχώς οι περισσότεροι από το πολύ κοντινό οικογενειακό περιβάλλον-οι οποίοι χαίρονταν(ναι σωστα διαβαζετε) από την δοκιμασία μας και δεν έχαναν ευκαιρία να μας πληγώνουν(και παλι σωστα διαβαζετε).Γίναμε πιο δυνατοί που δεν αναρωτηθήκαμε ποτέ «γιατί».Ήταν σαν να αναρωτιόμασταν «γιατί εμείς και όχι κάποιο άλλο ζευγάρι». Δόξα τον Θεούλη είμαστε υγιείς,έχουμε ο ένας τον άλλο,αγαπιόμαστε και με χαμόγελο και μια αγκαλιά προσμένουμε….

Όταν ξεκινησαμε το κοινο μας ταξιδι υποσχεθηκαμε οτι θα το βαδισουμε με γνωμονα την πιστη και την αγαπη.Δεν ξεραμε την πορεια,αλλωστε ποιος την ξερει???Οπως ελεγε και η γλυκια μου γιαγιακα «το να βρεις ένα σωστο συντροφο είναι λαχειο μωρο μου,καλυτερο και από το κρατικο ή το λαικο»Ποσο δικιο ειχες γιαγιακα!!!

Η ζωη είναι γεματη ανατροπες,ο σημερινος «φτωχος» είναι ο αυριανος «πλουσιος».Γιατι λοιπον να νιωθεις φτωχος ενώ διανυεις ηδη την πορεια προς τον «πλουτο»???Και αναφορικα με την ιδιαιτεροτητα μας,γιατι να μην αισθανομαστε πληροτητα όταν βαδιζουμε προς το μερος της???Ειμαστε ολοκληρωμενες προσωπικοτητες η καθεμια μας με την παρακαταθηκη της,εχουμε την ευλογια να εχουμε την υγεια μας,αγαπαμε και αγαπιομαστε,αισθανομαστε,αντιλαμβανομαστε,επιμενουμε,υπομενουμε και λαχταραμε.Για σκεφτειτε…Ποσοι αραγε ανθρωποι εχουν τοση ευλογια???Αν μου επιτρεπεται,κρινωντας από αυτά που βλεπω και ακουω,ελαχιστοι,αρα ιδιαιτεροι /ξεχωριστοι ανθρωποι!!!!.Ας αγαπησουμε την πορεια του ταξιδιου για να λατρεψουμε και την μοναδικοτητα της κάθε στιγμης!!!Ετσι αυτό το σπουδαιο ταξιδι διανυεται με μια πορεια οπου κυριαρχουν τα ομορφα συναισθηματα(γιατι σαφως και θα υπαρξουν στιγμες αδυναμιας,ανθρωποι ειμαστε) και την επομενη ευλογημενη στιγμη που θα κραταμε αγκαλια τα νινακια μας θα θυμομαστε το ταξιδι με γλυκα συναισθηματα.Οχι τιποτε άλλο για να μπορουμε να το διηγηθουμε στα μωρακια μας σαν παραμυθακι χωρις δρακους και κακιες μαγισσες!!!

Σας κουρασα….σταματαω….

ποσο δικιο εχεις! στο ταξιδι αυτο δεν θα μπορουσαμε να ημασταν μονες!χερι χερι με τον συντροφο μας θα αγγιξουμε το ονειρο!

με το καλο να ερθουν ανοιξιατια χαρουμενα νεα!

(οποια θελει ας μας πει την ιστορια της)


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!Καλο μηνα με υγεια -αγαπη-ευτυχια-χαμογελο και τρυφερα νεα για καθεμια μας!!!

Λεω να ξεκιναμε καθε πρωτομηνια με ενα moto και να μας συντροφευει μεχρι τον επομενο μηνα και παει λεγοντας.Τι λετε??ΘΕΛΩ ειναι το moto μας για αυτο το μηνα.

ΘΕΛΩ να ειμαι υγιης-να αγαπαω και να αγαπιεμαι και εν συνεχεια ΘΕΛΩ να ονειρευομαι το/τα πλασματακι/α μου!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα σε ολες τις κουκλιτσες, μπηκε η Ανοιξη, τι καλα!! Συμφωνω με το μοτο, η υγεια μας αλλωστε ειναι το πιο σημαντικο πραγμα. Ολα θα γινουν αν την εχουμε....γιατι πολλοι ανθρωποι δεν την εχουν ας μην το ξεχναμε αυτο κι ας ειμαστε ευγνωμονες για ολα τα καλα που μας εχουν δωθει στη ζωη μας! Κι εμενα ο αντρας μου ανηκει στην κατηγορια των αισιοδοξων ανθρωπων κι αυτο μου δινει δυναμη να δω τα πραγματα πιο ρελιστικα, πιο αισιοδοξια οταν με πιανει απελπισια. Απο την αρχη πιστευε οτι δεν εχουμε καποιο προβλημα οταν εγω εβρισκα χιλια προβληματα και τρεχαμε για εξετασεις να δουμε τι φταιει. Ευτυχως δεν εφταιγε κατι περα απο το αγχος μου. Εκεινος δεν αγχωνεται ευκολα. Ετσι βρισκομαστε στον 8ο κυκλο προσπαθειων αλλα τωρα πια δεν το βλεπω αρνητικα ας ερθει οποτε ερθει, καταλαβα οτι το μονο που μπορω να κανω ειναι να το αφησω να συμβει χωρις να μπλοκαρω με αγχος τον οργανισμο μου. Εκοψα βιταμινες, τεστ ωορρηξιας κι αυτη τη στιγμη αν με ρωτησετε δεν ξερω να σας πω σε μια μερα του κυκλου ειμαι γιατι επαψα να μετραω. Ευτυχως πριν μου γινει εμμονη το καταλαβα και ειμαι ευγνωμων που μου συνεβη αυτο γιατι ειδα τη ζωη μεσα απο εναν αλλο φακο, μια αλλη οπτικη γωνια. Αυτη ειναι η ιστορια η δικη μου!!


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο μηνα σε ολες τις κουκλιτσες, μπηκε η Ανοιξη, τι καλα!! Συμφωνω με το μοτο, η υγεια μας αλλωστε ειναι το πιο σημαντικο πραγμα. Ολα θα γινουν αν την εχουμε....γιατι πολλοι ανθρωποι δεν την εχουν ας μην το ξεχναμε αυτο κι ας ειμαστε ευγνωμονες για ολα τα καλα που μας εχουν δωθει στη ζωη μας! Κι εμενα ο αντρας μου ανηκει στην κατηγορια των αισιοδοξων ανθρωπων κι αυτο μου δινει δυναμη να δω τα πραγματα πιο ρελιστικα, πιο αισιοδοξια οταν με πιανει απελπισια. Απο την αρχη πιστευε οτι δεν εχουμε καποιο προβλημα οταν εγω εβρισκα χιλια προβληματα και τρεχαμε για εξετασεις να δουμε τι φταιει. Ευτυχως δεν εφταιγε κατι περα απο το αγχος μου. Εκεινος δεν αγχωνεται ευκολα. Ετσι βρισκομαστε στον 8ο κυκλο προσπαθειων αλλα τωρα πια δεν το βλεπω αρνητικα ας ερθει οποτε ερθει, καταλαβα οτι το μονο που μπορω να κανω ειναι να το αφησω να συμβει χωρις να μπλοκαρω με αγχος τον οργανισμο μου. Εκοψα βιταμινες, τεστ ωορρηξιας κι αυτη τη στιγμη αν με ρωτησετε δεν ξερω να σας πω σε μια μερα του κυκλου ειμαι γιατι επαψα να μετραω. Ευτυχως πριν μου γινει εμμονη το καταλαβα και ειμαι ευγνωμων που μου συνεβη αυτο γιατι ειδα τη ζωη μεσα απο εναν αλλο φακο, μια αλλη οπτικη γωνια. Αυτη ειναι η ιστορια η δικη μου!!

Δασκαλιτσα μου γλυκια!!!!Καλο μηνα κουκλιτσα μου!!!Καθε σου μηνυμα ειναι και πιο αισιοδοξο καθε φορα!!!

Ειπαμε ειμαστε εδω και το ονειρευομαστε!!!!!!!!!

Ετσι να δινουμε δυναμη η μια στην αλλη και θα ερθουν τα ευλογημενα!!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα περασα να σας πω μια γλυκια καληνυχτα,καλη αυριανη!!!

Φιλακια πολλα σε ολες και ειπαμε προχωραμε !!!!

:D

Ελα να νιωσω χαμογελα!!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κι από μένα!!!!!

Φανταστικό το ΘΕΜΑ σας σε πολλά μηνύματα που διάβασα έτρεχαν τα δάκρυα ποτάμι. Θεωρώ ότι δεν έχω κάτι να προσθέσω με έχετε καλύψει όλες πλήρως. Κι εγώ στον ίδιο αγώνα είμαι 2 χρόνια τώρα με ένα μαραθώνιο εξετάσεων και ψαξίματος τον δεύτερο χρόνο. Ευτυχώς ή δυστυχώς βρήκαμε και οι δύο κάτι θεματάκια τα οποία είμαστε στο δρόμο του να τα λύσουμε και να ξεκινήσουμε από την αρχή.

Πολλές φορές λύγισα, έκλαψα, τα έβαλα με το Θεό αλλά ευτυχώς ο Μεγαλοδύναμος που έδωσε πάλι τη δύναμη να ανασυγκροτήσω τις δυνάμεις μου και να συνεχίσω.

Ώρες-ώρες νιώθω απέραντη απελπισία για τη δοκιμασία που καλούμαι να αντιμετωπίσω και να φέρω σε πέρας και ώρες -ώρες έχω τέτοια ψυχική δύναμη που νιώθω απέραντη ευγνωμοσύνη.

Με ενοχλεί και ζηλεύω καμιά φορά όταν μαθαίνω για νέες εγκυμοσύνες, όταν πηγαίνω σε φίλες μου με παιδάκια αλλά "το μαζεύω" όλο αυτό σκεφτόμενη ότι σε αυτόν τον αγώνα δεν είμαι μόνη έχω τον άντρα μου που με στηρίζει πολύ, την Παναγίτσα και όλους τους Αγίους που παρακαλάω.

Όπως έλεγε και ο γέροντας Πορφύριος δεν είναι του Θεού η απελπισία αλλά του Κακού. Όσο πιο μεγάλη είναι η δοκιμασία που μας στέλνει ο Θεός τόσο μεγαλύτερη και η λιακάδα που θα ακολουθήσει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κι από μένα!!!!!

Φανταστικό το ΘΕΜΑ σας σε πολλά μηνύματα που διάβασα έτρεχαν τα δάκρυα ποτάμι. Θεωρώ ότι δεν έχω κάτι να προσθέσω με έχετε καλύψει όλες πλήρως. Κι εγώ στον ίδιο αγώνα είμαι 2 χρόνια τώρα με ένα μαραθώνιο εξετάσεων και ψαξίματος τον δεύτερο χρόνο. Ευτυχώς ή δυστυχώς βρήκαμε και οι δύο κάτι θεματάκια τα οποία είμαστε στο δρόμο του να τα λύσουμε και να ξεκινήσουμε από την αρχή.

Πολλές φορές λύγισα, έκλαψα, τα έβαλα με το Θεό αλλά ευτυχώς ο Μεγαλοδύναμος που έδωσε πάλι τη δύναμη να ανασυγκροτήσω τις δυνάμεις μου και να συνεχίσω.

Ώρες-ώρες νιώθω απέραντη απελπισία για τη δοκιμασία που καλούμαι να αντιμετωπίσω και να φέρω σε πέρας και ώρες -ώρες έχω τέτοια ψυχική δύναμη που νιώθω απέραντη ευγνωμοσύνη.

Με ενοχλεί και ζηλεύω καμιά φορά όταν μαθαίνω για νέες εγκυμοσύνες, όταν πηγαίνω σε φίλες μου με παιδάκια αλλά "το μαζεύω" όλο αυτό σκεφτόμενη ότι σε αυτόν τον αγώνα δεν είμαι μόνη έχω τον άντρα μου που με στηρίζει πολύ, την Παναγίτσα και όλους τους Αγίους που παρακαλάω.

Όπως έλεγε και ο γέροντας Πορφύριος δεν είναι του Θεού η απελπισία αλλά του Κακού. Όσο πιο μεγάλη είναι η δοκιμασία που μας στέλνει ο Θεός τόσο μεγαλύτερη και η λιακάδα που θα ακολουθήσει!!!!!!!

Ιωαννα μου καλημερα και καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!

Ειμαστε τυχερο παρεακι!!!

Ολα θα γινουν με την καθοδηγηση του Μεγαλοδυναμου και της γλυκιας Παναγιτσας,μανας ολων μας!!!

Μετα απο την καταιγιδα ακολουθει παααααντα λιακαδα!!!

Οι τελευταεις σου φρασεις Ιωαννα μου βαλσαμο στην ψυχη!!!

Να εισαι καλα και ειπαμε....συνεχιζουμε!!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκααααα!!!

Καλημερα!!!Καλη εβδομαδα!!!

Εχω νεα!!!Εμαθα για γεννητουρια σημερα και καταχαρηκα!!!

Απο τον κοινωνικο μου περιγυρο-κοπελα 40 χρ. γεννησε ενα υγιεστατο μωρουδακι!!!!Εκεινη με σοβαρα θεματα γυναικολογικα το παλευε απο οτι εμαθα κοντα 10 χρ.

Αλλααααα τα καταφερε!!!

Χαρηκα τοοοοοοοσο πολυ,σαν να ηταν δικα μου γεννητουρια!!!!

Ολο χαρα ειμαι σημερα!!!

Δοξα το Θεουλη και την Παναγιτσα!!!

Τετοια να μαθαινουμε καθε μερα!!!

Αντε και στα δικα μας!!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!

καλη εβδομαδα!

καλα ξεκινηματα!

εμεις σαραντισαμε σημερα!

ειχα και τα 2 μου παιδακια μεσα στο ναο και δακρυα ανεβαιναν στα ματια μου!

ο μονο που παρακαλαω να ειναι καλα , και αυτα και εμεις να τα μεγαλωσουμε!

νε με βοηθησει ο Θεος και ηΠαναγια να κανω για αυτα παντα το σωστο!

σας ευχομαι να το ζησετε συντομα!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου καλημερα και καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!

Ειμαστε τυχερο παρεακι!!!

Ολα θα γινουν με την καθοδηγηση του Μεγαλοδυναμου και της γλυκιας Παναγιτσας,μανας ολων μας!!!

Μετα απο την καταιγιδα ακολουθει παααααντα λιακαδα!!!

Οι τελευταεις σου φρασεις Ιωαννα μου βαλσαμο στην ψυχη!!!

Να εισαι καλα και ειπαμε....συνεχιζουμε!!!!

:D

Καλώς σας βρήκα!!!!!! Μακάρι να γίνουμε το πιο τυχερό παρεάκι του 2013!

Εννοείται ότι ... συνεχίζουμε όπως και να έχει!!!!! Με τα πάνω και τα κάτω μας!

Κοριτσακια μου γλυκααααα!!!

Καλημερα!!!Καλη εβδομαδα!!!

Εχω νεα!!!Εμαθα για γεννητουρια σημερα και καταχαρηκα!!!

Απο τον κοινωνικο μου περιγυρο-κοπελα 40 χρ. γεννησε ενα υγιεστατο μωρουδακι!!!!Εκεινη με σοβαρα θεματα γυναικολογικα το παλευε απο οτι εμαθα κοντα 10 χρ.

Αλλααααα τα καταφερε!!!

Χαρηκα τοοοοοοοσο πολυ,σαν να ηταν δικα μου γεννητουρια!!!!

Ολο χαρα ειμαι σημερα!!!

Δοξα το Θεουλη και την Παναγιτσα!!!

Τετοια να μαθαινουμε καθε μερα!!!

Αντε και στα δικα μας!!!!

:D

Τι αισιόδοξο μήνυμα! Να της ζήσει το μωράκι!!!!!! Κι εμένα πέρσι γέννησε ξαδέρφη μου 43 ετών που νόμιζε ότι δε θα έκανε παιδάκι κι όμως ο Θεός άλλα όριζε για εκείνη!

καλημερα!

καλη εβδομαδα!

καλα ξεκινηματα!

εμεις σαραντισαμε σημερα!

ειχα και τα 2 μου παιδακια μεσα στο ναο και δακρυα ανεβαιναν στα ματια μου!

ο μονο που παρακαλαω να ειναι καλα , και αυτα και εμεις να τα μεγαλωσουμε!

νε με βοηθησει ο Θεος και ηΠαναγια να κανω για αυτα παντα το σωστο!

σας ευχομαι να το ζησετε συντομα!

Πολύ ωραία εικόνα και πολύ ωραία συναισθήματα μάς μετέφερες Ροδούλα μου!!!! Εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο για τα αγγελουδάκια σου και για σένα φυσικά!!!!! Να τα χαίρεσαι και να τα καμαρώνεις πάντα!!!! Να έχουν υγεία, τύχη και φυσικά πάντα να τα σκεπάζει το πέπλο της αγάπης του Χριστού!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

καλη εβδομαδα!

καλα ξεκινηματα!

εμεις σαραντισαμε σημερα!

ειχα και τα 2 μου παιδακια μεσα στο ναο και δακρυα ανεβαιναν στα ματια μου!

ο μονο που παρακαλαω να ειναι καλα , και αυτα και εμεις να τα μεγαλωσουμε!

νε με βοηθησει ο Θεος και ηΠαναγια να κανω για αυτα παντα το σωστο!

σας ευχομαι να το ζησετε συντομα!

Ροδουλιτσα μου γλυκια καλημερα και μια εβδομαδα μελι να εχουμε:D

Τι υπεροχες στιγμες μας περιγραφεις!!!Να εισαι καλα που μας μεταφερεις ομορφες εικονες!!!Να εχουν παντα υγεια,να ειναι καλοτυχα και να τα καμαρωσεις οπως επιθυμεις κοριτσακι μου γλυκο!!!

Οι ουρανοι να ειναι ανοιχτοι σε καθε σου ευχη και να σου επιστρεφετε εις διπλουν καθε τι που ευχεσαι!!!

Φιλακια πολλα!!!

:D

Υ.Γ Σημερα εχω πολλα κεφια:D:D:D:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Δασκαλιτσα,Βασιλικουλα που ειστε κοριτσακια μου???

:D:D:D:D:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...