Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

duck ειδα κ για σας αυτο, οταν ερθει η ωρα!!

469367makfzcur9b.gif

χιχι! θα το περιμενουμε με χαρα!!!

Καλά απίστευτα???? Κρατάμε το λινκ οπωσδήποτε!!! thanx!!!

:D:D


 

Ένα παιδί μπορεί να διδάξει σε έναν ενήλικο τρία πράγματα: να είναι ευτυχισμένος χωρίς ιδιαίτερο λόγο, να είναι πάντα απασχολημένος με κάτι και να ξέρει να απαιτεί με όλη του τη δύναμη αυτό που θέλει.

Paulo Coelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα!!

Λοιπόν κορίτσια για να γελάσουμε λίγο..

γιατί όποτε το βλέπω..κλαίω..λιώνω..

και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας :D:D:D

χαχαχ

δείτε το παρακάτω λινκ :

http://www.filmannex.com/movie/ioannis-melissanidis-hamlet/26957/

και μετά.. θέλω comments, ιδίως από την twins για το pronunciation ειδικά στο 00:38'

lol

:P:p:D:D


 

Ένα παιδί μπορεί να διδάξει σε έναν ενήλικο τρία πράγματα: να είναι ευτυχισμένος χωρίς ιδιαίτερο λόγο, να είναι πάντα απασχολημένος με κάτι και να ξέρει να απαιτεί με όλη του τη δύναμη αυτό που θέλει.

Paulo Coelho

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!

Λοιπόν κορίτσια για να γελάσουμε λίγο..

γιατί όποτε το βλέπω..κλαίω..λιώνω..

και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας :D:D:D

χαχαχ

δείτε το παρακάτω λινκ :

http://www.filmannex.com/movie/ioannis-melissanidis-hamlet/26957/

και μετά.. θέλω comments, ιδίως από την twins για το pronunciation ειδικά στο 00:38'

lol

:P:p:D:D

Δεν υπάρχει! Δεν υπάρχει!!! Καλά τώρα έγινε και ηθοποιός; Εκτός από αθλητής, γιατρός, σελεμπριτι της Θεσσαλονίκης, τώρα και πρωταγωνιστής σε αμερικάνικη παραγωγή; Και σαμπουάν και κοντίσιονερ μαζι; Ελεος!!!!

Ελεος, έλεος. Τι να σχολιάσω τώρα; Το pronunciation είναι το λιγότερο....

Θα αλλάξω και εγώ επάγγελμα , τελείωσε. Είναι της μόδας.


322173ul1svytggs.gif

JhX4p3.png

Link to comment
Share on other sites

μα ειναι δυνατον να εχω τετοιες αυπνιες οταν κοιμουνται ολοι?ελεος δηλαδη.η ανωμαλια σε ολο της το μεγαλειο.

τουλαχιστον προλαβα και διαβασα οοοοολα οσα γραψατε οσο ελειπα και εχω να σχολιασω οσα μπορεσω!


age.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να καλοσωρισω την tuana με τα 1+1 σπορακια και να την ενθαρρυνω να μπαινει πιο συχνα.

duckface κι εγω ειχα απιστευτες μα απιστευτες καουρες και δεν μου εκανε τιποτα τη διαφορα.κι αυτο το παλιομαλοξ που το σιχαθηκε η ψυχη μου για κανενα εικοσαλεπτο με ανακουφιζε μονο.και θυμαμαι αυτες τις μελιτζανες που ειχε τσακισει η agorakia και την τσακισαν μετα!χα χα!

ααα και θυμηθηκα οτι μια μερα που ημασταν στις κουνιες συναντησαμε διδυμακια ετων 2.το τσοκαρακι μας λοιπον εκανε τσαλιμια στο αγορακι και ξαφνικα αυτο της σκαει ενα φιλακι στο στομα και εξαφανιζεται!!!εγκεφαλικο ο συζυγος.θα σου κοψω τα ποδια και δεν συμμαζευεται!!!

θα δω λιγο τιβι μηπως και με παρει ο μορφεας.


age.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια,ανοιξαμε και σήμερα!!

WITCH πολύ γελασα με το μπεμπε σας!

DUCKFACE τον υπερυχο αναπτυξης μαλλον δεν το γλυτωνεις,εγω το έκανα στη βασ.Σοφίας σε γιατρό γυναικολόγο που είχε εξειδικευση στους υπερυχους (δεν είναι κεντρο εξωσωματικης) αν θες να σου δωσω ονομα(φοβερος ανθρωπος),παντως καταλαβα όλοι αυτοι βρίσκονται σε αυτη την περιοχή,ευτυχως υπαρχει και το ΜΕΤΡΟ.Εγω την εκανα αν θυμαμαι καλα απο την 23-24 εβδομαδα περιπου,δηλαδη η γυναικολογος μου όταν ειδε ότι αρχισουν να εχουν μεταξύ τους διαφορα πανω απο 20% με έστειλε σε αυτον,βεβαια 2 μερες πριν γεννησω η γυναικολογος μου το μικρο τον εβγαζε 1560 γρ και ο ειδικος 1540 και τελικα το μωρο γεννηθηκε 1350!! Τωρα τι να πω...εξειδικευμενο σου λένε μετα.. Ξερεις ότι αφου εχουν ίδιο πλακουντα είναι ολοιδια??,Ναι έχουν την ίδια ομαδα αίματος και θα είναι πανομοιότυπα. ΝΑΙ θα εχεις 2 καρμπόν!! τωρα για το 3ο δεν ξερω να σου πω.


YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

JOY απο ότι βλεπω τα μωρα σου έχουν γενεθλια,να τα εκατοστήσουν!!!

εΥΧΑΡΙΣΤΏ..Βεβαια δεν έχουν ακριβώς τώρα αλλά δεν θυμάμαι να αλλάξω το τικερακι!! Πρεπει η exper twins να μου δώσει τα φώτα της!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας;!!

Βρε κορίτσια πήγα έγραψα τις πρώτες τους γενικές εξετάσεις αίματος!! Αλλά το μικροβιολογικό που θα τα πήγαινα έκλεισε λέτε να τα πάω στο μητέρα???

Link to comment
Share on other sites

kαλημερα!

joy εγω τους ειχα κανει στο μητερα καποια στιγμη. βγηκαν κανενα 400αρι αν θυμαμαι καλα..ισως ειχαμε κανει πολλες ομως τοτε..

κ εμεις εχουμε μες το σεπτεμβρη παλι..για μητερα μας κοβω


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλους και όλα τα μπεμπίνια και τις κοιλουμπίνες!!

Αρχίσαν οι επιστροφές βλέπω!! Φρόσω πως περάσατε? Joy που πήγατε? Χρόνια πολλά και για τα μπεμπίνια σου, όσο για το ότι έχεις βγεί off ήρθες στο σωστό σημείο να πεις και συ τον πόνο σου!

Καλησπέρα και από εμάς.

Αύριο εμβόλιο. Τουτέστιν, σήμερα μαζεύω ερωτήσεις προς παιδίατρο. Ωχ, μαύρο σ/κ θα περάσουμε πάλι με πυρετό και γκρίνια κλαψ.

Επίσης με ανησυχεί και πολύ το βάρος τους. ΟΚ, είχαμε πολλές κρίσεις διάρροιας το καλοκαίρι, οκ, κινούμαστε συνέχεια, αλλά το βάρος τους είναι ελάχιστο. 9.500 ο Φιλ (εκεί δεν έχω να πω πολλά) και 8.000 η Βικ (εδώ όμως η κατάσταση είναι σοβαρη).

Κατά τα άλλα, συνεχώς παίζουμε κρυφτό και κυνηγητό. Στο παιχνίδι συμμετέχουν και τα πράγματα.

Δεν τρώνε το φαϊ τους twins? πάντως υπάρχουν παιδάκια που είναι λεπτούλικα και μικροκαμωμένα!! Η Βικ είναι κάτω των καμπυλών να υποθέσω? Ελπίζω τα εμβόλια να μη σας προκαλέσουν τίποτα από αυτά που λές...


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια , τι κανετε;

πολλες επιστροφες βλεπω απο διακοπες εχουμε που σημαινει οτι πλησιαζει σιγα σιγα η ωρα μου, ελπιζω να περασατε τελεια στις διακοπες σας και να γεμησατε τις μπαταριες σας.

εγω αυριο εχω ραντεβου στο γιατρο , μπενω και στον 9ο,οποτε ενα μποτε το χρειαζομαι το πρωι πηγα για μανικιουρ -πεντικιουρ και τωρα λεω να παω να φτιαξω τα μαλλια μου.

εσύ κρατήσου!! τις είδες να επιστρέφουν και αναθάρρησες!! να μπείς 36η!!!!Δε σε αφήνουμε νωρίτερα να γεννήσεις!!χεχε

Καλησπέρα!!

Μαντέψτε....είμαι δουλειά!! Είπαμε να βολτάρουμε με τα jasminakia και καταλήξαμε στην δουλειά :) Μπάνιο δεν μπορούμε να πάμε λόγω κρυώματος :(

Ήθελα τα φώτα σας σε κάτι άλλο. Τελευταία τα μικρά μου δεν τρώνε σχεδόν τίποτα και κοντεύουμε να επιστρέψουμε στον αποκλειστικό θηλασμό.... Να ειναι λόγω ζέστης? Κατά τ΄άλλα, τους δίνω να φάνε ότι μαγειρεύω και για εμάς, ότι είναι εφικτό να φάνε... όχι πχ μπριζόλες. :) Φτιάχνω μακαρόνια, ρύζι με κοτόπουλο, κριθαράκι με μοσχάρι, πατάτες γιαχνί, ψάρι και λαχανικά κτλ... Και όμως τελευταία μου κάνουν νερά. Δεν τρώνε παρά μόνο μια κουταλιά αυγό, 2 κομματάκια φρούτα και τέλος. Τι να κάνω? Πάνω που είπα να αποθηλάσω σκέφτομαι πια...ποιό γεύμα να αντικαταστήσω με ξένο γάλα από τους 20 περίπου θηλασμούς που κάνουν :shock:

20 θηλασμούς!!!:shock::shock::shock:

Μήπως να τα αφήσεις λίγο να πεινάσουν για να φάνε το φαγητό τους? Μήπως αν τα άφηνες με κάποιο άλλο άτομο (να μου πείς ποιό??) την ώρα του φαγητού. Μπας και είναι θέμα καθαρά η μανούλα μας είναι εδώ οπότε έχει γάλα!!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

NUFI τα ειχες γράψει σε βιβλιάριο?? γιατί πήρα τηλ και μου είπαν τιμές δημοσίου.

NUNU πήγαμε 34 μέρες στην πέρδικα θεσπρωτίας σε ένα παραθαλάσσιο μέρος κοντά στα σύβοτα αν ξέρεις. Και τώρα λέμε να πάμε και μια Αιγινα σε μία θεία!!

Twins η Βικ δε τρώει τίποτα??? Καλά ούτε η Ιωννα είναι του φαγητού! Γιαυτό έιναι 9000 περίπου. Δε ξέρω εαν το κάνεις αλλά ξεκίνησα να φτιάχνω τις κρέμες(μπισκοτόκρεμα-δημητριακών-φαριν λακτ) με γάλα αντί για νερό.,

Επίσης της αρέσουν τα σύκα!! Και είναι και παχυντικά. Δε δίνεις κανένα!

Πάντως ωραίο το καλοκαιράκι αλλά λέω αντε να έρθει ο χειμώνας μπας και τους ανοίξει η όρεξη!!

Ποιο εμβόλιο έχετε τώρα??

Link to comment
Share on other sites

να καλοσωρισω την tuana με τα 1+1 σπορακια και να την ενθαρρυνω να μπαινει πιο συχνα.

duckface κι εγω ειχα απιστευτες μα απιστευτες καουρες και δεν μου εκανε τιποτα τη διαφορα.κι αυτο το παλιομαλοξ που το σιχαθηκε η ψυχη μου για κανενα εικοσαλεπτο με ανακουφιζε μονο.και θυμαμαι αυτες τις μελιτζανες που ειχε τσακισει η agorakia και την τσακισαν μετα!χα χα!

ααα και θυμηθηκα οτι μια μερα που ημασταν στις κουνιες συναντησαμε διδυμακια ετων 2.το τσοκαρακι μας λοιπον εκανε τσαλιμια στο αγορακι και ξαφνικα αυτο της σκαει ενα φιλακι στο στομα και εξαφανιζεται!!!εγκεφαλικο ο συζυγος.θα σου κοψω τα ποδια και δεν συμμαζευεται!!!

θα δω λιγο τιβι μηπως και με παρει ο μορφεας.

και μας η μπέμπα έκλεισε το πρώτο της ραντεβού!! εκεί που είμασταν στον κάλαμο σε ένα καφέ εγώ περπατάω τη μπέμπα, βρίσκει ένα πιτσιρικι 3 χρονων ο οποίος της τραγούδαγε κλπ και όταν φεύγουμε της λέει...θα τα πούμε το βράδυ!!!!

kαλημερα!

joy εγω τους ειχα κανει στο μητερα καποια στιγμη. βγηκαν κανενα 400αρι αν θυμαμαι καλα..ισως ειχαμε κανει πολλες ομως τοτε..

κ εμεις εχουμε μες το σεπτεμβρη παλι..για μητερα μας κοβω

Τι εξετάσεις ορε κορίτσια?

ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ?????

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΗΜΕΡΑ???????


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια,ανοιξαμε και σήμερα!!

WITCH πολύ γελασα με το μπεμπε σας!

DUCKFACE τον υπερυχο αναπτυξης μαλλον δεν το γλυτωνεις,εγω το έκανα στη βασ.Σοφίας σε γιατρό γυναικολόγο που είχε εξειδικευση στους υπερυχους (δεν είναι κεντρο εξωσωματικης) αν θες να σου δωσω ονομα(φοβερος ανθρωπος),παντως καταλαβα όλοι αυτοι βρίσκονται σε αυτη την περιοχή,ευτυχως υπαρχει και το ΜΕΤΡΟ.Εγω την εκανα αν θυμαμαι καλα απο την 23-24 εβδομαδα περιπου,δηλαδη η γυναικολογος μου όταν ειδε ότι αρχισουν να εχουν μεταξύ τους διαφορα πανω απο 20% με έστειλε σε αυτον,βεβαια 2 μερες πριν γεννησω η γυναικολογος μου το μικρο τον εβγαζε 1560 γρ και ο ειδικος 1540 και τελικα το μωρο γεννηθηκε 1350!! Τωρα τι να πω...εξειδικευμενο σου λένε μετα.. Ξερεις ότι αφου εχουν ίδιο πλακουντα είναι ολοιδια??,Ναι έχουν την ίδια ομαδα αίματος και θα είναι πανομοιότυπα. ΝΑΙ θα εχεις 2 καρμπόν!! τωρα για το 3ο δεν ξερω να σου πω.

εχω μπερδευτει.. αν θυμαμαι καλα γεννησες γυρω στην 35η..

γιατι ειχαν τοσο μικρο βαρος τα μπεμπινια?:confused:


33E7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...