Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

σεβη μου αν εχεις κανει τις ενεσεις και εχουν καλο αναπνευστικο δεν υπαρχει περιπτωση να μπουν θερμοκοιτιδα μ'αυτο το βαρος.Το βασικοτερο που θα κοιταξουν ειναι το αναπνευστικο τους.

εδω δεν μπηκαν τα δικα μου(γιατι ειχαν τελειο αναπνευστικο) που ηταν 2 κιλα οταν γεννηθηκαν,θα μπουν τα δικα σου?

που γεννας?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακαρι κοπελα μου να φτασουν 2.5 κιλα!!!

Εσεις πως τα πατε;;; θηλαζουν τωρα;;;;

ο ενας ουτε καν!!

ο αλλος ξεκιναει αλλα μετα το τεταρτο κουραζεται,πειναει και εκνευριζεται.σημερα ειχε κοιμηθει στο στηθος και οταν τον ξυπνησα για να συνεχισει με εσπρωχνε:( με τα χερακια του και εκλαιγε.

τα νυχακια ποτε τα κοβουμε?ελεγα να σαραντησουν και μετα αλλα εχουν μεγαλωσει και γρατζουνιζονται.αφηστε που με εχουν ρημαξει κι εμενα!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

ανοιξαμε,καλημερίζω μαμαδες,μπαμπαδες και μελλουσες μανουλες!!

SEVI 2κιλα είναι μια χαρα,αν εχεις κανει τις ενεσεις θα μείνουν προληπτικα ίσως λίγες ωρίτσες προληπτικα.

ΝΑΚΙ εμενα κοβοντουσαν απο μονα τους γιατι ήταν τα νυχακια τους σαν φλουδες,μετα τα εκοβα με το ψαλιδακι της chicco.


YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα δελφινοκόριτσα!!!

μην ξεχνιόμαστε!!!

Εμείς βολτάραμε χτες και γυρισαμε 12μιση παρόλαυτα τα καμάρια μου ξυπνήσαν και το βράδυ αλλά και 8 το πρωί!!! μα τι πίνουν???????? jas και οι δικοί σου ξυπνάνε το βράδυ?

Αλήθεια η Όλγα??? πήζει μάλλον ε? αχ βαχ!!

Naki όταν ξεκινήσεις να τα κόβεις μετά δεν έχει γυρισμό!!χαχα!! τώρα είναι μαλακούλια μετά θα σκληρύνουν...καθυστέρησε το!

Σέβη πολύ καλά τα κιλά σας!! μπράβο μπράβο!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!! Σας ευχαριστω ολες!!!

Ενεσεις κορτιζονης καναμε 2 φορες στην 27η εβδ....μηπως ηταν νωρις;;;

Naki ταλαιπωρεισαι πολυ στον θηλασμο αλλα μου αρεσει που δεν το βαζεις κατω...πιστευω οτι θα τα καταφερεις!!! δεν ειμαι ειδικη να σε βοηθησω,μονο οι μανουλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Frosobal, ευχαριστώ για τις ευχές, τα μωράκια μεγαλώνουν και παίρνουν τα πάνω τους κι εύχομαι του χρόνου να κολυμπάνε και τα δικά μου σαν δελφίνια!!!

Καλησπέρααα!!

Καλώς ήρθατε και οι υπόλοιπες διακοπο-μανούλες!

Σας ευχαριστώ όλες για τη θετική σας ενέργεια, την έχουμε ανάγκη όντως!

Λοιπόν Laerta ...ψήνομαι..για στείλε να δούμε εάν μπορώ να ανταποκριθώ ή θα τα κοιτάω σα χάνος..;)

Λοιπόν, να ξεκινήσουμε με μερικά περιβαλλοντικά άρθρα διότι επείγει μια εργασία για να παραδώσω το μάθημα. Εύχομαι το επίπεδο των αγγλικών σου να είναι τέλειο γιατί θα μας χρειαστούν. Κορίτσια, αν οργανώσετε μαθήματα γαλλικών ή γερμανικών εγώ μέσα είμαι αν και το εξωτικό Χαλάνδρι μου πέφτει μακριά...

Ήταν να πάμε και σε 3ο, αλλά εγώ δεν ήθελα γιατί η διαίσθησή μου -παρόλο που είναι πολύ γνωστός (ο μόνος που ήξερα εξ'αρχής πριν μου πουν, ενώ τους άλλους δεν τους ήξερα, ου΄τε καν τα κέντρα,εντελώς άσχετη!) κάτι μου έλεγε μέσα μου ότι δεν είναι για μένα..(έχει και φαν κλαμπ στο φόρουμ νομίζω..)

!

Χωρίς να έχω ιδέα για τις εξωσωματικές ή γιατρούς που λέτε, στον συγκεκριμένο που αναφέρεσαι με το φαν κλαμπ επειδή έτυχε να το πετύχω κι εγώ και νομίζω ξέρω ποιον λες, θα σου πω ότι στο μαιευτήριο πολλά μωράκια ήταν δικά του!!! Μου έκανε πράγματι εντύπωση...


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ταυτόχρονος θηλασμός!!

http://www.karengromada.com/category/photos/

Καλά, απίστευτο!!! Πήρα και το βιβλίο που είπε η Ζηταμάρ με τα Δίδυμα από το Α ως το Ω και εκεί πέρα προτείνει μαξιλάρι θηλασμού. Εσείς έχετε πάρει? Σας βόλεψε??


 

120247mcv711uxx1.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερίζω κι εγώ :) :)

καλημέρα δελφινοκόριτσα!!!

μην ξεχνιόμαστε!!!

Εμείς βολτάραμε χτες και γυρισαμε 12μιση παρόλαυτα τα καμάρια μου ξυπνήσαν και το βράδυ αλλά και 8 το πρωί!!! μα τι πίνουν???????? jas και οι δικοί σου ξυπνάνε το βράδυ?

Αλήθεια η Όλγα??? πήζει μάλλον ε? αχ βαχ!!

Naki όταν ξεκινήσεις να τα κόβεις μετά δεν έχει γυρισμό!!χαχα!! τώρα είναι μαλακούλια μετά θα σκληρύνουν...καθυστέρησε το!

Σέβη πολύ καλά τα κιλά σας!! μπράβο μπράβο!!

Nunu μου, υπάρχει περίπτωση να κοιμηθούν σερί μόνο αν κοιμηθούν στο κρεβάτι μαζί μου. Σε αυτή την περίπτωση όμως δεν κοιμάμαι εγώ από το άγχος!

Αν τα βάλω κούνια έχουμε πυκνά συχνά ξυπνήματα... Μάλιστα οι κούνιες είναι κολλητά στο κρεβάτι μου!

Καλημερα κοριτσια!!! Σας ευχαριστω ολες!!!

Ενεσεις κορτιζονης καναμε 2 φορες στην 27η εβδ....μηπως ηταν νωρις;;;

Naki ταλαιπωρεισαι πολυ στον θηλασμο αλλα μου αρεσει που δεν το βαζεις κατω...πιστευω οτι θα τα καταφερεις!!! δεν ειμαι ειδικη να σε βοηθησω,μονο οι μανουλες!!!

Οι ενέσεις κορτιζόνης έχουν εγκυρότητα μόνο το πολύ 1 μήνα οπότε δεν νομίζω ότι έχουν ισχύ πια. Ίσως να ρωτήσεις τον γιατρό σου...


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο εμενα, τι κανετε κοριτσια;

Σεβη μια χαρα τα μικρουλια σου

εμεις ειχαμε χτες υπερηχο, τα μωρακια εχουν φτασει σχεδον τα 2400γρ και η μαμα τα 69κιλα , καλα μεχρι το τελος θα την πιασω την 20αρα μου φαινετε.

το αγορακι εχει γυρισει με το κεφαλι κατω και ειναι αρκετα χαμηλα οποτε ειπε ο γιατρος λιγες μερες προσοχη.θα παλουκωθω στο σπιτι και δεν θα κουνιεμαι λιγο παρεα θα μου κανετε εδω εσεις και λιγο κανενα βιβλιο θα περασουν οι μερες.

αν δεν σπασουν τα νερα μεχρι της 9του μηνος τοτε παω για επομενη εξεταση και κανονιζουμε ποτε θα γεννησω με καισαρικη,εχει ενα κολλημα ο γιατρος μου να γεννησω φυσιολογικα αλλα εγω δεν το κοβω.

για τις ενεσεις που λετε θα συμφωνησω με την jasmini εμενα μου ειπε οτι στην επομενη επισκεψη θα δουμε αν θα χρειαστει να τις κανω η οχι.

αααα κοριτσια το τικερακι μου ειναι λαθος , ειμαι 35εβδ κ 3ημερων θα προσπαθησω να το διορθωσω αν και δεν θυμαμαι πολυ καλα πως πρεπει να το κανω.


url=http://lilypie.com]c9SQp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο εμενα, τι κανετε κοριτσια;

Σεβη μια χαρα τα μικρουλια σου

εμεις ειχαμε χτες υπερηχο, τα μωρακια εχουν φτασει σχεδον τα 2400γρ και η μαμα τα 69κιλα , καλα μεχρι το τελος θα την πιασω την 20αρα μου φαινετε.

το αγορακι εχει γυρισει με το κεφαλι κατω και ειναι αρκετα χαμηλα οποτε ειπε ο γιατρος λιγες μερες προσοχη.θα παλουκωθω στο σπιτι και δεν θα κουνιεμαι λιγο παρεα θα μου κανετε εδω εσεις και λιγο κανενα βιβλιο θα περασουν οι μερες.

αν δεν σπασουν τα νερα μεχρι της 9του μηνος τοτε παω για επομενη εξεταση και κανονιζουμε ποτε θα γεννησω με καισαρικη,εχει ενα κολλημα ο γιατρος μου να γεννησω φυσιολογικα αλλα εγω δεν το κοβω.

για τις ενεσεις που λετε θα συμφωνησω με την jasmini εμενα μου ειπε οτι στην επομενη επισκεψη θα δουμε αν θα χρειαστει να τις κανω η οχι.

αααα κοριτσια το τικερακι μου ειναι λαθος , ειμαι 35εβδ κ 3ημερων θα προσπαθησω να το διορθωσω αν και δεν θυμαμαι πολυ καλα πως πρεπει να το κανω.

Καλημερα Κατερινακι μου!!!

Μια χαρα ειναι τα μικρα σου!!! Τελεια απο βαρος κ θα παρουν κ αλλο ακομα!!!:P:p:p

Εμ ειπα κ εγω πως ημασταν τοσο κοντα αφου στην χοριακη θυμαμαι ειχαμε καμια 10αρια μερες διαφορα!!!

Κ μενα ο μεγαλος ειναι με το κεφαλι προς τα κατω εδω κ 3 εβδ αλλα δεν μου ειπε ξαπλα!!!οχι οτι κανω κ τπτ το ιδιαιτερο....

Link to comment
Share on other sites

Καλά, απίστευτο!!! Πήρα και το βιβλίο που είπε η Ζηταμάρ με τα Δίδυμα από το Α ως το Ω και εκεί πέρα προτείνει μαξιλάρι θηλασμού. Εσείς έχετε πάρει? Σας βόλεψε??

Εμένα με βολέψανε πολύ. Μου δώσαν ένα μικρό και έραψα ένα μεγαλύτερο που κάνει και για τα δυο. Θα σώσεις τη μέση σου, να βάζεις μαξιλάρι οπωσδήποτε!! ή δοκιμάστε ξαπλωτούς θηλασμούς! Λίγη ξεκούραση και για εσάς!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...