Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Στην αρχή απλά είδαμε την καρδιά και λέει η γιατρός κάτσε μπασ και ακούσουμε αλλά δεν και λέει κάτσε άλλη μια φορά και απλά έκανε 3 φορές νταβ νταβ νταβ τίποτε άλλο δεν ξέρω άγχος γενικά αν θα πάει καλά η αν έχει χρωμόσωμα μετά άγχος που γράφει 5 εβδομάδων και 1 ημέρας. Γενικά ένα άγχος στο Δαφνί με βλέπω αχααχαχαχα. Η γιατρός λέει δεν έχει ακούσει ξανά καρδιά σε 5+1 τόσο νωρίς. Ελπίζω να μην το πείραξε το μωράκι που προσπαθήσαμε να το ακούσουμε. Νομίζω ότι δεν είχα ποτέ στην ζωή μου τόσο άγχος σε καμία εμβρυομεταφορα σε τίποτα βασικά αχααχαχαχα 

      Πότε έκανες τον υπέρηχο και πότε θα κάνεις ξανά 

      Έχω την φωτογραφία από τον υπέρηχο στο ψυγείο και του μιλάω γενικά του τρελού είμαι αχααχαχαχα 

Κούνια-κρεββάτι Minnie mouse, και πολλά ακόμα έρχονται..


Recommended Posts

Κούνια με προστατευτικά κάγκελα ρυθμιζόμενα σε ύψος ( 2 θέσεις). Όταν μεγαλώσει λίγο το μωρό αφαιρείτε τα κάγκελα και από τις δύο πλευρές και γίνεται παιδικό κρεββάτι.

Μαζί και στρώμα επώνυμο (coco - latex) πεντακάθαρο. Δίνεται μαζί και η προίκα από την ίδια εταιρεία και η κουνουπιέρα επίσης.

Άριστη κατάσταση φυλάσσονται ακόμα και το στρώμα μέσα σε διαφάνειες.

Η μόνη διαφορά από τη φωτογραφία είναι πως όπου υπάρχει λαχανί χρώμα στην πραγματικότητα είναι φούξια.

Ότι χρειάζεστε παρακαλώ ρωτήστε με. Ευχαριστώ.

Τιμή όλα τα παραπάνω 400ευρώ.

kounia-pou-ginetai-krebbati-minnie-mouse-stroma-proika.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλαθούνα με το ίδιο παπλωματάκι της και τη βάση της αγορασμένη από τα Λητώ, μόνο η καλαθούνα στοιζίζει 190ευρώ τώρα με 50ευρώ... Είναι σε άριστη κατάσταση.

Παρακαλώ δείτε και τα άλλα πράγματα που έχω προς πώληση αυτόν τον καιρό. Ότι χρειάζεστε παρακαλώ ρωτήστε με. Ευχαριστώ.

kalathouna-minnie-mouse.jpg711398578_2_Big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρκοκρέββατο της mothercare. Αγόρασα μια θέση (δεν ξέρω πως το λένε) και χρησιμοποίησα σαν μικρή κούνια αμέσως μετά την καλαθούνα για λίγο καιρό ακόμα για να έχω το μωρό δίπλα μου. Τη δίνω και αυτή μαζί.

Σε άριστη κατάσταση (οι φώτο που ανέβασα είναι από το ίντερνετ). Ότι θέλετε παρακαλώ ρωτήστε με. Τιμή 25ευρώ.

parkokrebato-mothercare-thesi-gia-pio-psila.jpg711870666_2_Big.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα!Ισχυεί ακόμη η κούνια?

Ναι κοπέλα μου ισχύει και είναι σε άριστη κατάσταση. Φυλάσσονται μέχρι και τα ξύλα μέσα σε διαφάνειες με δώρο όλη την προίκα. Θα χαρώ να το πάρει το κοριτσάκι σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...