Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

τι????οχι οχι αλλάζω γνώμη ...θέλει ψυχίατρο ...άντε καλέ την τρελή...ειδικά τ τελευταίο ...έλεος!!είναι βέβαια και η ζήλια στην μέση!!αλλά έλεος εγω αν ήμουν στην θέση σου θα της είχα πει να παει να γ....... μήπως και ξεμπλοκάρει λίγο το μυαλό της!!!

όλα καλά έχει φύγει ο μπαμπάς μας, και είμστε σε περίοδο προσαρμογής!!αλλά όλα καλά!!

κορίτσι θα είναι τα κορίτσια αργούν να φανούν αλλά είναι πολύ σπάνιο να γίνει λάθος!!άσε που έχουμε πείξει στο μπλε!!θέλει και λίγο ροζ η παρέα~~~~

Εμπαινε Sotsafi μου!!!!!Κι εμεις μαζι σου!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ο φοβος μου που έρχεται μόνο όταν αγχώνομαι πολύ ειναι αν όλα πάνε καλά με τον τοκετο. Κατα τα αλλά εχω αποφασίσει να μην κάνω επισκληριδιο, όχι γιατί φοβάμαι μηπως πονέσω αλλά γιατι θελω να το περασω όλο αυτο. Επίσης είμαι σίγουρη ότι θα γεννήσω στον μηνα μου στις 38 εβδομάδες. Είμαι τόσο σίγουρη όσο ήμουν και για το παιδί μου οτι είναι αγορι από την ώρα που είδα την χοριακη. Τώρα για το αν χρειαστεί καισαρική το εχω στο πίσω μέρος του μυαλού.μου και εννοείται πως αν υπαρξει ο οποιοσδηποτε κίνδυνος για τη ζωή του παιδιού μου (φτου φτου) θα την κανω διχως δευτερη σκέψη.[/QUOT

gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

20 ιουλίου εκτός απο την γιορτή της Ελλης και τα γενεθλια της μποτσάκι μας, εχει και ο αντρουλης μου γενεθλια. Κλεινει τα 37!!!

Εχω από το μεσημερι πονοδοντο, 2 δοντια με εχουν πεθανει. Ηπια κοκκινο παναντολ αλλα τιποτα ακομη...:cry::cry::cry:


Link to comment
Share on other sites

Αααα αυτο το τυπου μπουστακι σε βολεψε γενικα οσο το εβαλες? Σκεφτομουν κι εγω να το παρω αλλα δεν πηγα να το δοκιμασω ακομα

ΟΧΙ ΟΧΙ μην το παρεις!!!ΣΤο στηθος ειναι καλο,αλλα εχει πολυ υφασμα ειναι σαν φανελακι κι εμενα με ζεσταινει πολυ και το λαστιχο που εχει κατω απο το στηθος,μολις το φορεσεις λιγο κι αρχιζεις και κουραζεσαι ειναι αφορητο!!!

Δεν αντεχεται γιατι με σφιγγει πολυ!!!

Προτιμω να παω να παρω ενα της Ηλιος που ειναι μαλακα παρα αυτο το πραγμα!!!

Μαλλον θα τα βαλω πολυ μετα την εγκυμοσυνη!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

20 ιουλίου εκτός απο την γιορτή της Ελλης και τα γενεθλια της μποτσάκι μας, εχει και ο αντρουλης μου γενεθλια. Κλεινει τα 37!!!

Εχω από το μεσημερι πονοδοντο, 2 δοντια με εχουν πεθανει. Ηπια κοκκινο παναντολ αλλα τιποτα ακομη...:cry::cry::cry:

Ελαααααααααα!!!!Του ριχνω.Εγω τα 38!

Να τον χαιρεσαι!!!

Για το δοντι να παρεις κανενα νιφλαμολ!!Δεν υπαρχει χειροτερος πονος!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ετσι ειναι Μαρακι!!!!

Κι εγω οτι μου πει ο γυναικολογος!!!

Ακουστε τωρα τι εχω παθει!Νομιζω,νομιζω οτι το μωρο απο χθες βραδυ εχει κουρνιασει αριστερα στην κοιλια μου και δεν εχει κουνηθει,επειδη σε εκεινο το σημειο ειναι λιγο σκληρη κι εχω αρχισει κι ανησυχω!!

Μ@@@@@@ες λεω ε????

μαλλον το μωρο ειναι και στην αρχχη συνηθιζουν την αριστερη πλευρα ερευνες εχουν δειξει οτι μαλλον επειδη ακουνε την καρδια της μαμας πανε προς τα εκει!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλλον το μωρο ειναι και στην αρχχη συνηθιζουν την αριστερη πλευρα ερευνες εχουν δειξει οτι μαλλον επειδη ακουνε την καρδια της μαμας πανε προς τα εκει!

Αληθειααααααααααααααα????????

Και μπορει να ειναι ολη μερα σε μια μερια και να ανησυχει την μανουλα??????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελαααααααααα!!!!Του ριχνω.Εγω τα 38!

Να τον χαιρεσαι!!!

Για το δοντι να παρεις κανενα νιφλαμολ!!Δεν υπαρχει χειροτερος πονος!

Εψαξα και δεν βρηκα νιφλαμολ στο ντουλαπι μας. Περιμενω να ξυπνησουν τα μωρα μου, να στειλω τον αντρα μου σε φαρμακειο!!!

Συμφωνω με τα μπουστάκια λογω ζεστης δεν βολευουν. Να ψωνισετε από μαγαζια με εσωρουχα και οχι απαραιτητα από ειδη μπεμπε. Εγω ειχα παρει από Mothercare τα σουτιεν θηλασμου, τα οποια τα φοραω σαν προχειρα μεσα στο σπιτι ακομη και τωρα αλλά σουτιεν θηλασμου που ειχα παρει, δεν με βολεψε. Πήρα από μαγαζι με εσωρουχα ομως σουτιεν θηλασμου της triumph που με καταβολεψε. Πλυσιμο- και ξαναφορεμα το ειχα!!!

Ετσι και αλλιως Triumph φοράω μονο λογω μεγαλου στηθους.


Link to comment
Share on other sites

Εψαξα και δεν βρηκα νιφλαμολ στο ντουλαπι μας. Περιμενω να ξυπνησουν τα μωρα μου, να στειλω τον αντρα μου σε φαρμακειο!!!

Συμφωνω με τα μπουστάκια λογω ζεστης δεν βολευουν. Να ψωνισετε από μαγαζια με εσωρουχα και οχι απαραιτητα από ειδη μπεμπε. Εγω ειχα παρει από Mothercare τα σουτιεν θηλασμου, τα οποια τα φοραω σαν προχειρα μεσα στο σπιτι ακομη και τωρα αλλά σουτιεν θηλασμου που ειχα παρει, δεν με βολεψε. Πήρα από μαγαζι με εσωρουχα ομως σουτιεν θηλασμου της triumph που με καταβολεψε. Πλυσιμο- και ξαναφορεμα το ειχα!!!

Ετσι και αλλιως Triumph φοράω μονο λογω μεγαλου στηθους.

Ναι κι εμενα αυτο της εγκυμοσυνης που με βολεψε πολυ την προηγουμενη φορα μεχρι τωρα Triumph ητανε και θηλασμου μαλλον εκει θα κοιταξω τωρα παλι!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

τι????οχι οχι αλλάζω γνώμη ...θέλει ψυχίατρο ...άντε καλέ την τρελή...ειδικά τ τελευταίο ...έλεος!!είναι βέβαια και η ζήλια στην μέση!!αλλά έλεος εγω αν ήμουν στην θέση σου θα της είχα πει να παει να γ....... μήπως και ξεμπλοκάρει λίγο το μυαλό της!!!

όλα καλά έχει φύγει ο μπαμπάς μας, και είμστε σε περίοδο προσαρμογής!!αλλά όλα καλά!!

κορίτσι θα είναι τα κορίτσια αργούν να φανούν αλλά είναι πολύ σπάνιο να γίνει λάθος!!άσε που έχουμε πείξει στο μπλε!!θέλει και λίγο ροζ η παρέα~~~~

να σας πω τι εγινε μολις τωρα ο μικρος πηρε το φαγητο του και της ελεγε κοιτα νονα και το πεταγε στο πατωμα και εκεινη γελαγε ,της λεω τι γελας εσυ θα τα μαζεψεις εγω δεν κανει να σκυβω!με αγριοκοιταξε και λεω στο μικρο "Αλεξανδρε μαζεψε οτι εκανες το φαι δεν το πεταμε" εκεινος μολις του ειπα ετσι αρχισε να λεει¨νονα βοηθεια" τον παιρνω απο το χερι και τον παω στο δωματιο τιμωρια το δωματιο παντα ειναι με ανοιχτη την πορτα και τον βγαζω στα 2 λεπτα εφ'οσον μου πει συγνωμη με το που φευγω παει και τον παιρνει αγκαλια και τον φιλαγε και τον χαιδευε και τα παιρνω και τον βουταω και τον ξαναπαω μεσα και της λεω "Σε παρακαλω οταν θα κανω μια παρατηρηση στο παιδι δεν θα ανακατευεσαι" απαντηση"δεν ηταν σωστο να τον βαλεις τιμωρια"και αρχισε να μου φωναζει της απαντησα και εγω οτι " σε παρακαλω πολυ να μην ξανα ανακατευτεις και οσον αφορα το παιδι μου θα μου επιτρεψεις να εχω εγω αποψη για τον τροπο διαπαιδαγωγησης του,επισης μπορεις οταν ερθει ο αδερφος σου να του πεις τι εγινε γιατι δεν εχω να φοβηθω κατι" μου λεει" ουτε εγω εχω ννα φοβηθω και να μην ξεσπας τα νευρα σου στο μωρο γιατι εισια κλεισμενη μεσα" της λεω"δεν ξεσπασα τα νευρα μου,του εκαν παρατηρηση γιαιτ η συμπεριφορα του δεν ειναι συνηθησμενη ουτε σωστη το φαγητο το τρωμε δεν το πεταμε στο πατωμα και γελαμε¨" να μην σας τα πολυλογω της ειπα οτι δεν θα ξαναανεχτω μπροστα στο παιδι να μου φωναξει ουτε να να μου πει τι θα κανω και οτι να με αφησει ησηχη!

πηρε την τσαντα της και πηγε για περπατημα!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αληθειααααααααααααααα????????

Και μπορει να ειναι ολη μερα σε μια μερια και να ανησυχει την μανουλα??????

ναι καλε μπορει να ειναι τεμπελικο μωρο κουμαντο θα του κανεις τι θα κανει?

αστο να εκφραστει ελευθερα!

εμενα που ειναι ολοκληρο παιδι τωρα και ειναι συνεχει προς τα αριστερα!ειμαι σαν να κυοφορω αλιεν η κοιλια απο την μια παντα!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

να σας πω τι εγινε μολις τωρα ο μικρος πηρε το φαγητο του και της ελεγε κοιτα νονα και το πεταγε στο πατωμα και εκεινη γελαγε ,της λεω τι γελας εσυ θα τα μαζεψεις εγω δεν κανει να σκυβω!με αγριοκοιταξε και λεω στο μικρο "Αλεξανδρε μαζεψε οτι εκανες το φαι δεν το πεταμε" εκεινος μολις του ειπα ετσι αρχισε να λεει¨νονα βοηθεια" τον παιρνω απο το χερι και τον παω στο δωματιο τιμωρια το δωματιο παντα ειναι με ανοιχτη την πορτα και τον βγαζω στα 2 λεπτα εφ'οσον μου πει συγνωμη με το που φευγω παει και τον παιρνει αγκαλια και τον φιλαγε και τον χαιδευε και τα παιρνω και τον βουταω και τον ξαναπαω μεσα και της λεω "Σε παρακαλω οταν θα κανω μια παρατηρηση στο παιδι δεν θα ανακατευεσαι" απαντηση"δεν ηταν σωστο να τον βαλεις τιμωρια"και αρχισε να μου φωναζει της απαντησα και εγω οτι " σε παρακαλω πολυ να μην ξανα ανακατευτεις και οσον αφορα το παιδι μου θα μου επιτρεψεις να εχω εγω αποψη για τον τροπο διαπαιδαγωγησης του,επισης μπορεις οταν ερθει ο αδερφος σου να του πεις τι εγινε γιατι δεν εχω να φοβηθω κατι" μου λεει" ουτε εγω εχω ννα φοβηθω και να μην ξεσπας τα νευρα σου στο μωρο γιατι εισια κλεισμενη μεσα" της λεω"δεν ξεσπασα τα νευρα μου,του εκαν παρατηρηση γιαιτ η συμπεριφορα του δεν ειναι συνηθησμενη ουτε σωστη το φαγητο το τρωμε δεν το πεταμε στο πατωμα και γελαμε¨" να μην σας τα πολυλογω της ειπα οτι δεν θα ξαναανεχτω μπροστα στο παιδι να μου φωναξει ουτε να να μου πει τι θα κανω και οτι να με αφησει ησηχη!

πηρε την τσαντα της και πηγε για περπατημα!

χαχαχαχαχααααααααα!!!!

Στο καλο να παει!!!!

Εσυ μην ταραζεσαι κοριτσακι μου με την τρελη,δεν υπαρχει λογος!!!Ησυχασε θα της περασει!!!

Επισης απ'οτι βλεπω δεν το γλυτωνει το ταρακουνημα!!!!Βλεπω να μπουκαρουμε ολες μαζι!!!!Το βλεπω,ερχεται!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι καλε μπορει να ειναι τεμπελικο μωρο κουμαντο θα του κανεις τι θα κανει?

αστο να εκφραστει ελευθερα!

εμενα που ειναι ολοκληρο παιδι τωρα και ειναι συνεχει προς τα αριστερα!ειμαι σαν να κυοφορω αλιεν η κοιλια απο την μια παντα!

χαχαχααχααααααααα!!!!!!!!Δεν παλευεσαι!!!

Απλως ελεγα να παει για λιγο σε μια αλλη μερια να καταλαβω οτι ειναι καλα το μαναρακι μου!!!

Τα βλεπεις?????Οχι πες μου!!!Τα βλεπεις τι ηλιθια ειμαι???:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

να σας πω τι εγινε μολις τωρα ο μικρος πηρε το φαγητο του και της ελεγε κοιτα νονα και το πεταγε στο πατωμα και εκεινη γελαγε ,της λεω τι γελας εσυ θα τα μαζεψεις εγω δεν κανει να σκυβω!με αγριοκοιταξε και λεω στο μικρο "Αλεξανδρε μαζεψε οτι εκανες το φαι δεν το πεταμε" εκεινος μολις του ειπα ετσι αρχισε να λεει¨νονα βοηθεια" τον παιρνω απο το χερι και τον παω στο δωματιο τιμωρια το δωματιο παντα ειναι με ανοιχτη την πορτα και τον βγαζω στα 2 λεπτα εφ'οσον μου πει συγνωμη με το που φευγω παει και τον παιρνει αγκαλια και τον φιλαγε και τον χαιδευε και τα παιρνω και τον βουταω και τον ξαναπαω μεσα και της λεω "Σε παρακαλω οταν θα κανω μια παρατηρηση στο παιδι δεν θα ανακατευεσαι" απαντηση"δεν ηταν σωστο να τον βαλεις τιμωρια"και αρχισε να μου φωναζει της απαντησα και εγω οτι " σε παρακαλω πολυ να μην ξανα ανακατευτεις και οσον αφορα το παιδι μου θα μου επιτρεψεις να εχω εγω αποψη για τον τροπο διαπαιδαγωγησης του,επισης μπορεις οταν ερθει ο αδερφος σου να του πεις τι εγινε γιατι δεν εχω να φοβηθω κατι" μου λεει" ουτε εγω εχω ννα φοβηθω και να μην ξεσπας τα νευρα σου στο μωρο γιατι εισια κλεισμενη μεσα" της λεω"δεν ξεσπασα τα νευρα μου,του εκαν παρατηρηση γιαιτ η συμπεριφορα του δεν ειναι συνηθησμενη ουτε σωστη το φαγητο το τρωμε δεν το πεταμε στο πατωμα και γελαμε¨" να μην σας τα πολυλογω της ειπα οτι δεν θα ξαναανεχτω μπροστα στο παιδι να μου φωναξει ουτε να να μου πει τι θα κανω και οτι να με αφησει ησηχη!

πηρε την τσαντα της και πηγε για περπατημα!

Τι να πω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Η γυναικα ειναι εγωιστρια και νομιζει οτι μπορει να ανακατευεται εξισου στο παιδί. Αστην , ευτυχως , βγηκε βολτα... Αληθεια την παρακολουθει κανα ψυχολογος/νευρολος; Δεν το λεω ειρωνικά, αλλά μαλλον θελει φαρμακευτική βοηθεια...

Το θεμα τιμωριας ειναι σωστό και μαλιστα η διαρκεια παει όσο και η ηλικια του παιδιού, δηλαδη 2 χρονων ο Αλεξανδρος 2λεπτα τιμωρία, 4 η δικια μου, τοση πρεπει να ειναι και η τιμωρια... Βεβαια, δεν την βαζω τιμωρία ιδιαιτερα γιατι ειναι γενικως ησυχη αλλα αν κανει κατι που δεν το θεωρω σωστο, τοτε πχ στερειται κατι που της αρεσει για παραδειγμα δεν ηθελε να παει παιδικο τον χειμωνα, αν καθοταν σπιτι δεν θα εβλεπε καθολου παιδικά!!! ή δεν μαζευει το δωματιο της, δεν θα φαει γλυκακι!


Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΟΧΙ μην το παρεις!!!ΣΤο στηθος ειναι καλο,αλλα εχει πολυ υφασμα ειναι σαν φανελακι κι εμενα με ζεσταινει πολυ και το λαστιχο που εχει κατω απο το στηθος,μολις το φορεσεις λιγο κι αρχιζεις και κουραζεσαι ειναι αφορητο!!!

Δεν αντεχεται γιατι με σφιγγει πολυ!!!

Προτιμω να παω να παρω ενα της Ηλιος που ειναι μαλακα παρα αυτο το πραγμα!!!

Μαλλον θα τα βαλω πολυ μετα την εγκυμοσυνη!

σ΄ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!! ευτυχώς που με προειδοποίησες γιατί ειδικ΄'α με τα σουτιέν πάντα είχα θέμα, τα 2 λεπτά που τα δοκιμάζω μου φαινονται σουπερ, οταν παω σπίτι όμως να τα βάλω κανονικα, το μετανιώνω!!!! μέχρι τώρα και προ εγκυμοσύνης βολευόμουν μόνο με ιντιμισιμι αλλά τώρα δε με καλυπτουν, δε με βολεύουν καθόλου οπότςε ακόμα ψάχνομαι, έχω και το άγχος μην πέσει το στήθος μετά τη γένα!!!!:oops::oops::oops:

20 ιουλίου εκτός απο την γιορτή της Ελλης και τα γενεθλια της μποτσάκι μας, εχει και ο αντρουλης μου γενεθλια. Κλεινει τα 37!!!

Εχω από το μεσημερι πονοδοντο, 2 δοντια με εχουν πεθανει. Ηπια κοκκινο παναντολ αλλα τιποτα ακομη...:cry::cry::cry:

οκ το καταχώρησα κι αυτό!!!!:D:D πωπωωω άτιος πόνος το δόντι, να πας να το κοιτάξεις από δευτέρα κοριτσάκι μου, να δε το έχεις κάνει ήδη!

Μαράκι μου υπομονή τι να πω ρε μαναράκι μου....πωπω..πότε φεύγει??????????


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...