Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!! εγω εμεινα εγκυος 59 κιλα και 1,67 υψος και προχθες που πηγα για τι β επιπεδου ειχα φτασει τα 62 κιλα.η γιατρος μου δεν αγχονετε τοσο για τα κιλα μου αλλα μου ειπε να μην το παρακανω κι ολας.αλλα κοριτσια τα περισοτερα κιλα μπαινουν απο τον 8 μηνα και μετα σαν νερακι...δεν το καταλαβαινουμε!! για αυτο προσοχη τους τελευταιους μηνες!!! ;)


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!! εγω εμεινα εγκυος 59 κιλα και 1,67 υψος και προχθες που πηγα για τι β επιπεδου ειχα φτασει τα 62 κιλα.η γιατρος μου δεν αγχονετε τοσο για τα κιλα μου αλλα μου ειπε να μην το παρακανω κι ολας.αλλα κοριτσια τα περισοτερα κιλα μπαινουν απο τον 8 μηνα και μετα σαν νερακι...δεν το καταλαβαινουμε!! για αυτο προσοχη τους τελευταιους μηνες!!! ;)

Mόνο 3 κιλά????? Μπράβο κοπέλα μου!:P:p:p


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απλα η διαφορα ειναι οτι στους τελευταιους μηνες τα κιλα ειναι οντως του μωρου, υγρα, στηθος, κατακρατηση, κτλ.. εμω στις αρχες οχι τοσο.

Επιπλεον, δεν το δενω κ κομπο οτι θα μπορουμε να φαμε κ πολυ τους τελευταιους μηνες..αν αρχισει το κωρο να πιεζει κ να ζουμπαει κ να μη μπορουμε να παρουμε ανασα, σιγα να μην μπορουμε να φαμε τον αμπακο...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Mόνο 3 κιλά????? Μπράβο κοπέλα μου!:P:p:p

ευχαριστω!! ναι γιατι τους πρωτους μηνες δεν μπορουσα να βαλω μπουκια στο στομα μου...ολα μου μυριζαν και μου βρωμουσαν...τωρα εχω ηρεμισει λιγο και ψιλοτρωω!!! αλλα και παλι προσεχο να μην βαλω πολλα.:D


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!! εγω εμεινα εγκυος 59 κιλα και 1,67 υψος και προχθες που πηγα για τι β επιπεδου ειχα φτασει τα 62 κιλα.η γιατρος μου δεν αγχονετε τοσο για τα κιλα μου αλλα μου ειπε να μην το παρακανω κι ολας.αλλα κοριτσια τα περισοτερα κιλα μπαινουν απο τον 8 μηνα και μετα σαν νερακι...δεν το καταλαβαινουμε!! για αυτο προσοχη τους τελευταιους μηνες!!! ;)

Σουπερ!!!!! Υπερτελεια, αυτο ελειπε να αγχωθει κιολας ο γιατρος σου!!!

Κι εγω 3 πηρα αλλα οπως προειπα τα ειχα απο πριν... ημουν σαν ετοιμη απο καιρο, σα θαρραλεα ... :P


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απλα η διαφορα ειναι οτι στους τελευταιους μηνες τα κιλα ειναι οντως του μωρου, υγρα, στηθος, κατακρατηση, κτλ.. εμω στις αρχες οχι τοσο.

Επιπλεον, δεν το δενω κ κομπο οτι θα μπορουμε να φαμε κ πολυ τους τελευταιους μηνες..αν αρχισει το κωρο να πιεζει κ να ζουμπαει κ να μη μπορουμε να παρουμε ανασα, σιγα να μην μπορουμε να φαμε τον αμπακο...

εγω στην μικρη μου τους 2 τελευταιους μηνες ειχα ταραξει τα γλυκα..(παστες και κρεπες) οσο και να μην το πιστευεται εγω ετρωγα καθε μερα η μια παστα η μια κρεπα χααχαχχα


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω στην μικρη μου τους 2 τελευταιους μηνες ειχα ταραξει τα γλυκα..(παστες και κρεπες) οσο και να μην το πιστευεται εγω ετρωγα καθε μερα η μια παστα η μια κρεπα χααχαχχα

Eγώ αυτό το κάνω ήδη! χαχαχαχα


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω έχω κόψει τις κοκα κολες με την ασπαρτάμη και τις γλυκαντικες ουσιες και πινω την κανονικη. Εινια η μοναδικη που με βοηθαει και με τις καουρες! Βασικά πίνω αυτήν την στιγμή και έλεγα μήπως δνε κανω καλα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες κοιλιτσες μου!!!!

Τι συζητάμε;;;κιλά ε;;;;χμμμμ εγω γελάω!!!!

Είμαι 1,77 κ ξεκίνησα με 55-57 κιλα....δεν είχα ζυγιστει αλλα εκει ήμουν περίπου....αδύνατη πολυ....τώρα είμαι 67!!!!αλλα δρν μου φαινεται :shock: κοιλια - στήθος κ λίγο μπουτακι έχω.....χαμός!!!τωρα τελευταια θέλω καθε μέρα γλυκο πάλι....κ τρώω/...μια σοκολάτα παυλιδη τη μπλε....κ πριν τρώω κ φρούτα για να χρυσώνω το χάπι μου!!!!χαχαχα με βλέπω να φτάνω τα 20 χαλαρά....αλλα αδιαφορώ λίγο....

Ρανια μου!!!!ποιος ξέρει για τη γραμμούλα;;;;δεν με πειράζει πάντως....οπότε όλα μπιεν!!

απο υγρα εκεί κάτω κ πονάκια πως πάτε;;;;;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες κοιλιτσες μου!!!!

Τι συζητάμε;;;κιλά ε;;;;χμμμμ εγω γελάω!!!!

Είμαι 1,77 κ ξεκίνησα με 55-57 κιλα....δεν είχα ζυγιστει αλλα εκει ήμουν περίπου....αδύνατη πολυ....τώρα είμαι 67!!!!αλλα δρν μου φαινεται :shock: κοιλια - στήθος κ λίγο μπουτακι έχω.....χαμός!!!τωρα τελευταια θέλω καθε μέρα γλυκο πάλι....κ τρώω/...μια σοκολάτα παυλιδη τη μπλε....κ πριν τρώω κ φρούτα για να χρυσώνω το χάπι μου!!!!χαχαχα με βλέπω να φτάνω τα 20 χαλαρά....αλλα αδιαφορώ λίγο....

Ρανια μου!!!!ποιος ξέρει για τη γραμμούλα;;;;δεν με πειράζει πάντως....οπότε όλα μπιεν!!

απο υγρα εκεί κάτω κ πονάκια πως πάτε;;;;;

Πως να σου φανουν γλυκιά μου τα κιλά αφου και πάλι είσαι δέκα κιλά κάτω από το υψος σου!???? Ποιον κοροιδεύεις ε???? :?: Θα βάλω τα κλάμματα! Εχω κομπλεξαριστεί τρελά τωρα! χαχαχαχαχαχαχα! Δεν θα γεννησω? Θα σου πω εγώ!:rolleyes: Καλά δεν θα σου πω, γιατί με φαντάζομαι σαν την μικρή φαλαινίτσα! Το προσπερνώ και αλλάζω θέμα!

Από υγρά τις τελευταίες 2 βδομάδες έχω αυξηση, ίσως και λιγο δυσάρεστη αφου αναγκάζομαι να αλλάζω εσώρουχο 2-3 φορές την ημέρα!

Πονάκια έχω τα φυσιολογικά που είχα απο την αρχή, λιγο πιο αραιά βεβαια, χαμηλά στην κοιλιά, στον αφαλό ο οποίος είναι στο όριο να πεταχτεί έξω, και πότε πότε εδώ και καμια βδομάδα έχω κάτι σαν κραμπούλες αλλά η επιφάνεια που πιάνουν δεν είναι πάνω απο το μέγεθος ενός κέρματος. Δεν ξέρω μήπως ειναι και ο μπόμπιρας απο μέσα και οπως τεντώνεται τεντώνει και το δέρμα! Μπορεί να λέω και ανοησίες!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πως να σου φανουν γλυκιά μου τα κιλά αφου και πάλι είσαι δέκα κιλά κάτω από το υψος σου!???? Ποιον κοροιδεύεις ε???? :?: Θα βάλω τα κλάμματα! Εχω κομπλεξαριστεί τρελά τωρα! χαχαχαχαχαχαχα! Δεν θα γεννησω? Θα σου πω εγώ!:rolleyes: Καλά δεν θα σου πω, γιατί με φαντάζομαι σαν την μικρή φαλαινίτσα! Το προσπερνώ και αλλάζω θέμα!

Από υγρά τις τελευταίες 2 βδομάδες έχω αυξηση, ίσως και λιγο δυσάρεστη αφου αναγκάζομαι να αλλάζω εσώρουχο 2-3 φορές την ημέρα!

Πονάκια έχω τα φυσιολογικά που είχα απο την αρχή, λιγο πιο αραιά βεβαια, χαμηλά στην κοιλιά, στον αφαλό ο οποίος είναι στο όριο να πεταχτεί έξω, και πότε πότε εδώ και καμια βδομάδα έχω κάτι σαν κραμπούλες αλλά η επιφάνεια που πιάνουν δεν είναι πάνω απο το μέγεθος ενός κέρματος. Δεν ξέρω μήπως ειναι και ο μπόμπιρας απο μέσα και οπως τεντώνεται τεντώνει και το δέρμα! Μπορεί να λέω και ανοησίες!

χαχαχαχα έλα ρε φιλενάδα!!!!μην ασχολείσαι με τέτοια!!!!εγω δεν είχα ξαναδεί ποτε στη ζωή μου μπροστά το 6 στα κιλα μου αλλα δεν με απασχολεί!!!παντως ο ντοκ μου δεν αγχεται καθόλου....ουτε με μετράει...εγω του είπα αλλα το άφησε ασχολίαστο....μου είπε μονο να προσέχω να τα παίρνω σταδιακά κ οχι μαζεμένα για το νινι.....

τα υγρα ειναι κ μένα τις τελευταίες μέρες .... κ επίσης πονάκια στον αφαλό δεν έχω αλλα χαμηλα κάτω....οχι εντονα ουτε επίμονα...αλλα υπάρχουν :rolleyes: το πρωί ενοιωθα εναν πόνο σαν πίεση κάτω χαμηλα αριστερά κ ταυτόχρονα έτρωγα κλωτσιες πανω δεξιά...κ θεώρησα οτι ηταν το κεφαλάκι του....ξανθιά;;;μετα μου πέρασε....εν κατέω....

Ο αφαλός μου κ μένα ειναι έτοιμος να πεταχτεί :shock: και να σου πω κ το άλλο το κουλό;;;;;απο χθες ξεκίνησα να μετραω την κοιλια για να εικάζω την πορεία του πλακ μου (ξέρω είμαι λολάρα)....τεσπα....χθες το πρωί ηταν 99cm κ σήμερα 102!!!!!μεγαλωνει έτσι καθε μέρα;;;;να χαρώ οτι μου τραβάει κ τον πλακ μου;;;;χαχαχαχαχα


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...