Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

ξεχασα να σας πω οτι οταν φτασουμε στην 30η εβδομαδα εκει να δεις κλωτσιδη και μπουνιδη που εχουμε να φαμε!! χααχαχχα εγω στη πρωτη εγκυμοσυνη με ειχε ταραξει στο ξυλο! αφου πεταγε κατι εξωγκοματα που ελεγα παναγια μου θα βγει εξω απο την κοιλια μου!! χααχχαχαα και ειδικοτερα οταν γυρναγε και εκανε τουμπες εκει με ποναγε κι ολας! για αυτο δεν νομιζω οτι χρειαζεται να ανησυχουμε! :D:D:D


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!! πως είστε?

κι εμείς πότε κλωτσάμε πιο δυνατά πότε πιο ήπια..πάντως τα νιώθω κ μέσα στον ύπνο μου κάποιες φορές! κι όταν πίνω καφέ δίνουν το παρόν σίγουρα!

απο καουρες πως πατε? εμενα με εχουν τρελανει και δεν ποιανει τιποτα για να μου περασουν.:-(

άστα να πάνε! τις τελευταίες 10-15 μέρες ξυπνούσα κάθε μέρα 4-5 το πρωί από καούρα...κατάλαβα ότι φταίει το ασβέστιο...εδώ κ 2 μέρες το άλλαξα ώρα..την 1η νύχτα ήμουν οκ κ χάρηκα! σήμερα όμως πάλι τα ίδια κι ακόμη δεν μου έχει περάσει!! τρώω καμιά φρυγανιά ή κριτσίνι αλλά δεν βλέπω κ μεγάλη διαφορά!! πως να μην πάρω κιλά υστερα αφού μασουλάω μέσα στ'αγρια χαράματα :mad:


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

καντο με γινομενη μπανανα.... αλλο σεξ απο κει:P:p:p:p:p

Ναι! Ετσι θα κάνω χαχαχα

Καλημέρα μανουλίτσες, καλή σαρακοστή και καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Εμείς περιμένουμε το μικρό μας αγοράκι μέχρι τις 30/6 και μιας και είναι το πρώτο μας έχουμε τρελλαθεί!!!!

Με το καλό το μωράκι σας!!!!

καλημερα μανουλες :)

καλη σαρακοστη δε θυμαμαι αν ειπα αν κ πρεπει!!!

μ πηραν τηλ βγηκαν τ αποτελεσματα!!!!

το κοριτσακι μας ειναι καθ ολα μια χαρα!!!!!

μου ρχεται να χοροπηδησω... αλλα δειχνω αυτοσυγκρατηση :D

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Μπράβο!!! Τέλεια νέα!! Φαντάζομαι τη χαρά κ την ανακούφιση σου!!! Θα φύγει το άγχος κ θα είσαι πολύ πιο ήρεμη !!!! :) :)

απο καουρες πως πατε? εμενα με εχουν τρελανει και δεν ποιανει τιποτα για να μου περασουν.:-(

Ξυνομηλο κορίτσια κάνει φοβερή δουλειά!!!

Καλημέρα και από εμάς!! Εγω εδώ τα ίδια μέσα κλεισουρα κ Άγιος ο θεός! Αύριο έχω εξέταση για την καμπύλη ζαχαροτ κ γενικές θα πάω ευτυχώς με μια φίλη που είμαστε μαζί στις εβδομάδες κ θα έχουμε παρέα 2 ώρες εκεί!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οσον αφορά τις καούρες τις έχω από την αρχή και με πειράζει το τυρι πολύ. Εχθές το βράδυ ξύπνησα και πηρα 2 SIMECO. Μου τα έχει προτείνει ο γιατρός αλλιώς υποφέρω!

Εγώ αν γκρινιάζω για τα κλωτσίδια είναι γιατί μέχρι πριν δυο βδομάδες ήξερα οτι αν τον χαιδέψω λιγο θα με κλωτσήσει, οπως επισης είχε μια συγκεκριμένη ώρα το απόγευμα 7,30-8,00 που άλλαζε θέση. Οι κλωτσούλες του ήτνα έντονες. Τώρα είναι λες και έχει ηρεμήσει, λες και αλλάζει θέση και ξανακοιμάται χωρις να θέλει να με ενοχλησει, ισα που καταλαβαίνω να τεντώνεται. Είναι λες και είναι τελείως ήρεμος! Η δική του ηρεμία αγχώνει εμένα όμως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused:


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά τις καούρες τις έχω από την αρχή και με πειράζει το τυρι πολύ. Εχθές το βράδυ ξύπνησα και πηρα 2 SIMECO. Μου τα έχει προτείνει ο γιατρός αλλιώς υποφέρω!

Εγώ αν γκρινιάζω για τα κλωτσίδια είναι γιατί μέχρι πριν δυο βδομάδες ήξερα οτι αν τον χαιδέψω λιγο θα με κλωτσήσει, οπως επισης είχε μια συγκεκριμένη ώρα το απόγευμα 7,30-8,00 που άλλαζε θέση. Οι κλωτσούλες του ήτνα έντονες. Τώρα είναι λες και έχει ηρεμήσει, λες και αλλάζει θέση και ξανακοιμάται χωρις να θέλει να με ενοχλησει, ισα που καταλαβαίνω να τεντώνεται. Είναι λες και είναι τελείως ήρεμος! Η δική του ηρεμία αγχώνει εμένα όμως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused:

Το ίδιο αισθάνομαι και εγω σημερα!!!!τρελο άγχος!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Aπο την μία καταλαβαίνω ότι τα μωρουλίνια μας πλέον δνε κάνουν αντανακλαστικές κινήσεις αλλά συνειδητές οπότε ίσως φαίνεται ο χαρακτήρας τους, δηλαδή αν είναι νευρικά ή οχι, αλλά μου δημιουργέι πολύ άγχος αυτη η ηρεμία. Κάποια πρωινά πιάνω την κοιλιά μου μονο και μονο για να δώ ότι η κοιλιά είναι ακόμα εκεί!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια.... εύχομαι να είστε όλες καλά!!!!! αυτό με τις κινήσεις ....τι άγχος! το 3ημερο ήταν τόσο ήσυχη η δικιά μου που τρελάθηκα... ίσα που την ένιωθα που και που... από χτες πάλι μ έχει ταράξει.... τι αν πω μάλλον μας κοροϊδεύει ήδη το νούμερο!!!!! Χθες πάντως επειδή έκατσα πολλές ώρες και μάλλον την πίεσα με περιποιήθηκε κανονικά.. Αφού νόμιζα ότι έχω συσπάσεις και πήρα άρον άρον το γιατρό!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συνεγκυούλες μου γλυκιές καλημερααααα!!!

ΑΛΟΒΕΣΑΚΙ μου ΣΥΓΧΑΤΗΤΗΡΙΑ!!!!ημουν σίγουρη!!!!χαλαρωσε τώρα καλο μου κ απόλαυσε!!!σου αξίζει!!!

Ιωαννάκι μου συγχαρητήρια κ σε σένα φίλη μου για την τέλεια β΄ επιπεδου!!!!

κορίτσια κ μένα....ποτε ειναι πολυ ζωηρούλης κ πότε αγωνιώ μεχρι να τον νοιώσω!!!!!εχουν το δικό τους προγραμμα κ αυτα μωρέ!!!να ειναι καλα τα ψυχακια μας κι ας τρελαινόμαστε εμείς....έτσι κ αλλιώς τρελές είμαστε!!!!χοχοχο

Καούρες δεν έχω ... Αλλα πονάκια χαμηλα που κ που κ στη μέση τράβηγμα τα έχω....είμαι κ λίγο ευαίσθητη στη μέση.....οσο για κιλά....κ εγω στα +10 είμαι.....μα δεν με νοιάζει καθόλου!!!!

τα φιλάκια μου σε όλα τα μωράκια!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,νύχια βάφετε;;;;

Νύχια ναι....ο ντοκ μου είπε οτι δεν βλάπτει σε καμμιά περίπτωση το νινί...το μαλλι ως δεν το πειραζω παρόλο που μου είπε οτι μπορω με φυτική ή ανταυγειες....:rolleyes:


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Νύχια ναι....ο ντοκ μου είπε οτι δεν βλάπτει σε καμμιά περίπτωση το νινί...το μαλλι ως δεν το πειραζω παρόλο που μου είπε οτι μπορω με φυτική ή ανταυγειες....:rolleyes:

Ασε που τα εχω καταφαει!!!!!!καλα τα μαλλιά ας περιμένουν μέχρι το καλοκαίρι!!!!!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ασε που τα εχω καταφαει!!!!!!καλα τα μαλλιά ας περιμένουν μέχρι το καλοκαίρι!!!!!

Περνα τα με λίγο σκληρυντικο....εγω έτσι τα εχω συνήθως!!!δέν σου σκλήρυναν γενικα;;;εμένα δεν εχουν καμμιά σχέση....παλιά ξεφλουδιζαν τώρα ειναι πολυ δυνατά...όπως κ τα μαλλιά :shock:

ααα επίσης,μεχρι τώρα είχα βγάλει τη σκουρα γραμμή σπο τον αφαλό κ προς τα κάτω...τώρα εχει αρχίσει να αχνοφαινεται κ πανω μεχρι το στήθος....το έχετε εσείς;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια μαλλιά βάφω κανονικά με φυτικές αφου δεν μου το απαγόρεψε καθολου ο γιατρός μου! Γενικά σε τέτοια θέματα δεν μου είπε τίποτα. Νύχια δεν βάφω γιατί αν έχω να κάτσω έστω δεκα λεπτά το απογευμα που γυρίζω σπιτι προτιμώ να την βγάλω στον καναπε ακίνητη χαζοβλέπωντας τηλεόραση!

Σήμερα είμαι πολυ κουρασμένη, κοιμήθηκα μεν στις 10 ξύπνησα στις 2 απο τις ξυνίλες και τις καούρες μετά ξύπνησα πάλι στις 4 επειδή πονούσε η μέση μου, μετά στις 5 τσουπ το άγχος, κουνιέται το μωρό? Με πήρε ο ύπνος στις 6,10 και 6,20 χτύπησε το ξυπνητήρι! Τέλεια! Βέβαια δεν συμπεριλαμβάνω τα 3 διαλλειματα για κατούρημα! χαχχαχαχα! Οπως καταλαβαίνεται και κουρασμένη είμαι, και εκνευρισμένη και αγχωμένη για το μωρο! :(


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...