Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Κορίτσια για το θέμα των κιλών ας έχουμε κατα νου και το πρόβλημα της κατακρατησης υγρών, για να μην πω και για τη ρημαδοδυσκοιλιοτητα... Εμένα η ζυγαριά έχει τρελαθεί (αλλα τσεκαρισμενα παει καλά) απο μερα σε μερα με δείχνει +1 κιλό και ζυγιζομαι πάντα πρωι χωρίς ρούχα, και την επόμενη πάλι -1 κιλό... Μεγάλη υπόθεση να πίνουμε νερό (και η αλήθεια ειναι ότι τελευταία εγώ δεν πίνω πολυ και ανησυχώ)...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια μου και καλο μηνα!!! ολα καλα πηγαν με την β επιπεδου δοξα το θεο!!! ειμαστε 400γρ.και πολυ ζωηρο μωρακι!! τελικα μαλλον κοριτσακι εχουμε! δεν μας το ειπε 100% αλλα εχει μαλλον μια υποψια οτι ειναι κοριτσακι γιατι δεν ειχε παρει τι σωστη θεση για να το δει καθαρα.γερα να ειναι τα μωρακια μας πανω απο ολα!!!!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα Ιωάννα! Μια χαρούλα, κι εμείς στην Β επιπέδου 425 γρ. ήμασταν! Σε ποιά εβδομάδα είσαι; Εγώ την έκανα αρχές 21ης! Ακόμα δεν μάθατε φύλο; Μάλλον για κοριτσάκι σας βλέπω, εκτός αν η θέση του και στους προηγούμενους υπερήχους δεν ήταν κατάλληλη για να δείξει τα προσόντα του/της!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα Ιωάννα! Μια χαρούλα, κι εμείς στην Β επιπέδου 425 γρ. ήμασταν! Σε ποιά εβδομάδα είσαι; Εγώ την έκανα αρχές 21ης! Ακόμα δεν μάθατε φύλο; Μάλλον για κοριτσάκι σας βλέπω, εκτός αν η θέση του και στους προηγούμενους υπερήχους δεν ήταν κατάλληλη για να δείξει τα προσόντα του/της!

το καναμε 20+6 οντως δεν ειχε καλη θεση αλλα δεν μας πειραζει οτι και να ειναι απλα ηθελα να μαθω για να αρχισω να ετοιμαζομαι!!!


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια, καλη σαρακοστη να εχουμε. Ioanna-dimitris, ηρεμησες φανταζομαι τωρα με το β επιπ. Σημασια εχει οτι ειναι οκ το μωρο, θα φανει το φυλο οπου να ναι :)

Απουσιες σημερα, τα δωσατε ολα χθες...

Εγω σημερα μαμ κ νανι... το τριτο της παρεας το χω ξεχασει τελευταιως ( κι ενω το ειχα ρυθμισει τοσο τελεια... :( )

Εγω καλα ειμαι ..

Σας φιλω :*


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε;; εγω χαλαρα σπιτι... ολο νυσταζω!!!

Καλησπέρα Δήμητρα! Και εγω σπίτι κοιμησα τον μικρο και κάθησα καναπε να χαζευω τηλεόραση τρώω σπορια! Χεχε ο άντρας μου βγήκε με ενα φίλο


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα ειπε να κανει ρυζογαλο για πρωτη φορα... καλο του βγηκε!!!

το μεσημερι φαγαμε ντακο - και καλα για ελαφρυ- και τωρα με χει κοψει πεινα... θα χτυπησω κανα γιαουρτι..τρελα κεφια.........

να χαμε καμια μακαροναδα με κιμα.. πφφφφ! γκρινιες!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

μεδουσακι μου να σου πω τι τρωω εγω για γλυκο κ καπως μαζευω τις λαιμαργιες μου;;

ψιλοκοβω μπανανες ή φραουλες (πριν απο 1 βδομαδα βρηκα ελληνικες κ πηρα) κ τα βαζω στη καταψυξη σε ενα σακουλακι. οχι κ τα 2 φρουτα μαζι, ενα σε καθε σακουλακι!

τα αφηνω οσο παει για να γινουν παγος, κ μετα βαζω στο μουλτι 3-4 κουταλιες της σουπα γιαουρτακι στραγγιστο κ τα φρουτα. τα πολτοποιω κ γινεται μια παγωμενη κρεμα αλλο πραγμα!οταν εχω βαζω κ λιγο βανιλια σε σκονη, οπως αυτη που βαζουμε στο κεικ.

αλλα επειδη ειμαι φαν της σοκολατας ,εχω παρει κ σοκολατενια δημητριακα κ βαζω μια κουταλια της σουπας μεσα. τωρα που θα φτιαξει ο καιρος θα το κανω πιο συχνα.

Τέλεια η συνταγη σου θα το κάνω!! Γιατι πρέπει να ειναι στην κατάψυξη;;;

Καλημερα κοριτσακια μου και καλο μηνα!!! ολα καλα πηγαν με την β επιπεδου δοξα το θεο!!! ειμαστε 400γρ.και πολυ ζωηρο μωρακι!! τελικα μαλλον κοριτσακι εχουμε! δεν μας το ειπε 100% αλλα εχει μαλλον μια υποψια οτι ειναι κοριτσακι γιατι δεν ειχε παρει τι σωστη θεση για να το δει καθαρα.γερα να ειναι τα μωρακια μας πανω απο ολα!!!!

Μπράβο τέλεια!!! Γερο μωρο να ειναι πάνω απο ολα!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειπε να κανει ρυζογαλο για πρωτη φορα... καλο του βγηκε!!!

το μεσημερι φαγαμε ντακο - και καλα για ελαφρυ- και τωρα με χει κοψει πεινα... θα χτυπησω κανα γιαουρτι..τρελα κεφια.........

να χαμε καμια μακαροναδα με κιμα.. πφφφφ! γκρινιες!

Ρυζογαλο το αγαπημένο μου!! Αλλα δεν φτιάχνω το τρώω όλο εγω!!

Βάλε κανένα φρουτακι μέσα στο γιαούρτακι σου η αποξηραμενα φρούτα αν εχεις


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι βγαινει σαν frozen yoghurt! σε πιο ρευστη μορφη βεβαια!

εμενα γενικως μαρεσουν τα κρυα! εαν δε θες, τις βαζεις απευθειας απ το ψυγειο!!

Όχι έτσι θα το δοκιμάσω ;) αρκεί να βρω φράουλες χαχα


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...