Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κορίτσια..καλή Σαρακοστή και με το καλό να έρθουν τα μωρά μας! Πώς περάσατε σήμερα? Εγώ χώρια το ότι έφαγα τον άμπακο.... νιώθω σα να χω βαρύνει 2-3 μέρες τώρα.... ελπίζω να μην είναι από το φαί...χοχοοχχοχο


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανουλες! που χαθηκατε όλες πάλι?

χθες πηγα για τη μετρηση του ζαχαρου, σημερα θα παρω αποτελέσματα.

ειδαμε λιγο και το μωρο αλλα δε μου είπε βαρος :(.

Θα μαθω βαρος μόλις παω στη γυναικολογο μου είπε, στις 14 απριλίου. Δεν μπορω να περιμενω τόσο πολύ....


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ απο μενα! Ξυπνησα κ ψιλοκανω δουλειες... καλα χθες κ γω ταραξα την ταραμοσαλατα!! Καλη καρδια! Τα μωρακια σας καλα;

Πυτζαμουλα δεν μπορεις να πας καπου ιδιωτικα να κανεις υπερηχο;;


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες, καλή σαρακοστή και καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Εμείς περιμένουμε το μικρό μας αγοράκι μέχρι τις 30/6 και μιας και είναι το πρώτο μας έχουμε τρελλαθεί!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κ απο μενα! Ξυπνησα κ ψιλοκανω δουλειες... καλα χθες κ γω ταραξα την ταραμοσαλατα!! Καλη καρδια! Τα μωρακια σας καλα;

Πυτζαμουλα δεν μπορεις να πας καπου ιδιωτικα να κανεις υπερηχο;;

οχι δεν μπορω. βεβαια αν παρω τηλ τη γυναικολογο μου, θα με βαλει και νωριτερα αλλα θα μου πει δεν υπαρχει λογος και δε θελω να γινω και ρεζιλι. χθες στο υπερηχο το ειδαμε το μωρο απλα δεν μπορει να μετρησει βαρος το μηχανημα του παθολογου. αλλά δε μετρησε ουτε οστα. απλα το ειδαμε για ενα λεπτο και μου ειπε ολα μια χαρα.

ρε συ ταραμοσαλάτα κάνει να φάμε? οχι οτι εχω εδω αλλά λεω..


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες, καλή σαρακοστή και καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Εμείς περιμένουμε το μικρό μας αγοράκι μέχρι τις 30/6 και μιας και είναι το πρώτο μας έχουμε τρελλαθεί!!!!

καλως όρισες και με το καλό το μωράκι σου!


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ απο μενα! Ξυπνησα κ ψιλοκανω δουλειες... καλα χθες κ γω ταραξα την ταραμοσαλατα!! Καλη καρδια! Τα μωρακια σας καλα;

Πυτζαμουλα δεν μπορεις να πας καπου ιδιωτικα να κανεις υπερηχο;;

εμένα χαλβάς μου μύρισε αλλά και πάλι που να βρω?


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ ευχαριστώ για το κουράγιο. Ούτε κατάλαβα πώς ξέφυγα (η αφέλεια της χοντρής). Αυτά τα γλυκά με καταστρέφουν πάντα. Όσο για τα δικά σου δεν έχω ιδέα τι παίζει με το ζάχαρο. Είμαι άσχετη. Σε 20 μέρες θα κάνω την καμπύλη σακχάρου και εννοείται πως το σκέφτομαι κάθε μέρα. Ήθελα να ξερα τι ακριβώς εννοούν όταν λένε απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου; Ας μην γκρινιάζω πρωί πρωί. Μόνο να είναι καλά τα μωράκια μας...κι εμείς μαζί βέβαια.

Ki εγω έχω πάρει 7 κιλά και το είπα στον γιατρό και μου είπε οτι είμαι μια χαρα! Αλλα 7 αν πάρεις θα είσαι μέσα στα ιδανικά πλαίσια μου ειπε! Και ειλικρινά δεν μου φαίνεται ότι εχω πάρει 7 κιλα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι στην είπε έτσι ο γιατρός σου?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανουλίτσες, καλή σαρακοστή και καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης!

Εμείς περιμένουμε το μικρό μας αγοράκι μέχρι τις 30/6 και μιας και είναι το πρώτο μας έχουμε τρελλαθεί!!!!

Ετσι ακριβώς αισθανόμαστε κι εμείς! Αστα!:P:p:p


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν μπορω. βεβαια αν παρω τηλ τη γυναικολογο μου, θα με βαλει και νωριτερα αλλα θα μου πει δεν υπαρχει λογος και δε θελω να γινω και ρεζιλι. χθες στο υπερηχο το ειδαμε το μωρο απλα δεν μπορει να μετρησει βαρος το μηχανημα του παθολογου. αλλά δε μετρησε ουτε οστα. απλα το ειδαμε για ενα λεπτο και μου ειπε ολα μια χαρα.

ρε συ ταραμοσαλάτα κάνει να φάμε? οχι οτι εχω εδω αλλά λεω..

Ε ενταξει μια μερα τι θα βλαψει?!!! Δε μου πε τιποτα η γιατρος μου οποτε δε το σκεφτηκα καν!! Να χα κ λιγο τωρα μαζι με τον καφε... μιαμ μιαμ!!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες :)

καλη σαρακοστη δε θυμαμαι αν ειπα αν κ πρεπει!!!

μ πηραν τηλ βγηκαν τ αποτελεσματα!!!!

το κοριτσακι μας ειναι καθ ολα μια χαρα!!!!!

μου ρχεται να χοροπηδησω... αλλα δειχνω αυτοσυγκρατηση :D

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...