Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

χαχαχαχα έλα ρε φιλενάδα!!!!μην ασχολείσαι με τέτοια!!!!εγω δεν είχα ξαναδεί ποτε στη ζωή μου μπροστά το 6 στα κιλα μου αλλα δεν με απασχολεί!!!παντως ο ντοκ μου δεν αγχεται καθόλου....ουτε με μετράει...εγω του είπα αλλα το άφησε ασχολίαστο....μου είπε μονο να προσέχω να τα παίρνω σταδιακά κ οχι μαζεμένα για το νινι.....

τα υγρα ειναι κ μένα τις τελευταίες μέρες .... κ επίσης πονάκια στον αφαλό δεν έχω αλλα χαμηλα κάτω....οχι εντονα ουτε επίμονα...αλλα υπάρχουν :rolleyes: το πρωί ενοιωθα εναν πόνο σαν πίεση κάτω χαμηλα αριστερά κ ταυτόχρονα έτρωγα κλωτσιες πανω δεξιά...κ θεώρησα οτι ηταν το κεφαλάκι του....ξανθιά;;;μετα μου πέρασε....εν κατέω....

Ο αφαλός μου κ μένα ειναι έτοιμος να πεταχτεί :shock: και να σου πω κ το άλλο το κουλό;;;;;απο χθες ξεκίνησα να μετραω την κοιλια για να εικάζω την πορεία του πλακ μου (ξέρω είμαι λολάρα)....τεσπα....χθες το πρωί ηταν 99cm κ σήμερα 102!!!!!μεγαλωνει έτσι καθε μέρα;;;;να χαρώ οτι μου τραβάει κ τον πλακ μου;;;;χαχαχαχαχα

Eιλικρινά με πρίζωσες τώρα! αν το θυμηθώ θα μετρηθώ και σε πάω μια κόντρα αυριο.:D:D:D


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eιλικρινά με πρίζωσες τώρα! αν το θυμηθώ θα μετρηθώ και σε πάω μια κόντρα αυριο.:D:D:D

χαχαχαχαχαχα είστε λίγο πιο μεγάλοι όμως....αλλα ας ειναι....είμαι μεσα σε τέτοια πάντα χαχαχαχαχα

εχει λογική πάντως όπως το σκέφτομαι για τον πλακ ή έχω ξεφύγγγγγγγγ τελείως;;;;η κοιλίτσα σίγουρα ωστόσο εχει ανεβει προς τα πανω τελευταια....εσένα;;;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα είστε λίγο πιο μεγάλοι όμως....αλλα ας ειναι....είμαι μεσα σε τέτοια πάντα χαχαχαχαχα

εχει λογική πάντως όπως το σκέφτομαι για τον πλακ ή έχω ξεφύγγγγγγγγ τελείως;;;;η κοιλίτσα σίγουρα ωστόσο εχει ανεβει προς τα πανω τελευταια....εσένα;;;

Δεν ξέρω αν έχει λογική αλλά κι εγώ εχω την εντυπωση οτι μπορεί να τραβάει τον λώρο και μαζί και τον πλακούντα γιατι το μωρό 'παίζει' (ψαχουλεύει) μεσα στηνκοιλιά σε ένα βιντεάκι που είδα. Εχει ανέβει η κοιλιά. κοιτάει τον Θεό αυτην τη στιγμή και τυχαίνει να φοράω και μπλούζα με κουμπιά τώρα και ένα κουμπί πέφτει πάνω στον αφαλό και φάινεται λες και με απειλει!!! χαχαχαχα! Ο άντρας μου πάντως κάθε μέρα τις τελευταίες μέρες μου λέει ποσο ψιλά έχει ανέβει, αρα δεν το βλέπω μόνο εγώ! (ξερεις εμείς μπορεί να βλέπουμε ότι θέλουμε, οι άλλοι επιβεβαιώνουν αν ισχύει ή όχι-ποσο μάλλον τώρα που όλα μας φαίνονται τέλεια)!!!!!:tongue: Καρφώνουμε μπιφτέκι λεμε!!!!!!:-P:-P:-P


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας συνεγκυούλες!!! πως τα πάτε??

πιάσατε το θέμα κιλά βλέπω..λοιπόν εγώ ξεκίνησα 45 με υψος 1.50 περίπου κ τώρα είμαι στα 55 κ κάτι ψιλά αναλόγως την μέρα...μπορώ να πω οτι δεν τρώω περισσότερο τις τελευταίες μέρες μην σας πω οτι τρώω κ λιγότερο οπότε θεωρώ πως είναι κατακράτηση.. να δούμε βέβαια πόσα ακόμη θα πάρω τους μήνες που απομένουν!!

η κοιλιά μου πριν 3-4 μέρες ήταν 102 εκατ. κ ο αφαλός στο όριο για να πεταχτεί :rolleyes:

γραμμούλα ούτε εγώ έχω αλλά έχω αποκτήσει κάτι τριχούλες που δεν είχα πριν :mad:

νύχια βάφω κανονικά κ κόκα κόλα πίνω που κ που την κανονική (κι εμένα με βοηθάει στις καούρες)..πονάκια αραιά κ που πολύ ήπια κ αν κουραστώ πολύ! από υγρά είχα απ'την αρχή, κάποιες μέρες έχω περισσότερα..


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οκ λοιπόν... Μιας και πιάσατε το θέμα των κιλών θα σας αποκαλύψω κ γω το μεγάλο μου μυστικό.... Δεν είμαι καθόλου περήφανη αλλά τι να κάνουμε πάντα ήμουν παχύσαρκο πλάσμα... Έμεινα έγκυος στα 104 και τώρα είμαι 97... Κοινώς έχω χάσει 7 κιλά... Έχω βέβαια ένα μηνα να ζυγιστώ!!! Ύψος 177!!! Όλοι μ λένε ότι η διαφορά είναι θεαματική ( είχα χάσει βέβαια ήδη άλλα 6 από πριν λόγω του χειρουργείου που έκανα!!!, άρα όντως η διαφορά είναι αισθητή...) ο ντοκ μ είναι πολύ ικανοποιημενος... Βέβαια εμένα με βοήθησε και η ινσουλίνη στην απώλεια αλλά και οι εμετοί που είχα! Ο ντοκ είπε ότι από τν 7ο κ μετά, αν φτάσουμε, θα πρέπει να παίρνω και όχι να χάνω και ότι θέλει να πάρω το πολύ 6-7 κιλά!!! Ελπίζω τώρα που δεν πήγα ένα μήνα στη διατροφολόγο να μην έχω ξεφύγει....

Ψιτ... Ουμερτά έτσι.;;;


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τη μετρησα... αναρρωτιεμαι αν φτανει.η μεζουρα η πρεπει να παρω απ αυτη που μετρανε τα οικοπεδα :P

Εν τω μεταξυ μεγαλωνει πλεον με τη μερα, κυριολεκτικα!!!!

Δε νομιζω να ειναινη ιδεα μου.


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τη μετρησα... αναρρωτιεμαι αν φτανει.η μεζουρα η πρεπει να παρω απ αυτη που μετρανε τα οικοπεδα :P

Εν τω μεταξυ μεγαλωνει πλεον με τη μερα, κυριολεκτικα!!!!

Δε νομιζω να ειναινη ιδεα μου.

οχι δεν ειναι η ιδεα σου!!! εμενα σε μια εβδομαδα μεγαλωσε αρκετα.


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχα έλα ρε φιλενάδα!!!!μην ασχολείσαι με τέτοια!!!!εγω δεν είχα ξαναδεί ποτε στη ζωή μου μπροστά το 6 στα κιλα μου αλλα δεν με απασχολεί!!!παντως ο ντοκ μου δεν αγχεται καθόλου....ουτε με μετράει...εγω του είπα αλλα το άφησε ασχολίαστο....μου είπε μονο να προσέχω να τα παίρνω σταδιακά κ οχι μαζεμένα για το νινι.....

τα υγρα ειναι κ μένα τις τελευταίες μέρες .... κ επίσης πονάκια στον αφαλό δεν έχω αλλα χαμηλα κάτω....οχι εντονα ουτε επίμονα...αλλα υπάρχουν :rolleyes: το πρωί ενοιωθα εναν πόνο σαν πίεση κάτω χαμηλα αριστερά κ ταυτόχρονα έτρωγα κλωτσιες πανω δεξιά...κ θεώρησα οτι ηταν το κεφαλάκι του....ξανθιά;;;μετα μου πέρασε....εν κατέω....

Ο αφαλός μου κ μένα ειναι έτοιμος να πεταχτεί :shock: και να σου πω κ το άλλο το κουλό;;;;;απο χθες ξεκίνησα να μετραω την κοιλια για να εικάζω την πορεία του πλακ μου (ξέρω είμαι λολάρα)....τεσπα....χθες το πρωί ηταν 99cm κ σήμερα 102!!!!!μεγαλωνει έτσι καθε μέρα;;;;να χαρώ οτι μου τραβάει κ τον πλακ μου;;;;χαχαχαχαχα

Καλημέρα! Μετρήθηκα και απογοητέυτηκα! 101 cm. Ειλικρινά νόμιζα ότι σε είχα! :( Τα δικά σου 3 εκατοστά σε λίγες ώρες πρέπει να είναι κατακράτηση! Αν ναι τότε σε έχω.... Ξαναμετρήσου!:rolleyes:


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οκ λοιπόν... Μιας και πιάσατε το θέμα των κιλών θα σας αποκαλύψω κ γω το μεγάλο μου μυστικό.... Δεν είμαι καθόλου περήφανη αλλά τι να κάνουμε πάντα ήμουν παχύσαρκο πλάσμα... Έμεινα έγκυος στα 104 και τώρα είμαι 97... Κοινώς έχω χάσει 7 κιλά... Έχω βέβαια ένα μηνα να ζυγιστώ!!! Ύψος 177!!! Όλοι μ λένε ότι η διαφορά είναι θεαματική ( είχα χάσει βέβαια ήδη άλλα 6 από πριν λόγω του χειρουργείου που έκανα!!!, άρα όντως η διαφορά είναι αισθητή...) ο ντοκ μ είναι πολύ ικανοποιημενος... Βέβαια εμένα με βοήθησε και η ινσουλίνη στην απώλεια αλλά και οι εμετοί που είχα! Ο ντοκ είπε ότι από τν 7ο κ μετά, αν φτάσουμε, θα πρέπει να παίρνω και όχι να χάνω και ότι θέλει να πάρω το πολύ 6-7 κιλά!!! Ελπίζω τώρα που δεν πήγα ένα μήνα στη διατροφολόγο να μην έχω ξεφύγει....

Ψιτ... Ουμερτά έτσι.;;;

Ψιτ αυτό που έχεις κάνει είναι αξιοθαύμαστο! Αλλη στη θέση σου θα είχε πάρει όχι χάσει! :-P


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τη μετρησα... αναρρωτιεμαι αν φτανει.η μεζουρα η πρεπει να παρω απ αυτη που μετρανε τα οικοπεδα :P

Εν τω μεταξυ μεγαλωνει πλεον με τη μερα, κυριολεκτικα!!!!

Δε νομιζω να ειναινη ιδεα μου.

Αν είναι ενημέρωσέ μας να προσλάβουμε κανέναν τοπογράφο για ακριβείς μετρήσεις από εδώ και πέρα! αχαχαχαχαχα! Θα μας βάλουν και στο google earth!;)


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!σημερα με ξύπνησε ο αντρας μου πολυ νωρίς γιατι είχε πεταχτεί ενα εξόγκωμα απο την κοιλιά μου.....ηταν η μπεμπουλα μου!!!τις τελευταίες 2 μέρες την πιάνω κανονικά!!!!η δικιά μου κοιλιά ειναι 112 εκατοστά.


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...