Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Η αδερφή μου έχει αυτήν την κούνια που λες. Βέβαια την πήρε από Βουλγαρία στη μισή τιμή. Υπάρχει σχετικό σάιτ αν ενδιαφέρεσαι.

Πάντως πριν λίγους μήνες που χρειάστηκε αλλαγή, γιατί μεγάλωσε το παιδί, είδε ότι δεν συνέφερε να πάρει στρώμα για να το κάνει εφηβικό (είναι για λίγα χρόνια και δεν ταιριάζουν τα κοινά σεντόνια). Τελικά το κράτησε ως γραφείο με συρτάρια για τον μεγάλο και έφτιαξε κανονικό ημίδιπλο κρεβάτι όπου κοιμίζει τους δύο μικρότερους μαζί.

Η γνώμη μου είναι ότι αξίζει από την άποψη του ότι τουλάχιστον μετά δεν πάει χαμένο, γίνεται γραφείο. Το εφηβικό δεν το υπολογίζω καν.

χμμμμ μεταφραση ποιος θα μας κάνει! Ωραια θα ήταν γιατι την εχω ζηλεψει αυτην την κουνια!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Αμάν πλησιάζει κι εμένα η ώρα μου, αύριο θα ξέρω, ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Κουράγιο!

Είναι τοσο χάλια ρε κοριτσια? Κι εγώ θα την κάνω μαλλον Σάββατο ή Δευτέρα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι τοσο χάλια ρε κοριτσια? Κι εγώ θα την κάνω μαλλον Σάββατο ή Δευτέρα!

Προσωπικά δε με ενοχλεί το υγρό που σου δίνουν, αλλα δεν αντέχω τόσες ώρες αναμονή (είχα ξανακάνει στο α' τρίμηνο και δε με άφησε να φύγω απο το εργαστήριο) και δεν αντέχω και τόσες ώρες νηστικη....


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε με ενοχλεί το υγρό που σου δίνουν, αλλα δεν αντέχω τόσες ώρες αναμονή (είχα ξανακάνει στο α' τρίμηνο και δε με άφησε να φύγω απο το εργαστήριο) και δεν αντέχω και τόσες ώρες νηστικη....

Eγω σκεφτομαι να παρω και βιβλιαράκι μαζι!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε με ενοχλεί το υγρό που σου δίνουν, αλλα δεν αντέχω τόσες ώρες αναμονή (είχα ξανακάνει στο α' τρίμηνο και δε με άφησε να φύγω απο το εργαστήριο) και δεν αντέχω και τόσες ώρες νηστικη....

καλημέρα και καλή επιτυχία!! Δεν επιτρέπεται να φύγεις από το εργαστήριο σε περίπτωση που κάνεις υπογλυκαιμία.....Μη σωριαστείς και πουθενά!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koριτσι τελειο, ειμαι κατενθουσιαμένη. ΕΙναι πολυ φτηνά σε σχεση με αυτο της θεσ/κης. Μάλλον, αν φερνουν Αθήνα, απο εκει θα παραγγείλω!!!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημέρα,

εχω ερώτηση.

αποφάσισα να αρχίσω να τρωω ψάρια.

ξερετε αν κάνει να φάμε σαρδέλες απο κονσέρβα χωρις να μαγειρευτουν?

παρακαλώ τα φώτα σας.

επίσης ποια ψαρια κάνει να τρώμε?

εχω μπερδευτει με την αναζήτηση που εκανα στο ιντερνετ.


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μολις γύρισα....μήπως μας τα λένε λιγο τραγικά;;;;μια χαρά ηταν!!!απλως βαρέθηκα λιγο.

Τι τραγικό σου είπαν βρε κοριτσάκι? 3 τσιμπιματάκια είναι..... απλά πρέπει να ναι λίγο προσεκτικοί για την περίπτωση υπογλυκαιμίας...Εγώ πχ έκανα και ζαλίστηκα.... Η βαρεμάρα όντως είναι θέμα!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι τραγικό σου είπαν βρε κοριτσάκι? 3 τσιμπιματάκια είναι..... απλά πρέπει να ναι λίγο προσεκτικοί για την περίπτωση υπογλυκαιμίας...Εγώ πχ έκανα και ζαλίστηκα.... Η βαρεμάρα όντως είναι θέμα!

Μου έλεγαν οτι δε θα μπορώ να πιω τη γλυκόζη.οτι ειναι χάλια και προκαλεί αναγουλα!εγω μια χαρά την ήπια!


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...