Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

δεν σας ειπα και για χθες!!! η βολτα μας βγηκε τελεια!!! θηλασε και κοιμηθηκε και φυγαμε αμεσως για την εξοδο μας..κοιμοταν για κανα 2ωρο..προλαβα και εφαγα με την ησυχια μου..μετα ξυπνησε..πηγαμε στο αυτοκινητο..θηλασε για 10λεπτα και μετα εκατσε ησυχος στο πορτ μπεμπε και λιγο στην αγκαλια μου αλλη μια ωρα μεχρι που φυγαμε! και τη νυχτα ξυπνησε μονο 1 φορα στης 4 και μια στης 7 οπου τον πηρα στο κρεβατι μου και κοιμηθηκαμε αλλες 3 ωρες!!! μηπως πρεπει να βγαινουμε καθε μερα εξω τελικα??:tongue::tongue::tongue:


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπειμπι κ εγω ειμαι υπέρ του φτ!!! Κ θέλω πολύ να πάνε όλα καλα κ να μη χρειαστεί κτ...!! Μου έδωσες κουράγιο κ πιστεύω ότι θα τα καταφέρω αφού το θέλω τόσο πολύ!!

Μπράβο για τη βόλτα σας...!! Λένε ότι τα μωρά που βγαίνουν έξω είναι πιο ευχαριστημενα από αυτά που μένουν στο σπίτι...!!! Επίσης χθες διάβαζα ότι τα θερινά μωρά που βγαίνουν βόλτες θηλάζουν λιγότερο από τα χειμερινα που κάθονται όλη μέρα σπίτι...!! Δεν ξέρω γιατί...μάλλον λόγω ψυχολογίας...κ μεις όταν είμαστε κλεισμένοι σπίτι δεν ανοίγουμε πιο συχνά το ψυγείο;;;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!! Τι μου κανετε???

Μπι μου λογικα θα κρατας την κουκλιτσα σου αγκαλιτσα!!!! Να σας ζησει!! Γερη και καλοτυχη!! Περιμενουμε νεακια σου!!!!

Τα φιλια μου σε ολες!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Εμεις πηγαμε σημερα στο γιατρο εχουμε 1 εκ. διαστολη. Ειπε ο γιατρος οτι απο εδω και περα απλα περιμενουμε...Το μωρο ειναι μια χαρα 3 κιλα συν οποτε δεν μας ανησυχει τιποτα. Εσεις τι κανετε? Τα νεα σας!


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Τι μου κανετε κοιλιτσες και μπεμπακια??

Μπρι μου Να σας ζησει και παλι η κοριτσαρα σας!!! Γερη και καλοτυχη!! Περιμενουμε τα νεακια σας και την μοναδικη ιστορια σας!!!

Γλυκουλα μου ξεκινησε η διαστολη? Ποσες μερες σου εδωσε ο ντοκ? Αχ τι ωραιαα!! Ερχεται ο μπεμπαρος!!!

Αννουλα μου και βαρεμαρα και πολυ ζεστη!!!! Δεν προλαβαινω να αλλαζω μπλουζακια!!!!

Τι μου κανεις κοριτσακι μου? Ποτε θα πας ντοκ?

Μπειμπι φιλια στον κουκλο!!

Ασπακι φιλια στην ομορφη!!

Εμεις ειμαστε μια χαρα!! Μας βλεπει ο ντοκ καθε εβδομαδα!! Η μπεμπα ειναι ψηλα ακομα και μας ειπε να ξεκινησουμε περπατημα!!!

Φιλια πολλα σε ολες!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Τι μου κανετε κοιλιτσες και μπεμπακια??

Μπρι μου Να σας ζησει και παλι η κοριτσαρα σας!!! Γερη και καλοτυχη!! Περιμενουμε τα νεακια σας και την μοναδικη ιστορια σας!!!

Γλυκουλα μου ξεκινησε η διαστολη? Ποσες μερες σου εδωσε ο ντοκ? Αχ τι ωραιαα!! Ερχεται ο μπεμπαρος!!!

Αννουλα μου και βαρεμαρα και πολυ ζεστη!!!! Δεν προλαβαινω να αλλαζω μπλουζακια!!!!

Τι μου κανεις κοριτσακι μου? Ποτε θα πας ντοκ?

Μπειμπι φιλια στον κουκλο!!

Ασπακι φιλια στην ομορφη!!

Εμεις ειμαστε μια χαρα!! Μας βλεπει ο ντοκ καθε εβδομαδα!! Η μπεμπα ειναι ψηλα ακομα και μας ειπε να ξεκινησουμε περπατημα!!!

Φιλια πολλα σε ολες!!

Δεν μας ειπε ποτε.Απλα περιμενουμε τωρα...Γενικα λογο συσπασεων ηταν αναμενομενο οτι δεν θα φταναμε στο τελος,αλλα ευτυχως τα καταφεραμε και φτασαμε στην 36-37 εβδομαδα. Το περπατημα κανει πολυ καλο. Καλα θα κανεις να περπατας αλλα οταν κουραζεσαι να σταματας!Μην το παρακανεις...


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε?? εμεις εδώ εχουμε τρελαθεί με την ζουζουνα μας ολη μερα την χαζευω αυριο αν είναι καλος ο καιρος λεμε να παμε και την πρωτη μας βολτα!! Σε γενικες γραμμες είναι πολύ ηρεμη εκτος από ένα δυημερο που είχαμε θεμα με τα κακακια μας. Με τον θηλασμο τα εχουμε κατεφερει τελεια στην αρχη θηλαζαμε σχεδόν ολη μερα τωρα φτανουμε γυρω στο τεταρτο την κάθε φορα και την Δευτερα εβγαλα για πρωτη φορα και γαλα για αποθηκευση, είμαι πολύ χαρουμενη γιατι ειχα προετοιμαστεί για πολύ δυσκολότερες καταστασεις.

bri να σου ζησει το ζουζουνακι σου γερο και καλοτυχο να είναι παντα!οι υπολοιπες κοπελες πως τα πατε? ετοιμες?


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

μπραβο Ασπα για το θηλασμο! και μεις ετσι ημασταν στην αρχη ολη μερα στο στηθος..τωρα εχουμε στρωσει εκτος απο καποιες εξερεσεις που τον πιανουν που κ που οπως χθες το απογευμα, ειχε γκρινια μεχρι τα μεσανυχτα δεν ηθελε τιποτα αλλο εκτος απο στηθος..εχω ακουσει βεβαια οτι το παθαινουν μια στις τοσες..καπως το λενε αλλα δεν θυμαμαι τωρα.. κατα ταλλα κοιμομαστε 3-4 ωρες συνεχομενα τη νυχτα και ξυπναμε στα ενδιαμεσα το πολυ για μιση ωρα μαζι με το αλλαγμα πανας και τη μερα 2-3 ωρες με ανδιαμεσα διαληματα γυρω στις 1-2 ωρες..

bri περιμενουμε νεακια σου!!

στις υπολοιπες υπομονη...λιγος καιρος εμεινε!!!:D:D:D

εμεις πηγαμε σημερα πρωτη φορα για ψωνια!! τον θηλασα στο σπιτι και μετα πηγαμε σε 2 σουπερ μαρκετ και δεν εκανε κιχ,κοιμοταν ολη την ωρα..με το που μπηκαμε σπιτι ξυπνησε! τελικα του αρεσουν οι βολτες!:):) αντε να περασει και η επομενη βδομαδα να 40 να βγαινουμε και πιο ανετα χωρις να μας κατακρινουν η κοιτανε σαν εξωγηινους:rolleyes:

αυριο βαφτιζει η κολητη μου το παιδακι της και δεν ξερω τι να κανω...να παω η να μην παω..σκευτομαι το τι εχω να ακουσω παλι απο τους γυρω γυρω και φοβαμαι και λιγο τη μουσικη μηπως ειναι πολυ δυνατη και πειραξει το μικρο..μαλλον δεν θα παω..:(


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου New Baby μια χαρα εισαστε κ εσεις αλμα ανάπτυξης περασε ο μπόμπιρας σε τέτοιες περιπτώσεις μου ελεγε η μαια θα το καταλαβαίνουμε γιατι το μωρο θα μοιαζει να μην χορταινει ποτε, εγω δυστυχως το βραδυ την ξυπναω κάθε 2 ωρες γιατι ποναω και κοιμισμενη δεν τρωει με τιποτα χθες μονο στις 2 εβγαλα με το θηλαστρο και κοιμηθηκε 4 ωρες ισως να το κανω κάθε βραδυ αλλα φοβάμαι μην ξυπνησει κιολας και δεν εχω αρκετο γαλα ! Κ εγω αντιμετοπιζω θεμα με την εξοδο αλλα τελικα χθες ο αντρας μου εκλεισε τραπεζι να παμε για ψαρακι και αποφασισαμε να μην δωσουμε σημασια πλεον σε κανενα οποτε κ εγω ακολουθω!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου New Baby μια χαρα εισαστε κ εσεις αλμα ανάπτυξης περασε ο μπόμπιρας σε τέτοιες περιπτώσεις μου ελεγε η μαια θα το καταλαβαίνουμε γιατι το μωρο θα μοιαζει να μην χορταινει ποτε, εγω δυστυχως το βραδυ την ξυπναω κάθε 2 ωρες γιατι ποναω και κοιμισμενη δεν τρωει με τιποτα χθες μονο στις 2 εβγαλα με το θηλαστρο και κοιμηθηκε 4 ωρες ισως να το κανω κάθε βραδυ αλλα φοβάμαι μην ξυπνησει κιολας και δεν εχω αρκετο γαλα ! Κ εγω αντιμετοπιζω θεμα με την εξοδο αλλα τελικα χθες ο αντρας μου εκλεισε τραπεζι να παμε για ψαρακι και αποφασισαμε να μην δωσουμε σημασια πλεον σε κανενα οποτε κ εγω ακολουθω!

ναι μαλλον αλμα αναπτυξης περασε! σημερα αντιθετως κοιματε σαν το πουλακι..μολις ξυπνησε απο 3ωρο υπνο εφαγε και τωρα κοιματε παλι. καλα κανεις και να πατε για φαι..οπως ειπα και γω πιο πανω κανα 2 φορες που εχουμε βγει ειναι πολυ πιο ηρεμος! απλα με κουραζουν τα σχολια του κοσμου..που ερχονται κ μου λενε ο καθενας το μακρυ του κ το κοντο του...να δω μεχρι ποτε θα εχω την υπομονη να τους απανταω ευγενικα...


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άσπα & Μπειμπι πολύ χαίρομαι για σας κ τα μπεμπακια σας!!! Να κάνετε ότι θέλετε χωρίς να σκέφτεστε τι θα πει ο ένας κ ο άλλος!!

Εμείς καλά, εν αναμονή...!! Την Τετάρτη έχω ραντεβού στο γιατρό...!!! Πρέπει κ εγω να αρχίσω περπάτημα...!!!

Μπρι ανυπομονούμε για τα νέα σου!!

Χάρμα και Γλυκουλα φιλιά πολλά!!! Άντε να ρθει κ η δική μας σειρά!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αννουλα πως τα πας με την αναμονη? τα υπολοιπα κοριτσια? εμεις μεγαλωνουμε και σημερα πηγαμε βολτα στα μαγαζια να γυρισουμε διαφορα δωρακια ηταν δροσερα το απογευμα και το ευχαριστηθηκαμε και δυο ειχα ομως βγαλει απο χθες γαλατακι γιατι κολλαω λιγο με τον δημοσιο θηλασμο!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Άσπα μου ειμαι εν αναμονή...και λίγο ανυπομονώ!! Στο Ηράκλειο υπάρχουν σημεία θηλασμού (μαγαζιά και καφέ) όπου μπορείς να θηλάσεις ελεύθερα χωρίς να φοβάσαι!! Κ με ένα φουλάρι νομίζω είναι μια χαρά!! Αλλα και το γαλατακι στο μπουκαλάκι μια χαρά μου ακούγεται!! Ποσο είστε τώρα;;

Εμενα με είδε σήμερα ο γιατρος και όλα δείχνουν ότι έχουμε ακομα μέλλον!! Σημερα περπάτησα παρα πολυ και θα το κάνω κάθε μερα μήπως και κατέβει κι άλλο το μπεμπακι!!!

Φιλιά σε όλες!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...