Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ


new_baby

Recommended Posts

Καλημέρα!! Πρωινή και εσύ βλέπω Αννουλα. Δεν θέλω να γεννήσω πρόωρα όσο πλησιάζουν οι μέρες φοβάμαι όλο και πιο πολύ χθες έλεγα στον γιατρό ότι προτιμώ να πάω να μείνω ένα μήνα στο νοσοκομείο να με παρακολουθεί πάρα να γεννήσω!! Χθες έκανα και την πρώτη δόση από το φάρμακο για την οριμανση των πνευμόνων!! Εσείς τι νέα έχετε?

Γεια σου Άσπα μου!! Πρωινή αλλα μετά την έκανα για εκδρομουλα γι αυτό δεν σου απάντησα!!! Σε καταλαβαίνω κοπέλα μου!!! Κανε θετικές σκέψεις και όλα θα πάνε καλά!!! Εμάς τα νέα μας όπως τα ξέρεις!! Προς το παρόν πάω για φτ εκτός εάν δεν έχει γυρίσει η μπέμπα!!! Κατά τα άλλα ειμαι μια χαρά!! Χθες πήγα Χανιά μονοήμερη κ πέρασα πολύ ωραία αν κ κουράστηκα γτ γυρίσαμε μεσάνυχτα...!! Κ σήμερα πρωί πρωί κατέβηκα κέντρο κ ψωνισα στο μπεμπέ μου χειμερινα ρούχα που βρήκα σε εκπτώσεις...Είμαι τρελή το ξέρω!!!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα Μανουλες!!!

Μπειμπι περιμενουμε νεακιαα!!!

Ασπακι πολυ χαρηκα με την παραταση!!! Ολα θα ειναι σουπερ!!!!

Αννουλα ακομα δεν γυρισε η μικρη σου??

Για πες απο που πηρες χειμερινα... ολα καλοκαρινα εβλεπα την προηγουμενη εβδομαδα και απογοητευτηκα.... ενα φορεμα της αγορασα μονο για του χρονου...


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! κ εμεις Αννουλα χθες πηγαμε βολτιτσα στον Αγιο αλλα μονο για καφε και φαγητο μην κουραστω πολύ!! είχαμε γιατρο σημερα όλα μια χαρα και τωρα ελεγα μηπως πηγαινα για καμια βουτια το απογευμα!!

Χαρμακι εγω βρηκα χειμερινα στο orchestra και έναν πολύ ωραιο υπνοσακο μπορεις να βρεις και στο benetton και το λητω! το prenatal δεν θυμαμαι αν εχει εγω πηρα την προηγουμενη εβδομαδα δυο σετακια για προωρα μωράκια!!


ticker.php?img=1,99,118,0,CD,0,16331,40

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μανουλες!!!

Μπειμπι περιμενουμε νεακιαα!!!

Ασπακι πολυ χαρηκα με την παραταση!!! Ολα θα ειναι σουπερ!!!!

Αννουλα ακομα δεν γυρισε η μικρη σου??

Για πες απο που πηρες χειμερινα... ολα καλοκαρινα εβλεπα την προηγουμενη εβδομαδα και απογοητευτηκα.... ενα φορεμα της αγορασα μονο για του χρονου...

Εγω πήρα από τα μαδερκεαρ φορέματα, φούστα, ζακετα, μέχρι κ μπουφάν!!! Στο ισόγειο τα έχει!!!

Την τελευταία φορά, κατά τις 20-07 δεν είχε γυρίσει...τώρα έχω ραντεβού 22-08... Τι να πω;;; ελπίζω...!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!! κ εμεις Αννουλα χθες πηγαμε βολτιτσα στον Αγιο αλλα μονο για καφε και φαγητο μην κουραστω πολύ!! είχαμε γιατρο σημερα όλα μια χαρα και τωρα ελεγα μηπως πηγαινα για καμια βουτια το απογευμα!!

Χαρμακι εγω βρηκα χειμερινα στο orchestra και έναν πολύ ωραιο υπνοσακο μπορεις να βρεις και στο benetton και το λητω! το prenatal δεν θυμαμαι αν εχει εγω πηρα την προηγουμενη εβδομαδα δυο σετακια για προωρα μωράκια!!

Με γεια τα πραγματάκια σας!!! Είναι γλυκα!!! Εμείς κάναμε κ μπάνιο στη θάλασσα...!!! Κουράστηκα αλλά ήταν ωραία γτ ήταν κ η αδερφή μου η οποία μένει Αθήνα...!! Σήμερα πήρα κ τα ρουχαλάκια κ ήταν πραγματικά 2 ημέρες ευτυχίας...!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια..επιτελους ειμαι σπιτι μου με το μωρακι μου.

λοιπον τα νεα μου στα γρηγορα παλι γιατι δεν ξερω ποτε θα ξυπνησει ο μικρος.

μπηκα στο νοσοκομ την τριτη για προκληση..τελικα μου κανανε τεταρτη πρωι(με υποθετο) το βραδυ σπασανε τα νερα απο μονα τους και στης 4 τα ξυμερωματα πεμπτης γεννησα. ολα καλα στην γεννα..μετα ταλαιπωρηθικα γιατι ειχαμε μια επιπολοκη αλλα τελος καλα ολα καλα. δεν θελω να σας πω λεπτομεριες μιας και δεν συμβαινει συχνα και δεν θελω να σας τρομαξω. παντως τα αντεξα ολα και σημερα ειμαι μια χαρα!!! ειμαι πολυ περιφανη που τα καταφερα και τα αντεξα ολα χωρις επισκληριδιο! θυλαζουμε αποκλειστικα απο την αρχη και δεν ενεδωσα στο να δωσω συμπληρωμα που με ζαλισανε ολοι γιατι ταχα μου το πρωτογαλα δεν φτανει. μας ειδε η παιδιατρος πριν φυγουμε απο το νοσοκομειο και το βαρος μας ειναι μια χαρα! οποτε μια χαρα τρωει..γεννηθικαμε 3150 και φυγαμε απο το νοσοκομ 2950. εγω ζυγιστηκα σημερα και ειμαι ειδη -7 κιλα...μου μενουν 4 της εγκυμοσυνης και μερικα εξτρα που ειχα απο πριν που ελπιζω να τα χασω τωρα...η αληθεια ειναι οτι με το θυλασμο δεν προλαβαινω να τρωω αν και μου κοιματε 2-3 ωρες..δεν εχω παραπονο...ειναι πανεμορφος και υσηχος..το μονο μου θελει ειναι μαμ κακα και νανι...κλαιει ελαχιστα..σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα δεν ξερω ποτε θα ξυπνησει η ποτε θα μπορεσω να ξαναμπω οποτε σας τα εγραψα ολα μαζεμενα!...παω να σιδερωσω τωρα λιγο αν προλαβω πριν ξυπνησει ο μπομπιρας!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια..επιτελους ειμαι σπιτι μου με το μωρακι μου.

λοιπον τα νεα μου στα γρηγορα παλι γιατι δεν ξερω ποτε θα ξυπνησει ο μικρος.

μπηκα στο νοσοκομ την τριτη για προκληση..τελικα μου κανανε τεταρτη πρωι(με υποθετο) το βραδυ σπασανε τα νερα απο μονα τους και στης 4 τα ξυμερωματα πεμπτης γεννησα. ολα καλα στην γεννα..μετα ταλαιπωρηθικα γιατι ειχαμε μια επιπολοκη αλλα τελος καλα ολα καλα. δεν θελω να σας πω λεπτομεριες μιας και δεν συμβαινει συχνα και δεν θελω να σας τρομαξω. παντως τα αντεξα ολα και σημερα ειμαι μια χαρα!!! ειμαι πολυ περιφανη που τα καταφερα και τα αντεξα ολα χωρις επισκληριδιο! θυλαζουμε αποκλειστικα απο την αρχη και δεν ενεδωσα στο να δωσω συμπληρωμα που με ζαλισανε ολοι γιατι ταχα μου το πρωτογαλα δεν φτανει. μας ειδε η παιδιατρος πριν φυγουμε απο το νοσοκομειο και το βαρος μας ειναι μια χαρα! οποτε μια χαρα τρωει..γεννηθικαμε 3150 και φυγαμε απο το νοσοκομ 2950. εγω ζυγιστηκα σημερα και ειμαι ειδη -7 κιλα...μου μενουν 4 της εγκυμοσυνης και μερικα εξτρα που ειχα απο πριν που ελπιζω να τα χασω τωρα...η αληθεια ειναι οτι με το θυλασμο δεν προλαβαινω να τρωω αν και μου κοιματε 2-3 ωρες..δεν εχω παραπονο...ειναι πανεμορφος και υσηχος..το μονο μου θελει ειναι μαμ κακα και νανι...κλαιει ελαχιστα..σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα δεν ξερω ποτε θα ξυπνησει η ποτε θα μπορεσω να ξαναμπω οποτε σας τα εγραψα ολα μαζεμενα!...παω να σιδερωσω τωρα λιγο αν προλαβω πριν ξυπνησει ο μπομπιρας!

Μπράβο Μπέιμπι για όλα!!! Να τον χαίρεστε τον πρίγκηπά σας!!!!

Χάρηκα πάρα πολύ που όλα πήγαν κατευχήν!!!!! Να μου τον φιλήσεις!!!!:-P

Άντε να παίρνουν σειρά και τα υπόλοιπα μωρά της ομάδας μας!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

newbaby

χαιρομαι που πηγαν ολα καλα και εχεις αγκαλια το υπεροχο μωρο σου !!!

Συγκινουμαι οταν διαβαζω ιστοριες με τοκετούς..

Τα κιλά θα τα χασεις, μην αγχώνεσαι..

Τι ωραία !

Αντε με το καλο και οι επόμενες...

Μάλλον εγώ ε ;; Πητ 29/8 !!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

newbaby

χαιρομαι που πηγαν ολα καλα και εχεις αγκαλια το υπεροχο μωρο σου !!!

Συγκινουμαι οταν διαβαζω ιστοριες με τοκετούς..

Τα κιλά θα τα χασεις, μην αγχώνεσαι..

Τι ωραία !

Αντε με το καλο και οι επόμενες...

Μάλλον εγώ ε ;; Πητ 29/8 !!

Έχουμε και την Ασπα μας που θα πάει προγραμματισμενη!!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κρητικοκοιλιτσες μου τι μου κανετε??

Το νιωσατε τον σεισμο σημερα??

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα!! Μεγαλωνουμε και ομορφαινουμε!!!:)

Ασπακι περιμενουμε τα νεακια σου!!

Αννουλα μου πως πανε τα μαθηματα??

Μπρι μου μπηκατε και εσεις στην τελικη ευθεια??

Αχ τι τελειααα!!!!

Πρεπει σιγα σιγα να ετοιμαζω βαλιτσα!!!!

Σας φιλω ολες!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά είμαι και εγώ!!! Τον ένιωσα το σεισμό αλλά δεν με τρόμαξε...!!! Αυτή την εβδομάδα έπλυνα και σιδέρωσα τα πάντα της μικρής μου και από βδομάδα λέω να φτιάξω και εγώ τη βαλιτσούλα μου!! (Αφού πρώτα την αγοράσω!!) Τα μαθήματα καλά!!! Έχω αρχίσει να αγχώνομαι αλλά προσπαθώ να το κρατώ σε κάποια φυσιολογικά επίπεδα...!!!

Αχ...περνάει ο καιρός και οι αγωνίες εντείνονται!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι και εγώ!!! Τον ένιωσα το σεισμό αλλά δεν με τρόμαξε...!!! Αυτή την εβδομάδα έπλυνα και σιδέρωσα τα πάντα της μικρής μου και από βδομάδα λέω να φτιάξω και εγώ τη βαλιτσούλα μου!! (Αφού πρώτα την αγοράσω!!) Τα μαθήματα καλά!!! Έχω αρχίσει να αγχώνομαι αλλά προσπαθώ να το κρατώ σε κάποια φυσιολογικά επίπεδα...!!!

Αχ...περνάει ο καιρός και οι αγωνίες εντείνονται!!!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!

Και εμεις απο εβδομαδα θα ξεκινησουμε πλυσιμο.. μη σου πω απο 15αυγουστο και μετα ειναι πιο ρελιστικο!! Νομιζω εχω μεινει πισω σε αυτο!!!

Τελικα ειπαμε να μεινουμε να γεννησουμε σε αυτο το σπιτι και να μετακομισουμε μετα τον ιανουαριο... την Δευτερα θα βαλουμε και κλιματιστικο.. πολλες δουλειες...βαψιμο δωματιουυ... αχχχ θα τα προλαβουμεεε;;;

Εχθες πηγαμε ντοκ και μας ειπε οτι παμε μια χαρα για φυσιολογικο τοκετο.. οποτε εχω πεσει και με τα μουτρα στο διαβασμα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσακι μου!!!

Και εμεις απο εβδομαδα θα ξεκινησουμε πλυσιμο.. μη σου πω απο 15αυγουστο και μετα ειναι πιο ρελιστικο!! Νομιζω εχω μεινει πισω σε αυτο!!!

Τελικα ειπαμε να μεινουμε να γεννησουμε σε αυτο το σπιτι και να μετακομισουμε μετα τον ιανουαριο... την Δευτερα θα βαλουμε και κλιματιστικο.. πολλες δουλειες...βαψιμο δωματιουυ... αχχχ θα τα προλαβουμεεε;;;

Εχθες πηγαμε ντοκ και μας ειπε οτι παμε μια χαρα για φυσιολογικο τοκετο.. οποτε εχω πεσει και με τα μουτρα στο διαβασμα!!!

Ίσως να είναι καλύτερα για να μην κουραστείς!!!

Καλο αυτό με το φτ!!! Θα τα προλάβεις, μην αγχώνεσαι!!!

Εγω κάτι έχω πάθει τις τελευταίες μέρες και ειμαι μες στο άγχος και τη γκρίνια....!!!! Δε βολεύομαι πουθενά, ζεσταινομαι και γενικά όλα μου φταίνε...!!! Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά...!!! Φοβάμαι κ τον τοκετό...!!! Όλα μαζί!!!


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Manoules ti kanete?Xathikame teleiws gt tous teleutaious 4-5 mines kanoume anakainisi sto spiti mas kai anagkastika,ektos tou oti xathikame apo olo ton kosmo,den eixame kai internet!Pws einai oi egkumosunes sas?Egw dustuxws kanw suspaseis (apo tin arxi tis egkumosunis) kai pleon den prepei na me vlepei oute o ilios me apotelesma oli mera na eimai sto spiti kai na min kanw tipota...Peite mou ta nea sas!


9j7Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Manoules ti kanete?Xathikame teleiws gt tous teleutaious 4-5 mines kanoume anakainisi sto spiti mas kai anagkastika,ektos tou oti xathikame apo olo ton kosmo,den eixame kai internet!Pws einai oi egkumosunes sas?Egw dustuxws kanw suspaseis (apo tin arxi tis egkumosunis) kai pleon den prepei na me vlepei oute o ilios me apotelesma oli mera na eimai sto spiti kai na min kanw tipota...Peite mou ta nea sas!

Γεια σου Σουιτι!!! Μπορείς να μάθεις τα νέα μας λίγο πολύ διαβάζοντας αυτα που γράφουμε..!!! Εγω προσωπικά ειμαι πολύ καλά!! Υπομονή!!! Περνάει ο καιρός!!! Θύμισε μου που θα γεννήσεις γιατί δεν θυμάμαι...και τι μωρό περιμένεις....!! Σου έχει πει ο γιατρός σου για κτ λόγω συσπασεων;


zDSVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...