Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραια ιδεα.κανε ενα παιχνιδι κρυμμενου θησαυρου ή βαλτο  εκει που θα παει μολις μπει...εγω την κοιλια θα ζωγραφιζα.

 

Βαλε ενα ζευγαρι παπουτσια να τα δει μολις μπει κ μεσα το τεστ.μολις αναρωτηθει γιατι στα παπουτσια πες του γιατι τωρα ξεκινας να τρεχεις.....ειδικα αμα ειναι κορη θα χρειαστουν...χαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσαρες μου τώρα γύρισα! ! Σας διάβασα όλες και θα σας απαντήσω! ! Αλλά πρώτα. ...ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ! !!!!!!!!!!! έχω ανατριχιασει! !!!! Μπράβο Τζέιν μου!! Εγώ του τυλιξα το τεστ μέσα σε μία σαλιαρα και του τα έβαλα σε ένα κουτάκι δώρου.  Εσύ φαντάζομαι δεν έχεις σαλιαρα πρόχειρη οπότε καντο από μόνο του δώρο. Μπορείς επίσης να το βάλεις μέσα στο συρτάρι με τα εσώρουχα και να το δει με το που πάει να ντυθεί μετά το μπάνιο.  

Καθίστε να ετοιμαστώ και θα σας πω και άλλα 

Λοιπόν Σάμμερ μου εγώ θέλω να σου πω ότι πραγματικά γυναίκες που ζούνε αυτό το δίλημμα έχουν τεράστια δύναμη ψυχής.  Μην ξεχνάς τους λόγους που σε οδήγησαν σε αυτήντην απόφαση.  Μην εστιαζεις στο αν. Δεν έχω κάτι παραπάνω να σου πω.  Εύχομαι να νιώσεις καλύτερα σύντομα. 

Και για να μην ξεχνιόμαστε Ρένα εσύ έχεις πρόγραμμα απόψε! !

Μουτζουρα μου εσύ πίστη στην απόφαση σου και όσο μπορείς ηρεμία.  

Τζέιν να μας ενημερώσεις για την αντίδραση του αντρουλι σου.

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζειν,πολλα πολλα συγχαρητηριαααα!με το καλο κοριτσι μου!τωρα ξεκινα το ταξιδι!!

Σαμμερακι μου,παλι σε πηρε απο κατω;;;;αα συνελθε!!ειπαμε αυτα τα πραγματα μπορει να τυχουν στη καθεμια μας!πηρες την αποφαση που εκρινες σωστη!μην τα αναμοχλευεις!προχωρα μπροσταααα!

  • Μου αρέσει 2

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ περιμένουμε την επίσημη ανακοίνωση στο πινακακι παρακαλώ να γίνει το ποδαρικό να πάρουν και τα υπόλοιπα κορίτσια μας σειρά! !! Να γιορτάζουμε συνέχεια! !!!:)

Τζέιν μην ξεχάσεις αύριο πριν πας στο σχολείο να πας να κάνεις χοριακη. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, jane.austen είπε:

ειναι στην προσπονηση, αλλα θελω να δω και την αντιδραση του απο κοντα!!!  ωραια η ιδεα για δωρακι...πειτε και τιποτα αλλο! ο χρονος πιεζει!

συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! τελειαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν αντεχεις να κρατηθεις μεχρι να ερθει στο σπιτι βαλτω πανω στο κομοδινο του η στο μαξιλαρι του.....!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

δικιο εχεις βρε τονια.απο χθες ολο θελω να βαλω το πινακακι αλλα δ προλαβαινω

τυχερο πινακακι!!!!

abbot          26/1

citty          3/2

marakif1990      3/2

σαμμερ

rena87

moutzoura2016

jane.austen      εγκυουλα!!!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααααχχχ θα τρελαθω!!!Τζέιν μουυυ συγχαρητήρια! Μπράβο κοριτσαρα μου! Μα.ποσο. υπέροχα νέα!!!❤❤❤

Με το καλό κορίτσι μου !μια τελειονηνη εγκυμοσύνη και ενα γερο μωρο! Και το πάρτυ ξεκινααααα!

 

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ψηφίζω τα παπούτσια που είπε η Σαμμερ..  γιατί τώρα αρχίζεις να τρέχεις..  τέλειοοοοο... τζειν να μας πεις αντίδραση  . Ψωφαω να μάθω...

Τονακι θα τον λιώσω σήμερα... εισαι καλύτερα;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο τζειν ολα καλα να παν κοριτσακι εγω ειχα κανει αυτο με το πλυτηριο ηρθε απο βραδυνη βαρδια μπηκε στο μπανιο το ειδε αγκαλιαστηκαμε αι κλαιγαμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Ψηφίζω τα παπούτσια που είπε η Σαμμερ..  γιατί τώρα αρχίζεις να τρέχεις..  τέλειοοοοο... τζειν να μας πεις αντίδραση  . Ψωφαω να μάθω...

Τονακι θα τον λιώσω σήμερα... εισαι καλύτερα;

Αγάπη όχι. Όλη μέρα έχω πολύ συχνά βάρος και πίεση.  Εν τω μεταξύ έχω πρηστεί και με πιέζουν όλα τα ρούχα.  Θα πάω να πάρω τίποτα γιατί σήμερα δεν άντεχα στη δουλειά. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...