Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Mummy's babyclub


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!

Τι κάνετε κορτσούδια;;;

Μάρτζι άντε σε λίγες μερούλες σπιτάκι σας ε;;; Κ μετά το Πάσχα θα κοντεύει κ το καλοκαιράκι! Βέβαια πέφτει αρκετά νωρίς φέτος αλλά κ πάλι τον γάιδαρο θα τον έχετε φάει!!! Είστε όλοι καλά;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

καλησπερα ..προχθες πηγαμε παιδιατρο εκανε 2 εμβολια και ενα ποσιμο της γαστρεντεριτιδας τσιριζε ο καημενος μου ερχοταν να βαλω τα κλαματα..ειναι 6450 κιλα και 64 εκατοστα μεγαλωσε πολυ..εκεινη τη μερα και εχθες εκανε πυρετο και πρηστηκαν τα μπουτακια του οπως μας ειπε ο παιδιατρος οτι μπορει να γινει και εχει και γκρινια..τωρα που μεγαλωσε μεσα στην μερα συνολό κοιμαται κανα 3 μεσα στην μερα..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Κορινάκι βλέπω ο μικρός σου μεγαλώνει ταχύτατα!!! Εύγε!!

Πήγαμε κ εμείς ψες παιδίατρο! Η μικρή πήρε μπρος για τα καλά! ΣΤο ύψος είναι πάνω από τη μέση στις καμπύλες κ στο βάρος λίγο πιο κάτω (από το ύψος)! Θα γίνει δηλαδή ψιλή κ αδύνατη σαν τη μανούλα της :tongue::tongue:

Ο υιός έμεινε λίγο πίσω αλλά η παιδίατρος λέει πως είναι ευχαριστημένη κ ότι το κάθε παιδί είναι διαφορετικό κ πως αναπτύσσεται σταθερά αν κ αργά με τον ίδιο ρυθμό! Επίσης είπε ότι ίσως πάρει αργότερα ξαφνικά μπρος κ αυτός κ πως με τέτοιους γονείς πιστεύει οτι θα αναπτυχθεί κ αυτός πολύ!!!

Ευτυχώς χωρίς ακροαστικά με τα γνωστά μπουκωματάκια μας!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη!!!

Πόσο καιρό έχω να μπω!! Όχι πως άλλαξε κ κάτι :rolleyes: Εμείς περάσαμε πολύ όμορφα αλλά δυστυχώς όπως όλα τα ωραία πέρασαν κ οι γιορτές χωρίς χαμπάρι να πάρουμε! Κούραση πολύ αλλά κ ευτυχία!!! Έφτιαξε κ ο καιρός κ ποιος μας μαζεύει από τις βόλτες!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά. Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας! Χαθήκαμε, βρε κορίτσια!

Μαρμιν, πώς πάνε οι ετοιμασίες για την βάφτιση; Μας γράφεις πως μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σου. Μπράβο! Πόσο έφτασαν τώρα τα θηριάκια σου; Σε βάρος εννοώ......Ο μεγάλος τι κάνει; Πώς τους συμπεριφέρεται; Ζηλεύει ή έχει συνηθίσει πλέον;

Κορίνα, εσείς πώς είστε; Αλήθεια, προσαρμόστηκες εκεί; Τι ρωτάω τώρα θα μου πεις......Εσύ τώρα είσαι τόσο ερωτευμένη με τον υιό που όπου κι αν ήσουνα θα περνούσες χάρμα.

Πέπσι, πού είσαι;; πες βρε κανένα νέο από τα μωρά!

Εμείς καλά είμαστε. ταξιδέψαμε αρκετά το Πάσχα. Ανεβήκαμε Βόρεια Ελλάδα, περάσαμε τα σύνορα, γενικώς περάσαμε καλά! Η μικρή είναι καλά! Μεγαλώνει..............


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

χριστος ανεστη.τι κανετε? εμεις αυτες τις μερες εχουμε γκρινια απο τα ουλα του βαζω και αλοιφη εχει ολο το χερι στο στομα και ξινει τα ουλα σαν να μου φαινεται σε ενα σημειο στο ουλο κατω σαν να εχει δοντι να δω ποτε θα σκασει ,θα το δειξω και στον παιδιατρο..ολο μιλαει συνεχεια και φωναζει ,δεν θυμαμαι αν σας ειπα αλλα ειπε μαμαμα..

μαρτζι μου λειπει η ελλαδα και πιο πολυ οι δικοι μου αλλα συνιθησα και οπως ειπες εχω και τον γιο να με τρελενει και ειμαι μια χαρα..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά. Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας! Χαθήκαμε, βρε κορίτσια!

Μαρμιν, πώς πάνε οι ετοιμασίες για την βάφτιση; Μας γράφεις πως μεγάλωσε πολύ η μπουμπού σου. Μπράβο! Πόσο έφτασαν τώρα τα θηριάκια σου; Σε βάρος εννοώ......Ο μεγάλος τι κάνει; Πώς τους συμπεριφέρεται; Ζηλεύει ή έχει συνηθίσει πλέον;

Κορίνα, εσείς πώς είστε; Αλήθεια, προσαρμόστηκες εκεί; Τι ρωτάω τώρα θα μου πεις......Εσύ τώρα είσαι τόσο ερωτευμένη με τον υιό που όπου κι αν ήσουνα θα περνούσες χάρμα.

Πέπσι, πού είσαι;; πες βρε κανένα νέο από τα μωρά!

Εμείς καλά είμαστε. ταξιδέψαμε αρκετά το Πάσχα. Ανεβήκαμε Βόρεια Ελλάδα, περάσαμε τα σύνορα, γενικώς περάσαμε καλά! Η μικρή είναι καλά! Μεγαλώνει..............

Χριστό Ανέστη!! Μάρτζι μου τι καλά που "επέστρεψες"! Μου ελειψες! Ώστε στα μέρη μας ε;; Και περάσατε κ τα σύνορα!! Μπράβο θηρία!! Η μικρή σου πώς ήταν σε τόσο μεγάλο ταξίδι; Το χάρηκε ή κουράστηκε;; Μόνοι σας ή με παρέα;; Πολλά ρωτάω ε;;; :rolleyes::rolleyes: Πολύ χαίρομαι για το ταξιδάκι σας, θαρρώ πως μετά από όλα όσα περάσατε είχατε ανάγκη από μια ανέμελη απόδραση!!

Για την βάφτιση θαρρώ πως είναι πια όλα έτοιμα!! Το Σάββατο αγοράσαμε κ τα ρουχαλάκια που θα βάλουμε για να πάμε τα δίδυμα στην Εκκλησία κ δε σου κρύβω πως τρελλάθηκα με την ομορφιά τους! Αααααα κ ψες βρήκαμε παπούτσι για το γιγαντοπρωτοτοκάκι μας :D:D!! Φοράμε πια 28 νούμερο παρακαλώ αν κ είναι ολίγον σαν παπουτσωμένος γάτος :tongue::tongue:

Σε βάρος 3 Απριλίου που πήγαμε ήταν περίπου στα 7,5 κιλά με τη μικρή να έχει το προβάδισμα στο ύψος, νομίζω 72 κ ο μικρός 68,5 αλλά γενικά η μικρή είχε βάλει κ μπόι κ βάρος ενώ ο μικρός μόλις 300 γρ κ μισό πόντο!! Βέβαια έχει τοση ενέργεια που φαντάζομαι πως απλά καίει ότι τρώει!! Να δεις κατορθώματα ο μικρός!! Έχει πάνω από μήνα περίπου που μπουσουλάει σαν βατραχάκι όμως αλλά το πάλευε πολύ, ήθελε να "φύγει" κ τελικά πριν τη Μ. Βδομάδα έκανε το πρώτο του μπουσουλοβηματάκι! Τη Μ. Δευτέρα γύρισε για πρώτη φορά από μπρούμυτα ανάσκελα κ άρχισε να μαμαδομπαμαδίζει!! Δηλαδή μα μα μα , μπα μπα μπα .... κατάλαβες!! Από το Πάσχα μπουσουλάει πια κανονικότατα κ όχι μόνο! Πιάνει από όπου βρει και σηκώνεται όρθιος!! Η μικρή μας έχει κανα δίμηνο που γυρίζει από μπρούμυτα ανάσκελα αλλά δεν κάθεται καθόλου στα τέσσερα τώρα κάτι ψιλοξεκίνησε! Όμως είναι πολύ τσακπινούλα, με πιάνει από τα μαλλιά και μου ρίχνει κάτι φιλάκια :tongue::tongue: !! Κάνει "έλα έλα " με το χεράκι της και το "φωνάζει" κ όλας! Λέει άντε! Εντάξει μην φανταστείς οτι μιλάει την έννοια περισσότερο!! Τώρα άρχισε να κάνει έλα κ ο μικρός!!

Ξύπνησε ο μεγάλος κ με θέλει! Τα υπόλοιπα όταν ξανακοιμηθεί ή απασχοληθεί με κάτι : p;) φιλάκια πολλά!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Τζα!! Ναμαι πάλι! Μεσημεριανός ύπνος για μπαμπά κ πρωτότοκο! Η μαμά φεύγει σε λίγο για οδοντίατρο τα δίδυμα στους γονείς μου κ αμέσως μετά τον οδοντίατρο θα πάω κ εγώ αφού είναι ένα στενό διαφορά! Κ όταν ξυπνήσει ο σύζυξ θα μου φέρει κ τον υιό που ζητάει συνέχεια παππού γιαγιά θα πάει σούπερ ο κουβαλητής μας κ μετά θα έρθει να μας πάρει! Δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά όλο στους δρόμους είμαι! Τεσπα!

Πού είχαμε μείνει;; Μάρτζι με αρέσει που σου είπα ότι είναι όλα έτοιμα για την βάπτιση! Σήμερα έγραψα τα τελευταία προσκλητήρια να τα δώσει αύριο ο σύζυγος στη δουλειά κ έμειναν κ κανα δυο τηλέφωνα να κάνω! Ελπίζω μόνο να μην ξεχάσουμε κανέναν! Την κρισιμότερη στιγμή χάλασε ο υπολογιστής μας κ είχα εκεί το εξελάκι με τα άτομα! Το δώσαμε ψες σε ένα μάστορα κ ελπίζω να μας το φτιάξει ή έστω να πάρει τα αρχεία μας ώστε να τσεκάρω κ ότι τους είπαμε όλους αλλά κ γιατί έχουμε κ φώτο κ άλλα πολλά που τα χρειαζόμαστε! Τώρα έχω έναν παλιότερο λαπτοπ ολίγο σπασμένο αλλά λειτουργεί αν και κάποιες φορές απίστευτα αργά!!!

Για τα διδυμάκια μας σου είπα ας σου πω τώρα κ για τον πρωτότοκο που είναι σκέτη γλύκα αφού είναι στην καλύτερη φάση του! Τελευταία έχει πάθει μαμακίαση η οποία δε με χαλάει καθόλου αν κ δεν σας κρύβω ότι μερικές φορές λίγο με κουράζει γιατί δεν μπορώ πχ να είμαι συνέχεια δίπλα του για παιχνίδι ή οτιδήποτε! Συνήθως βρίσκουμε μια λύση ώστε να ικανοποιούμαστε κ οι δύο απλά εγώ στενοχωριέμαι λίγο που δεν μπορώ να του αφιερώσω όσο χρόνο θέλει κ θέλω αλλά εκτός από τα αδελφάκια του πρέπει να γίνουν κ κάποια βασικά πράγματα όπως πχ το φαί, το γάλα των μικρών κτλ! Με κάνει συνέχεια αγκαλίτσες κ φιλάκια! Έρχεται κ μου λέει "μαμά γκαλίτσα" κάνει κ τα χεράκια του κ λιώνω!!! Με τα αδελφάκια του είναι συνήθως τρυφερός, χαρούμενος κ τους κάνει αγκαλίτσες κ φιλάκια αλλά υπάρχουν κ στιγμές που τις τρώνε άνευ λόγου κ αιτίας κ ειδικά με τον υιό τα έχει κ πάει κ του παίρνει τα παιχνίδια κ εκείνος κλαίει! Έχουμε προσέξει πως την αδελφούλα του την έχει μεγαλύτερη αδυναμία! Είναι όμως κ εκείνη μια σκατούλα με το συμπάθιο! Του κάνει ναζάκια κ χαμογελάκια δεν κλαίει ούτε τρομάζει όταν φωνάζει (ενώ ο υιός σκάει στο κλάμα) αλλά φωνάζει κι αυτή κ μάλιστα πιο δυνατά! Όταν της τραβήξει κανένα παιχνίδι ή που δεν θα δώσει σημασία ή λίγο θα νιαουρίσει κ θα το ξεχάσει γρήγορα! Κοριτσάκια παιδί μου .....

Εσένα η μικρούλα σου πώς είναι;;; Σε λιγότερο από ένα μήνα γίνεται δύο χρονών! Το πιστεύεις πως δύο χρόνια πριν τέτοιες μέρες σε περιμέναμε;;; Και τώρα έχεις μια νεραιδένια πριγκίπισσα!!! Θα της κάνετε γεννέθλια;; Αληθεια έμαθες ποια άλλη από την παλιά μας παρέα έμεινε έγκυος στο δεύτερο;;; Αν οχι πες να σου στειλω πμ μήπως κ δεν θέλει να υποθει τόσο δημόσια αν κ πια δε νομίζω να μπαίνει γενικά εδώ!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται να μου στείλεις ποια περιμένει δεύτερο παιδάκι. 'Οποια και να είναι, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι τελειόμηνη η εγκυμοσύνη της χωρίς προβλήματα.

Αχ, πόσο χάρηκα τα νέα σου! Θέλω να στείλεις οπωσδήποτε βίντεο με τα μικρά και βεβαίως και τον μεγάλο. Θέλω να στείλω κι εγώ, αλλά ξέρεις πως δεν το έχω με την τεχνολογία. Τα βίντεο μένουν στο κινητό και αν δεν τα περάσει ο άντρας μου στον υπολογιστή, εκεί θα μείνουν για πάντα.

Πλησιάζουν τα γενέθλια της μικρούλας μου και τα περιμένω πώς και πώς. Θα τα κάνουμε στο σπίτι μας, αφού από 13 Μαη και μετά ξενοικιάζουμε και επιστρέφουμε. Από τη μια χαίρομαι από την άλλη με αγχώνει το θέμα σύζυγος- γονείς (τα ξέρετε τώρα).

Στο ταξίδι ήταν καλή, αλλά γενικώς αποσυντονίστηκε και έκλαιγε πολύ τα βράδια.

Είναι καλό παιδάκι. Ησυχη και τρυφερή. Μου δίνει κάτι αγκαλιές και φιλιά.........Τα πρωινά πολλές φορές την ώρα που ξυπνάω, ξυπνάει μαζί μου και δεν με αφήνει να ετοιμαστω............Η δική της "αγκαλίτσα" είναι "λίτσα" και άπλωμα χεριών. Κουβεντούλες λέει αλλά δεν κάνουμε διαλόγους. Με τρελαίνει όταν λέει " ε θέλω...." (δεν θέλω) ή ¨εν ξερω (δεν ξέρω).

Κορίνα, είσαι χαζομαμά. Πάει και τελείωσε...........Φιλιά!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εννοείται να μου στείλεις ποια περιμένει δεύτερο παιδάκι. 'Οποια και να είναι, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι τελειόμηνη η εγκυμοσύνη της χωρίς προβλήματα.

Αχ, πόσο χάρηκα τα νέα σου! Θέλω να στείλεις οπωσδήποτε βίντεο με τα μικρά και βεβαίως και τον μεγάλο. Θέλω να στείλω κι εγώ, αλλά ξέρεις πως δεν το έχω με την τεχνολογία. Τα βίντεο μένουν στο κινητό και αν δεν τα περάσει ο άντρας μου στον υπολογιστή, εκεί θα μείνουν για πάντα.

Πλησιάζουν τα γενέθλια της μικρούλας μου και τα περιμένω πώς και πώς. Θα τα κάνουμε στο σπίτι μας, αφού από 13 Μαη και μετά ξενοικιάζουμε και επιστρέφουμε. Από τη μια χαίρομαι από την άλλη με αγχώνει το θέμα σύζυγος- γονείς (τα ξέρετε τώρα).

Στο ταξίδι ήταν καλή, αλλά γενικώς αποσυντονίστηκε και έκλαιγε πολύ τα βράδια.

Είναι καλό παιδάκι. Ησυχη και τρυφερή. Μου δίνει κάτι αγκαλιές και φιλιά.........Τα πρωινά πολλές φορές την ώρα που ξυπνάω, ξυπνάει μαζί μου και δεν με αφήνει να ετοιμαστω............Η δική της "αγκαλίτσα" είναι "λίτσα" και άπλωμα χεριών. Κουβεντούλες λέει αλλά δεν κάνουμε διαλόγους. Με τρελαίνει όταν λέει " ε θέλω...." (δεν θέλω) ή ¨εν ξερω (δεν ξέρω).

Κορίνα, είσαι χαζομαμά. Πάει και τελείωσε...........Φιλιά!

Σου έστειλα πμ με το όνομα της τυχερής μανούλας!! Θα σου στείλω κ βιντεάκια σε μειλ με την πρώτη ευκαιρία κ ελπίζω να παίζουν! Μακάρι να μπορέσεις να στείλεις κ εσύ τη μικρή σου έστω κ φώτο ότι καταφέρεις! Μήπως είναι καιρός να μάθεις κ εσύ μερικά βασικά τεχνολογίας;;; Ας πούμε το να μεταφέρεις τα αρχεία από κινητό στον υπολογιστή συνήθως είναι κάτι πολύ απλό κ χρειάζεται μόνο ένα καλωδιάκι που λέγεται usb για να συνδέσεις το κινητό στον υπολογιστή σου :tongue::tongue: Ώστε γυρνάτε στα πάτρια ε;; κ σχολείο πώς θα πηγαίνεις;;; Με συναδέλφους κάθε μέρα όπως παλιά ε;;

Όσο για συζυγομαμά καταλαβαίνω δεν φαντάζεσαι πόσο :confused::confused::confused::confused:

Εμένα ο υιός λέει "τελω, τελω, τελω" Έτσι ακριβώς! Τρεις φορές κ συνεχόμενα! Αχαχα! Κ απαιτητικά!! Ένα βράδυ που ξάπλωνα δίπλα του τον ακούω που μουρμουρίζει κάτι στην αρχή δεν έδωσα σημασία μετά όμως κατάλαβα τι έλγε κ τρελάθηκα!! Λεει "μανούλα σ' αγαπώ τόοοοοσο" κ του λέω αχ καρδούλα μου κ εγώ σε αγαπώ κ τότε άρχισε να κάνει τα χεράκια του τόοοσο κ να τα ανοίγει κ τα σήκωνε ψηλά κ έλεγε ψηλά ψηλά ψηλά κ μετά άρχισε να γελάει χαρούμενα!!! Έλιωσα! Του λέω τόσο καιρό σ' αγαπώ τόοοοοσο πολύ και άνοιγα τα χέρια κ μετά τα σήκωνα ψηλά κ έλεγα κ ψηλά ψηλά ψηλά ως τον ουρανό κ πιο ψηλά!! Τον ρωτούσα πόσο σε αγαπάει η μανούλα κ μου το έλεγε κ τώρα στο άσχετο είπε το γλυκούλι μου για εμένα οτι με αγαπάει κ ήταν κ τόσο χαρούμενο όταν το έλεγε!!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Μαρμιν, κι εμένα έτσι κάνει η μικρούλα μου! Αν κάτι το θέλει πολύ, φωνάζει "τέλω, τέλω, τέλω". Στην ερώτησή μου πόσο με αγαπά, λέει "τόσοοοοο" και ανοίγει τα χεράκια της. Λέει επίσης "πω" (σ'αγαπώ), "πιλα" (ψηλά)......και τώρα ξ'υπνησε.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Tα είδα τα μέιλ. Πολύ όμορφα τα μωράκια σου, Μαρμιν. Ειδικά η κόρη....Εχει μία εξυπνάδα στα ματάκια της! Ξέρεις τι μου έκανε εντύπωση; Το ότι δεν μοιάζουν καθόλου τα τρία τους. Ετσι μού φάνηκε και μου αρέσει που δεν μοιάζουν.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Tα είδα τα μέιλ. Πολύ όμορφα τα μωράκια σου, Μαρμιν. Ειδικά η κόρη....Εχει μία εξυπνάδα στα ματάκια της! Ξέρεις τι μου έκανε εντύπωση; Το ότι δεν μοιάζουν καθόλου τα τρία τους. Ετσι μού φάνηκε και μου αρέσει που δεν μοιάζουν.

Αχαχα Μαρτζούλα μου δε μοιάζουν λες ε;; Εμένα πάλι η μικρή μου φαινόταν ότι έμοιαζε το μεγάλο μου αλλά καθώς περνάει ο καιρός όχι τόσο! Έχουν όμως πολλές εκφράσεις που είναι ίδιες, βλέμματα κτλ αλλά σαν αδελφάκια είναι λογικό!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...