Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Mummy's babyclub


Recommended Posts

Τσερρούλα Χρόνια πολλά!! ότι επιθυμείς!! Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου και σύντομα να μεγαλώσει όοοοοοοοοοσσσοοοοοοοοο θετε!!

όσες έχετε εορτάζοντες να τους χαίρεστε!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Xρόνια πολλα! Με υγεία και χαρά.

Τσέρυ, χρόνια πολλά. Να χαίρεσαι τη γιορτή σου. Να είσαι καλά εσύ και η οικογένειά σου!

Μαρμιν, είδα το μέιλ! Καλά, η μικρή σου δεν περιγράφεται! Εχει μία τσαχπινιά απίστευτη! Και οι υιοί ωραίοι είναι, μα θαρρώ η μικρή κλέβει την παράσταση!

Πότε έρχεστε στα Γιάννενα; Ωραία ταβερνάκια έχει αρκετά στα Γιάννενα, αλλά εγώ έχω να σου προτείνω το Σείριο στο μώλο.Από γυράδικα η ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ φημίζεται. Μην φανταστείς όμως ότι θα βρεις το γύρο της Θεσσαλονίκης ούτε κατά διάνοια όμως!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Xρόνια πολλα! Με υγεία και χαρά.

Τσέρυ, χρόνια πολλά. Να χαίρεσαι τη γιορτή σου. Να είσαι καλά εσύ και η οικογένειά σου!

Μαρμιν, είδα το μέιλ! Καλά, η μικρή σου δεν περιγράφεται! Εχει μία τσαχπινιά απίστευτη! Και οι υιοί ωραίοι είναι, μα θαρρώ η μικρή κλέβει την παράσταση!

Πότε έρχεστε στα Γιάννενα; Ωραία ταβερνάκια έχει αρκετά στα Γιάννενα, αλλά εγώ έχω να σου προτείνω το Σείριο στο μώλο.Από γυράδικα η ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ φημίζεται. Μην φανταστείς όμως ότι θα βρεις το γύρο της Θεσσαλονίκης ούτε κατά διάνοια όμως!

Είδες η γλυκούλα μου!!! Μα είναι τόσο γλυκιά και καλή!! Σαν αγγελούδι!!!

Σοβαρά ε; δεν το ήξερα για το γύρο!! Τι εννοείς; από γεύση ή από ποσότητα;; Ο Σείριος είναι ψαροταβέρνα;; Ερχόμαστε την επόμενη Παρασκευή δηλαδή 2 Ιανουαρίου!!

Πώς τα περάσατε Χριστούγεννα στο σπιτάκι σας; Στολίσατε; η μικρή σας φαντάζομαι πόσο θα χάρηκε που είδε και τον παππού και τη γιαγιά!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Μαρμιν, ωραία τα περάσαμε. Η μικρή χάρηκε που είδε τους παππούδες και γενικώς περνά πολύ καλά! Στολίσαμε το δεντράκι μας αλλά δεν τη βλέπω να ενθουσιάζεται ιδιαίτερα.

Για το γύρο τώρα. Εγώ έχω φάει τον καλύτερο γύρο στην Ανω Τούμπα Θεσ/κης που η ποσότητα είναι απίστευτη και η γεύση μοναδική! Εδώ θα βρεις νόστιμο γύρο αλλά σε μικρή ποσότητα.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Μαρμιν, ωραία τα περάσαμε. Η μικρή χάρηκε που είδε τους παππούδες και γενικώς περνά πολύ καλά! Στολίσαμε το δεντράκι μας αλλά δεν τη βλέπω να ενθουσιάζεται ιδιαίτερα.

Για το γύρο τώρα. Εγώ έχω φάει τον καλύτερο γύρο στην Ανω Τούμπα Θεσ/κης που η ποσότητα είναι απίστευτη και η γεύση μοναδική! Εδώ θα βρεις νόστιμο γύρο αλλά σε μικρή ποσότητα.

ααααα κατάλαβα αθηναϊκό στυλ γύρου, δεν φαντάζομαι κ το σουβλάκι να το ζητάμε καλαμάκι ε;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oχι, βρε! Εμείς είμαστε "πολιτισμένοι" και χρησιμοποιούμε σωστά τον όρο σουβλάκι!

Άλλο πίτα με σουβλάκι ή γύρο κι άλλο σκέτο σουβλάκι!!!!!

Περιμένω μουσαφίρηδες σήμερα.

Πρέπει να ετοιμάσω σπίτι και να μαγειρέψω.

Η μικρή κοιμάται ακόμη. Αμ, πώς να μην κοιμηθεί που μας κράτησε χθες ως τος 1.30;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Oχι, βρε! Εμείς είμαστε "πολιτισμένοι" και χρησιμοποιούμε σωστά τον όρο σουβλάκι!

Άλλο πίτα με σουβλάκι ή γύρο κι άλλο σκέτο σουβλάκι!!!!!

Περιμένω μουσαφίρηδες σήμερα.

Πρέπει να ετοιμάσω σπίτι και να μαγειρέψω.

Η μικρή κοιμάται ακόμη. Αμ, πώς να μην κοιμηθεί που μας κράτησε χθες ως τος 1.30;

Καλημέρα!! Κι εμένα αυτοί τη στιγμή κοιμούντα όλα μου τα παιδιά από τα μηνών ως τα μεσήλικα :P:p αχαχα!!! Αλλά κι εμένα τέτοια ώρα κοιμήθηκε ο μεγάλος χθες!! Κι εμείς σήμερα το απόγευμα περιμένουμε το νονό του μεγάλου μου και ψιλοκαθαρίσαμε!! Ευτυχώς τα ζουζουνάκια μου ήταν σχετικά ήσυχα το πρωί που σηκωθήκαμε τα άφησα και κοιμήθηκαν και μόνα τους και έτσι κατάφερα να κάνω ένα σφουγγαρισματάκι που είχε μείνει και κάτι τελευταίες δουλίτσες! Τώρα σκέφτομαι να ετοιμάσω και τα μακαρόνια για το μεσημέρι και μετά ότι προλάβω και έχω όρεξη!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

909008zjlg6nboev.gif

Φυσικά για την Κυριακούλα μας που γέννησε την Κυριακή ένα υγιέστατο όμορφο αγοράκι κοντά τρία κιλά!!! Κυριακούλα να σου ζήσει πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!!

Δεν μπορεί να μπει στην ομαδούλα μας λόγω έλλειψης ιντερνετ για αυτό ζήτησε να σας το ανακοινώσω!!!

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω από όλα!! Χωρίς ναυάγια, τροχαία, πτήσεις εξαφανισμένες κτλ, κτλ, κτλ!!! Φιλιά σε όλες!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Κυριακούλα μου, συγχαρητήρια! Να σας ζήσει το αγοράκι σας! Να είναι γερό και πάντα τυχερό το μικρούλι σας!

Κορίτσια μου, καλή χρονιά και χρόνια σας πολλά! Να είστε γερές και να έχετε καλά την οικογένειά σας! Εύχομαι τα καλύτερα για όλες σας! Σας φιλώ!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε! Μαρμιν, ήρθατε Γιάννενα;

Ναιαια!!!!!

Πήγαμε κ στον αστερόκοσμο! Τι τελειος!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Πες μας τώρα ότι ήσασταν χθες το πρωί στην Αστερούπολη, να τραβάω τα μαλλιά μου! Γιατί μέχρι τις 2 το μεσημέρι ήμασταν κι εμείς εκεί!

Αχ, κοριτσάκια μου, να σας πω τι πάθαμε! Πολλές μέρες τώρα έχουμε φαγούρα σε όλο το σώμα κι εγώ κι ο σύζυξ. Είχαμε πάει στο δερματολόγο στο Νοσοκ, δεν ήταν ιδιαίτερα σαφής για το τι ευθύνεται, μας έδωσε αντισταμινικά και θεωρήσαμε κι εμείς πως θα μας περάσει! Αμ δε!!!! Εγώ χειροτερεψα! Η φαγούρα στα πόδια μου και στην κοιλιά απερίγραπτη. Βλέπω το ποδαράκι της μικρής, έχει σπιθουράκια στο πέλμα. Παίρνω τηλ την δερματολόγο μου , της εκθέτω την κατάσταση, μας κλείνει ραντεβού για τη Δευτέρα το πρωί επειγόντως. Εγώ χθες τρόμαξα να ξημερώσω. Απίστευτη φαγούρα στα πόδια, να κλαίω με λυγμούς. Πρωί πρωί πάμε με τον άντρα μου στο νοσοκομείο ξανά, μας βλέπει άλλη δερματολόγος, αποκλείει την ψώρα (μέχρι εκεί μας πήγε το μυαλό) και αποδίδει την κατάσταση είτε σε άγχος, είτε σε ίωση που περάσαμε.

Τώρα περιμένω πώς και πως να έρθει η Δευτέρα να μας δει και η δική μου δερματολόγος. Θα δει και τη μικρή. Δεν λέω, μια χαρά μας εξέτασε η σημερινή δερματολόγος, μας κράτησε μάλιστα πολύ ώρα, αλλά θα πάμε και έξω για μια ακόμη γνώμη.

Ας ελπίσουμε να μην είναι τίποτα. Η αδελφή μου λέει να κάνω εξετάσεις αίματος για να δούμε μην είναι κάτι εσωτερικό, μιας που μολονότι ξύνομαι, δεν έχω βγάλει κάποιου είδους έκζεμα κι αυτό της φαίνεται ανησυχητικό. Να ελέγξω λέει το συκώτι μου..........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Πες μας τώρα ότι ήσασταν χθες το πρωί στην Αστερούπολη, να τραβάω τα μαλλιά μου! Γιατί μέχρι τις 2 το μεσημέρι ήμασταν κι εμείς εκεί!

Αχ, κοριτσάκια μου, να σας πω τι πάθαμε! Πολλές μέρες τώρα έχουμε φαγούρα σε όλο το σώμα κι εγώ κι ο σύζυξ. Είχαμε πάει στο δερματολόγο στο Νοσοκ, δεν ήταν ιδιαίτερα σαφής για το τι ευθύνεται, μας έδωσε αντισταμινικά και θεωρήσαμε κι εμείς πως θα μας περάσει! Αμ δε!!!! Εγώ χειροτερεψα! Η φαγούρα στα πόδια μου και στην κοιλιά απερίγραπτη. Βλέπω το ποδαράκι της μικρής, έχει σπιθουράκια στο πέλμα. Παίρνω τηλ την δερματολόγο μου , της εκθέτω την κατάσταση, μας κλείνει ραντεβού για τη Δευτέρα το πρωί επειγόντως. Εγώ χθες τρόμαξα να ξημερώσω. Απίστευτη φαγούρα στα πόδια, να κλαίω με λυγμούς. Πρωί πρωί πάμε με τον άντρα μου στο νοσοκομείο ξανά, μας βλέπει άλλη δερματολόγος, αποκλείει την ψώρα (μέχρι εκεί μας πήγε το μυαλό) και αποδίδει την κατάσταση είτε σε άγχος, είτε σε ίωση που περάσαμε.

Τώρα περιμένω πώς και πως να έρθει η Δευτέρα να μας δει και η δική μου δερματολόγος. Θα δει και τη μικρή. Δεν λέω, μια χαρά μας εξέτασε η σημερινή δερματολόγος, μας κράτησε μάλιστα πολύ ώρα, αλλά θα πάμε και έξω για μια ακόμη γνώμη.

Ας ελπίσουμε να μην είναι τίποτα. Η αδελφή μου λέει να κάνω εξετάσεις αίματος για να δούμε μην είναι κάτι εσωτερικό, μιας που μολονότι ξύνομαι, δεν έχω βγάλει κάποιου είδους έκζεμα κι αυτό της φαίνεται ανησυχητικό. Να ελέγξω λέει το συκώτι μου..........

Αμαν βρε Μαρτζι μου τι είναι πάλι αυτό που σε βρήκε; Εύχομαι να βρείτε σύντομα τι είναι! Νομίζω η αδελφή σου έχει δίκιο για το συκώτι δε χάνεις τίποτα να ρωτήσεις τη δερματολόγο τη Δευτέρα! Να μας γράψεις οπωσδήποτε νέα!

Κ χθες κ σήμερα πήγαμε απόγευμα στην αστερουπολη! Γενικά περάσαμε τέλεια! Πιο αναλυτικα οταν επιστρέψουμε κ καταφέρω να μπω από λάπτοπ!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...