Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Mummy's babyclub


Recommended Posts

Καλησπερα χρονια πολλα κ καλη χρονια να εχουμε!!!!

Μαρτζι μηπως εσενα η φαγουρα σχετιζεται κ με το αλλο προβλημα που εχεις? Επισης οντως λογω αγχους κ στενοχωριας μπορει να ναι κ ψυχολογικο. Ψαξτε για τη μικρη μηπως κ για τον ιό κοξακι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!Τι κάνετε κορίτσια;;; Τι καλά να κρατούσαν παραπάνω οι γιορτές!!! Είναι και ο συζυγομπαμπάς σπίτι και περνάμε σούπερ!!! Πήγαμε και παιδίατρο προπαραμονή Πρωτοχρονιάς!! Μεγαλώνουν τα ζουζουνάκια μας!! Ο μικρός πήρε 700 γρ και πήγε 6100 και 63 πόντους κ η μπουμπουκοκοκέτα μας μισό κιλό και πήγε στα 5600 αν ενθυμούμαι σωστά και 61 πόντους!! Η παιδίατρος είναι πολύ ευχαριστημένη και είπε ότι άλλο τα κοριτσάκια άλλο τα αγοράκια κ είναι λογικό να μην έχουν την ίδια ανάπτυξη! Ξεκινήσαμε και στερεες!! Χθες έφαγαν μηλαράκι και συνεχίζουμε όπως τα ξέρετε (με τις στερεές εννοώ)!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..τι κανετε? χαθηκα γιατι ειχαμε μετακομιση και δουλειες μολις τακτοποιηθηκαμε στο σπιτι ηρθε ο μπημπης βιαστικος στις 38 εβδομαδες ακριβως γεννησα..σαββατο βραδυ πεφτουμε για υπνο σε μιση ωρα ξυπναω απο ενα πονο σηκωνομαι να παω τουαλετα και σπανε τα νερα ετοιμαζομαστε γρηγορα και παμε κλινικη εκει με βαζουν καρδιοτοκογραφο ειχα συσπασεις μου κανουν υπερηχο ακομα αναποδα ο μπεμπης μου λενε θα κανεις καισαρικη οπως ειχαμε πει..με βαζουν στο δωματιο με τον αντρα μου και με αφηνουν ολο το βραδυ εκει οι συσπασεις αρχισαν να δυναμωνουν ειχα πονους καθε 2 λεπτα αλλα δεν μου εδιναν κατι να μην ποναω αφου θα κανω καισαρικη ακομα λιγο θα γεννουσα φυσιολογικα ..στις 7 το πρωι ερχονται με ετοιμαζουν για το χειρουργειο ετοιμαζεται και ο αντρας μου γιατι θα ηταν μεσα μου κανουν επισκληρηδιο αλλα δεν με επιασε και ετσι μου εκεναν ολικη αναισθησια ..στις 28/12/14 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ 2980 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 52 ΕΚΑΤΟΣΤΑ..οταν το ειδα εκλαιγα ακομα δεν πιστευω οτι ειναι δικος μου ειναι ενας κουκλος, πολυ ησυχος και θηλαζουμε αποκλειστικα ..χθες επεσε και ο αφαλος μας..μαρτζι θα σου στειλω μειλ με φωτο

__________________


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι κανετε κοριτσια?πηγαμε παιδιατρο τον εξετάσε ειδε αυτάκια λαιμό και τον ζούληξε και την κοιλιά εβγαλε γουλια γιατι ειχε φαει πριν μας ειπε ολα καλα ειναι,της ειπα οτι χθες εκανε δυο φορες εμετο και ειναι φυσιολογικό λεει να βγαζει γουλιτσες και εμετο , τον ζυγισε και ειναι 3350 κιλά πηρε 500γρ σε 13 μέρες μια χαρα μας ειπε, για τις τσιμπλες στα μάτια ειπε φυσ. ορο το μονο που εχει ειναι διογκωμενες λεει λιγο οι ρωγες του το στηθος αν δεν περασει αργότερα μόνο του θα παρει αντιβιωση η επόμενη εξεταση την αλλη εβδομάδα που πρέπει να γινει ειναι υπερηχος στα ποδια γοφο την κανουν αυτη την εξεταση εδω την γραφουν στο βιβλιαριο


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και συγγνώμη που χάθηκα, αλλά βλέπετε είχαμε πολλούς μπελάδες. Δεν θέλω να γράψω δημόσια τι περάσαμε. Πάντως περάσαμε ΠΑΡΑ πολύ δύσκολα με το θέμα που σας έλεγα. Τεσπα. Το θέμα είναι πως τώρα είμαστε όλοι μας καλύτερα και αισιοδοξούμε για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα.

Αχ, κοριτσάκια μου........όσο σκέφτομαι την ταλαιπωρία μας όλη την περίοδο των γιορτών αλλά και τώρα ακόμη, μού έρχεται να βρίσω πολύ κόσμο, χωρίς όμως να ξέρω από πού να ξεκινήσω........

Ελπίζω να είστε καλά και να έχετε καλά τα μωράκια σας!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και συγγνώμη που χάθηκα, αλλά βλέπετε είχαμε πολλούς μπελάδες. Δεν θέλω να γράψω δημόσια τι περάσαμε. Πάντως περάσαμε ΠΑΡΑ πολύ δύσκολα με το θέμα που σας έλεγα. Τεσπα. Το θέμα είναι πως τώρα είμαστε όλοι μας καλύτερα και αισιοδοξούμε για ακόμα καλύτερα αποτελέσματα.

Αχ, κοριτσάκια μου........όσο σκέφτομαι την ταλαιπωρία μας όλη την περίοδο των γιορτών αλλά και τώρα ακόμη, μού έρχεται να βρίσω πολύ κόσμο, χωρίς όμως να ξέρω από πού να ξεκινήσω........

Ελπίζω να είστε καλά και να έχετε καλά τα μωράκια σας!

Άντε βρε Μαρτζούλα και σε είχα έννοια μου!!! Διάβασα και στο φεις για μια περίπτωση μιας κοπέλας που τυραννιόταν με κάτι σαν το δικό σας χωρίς να ξέρω τι είχατε εσείς βέβαια απλά το σύμπτωμα σας ανέφερε και σας θυμήθηκα, εξαφανίστηκες κι όλας .... Ευτυχώς είστε καλά και εύχομαι πραγματικά να γίνεται σύντομα και καλύτερα και τίποτα άλλο να μη σας βρει!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε Μαρτζούλα και σε είχα έννοια μου!!! Διάβασα και στο φεις για μια περίπτωση μιας κοπέλας που τυραννιόταν με κάτι σαν το δικό σας χωρίς να ξέρω τι είχατε εσείς βέβαια απλά το σύμπτωμα σας ανέφερε και σας θυμήθηκα, εξαφανίστηκες κι όλας .... Ευτυχώς είστε καλά και εύχομαι πραγματικά να γίνεται σύντομα και καλύτερα και τίποτα άλλο να μη σας βρει!!!
Σε ευχαριστώ, μαρμιν μου! Κι εγώ ελπίζω να περάσουν όλα κι άλλο κακό να μην μας βρει!

BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα

Και απο μενα.Βρε παιδια εχω ενα γιο 22μηνων δε ξερω τι αλλο να κανω στο σπιτι.Ολο βαριεται και ακουει μουσικη ζουζουνια.φερνω μπαλα να παιξουμε τιποτα φερνω παιχνιδια πολλα λιγο παιζει μετα τιποτααααα.οταν εχει ηλιο παμε βολτα και παιζει πολυ αλλα στο σπιτι δε ηξερω τιναλλο να κανω τι φουσκες τι παζλ τι μπογιες τι αυτοκινητακια τι βιβλια τι τραβαωωωωωωωωω βρε παιδιααα ερχεται και ο αντρας μου αργα και δε ξερω τι αλλο να κανω.κανουμε και μουσικοκινητικη σπιτι ολα καλα μετα τελος....παμε παλι καναπε γκρινια ζουζουνιαααα .ολοι λενε κανε αλλο ενα δεν ειναι λυση αυτηηηηη οταν δεν θελω αλλο παιδι.

Πειτε γνωμες βρε κοριτσακια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Και απο μενα.Βρε παιδια εχω ενα γιο 22μηνων δε ξερω τι αλλο να κανω στο σπιτι.Ολο βαριεται και ακουει μουσικη ζουζουνια.φερνω μπαλα να παιξουμε τιποτα φερνω παιχνιδια πολλα λιγο παιζει μετα τιποτααααα.οταν εχει ηλιο παμε βολτα και παιζει πολυ αλλα στο σπιτι δε ηξερω τιναλλο να κανω τι φουσκες τι παζλ τι μπογιες τι αυτοκινητακια τι βιβλια τι τραβαωωωωωωωωω βρε παιδιααα ερχεται και ο αντρας μου αργα και δε ξερω τι αλλο να κανω.κανουμε και μουσικοκινητικη σπιτι ολα καλα μετα τελος....παμε παλι καναπε γκρινια ζουζουνιαααα .ολοι λενε κανε αλλο ενα δεν ειναι λυση αυτηηηηη οταν δεν θελω αλλο παιδι.

Πειτε γνωμες βρε κοριτσακια.

Καλημέρα!!!

ΈΤσι όπως τα λες όλα τα δοκίμασες βρε κορίτσια τι να πω;; Ίσως να ζωγραφίζατε μαζί;; εγώ όταν τον βλέπω να ταρζανεύει του λέω "έλα να ζωγραφίσουμε "μπαμ μπαμ" έτσι λέει τους γερανούς κτλ και κάθεται ζωγραφίζω και χαίρεται!! Το βλέπει μετά και γελάει!! Βέβαια γενικά εμένα παίζει και μόνος του και μαζί μας και από όλα!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, ελπίζω να είστε όλες καλά!

Εμείς , δυστυχώς, ακόμη ταλαιπωρούμαστε..........Κορίτσια, έχουμε 2 μήνες που είμαστε τόσο χάλια......Για τη μικρή στενοχωριέμαι κι όχι για μας...........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, ελπίζω να είστε όλες καλά!

Εμείς , δυστυχώς, ακόμη ταλαιπωρούμαστε..........Κορίτσια, έχουμε 2 μήνες που είμαστε τόσο χάλια......Για τη μικρή στενοχωριέμαι κι όχι για μας...........

Αχ Μαρτζούλα μου πολύ στενοχωριέμαι και σε έχω συνέχεια στο μυαλό μου! Εύχομαι σύντομα να γίνεται πάλι τελείως καλά! Αν μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι στείλε μου μαιλ ή πμ! Είμαι σίγουρη ότι το ψαξατε πολύ και βγάλατε άκρη αλλά εάν υπάρχει κάτι που σε προβληματίζει και μπορώ να βοηθήσω μη διστάσεις!! Φιλάκια στην ομορφούλα μας!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...