Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Mummy's babyclub


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Από το Σάββατο δεν είχαμε ούτε ίντερνετ ούτε σταθερό τηλέφωνο! Έφτιαχνε ο οτε το δίκτυο του λέει και ολη η περιοχή ήτο εκτός! Έμπαινα από το κινητό και σας διάβαζα αλλά βαριέμαι να γράφω πολλά από εκεί! Και παρόλο που μείναμε τα τρία μας να σας πω τα νέα μου!!

Κλείσαμε φωτογράφο για την βάπτιση! Το πακέτο περιλαμβάνει την φωτογράφηση και βιντεοσκόπηση, 4 ντιβιντι, 60 φωτο, δύο πολύ μεγάλες κ όλο το αρχείο φωτογραφιών εκτυπώσιμο όπου θέλουμε ! Τιμή 250 ? !! Χάρηκα πολύ που βρήκαμε τόσο οικονομικό! Η αμέσως επόμενη τιμή ήτο τα 290 χωρίς τις μεγάλες φώτο κ με 50 μικρές! Επίσης ψες κλείσαμε και προσκλητήρια! Και σήμερα πήρα ένα πολύ ωραίο μακρύ κόκκινο φόρεμα για τη μανούλα δηλαδή εμένα!! :tongue::tongue: Έχω και μια πολύ ωραία κόκκινη γοβίτσα που την περπατάω άνετα αλλά οι απόψεις διίστανται για το αν θα πήγαινε καλύτερα με κόκκινη ή ασημί γόβα! Το φόρεμα έχει και ασημί μέσα αλλά κ η κόκκινη γοβίτσα το ίδιο! Προφανώς πρέπει να σας στείλω φώτο! Και επειδή η πλάτη είναι πολύ ανοιχτή αν δεν βρω κάτι να βάλω από πάνω θα ... :roll::roll::(:(

Μαρτζούλα πώς τα πάτε εσείς;; Ξεφύγατε τελείως τον κίνδυνο ή ότι σας ταλαιπωρεί; Σας είδε γιατρός; Το κοριτσάκι σου είναι καλά;; Συνήλθατε τελείως;;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Marmin, πότε είναι η βάφτισή σας; Σίγουρα θα το έγραψες αλλά δεν θυμάμαι. Με γεια τα ρούχα κι όντως ήσασταν πολύ τυχεροί που βρήκατε τόσο οικονομικό φωτογράφο. Εμένα ο δικός μου ακομη δεν μας έχει φτιάξει το άλμπουμ, το πιστεύεις;;; Καλά που το θυμήθηκα να τον πάρω ένα τηλέφωνο!

Θαρρώ πως το ασημί γοβάκι ταιριάζει καλύτερα, αλλά αφού λες πως και αυτό που έχεις είναι ολίγον τι ασημί, φαντάζομαι δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Να μας τα στείλεις να τα δούμε.

Είμαστε καλύτερα πλέον. Δεν μας είδε η γιατρός ακόμη. Μιλάμε τηλεφωνικώς και κρίνει πως έχουμε θεραπευτεί.

Η μικρή κοιμάται. Εχει γίνει ένα μικρό αγριμάκι!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κλείσαμε κ τις μπομπονιέρες :D Αν τις βρω σε κανένα σάιτ θα σας τις δείξω! Θέλω αν μπορέσω να σας το στείλω φορεμενο! Έχω προβληματιστεί αρκετά με το θέμα γιατί δεσμεύομαι με το από πάνω, η γοβα είναι τοσο αναπαυτική που θα ήθελα να την φορέσω αλλά με προβληματίζει πώς θα τη συνδιασω με το μπολερο, σακάκι, ότι τεσπα πάρω για να κάλυψω την πλάτη: Αν ειναι κόκκινο κ αυτό πολύ κοκκινιλα δεν θα πέσει; αν είναι ασημι δένει μεν με το φόρεμα αλλά 1ον θα βρω; κ 2ον δε θα ήταν πιο όμορφο να δέσει κ με το παπούτσι; ή πως αλλιώς να τα συνδυάσω; φοβάμαι μη βιαστηκα με το φόρεμα :|


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια..τι κανετε?εμεις μεγαλωνουμε ειμαστε 2,5 μηνων και απο 2800 που βγηκε απο την κλινικη τωρα ειναι 6 κιλα με αποκλειστικο θηλασμο τωρα για το ποτε τρωει οταν ειναι ξυπνιος θηλαζει οποτε θελει μπορει και ανα μια ωρα μπορει και ανα 3 ωρες ,το βραδυ θηλαζει καθε 4 ωρες ..βολτες βγαινουμε συνεχεια και ειναι πολυ ησυχος ολο κοιμαται με το που βγουμε απο το σπιτι αλλα ετυχε και φορες που τον θηλασα εξω..

βαφτιση και εμεις κλεισαμε για 19/7 θα εχουμε θεμα πριγκηπα τωρα ψαχνω να κλεισω φωτογραφο ,μπομπο στολισμο και προσκλητηρια εχω διαλεξει.

ασημινα με το καλο η βαφτιση..μεγεια και το φορεμα..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..τι κανετε?εμεις μεγαλωνουμε ειμαστε 2,5 μηνων και απο 2800 που βγηκε απο την κλινικη τωρα ειναι 6 κιλα με αποκλειστικο θηλασμο τωρα για το ποτε τρωει οταν ειναι ξυπνιος θηλαζει οποτε θελει μπορει και ανα μια ωρα μπορει και ανα 3 ωρες ,το βραδυ θηλαζει καθε 4 ωρες ..βολτες βγαινουμε συνεχεια και ειναι πολυ ησυχος ολο κοιμαται με το που βγουμε απο το σπιτι αλλα ετυχε και φορες που τον θηλασα εξω..

βαφτιση και εμεις κλεισαμε για 19/7 θα εχουμε θεμα πριγκηπα τωρα ψαχνω να κλεισω φωτογραφο ,μπομπο στολισμο και προσκλητηρια εχω διαλεξει.

ασημινα με το καλο η βαφτιση..μεγεια και το φορεμα..

Σε ευχαριστώ Κορινάκι!!

Μεγάλωσε πολύ ο μπέμπης σου! Ολόκληρο αντράκι έγινε κ πολύ κουκλάκι!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσούπρες!!!

Χαθήκαμε !! Πολυάσχολες όλες ε;;;

Μαρτζούλα πού εξαφανίστηκες πάλι;; Δεν πιστεύω να επέστρεψε το ¨πρόβλημα";;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, χάθηκα αλλά είχα πολύ τρέξιμο.

Είχα πολύ δουλειά με το σχολείο, γιατί λίγο οι βαθμοί που δώσαμε, λίγο η γιορτή που ετοιμάζω για την 25η Μαρτίου μού έφαγαν όλο τον χρόνο.

Πέρα από αυτό έχω και την μικρή με πυρετό από την Τρίτη. Μας ανέβασε κάτι 39 με 39,5 και μας ανησύχησε. Είμαστε και μακριά από γιατρούς ( ο πιο κοντινός στη μιάμιση ώρα) - οπότε καταλαβαίνετε. Είπαμε λοιπόν σε συνεννόηση με την παιδιάτρό μας να την αφήσουμε κανά δυο μέρες να δούμε πώς θα εξελιχθεί ο πυρετός. Αφού δεν έπεφτε, την πήγαμε σήμερα σε έναν παιδίατρο. Μας είπε ίωση, αλλά αν δεν πέσει ο πυρετός και αύριο, να του την ξαναπάμε τη Δευτέρα. Μακάρι να πέσει. Ταλαιπωρήθηκε το καημένο μου. Γενικώς, από τότε που ήρθαμε εδώ όλο θέματα έχουμε. Αντε να περάσει ο καιρός......

Κορίνα, πολύ μεγάλος έγινε ο μπέμπης σου! Φτου! Η δική μου όταν ήταν 2 μηνών ήταν 4990 . Και τώρα είναι 11.500 κιλά.

Μαρμιν, πάω να δω το μέιλ και σου απαντώ.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ μου άρεσαν και τα παπούτσια και το φόρεμα. Να σου πω. Μην το "σκοτώσεις" το φόρεμα με κανένα μπολερό ή σακάκι. Ο,τι έπαθες , έπαθες τώρα. Βάλ'το όπως είναι στην εκκλησία και μετά βλέπεις. Εχει πολύ ωραίο σχέδιο πίσω. Θα χαθεί με το μπολερό και δεν νομίζω να συνδυαστεί εύκολα με κάτι. Το πολύ πολύ, αν έχει κρύο εκείνη τη μέρα, βάλε καλύτερα μια εσάρπα. Ρώτα και την Τσερυ. Αυτή το έχει με τη μόδα περισσότερο. Αλήθεια, τι κάνει αυτή η ψυχή; Πού είσαι βρε;;;;Τι κάνε το κοριτσάκι σου;

Πέπσι, εσύ πού είσαι;;;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου άρεσαν και τα παπούτσια και το φόρεμα. Να σου πω. Μην το "σκοτώσεις" το φόρεμα με κανένα μπολερό ή σακάκι. Ο,τι έπαθες , έπαθες τώρα. Βάλ'το όπως είναι στην εκκλησία και μετά βλέπεις. Εχει πολύ ωραίο σχέδιο πίσω. Θα χαθεί με το μπολερό και δεν νομίζω να συνδυαστεί εύκολα με κάτι. Το πολύ πολύ, αν έχει κρύο εκείνη τη μέρα, βάλε καλύτερα μια εσάρπα. Ρώτα και την Τσερυ. Αυτή το έχει με τη μόδα περισσότερο. Αλήθεια, τι κάνει αυτή η ψυχή; Πού είσαι βρε;;;;Τι κάνε το κοριτσάκι σου;

Πέπσι, εσύ πού είσαι;;;;

Εσάρπα είπε και η Τσέρυ!! Η κουμπάρα μου με είπε πως δεν είναι κ τόσο ανοιχτό πίσω κ πως και έτσι να το βάλω δεν έχω θέμα! Απλά εγώ θα νιώθω κάπως άβολα πιστεύω!! ΤΕσπα! Ότι έγινε έγινε τώρα!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καληπέρα!!

Πώς πήγε η γιορτούλα σας Μαρτζούλα;; Αλήθεια τα παιδιά συμμετέχουν ευχάριστα σε αυτή την ηλικία; Σε γυμνάσιο είσαι έτσι δεν είναι;;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικα πήγε. Μην φανταστείς τίποτα φοβερό. Τα παιδιά αντιμετωπίζουν τις γιορτές με πολύ βαρεμάρα και πολύ μουρμούρα. Αν κατάλαβαν τι γιορτάζουμε αύριο, να μου τρυπήσεις τη μύτη. Τέσπα .....

Εσείς τι κάνετε; Εμείς παιδευόμαστε ακόμη με την ιωσούλα.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια?

εμεις μεγαλωνουμε συνεχεια λεει νεες λεξεις αου αγκου αι ιιιιιι..κοιταει τα παντα γυρω του και τα πιανει και ολη την ωρα κουναει χερια ποδια..την τριτη εχουμε παιδιατρο να κανουμε και το 2 εμβολιο..

την νυχτα θηλαζει καθε 4 ωρες αλλα μετα κοιμαται μεχρι τις 11 το πρωι, την ημερα θηλαζει και καθε 1 η 2 ωρες αναλογα..

κανουμε συνεχεια βολτες με το που τον βαλω στο καροτσι κοιμαται και σε ολη την διαρκεια της βολτας..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...