Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

      @Eflenew είσαι αρκετά έγκυος κορίτσι ! ποντάρω 3 ψηφία 😁 ! @Blue Velvet καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μ , θα περιμενω ενημέρωση!! 😉

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

να μην συνδυάζεις το κρέας με τα γαλακτοκομικά διότι δεν απορροφάται καλά ο σίδηρος

δεν ειμαι εγκυος, να κλεισει το κοκκαλο θελω, σκασιλα μου για τον σιδηρο!!!!!!!!!

δεν θα τα έχεις πάρει τα 8 βρωμόκιλα με τίποτα! σιγά καλέ!

ένα αναγκαστικό διάλειμμα κάνεις που θα βοηθήσει και τον μεταβόλισμο μετά να χάσεις πιο εύκολα! :D

ε αμα ειναι ετσι να χτυπησω ενα διπλοπιττο??αληθεια, υπαρχει κανεις που να παιρνει ακομα διπλη πιττα?τρελη γουρουνια!

Λείπει το κολοκύθι και ανησυχώ!!!!!!:tongue::tongue::D:D:D:D

....άσε άσε....μην της πεις για κολοκύθια!

Αντί να τα κάνει βραστά, θα στα κάνει γεμιστά με κυμά και αυγολέμονο +φέτα (....εεε...για το ασβέστιο...εννοείται):tongue:

χεχε


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

καλημερα γοργονες τι κανετε?

Ελιζακι πολυ καλα νεα! Μπραβο! Ειδες τσαμπα αγχωνοσουνα κ στεναχωριοσουνε τελικα ολα πηγαν καλα!

Μπαπ ευχομαι να μην εχεις ιωση που μαλλον δεν εχεις γιατι παρα ειναι πολλες οι μερες κ να ειναι μωρακι η αιτια. Παντος κ η υπνιληα ειναι σημαδι ... μακαρι μακαρι κοριτσακι ολα να πανε κατ ευχην!!

Καλα αποτελεσματα με το ζυγι σημερα ολο κ κατωτερα!!!

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε....εχετε βαλθει να με ''πεθανετε''???

τι διπλο-τριπλο-πιτογυρααααα και κολοκυθια αβγολεμονο μου λετε???????:tongue::tongue::tongue:

ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :shock:

χελλοου μαεστρια....σιγα μια χαρα τα πηγες....ενα κομματακι τουρτα κ ενα κρασακι δεν ειναι μεγαλη παρασπονδια...ΟΚ ηταν βραδυ....αλλα δεν εφαγες τπτ σουβλακια κ εσυ εεε??


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

δε μου λετε....εχετε βαλθει να με ''πεθανετε''???

τι διπλο-τριπλο-πιτογυρααααα και κολοκυθια αβγολεμονο μου λετε???????:tongue::tongue::tongue:

ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :shock:

χελλοου μαεστρια....σιγα μια χαρα τα πηγες....ενα κομματακι τουρτα κ ενα κρασακι δεν ειναι μεγαλη παρασπονδια...ΟΚ ηταν βραδυ....αλλα δεν εφαγες τπτ σουβλακια κ εσυ εεε??

μαρακι μου εγω το πρωτο τριμηνο στην ξενια ετσι ημουν γιαυτο μολις μου φευγαν αυτα πλακονομουνα στο φαγητο και ολα τα καλα χαχαχα!!! ετσι εκανα το αλμα 94 κιλα χιχιχιχι!! προσεχε οχι για κιλα αλλα για εσενα και αν εχεις το μπιζελακι σου που στο ευχομαι !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χελλοου μαεστρια....σιγα μια χαρα τα πηγες....ενα κομματακι τουρτα κ ενα κρασακι δεν ειναι μεγαλη παρασπονδια...ΟΚ ηταν βραδυ....αλλα δεν εφαγες τπτ σουβλακια κ εσυ εεε??

Οχι καλέ! Που να τα βρω; Απ' το σπίτι στον κουμπάρο, κι απ' του κουμπάρου σπίτι! :tongue:

Μαριώ όντως η υπνηλία είναι "καλό" σημάδι. Εκτός κι αν είναι απ' την κούραση της προετοιμασίας.

Εγώ στην εγκυμοσύνη, ειδικά το 1ο τρίμηνο, αλλά και μέχρι τον 5ο μήνα, είχα ΤΡΕΛΗ κούραση και υπνηλία.

Το μόνο που απόλαυσα στην εγκυμοσύνη, που την έπεφτα στον καναπέ και τζουπ νάνι, γιατί γενικώς δύσκολα με παίρνει ο ύπνος.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

οπως ισως εχετε αντιληφθει κ...βαραω ασυστολως μεσα στην ημερα.τι να κανω η ερημη???

Ναι το 'χουμε αντιληφθεί. :mrgreen:

Δεν πειράζει όμως. "Ασθενής κι οδοιπόρος..", κλπ.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

α ναι κιεγω τρελη υπνηλια το πρωτο τριμηνο, να μην μπορω να κρατησω ανοιχτα τα ματια μου, κατα τα αλλα ομως τιποτα, ουτε αναγουλες, ουτε τιποτα....

Κι εγώ έτσι.

Υπνηλία κι εξάντληση.

Ε, κι ένα προβληματάκι μ' ένα ινομύωμα, για το οποίο έκανα εγχείρηση στον 4ο μήνα. :mrgreen:

Αλλά αυτά σας τα ξανάπα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να σας πω βρε κόρες....εγω πιστευω οτι ειναι κατι σαν ιωση να το πω??...κατι...η κουρασ μπορει να ειναι απο το τρεξιμο των ημερων....και η υπνηλια απο την αδυναμια λογω αφαγίας....γιατι εγω καθημερινα ετρωγα σταθερα 5 γευματα και τωρα ουτε ενα.....δυσκολο για νινακι....;)

θα στρωσω που θα παει...

αχιλεαααα κ....βαρα τωρα που μπορεις!!!!! :tongue::tongue::tongue:

τσιπουρα στο μονο που δεν ειμαι πειθαρχημενη ειναι το τσιγαρο....οκ και στη μλκ γενικως :tongue::tongue::tongue:....μη νομιζεις κανω κ εγω παρασπονδιες σε αλλα θεματα....:D:tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιωργία μεγιεςςςςς το μαλλιιιιιιιιιιιιι :D

ωραιές ειναι οι αλλαγες.....ανεβαζουν την ψυχολογία....βεβαια εγω κανω αλλαγες μονο σε ντυσιμο κτλ κτλ....το μαλλι δεν το αλλαζω μεχρι να καει και το τελευταιο εγκεφαλικο κυτταρο απο το ντεκαπαζζζζζζζζζζζζζζ :tongue::tongue::tongue:

Τα δικα μου νέα ειναι οτι πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι μπορει να ειναι και εγκυμοσυνη...

Αυτο ειναι οτι πιο ομορφο ακουσα σημερα. Μεσα απο τη ψυχη μου καρδουλα μου, να ερθεις αυριο το πρωι και να μας πεις :

<<πηγα γυναικολογο χθες και μου ειπε οτι ειναι εγκυμοσυνη>>.:P

Και ευχαριστω ολες σας για τα καλα λογια για το νεο λουκ μου. Εμενα μου ανεβασε πολυ τη διαθεση το νεο λουκ αλλα καποια αλλοι φροντισαν να με ξινισουν πρωι πρωι!!!! Ξουτ απο εδω!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλέον έχω αδυναμίες μόνο το φαί και τον καφέ.

Το τσιγάρο το 'κοψα, αλκοόλ ποτέ δεν τρελαινόμουνα, ειδικά τώρα χωρίς τσιγάρο δε με τραβάει.

Να μπορούσα να κόψω και τα γλυκά, τι καλά που θα 'τανε. ;)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Και ευχαριστω ολες σας για τα καλα λογια για το νεο λουκ μου. Εμενα μου ανεβασε πολυ τη διαθεση το νεο λουκ αλλα καποια αλλοι φροντισαν να με ξινισουν πρωι πρωι!!!! Ξουτ απο εδω!!!

Mε γεια κι από 'μένα!

Καμιά φώτο να βάλεις, να το δούμε κιόλας το νέο λουκ! :cool:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

κιεγω το φαι και τον καφε, μεχρι που μου τα διελυσε ολα, στομαχι, εντερο, εχω παθει κατι γαστρεντεριτιδες που κρατησαν ενα μηνα (εκει να δεις τι στιλακι γινεσαι) που δεν αντεχα ουτε να βλεπω φραπε και γαλλικο.τωρα πινω εναν ελληνικο το πρωι και εναν το απογευμα, στην δε εγκυμοσυνη το εκψα εντελως (μα πως το εκανα αυτό??????) και μονο απο τον 7ο μηνα και μετα επινα κανεναν ελληνικο που και που, κιαυτο γιατι δεν μπορουσα να φαω λογω ζαχαρου ....


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...