Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Έτσι όλες μέχρι το τέλος θα φτάσουμε εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε!!!πότε εχετε ραντεβού με τον γιατρό ;;εγώ στις 29!

εγώ πήγα στις 9 και θα πάω πάλι στις 24 για υπέρηχο και για να δει τα αποτελέσματα των εξετάσεων προγεννητικού ελέγχου.

Ο μικρός σου πάει παιδικό?


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στις 10 ακούσαμε την καρδούλα και θα πάμε 29 για υπέρηχο καιγια να δει τον προγεννητικό έλεγχο τις εξετάσεις! Πάει παιδικό από πέρυσι και φέτος θα πάει παιδικό προνηπιο αύριο πρώτη μέρα :-D:-D:-D


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στις 10 ακούσαμε την καρδούλα και θα πάμε 29 για υπέρηχο καιγια να δει τον προγεννητικό έλεγχο τις εξετάσεις! Πάει παιδικό από πέρυσι και φέτος θα πάει παιδικό προνηπιο αύριο πρώτη μέρα :-D:-D:-D

Καλή αρχή λοιπόν! Καλή πρόοδο και στο μικρούλι σου! Οπότε προσαρμογή αύριο ε?

Σε ιδιωτικό της περιοχής σας πάει ή δημόσιο? Ήταν και πέρυσι?


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σέ δημόσιο μέσω εσπα...Ούτε 5 λεπτά από το σπίτι μας με τα πόδια...στο ίδιο που ήταν πέρυσι...δεν χρειάζεται και ιδιαίτερη πρόσάρμόγή ως προσ τον χώρο και τον αποχωρισμό....είναι τα ίδια παιδάκια με πέρυσι και τον περιμένουν πως κ πως! !!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σέ δημόσιο μέσω εσπα...Ούτε 5 λεπτά από το σπίτι μας με τα πόδια...στο ίδιο που ήταν πέρυσι...δεν χρειάζεται και ιδιαίτερη πρόσάρμόγή ως προσ τον χώρο και τον αποχωρισμό....είναι τα ίδια παιδάκια με πέρυσι και τον περιμένουν πως κ πως! !!

Τέλεια! Πολύ τυχερός!

Περιμένω κι εγώ να γίνει ένας διαγωνισμός για βρεφονηπιακό στον δήμο, μπας και... αλλά κάνουν διάφορες λαμογιές... και δεν μου περισσεύουν 50 ευρα για ενστάσεις... αλλά ας μην ανοίξω το στόμα μου περί δήμων κλπών ...

Είμαι βλέπεις βρεφονηπιοκόμος και θα ήθελα πολύ να δουλέψω σε βρεφονηπιακό ή μαιευτήριο.

Έχω 6 χρόνια να δουλέψω σε παιδικό και έχω τόση όρεξη! :roll:

Που θα πάει...:|


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα καλά κατάλαβα υπομονή και εύχομαι κάτι να γίνει και να δουλέψεις εκεί που θες! !!τώρα δόύλέύέίς;

Κρατάω 3 ωρίτσες την ημέρα ενα κοριτσάκι. Πάει Δευτέρα δημοτικού και την έχω απο τα 2 της σχεδόν... Παίζει να την παντρέψω κι όλας! :tongue:

Εσύ όμως που έχεις τις μαγικές σου κουτάλες να μας πεις καμιά συνταγή! Για πες αγαπημένη σου σπεσιαλιτέ!:D


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτήν την στιγμή κάνω καρμπονάρα να φάω χαχαχαχα το αγαπημένο μου! !!πεινάω όλη την ώρα! !!!!το έχεις και έσύ;;;αυτό το είχα και στον άγγελο !!!

ΚΑΡΜΠΟΝΑΡΑ??? ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ με τσάκισες...!

Αν πεινάω??? Α καλά!

What-happens-when-Im-hungry.gif

(απλά με μια προτίμηση στα γλυκά :oops::oops::oops:)


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχαχα! Πίστεψέ με μπορώ να φανταστώ! :rolleyes:

Πάω να πέσω γιατί έκανες την κοιλίτσα μου να γουργουρίζει!!!!:tongue:

Άντε καληνυχτίζω κοριτσάκια!

Κλείνουν και τα ματάκια μου... τελείωσαν και οι αρχ(ηγοί)... πάω για νανάκια!

Αφιερώνω σε όλες ένα αγαπημένο μου παραδοσιακό αφρικανικο νανούρισμα απίστευτα τρυφερό...

(Το βιντεάκι το έφτιαξα με τα χεράκια μου! :oops:)

Καλό ξημέρωμα μανούλες! Τα σποράκια μας μεγαλώνουν χαρούμενα! ;)


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τιτίνα, καλώς μας ήρθες! Σου ευχομαι μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Αθανασία μου, σήμερα είναι η μεγάλη μέρα! Να ακούσετε την καρδιά του μωρού να χτυπάει ντουκ ντουκ ντουκ! Summer μου, πώς τα περνάτε, το σποράκι κι εσύ; μελάκι μου, τί ωραία που ασχολείσαι επαγγελματικά με παιδιά! Σύντομα να εφαρμόσεις τις γνώσεις σου και στα δικά σου!

Πήγαμε χθες στο γιατρούλη, η εγκυμοσύνη συνεχίζεται κανονικά, το σποράκι μας μεγαλώνει, οι εξετάσεις μου είναι πολύ καλές και θα συνεχίσω να παίρνω μόνο φιλικό οξύ, αλλά δεν ακούσαμε καρδούλα. Μας είπε ότι συμβαίνει στο 30 / 100 των περιπτώσεων και θα ξαναπάμε σε δέκα μέρες.

Μέλι, εμείς την εγκυμοσύνη, πέρα από τους γονείς μας δεν την έχουμε ανακοινώσει., γιατί ο γιατρός μας είπε ότι μετά που θα ακούσουμε καρδούλα θα είναι ανακοινώσιμη. Ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει αν θα περιμένουμε και την αυχενική διαφάνεια. Μία στενή μου φίλη που είχε μια αποβολή στις τελευταίες βδομάδες του πρώτου τριμήνου, με είχε συμβουλεύσει να το καθυστερήσω όσο μπορώ, γιατί αν συμβεί κτ άσχημο, μπορεί να μην το ξέρουν ή να το ξεχάσουν γνωστοί και συγγενείς και να σε ρωτούν πότε με το καλό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μόλις πήγα τον μικρό μου σχολείο! !!Γειά σου Ioio καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη και σε εσένα! !!

Μην αγχώνεσαι για την καρδούλα είσαι στην 6η εβδομάδα από ότι βλέπω και συμβαίνει αυτό γιατι από την 6η αρχίζει και ακούγεται! !!

Και νεφώσεις μόνο filicine παίρνω προσ το παρών μέχρι να δούμε τις εξετάσεις !


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...