Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα. Τι μου κανετε;

Ευχαριστω για ακομα μια φορα για τις ευχές σας.

Σημερα ηρθα στο σπιτακι μου και πρεπει γρηγορα να ετοιμασω δυο πραγματακια για να φυγουμε ΣΚ λογω μιας υποχρεωσης που εχει ο αντρουλης μου με την εταιρεια.

Εχθες μιλουσα με μια συναδελφο, συνομηλικη και ομοιοπαθουσα ως προς το θεμα της τεκνοποιησης και μου ανεφερε μια εξεταση που δειχνει την ποιοτητα των ωαριων. Δεν την ηξερα την εξεταση αυτη, ούτε την ορμονη που μετραει. Η ορμονη λεγεται Ανασταλτινη Β.

Ξεκινησα σημερα να διαβαζω γι' αυτην και σας παραθετω το link απο ενα αρθρο. Βεβαια σε άλλα αρθρα, αναφεροταν πως δεν αφορα στην ποιοτητα άλλα στην ποσοτητα των ωαριων και συνεκτιμαται με την AMH και την FSH και πως η κλινικη της αξια ειναι φτωχοτερη απο αλλες εξετασεις. Εσεις εχετε ακουσει γι' αυτήν την ορμονη;

http://www.konstantinioncenter.org/?p=2373&lang=el

Σας αφηνω και τρεχω να ετοιμαστω!

Πολλα φιλια!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, marakiinlove είπε:

Καλημερεεεες!!!!!!!!!

Καλε που χαθηκαμε ολες????

Σουινι μου ολο και πλησιαζει η μπουμπουκα!!!

Γεωργια μου πολύ χαιρομαι με τα νεα σου!! Ολα να πάνε τελεια ευχομαι!!!

Αντζι μου το λεω!! Εισαι ηρωιδα!!! 2 μερες μου ξυπνησε και δεν κοιμοταν το βραδυ ο μικρος και αγανακτησα!!!

Νατασσουυυ!! Τι κανετε??? Πως τα πάει η όμορφη δυάδα??? Μαθενετε ο ενας τον αλλο?

 

Καλε κοριτσια μηπως να κανουμε μια ομαδα στο φβ να λέμε τα νέα μας??? Μαλλον το φορουμακι το εγκαταλειπουμε σιγα σιγα!!!! Θα εχει και μεγαλύτερη ευκολία καθως δεν θα ψαχνουμε 5 ωρες τα τελευταια μνμτα!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ FB!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΛΠΑ Ε; ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ Κ ΧΑΛΑΡΩΣΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΕΙΠΕ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ!!ΝΑ ΔΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΩ!!ΣΕ ΠΗΓΕ ΜΠΑΡΟΤΣΑΡΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΧΑΧΑ!!

1 hour ago, Georgia1972 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Τι μου κανετε;

Ευχαριστω για ακομα μια φορα για τις ευχές σας.

Σημερα ηρθα στο σπιτακι μου και πρεπει γρηγορα να ετοιμασω δυο πραγματακια για να φυγουμε ΣΚ λογω μιας υποχρεωσης που εχει ο αντρουλης μου με την εταιρεια.

Εχθες μιλουσα με μια συναδελφο, συνομηλικη και ομοιοπαθουσα ως προς το θεμα της τεκνοποιησης και μου ανεφερε μια εξεταση που δειχνει την ποιοτητα των ωαριων. Δεν την ηξερα την εξεταση αυτη, ούτε την ορμονη που μετραει. Η ορμονη λεγεται Ανασταλτινη Β.

Ξεκινησα σημερα να διαβαζω γι' αυτην και σας παραθετω το link απο ενα αρθρο. Βεβαια σε άλλα αρθρα, αναφεροταν πως δεν αφορα στην ποιοτητα άλλα στην ποσοτητα των ωαριων και συνεκτιμαται με την AMH και την FSH και πως η κλινικη της αξια ειναι φτωχοτερη απο αλλες εξετασεις. Εσεις εχετε ακουσει γι' αυτήν την ορμονη;

http://www.konstantinioncenter.org/?p=2373&lang=el

Σας αφηνω και τρεχω να ετοιμαστω!

Πολλα φιλια!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΚΟΙΤΑ ΑΠΌΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΝ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΙΜΟΣ (FSH LH )ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΜΗΛΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΩ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΩΑΡΙΑ Κ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ..ΕΞΕΤΑΖΩΝΤΑΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ..ΚΑΝΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ Η ΕΙΚΟΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΝΑ 3ΜΗΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ Ο ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΗ (1,9) FSH(6,8)...ΤΩΡΑ Η FSH ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΚΥΚΛΟΥΣ ΘΕΡΑΠΕΙΩΝ ΕΦΤΑΣΕ 9..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ 3Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΑΒΓΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ!!ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ Μ ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΦΟΣΩΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ 39..40 ΜΟΥ..ΟΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΤΟΞΟΕΙΔΗΣ ΜΗΤΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΩ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ Κ ΘΑ ΑΓΧΩΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!!

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Καλό ΠΣΚ σε μαμάδες, μπεμπάκια κ μέλλουσες μαμαδες! Γεωργία καλό σας ταξίδι!  Έχω κάνει τη β-ινχιμπίνη μαζί με fsh & lh, την 3η μέρα του τελευταίου κύκλου μου. Δεν έχω προλάβει να την πάω στο γιατρό για αξιολόγηση γιατί δεν έχει κάνει ακόμα όλες τις εξετάσεις που μου έχει ζητήσει.  

Έριξα μόνη μου μια ματιά στα παρακάτω:

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/tre.10/pdf

 

http://www.mayomedicallaboratories.com/test-catalog/Clinical+and+Interpretive/88722

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10548629

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Διαβαζω τα ομορφα νεα σας κ χαιρομαι πολυ! Εγω περναω τη φαση μου. Μια ετσι, μια αλλιως. Που θα παει, θα περασει... 

Την Κυριακη φευγουμε παλι για Αθηνα. Τη Δευτερα υστεροσκοπηση.

Νατασακι τι ωραια που τα πατε με το μπεμπακι σου :wub: . Μπραβο που τα καταφερνετε μονο με τον αντρουλη σου κ εξυπηρετηστε. Το θεωρω δυσκολο. Μπραβο σας κ παλι.

Annie κ Sweeny με το καλο τα μπεμπεδακια σας! Αντε εφτασε η μεγαλη στιγμη για εσας!!!

Γεωργια μου ολα τελεια!!! Μπραβοοο!!! Με το καλο να μπεις στη διαδικασια κ με το καλο να μας πεις ευχαριστα. 

Δημητρουλα μου φτιαχνει η διαθεση με την αισιοδοξια σου. Οποτε διαβαζω τις αναρτησεις σου χαμογελαω! Συνεχισε ετσι κ ολα θα ερθουν τελειααα!!! :) 

 Ελενακι τι κανετε? Το φραουλακι?

Δεσποινα ο μπεμπουκος?

Evaki πως παει? Κλωτσαει το ζουζουνακι?

Αντζη πως τα πας? Εστρωσε καθολου ο υπνος σας? Η Σοφουλα σου? :) 

Stroll με το καλο η επομενη προσπαθεια :) .

Αν ξεχασα καποια συγχωρεστε με. Σας φιλω ολες.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Διαβαζω τα ομορφα νεα σας κ χαιρομαι πολυ! Εγω περναω τη φαση μου. Μια ετσι, μια αλλιως. Που θα παει, θα περασει... 

Την Κυριακη φευγουμε παλι για Αθηνα. Τη Δευτερα υστεροσκοπηση.

Νατασακι τι ωραια που τα πατε με το μπεμπακι σου :wub: . Μπραβο που τα καταφερνετε μονο με τον αντρουλη σου κ εξυπηρετηστε. Το θεωρω δυσκολο. Μπραβο σας κ παλι.

Annie κ Sweeny με το καλο τα μπεμπεδακια σας! Αντε εφτασε η μεγαλη στιγμη για εσας!!!

Γεωργια μου ολα τελεια!!! Μπραβοοο!!! Με το καλο να μπεις στη διαδικασια κ με το καλο να μας πεις ευχαριστα. 

Δημητρουλα μου φτιαχνει η διαθεση με την αισιοδοξια σου. Οποτε διαβαζω τις αναρτησεις σου χαμογελαω! Συνεχισε ετσι κ ολα θα ερθουν τελειααα!!! :) 

 Ελενακι τι κανετε? Το φραουλακι?

Δεσποινα ο μπεμπουκος?

Evaki πως παει? Κλωτσαει το ζουζουνακι?

Αντζη πως τα πας? Εστρωσε καθολου ο υπνος σας? Η Σοφουλα σου? :) 

Stroll με το καλο η επομενη προσπαθεια :) .

Αν ξεχασα καποια συγχωρεστε με. Σας φιλω ολες.

 

ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΛΕΚΑ ΣΤΟΝ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΛΙΓΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΓΑΠΗ ΣΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΑΣ..ΣΥΝΟΛΟ 6!!ΠΕΦΤΩ Κ ΞΑΝΑΝΕΒΑΙΝΩ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΘΩ Κ ΑΝΑΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑ ΕΦΤΥΣΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ..ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΟΧΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΚΟΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΩΡΟ..ΜΠΟΡΕΙ ΤΑ ΧΑΣΤΟΥΚΑΚΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΦΑΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΩ Κ ΝΑ ΠΩ...ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΟΛΑ:wub:

ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΝΙΡΒΑΝΑ ΘΑ ΞΥΠΝΑΩ ΑΧΑΡΑΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΒΩ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ..ΘΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ Κ ΘΑ ΒΡΙΖΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΛΑΚΩΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ ΜΕΤΑ ΒΓΑΖΩ ΧΑΛΙΑ...ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ..ΠΛΥΣΙΜΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ..ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ Κ ΤΣΟΥΠ ΘΑ ΤΡΥΠΙΕΜΑΙ Κ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΕ..ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Κ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ ΣΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΓΗ...ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΠΕΡΜΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΓΘΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κουκλες τι κανετε????

Φευγει ο Μαρτιος κ μαζι του ευχομαι να φυγουν τα κρυα και οι ιωσεις!!!

Εμεις ειμαστε καλα..μεγαλωνουμε!!!!

Αννι???που εισαι???ηρθε η μπουμπου στην αγκαλια σας κ σας εχει τρελανει??

Νατασακι ποσο σε καταλαβαινω που τα κανεις ολα μονο με τον αντρουλη σου!!στην ιδια κατασταση κ εμεις 2,5 μηνες τωρα(αλλα κ στην εγκυμοσυνη)!!!η υπεροχη πεθερα δε φιλοτιμηθηκε να ερθει ουτε για 5 λεπτα να κανω ενα μπανιο χωρις αγχος σε αυτους τους 2,5 μηνες!!!

Αντζι τι κανουν τα κουκλια σου??κοιμαται καθολου η μαμα??

Μαρακι κι εγω το ιδιο παρατηρω....χανομαστε σιγα σιγα!!!! 

Σουινι μπηκες στον μηνα σου!!!!με το καλο να ερθει κ το κοριτσακι σας!!!!ο μικρος τι κανει??ανυπομονει??

Γεωργια μου,τοβπρωτοβ βημα ηταν οι εξετασεις που ηταν μια χαρα!!!!ολα θα πανε τελεια,ειμαι σιγουρη!!

Στρολακι μου ειμαι σιγουρη πως θα εισαι στα πρωτα θετικα νεα που θα μαθουμε!!

Μελενια ολα θα πανε τελεια!!υστεροσκοπηση και βουρ για θετικα αποτελεσματα!!

Μελιτινακι πως βπανε βοι ετοιμασιες!??

Ευακι????τι νεα απο το μπομπιρακι συην κοιλιτσα???

Ποσες ξεχναω παλι????

(Αληθεια το ρενακι μας που χαθηκε???)

 

  • Μου αρέσει 1

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mελένια είναι η γνωστή φάση που περνάς μετά το κουλουράκι μέχρι να ανασυγκροτηθείς κ θα ξαναπροσπαθήσεις. Εύχομαι να έρθει το μωράκι γρήγορα κ με τη μικρότερη δυνατή ταλαιπωρία.

 

Δεσποινιώ για να δούμε! Ναι,ανοίγει ο καιρός, με την αλλαγή της ώρας, άλλαξε κ η ψυχολογία μου! Θέλω τόσο να φύγω μια εκδρομή αλλά δεν προβλέπεται...

 

Η Άννι αλήθεια να γέννησε;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου..

αναβασμενες σας βλεπω με τα την αλλαγη της ωρας.. φτου μην σας ματατιασω...

εμεις καλα ειμαστε μεγαλωνουμε χθες το ειδαμε το μπομπιρακι μας... φτασαμε τα 800γρ κ καθομασταν παρακαλω σε σταση λωτου...χαχαχα

αν κανετε ομαδα στο φεις μην με ξεχασετε κ εγω μεσα.. :-) 

πω πω πω δεν θυμαμαι τιποτα αλλο να σχολιασω... παει το χανω κ το λιγοστο μυαλο που ειχα... αφου να φανταστειτε παω στο μαρκετ για 2 πραγματα κ το 1 το ξεχναω...χαχαχα 

λοιπον φιλακια πολλα σε ολες κ στα νινακια σας...


 QtRMp3.png 

Link to comment
Share on other sites

αφου συμφωνουμε ολες ας ανοιξει καποια στο fb να μπαινουμε να μιλαμε!!!εγω πηγα χτες για περπατημα με το μικρο και σημερα τα ειδα ολα!!ξυπνησα με πολυ εντονους πονους στη μεση και εντονες συσπασεις με πονο!!το πιο πιθανο ειναι οτι την ταρακουνησα για τα καλα τη μικρη και κατεβηκε κι αλλο πιο χαμηλα!!θα εβγαινα και σημερα γι βολτα αλλα βρεχει λιγο!!!!αυτα τα νεα μου!!

 

 

  • Μου αρέσει 1

iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, marakiinlove είπε:

κορίτσια μου θα την κάνω εγώ την ομάδα!!! Θα είναι κλειστή!! Στειλτε μ σε πμ τα φβ σας!!! Όσες θέλετε φυσικά!!!!

εγω σου εστειλα!!!πιστευω να το εστειλα σωστα γιατι το εστειλα απο το κιν!!!θα περιμενω!!!!


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα! Χαθηκα. Κανουμε δουλειες, πλενω, σιδερωνω (εχω εκνευριστει τρελα με τη γυρη, δεν μπορω να απλωσω, να ανοιξω το σπιτι, τα νευρα μουυυυυυυ!!!!) συνεχεια εχω καποιον μαστορα στο σπιτι γιατι θελω να φτιαξω τα παντα (να φανταστειτε μεχρι nova βαλαμε που το σκεφτομασταν καιρο, οτι να ναι) αλλα ειμαι σε καλο δρομο και εχω ηρεμησει πολυ.  Το δωματιο ετοιμο βαμμενο, τα επιπλα και το καροτσι στημενα, βαλιτσα μισοετοιμη, ολα καλα. Αυριο κλεινω και τις 36 εβδομαδες, αυτο ηταν, τελικη ευθεια. 

Για φμπ θα στειλω κι εγω αν και δεν το πολυχρησιμοποιω. Αν μιλατε εσεις ομως κ μονο που θα μου ερχονται ειδοποιησεις θα μπαινω πιο συχνα. 

Καλο βραδυ, φιλια σε ολα τα κοριτσια και τα μπεμπακια της παρεας! :mad:

  • Μου αρέσει 2

vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, melitini81 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα! Χαθηκα. Κανουμε δουλειες, πλενω, σιδερωνω (εχω εκνευριστει τρελα με τη γυρη, δεν μπορω να απλωσω, να ανοιξω το σπιτι, τα νευρα μουυυυυυυ!!!!) συνεχεια εχω καποιον μαστορα στο σπιτι γιατι θελω να φτιαξω τα παντα (να φανταστειτε μεχρι nova βαλαμε που το σκεφτομασταν καιρο, οτι να ναι) αλλα ειμαι σε καλο δρομο και εχω ηρεμησει πολυ.  Το δωματιο ετοιμο βαμμενο, τα επιπλα και το καροτσι στημενα, βαλιτσα μισοετοιμη, ολα καλα. Αυριο κλεινω και τις 36 εβδομαδες, αυτο ηταν, τελικη ευθεια. 

Για φμπ θα στειλω κι εγω αν και δεν το πολυχρησιμοποιω. Αν μιλατε εσεις ομως κ μονο που θα μου ερχονται ειδοποιησεις θα μπαινω πιο συχνα. 

Καλο βραδυ, φιλια σε ολα τα κοριτσια και τα μπεμπακια της παρεας! :mad:

πλησιαζει και για μας η μεγαλη στιγμη!!!παροτι εγω περιμενω το δευτερο η αγωνια μου ειναι ιδια με το πρωτο!!μου φαινεται οτι δεν περνανε η μερες!!ευελπιστω και η μικρη μου να ερθει γρηγορα!!θα ηθελα να γεννησω πριν το πασχα!!!τη δευτερα εχω ραντεβου παλι και πιστευω να ειμαστε σε καλο δρομο!!μπες και εσυ στο fb να μιλαμε ποιο αμεσα!!αντε κοριτσια ελατε!!

  • Μου αρέσει 1

iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...