Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου και Χρόνια Πολλά στις Ειρηνούλες.

Άντζι να που ξεπετάχτηκε κ το Σοφάκι, έφτασε ο καιρός να γίνει σχολιαροκόριτσο!

Μελένια πήρες σειρά λοιπόν. Αντε από Τετάρτη οι μεγάλες ξάπλες, εδώ θα είμαστε κ μεις κ θα τα λέμε J

Δήμητρα άντε με το καλό. Ερώτηση: Άλλο σπέρμα έχετε για το ωάριο του επόμενου κύκλου;

Γεια σου Γεωργία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , stroll είπε:

Γεια σας κορίτσια μου και Χρόνια Πολλά στις Ειρηνούλες.

Άντζι να που ξεπετάχτηκε κ το Σοφάκι, έφτασε ο καιρός να γίνει σχολιαροκόριτσο!

Μελένια πήρες σειρά λοιπόν. Αντε από Τετάρτη οι μεγάλες ξάπλες, εδώ θα είμαστε κ μεις κ θα τα λέμε J

Δήμητρα άντε με το καλό. Ερώτηση: Άλλο σπέρμα έχετε για το ωάριο του επόμενου κύκλου;

Γεια σου Γεωργία!

Έχουμε άλλη μία κατάψυξη!Δεν ξέρω αν θα το πάρουμε τη Δευτέρα θα ξέρω πως θα προχωρήσουμε..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, stroll είπε:

Γεια σας κορίτσια μου και Χρόνια Πολλά στις Ειρηνούλες.

Άντζι να που ξεπετάχτηκε κ το Σοφάκι, έφτασε ο καιρός να γίνει σχολιαροκόριτσο!

Μελένια πήρες σειρά λοιπόν. Αντε από Τετάρτη οι μεγάλες ξάπλες, εδώ θα είμαστε κ μεις κ θα τα λέμε J

Δήμητρα άντε με το καλό. Ερώτηση: Άλλο σπέρμα έχετε για το ωάριο του επόμενου κύκλου;

Γεια σου Γεωργία!

Γεια σου Στρολλακι!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσοπουλα....τι κάνετε; 

Δημητρα μου για θυμισε μου εσεις εχετε παρει σπερμα απο δοτη;

Στρολακι ξεπεταχτηκε κ ο μικρος,ξεσηκωνεται κ ειμαστε μια τρελη τρελη οικογενεια....

Μελενια μου ολα καλα πηγαινουν...

Γεωργια μου τι κανεις;

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Angie.31 είπε:

Καλημερα κοριτσοπουλα....τι κάνετε; 

Δημητρα μου για θυμισε μου εσεις εχετε παρει σπερμα απο δοτη;

Στρολακι ξεπεταχτηκε κ ο μικρος,ξεσηκωνεται κ ειμαστε μια τρελη τρελη οικογενεια....

Μελενια μου ολα καλα πηγαινουν...

Γεωργια μου τι κανεις;

Καλημέρααα το σπερματάκι είναι δικό μας!!Απλα η παραγωγή μας ειναι χαμηλή...θα δουμε πως θα πάμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Angie.31 είπε:

Καλημερα κοριτσοπουλα....τι κάνετε; 

Δημητρα μου για θυμισε μου εσεις εχετε παρει σπερμα απο δοτη;

Στρολακι ξεπεταχτηκε κ ο μικρος,ξεσηκωνεται κ ειμαστε μια τρελη τρελη οικογενεια...Μελενια μου ολα καλα πηγαινουν...

Γεωργια μου τι κανεις;

Καλησπερα  κορίτσια!

Angie μου. Καλα ειμαι. Εκανα την μαγνητικη αυχενα και τη Δευτερα έχω το ηλεκτρομυογραφημα και επειτα αφου παρω τα αποτελεσματα, πρεπει να τα παω στον γιατρο να τα δει. Ευτυχως εχει ζεστανει και ο καιρος και ποναω λιγοτερο.

Εσεις βλεπω, ζητω η τρέλλα! Μπραβο! Ωραια τρελλα ειναι αυτη! 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!!! 

Πως ειστε??? Εγω ολη μερα βολταρω για να μην σκεφτομαι τιποτα! 

Στρολλακι ξεκινησα σιγα-σιγα! Ευτυχως εχω κ εσας κ τη συμπαρασταση σας! :) 

Αντζη μου μπηκαν τα πραγματα σε μια σειρα. Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Τι νεα απ το fb?

Γεωργια μου εφτασε η ημερα κ για το ηλεκτρομυογραφημα. Αντε να τελειωνει κ αυτο με το καλο.

Δημητρουλι γλυκο εισαι καλα? 

Φιλακια πολλα. :) 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσακια!!! 

Πως ειστε??? Εγω ολη μερα βολταρω για να μην σκεφτομαι τιποτα! 

Στρολλακι ξεκινησα σιγα-σιγα! Ευτυχως εχω κ εσας κ τη συμπαρασταση σας! :) 

Αντζη μου μπηκαν τα πραγματα σε μια σειρα. Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Τι νεα απ το fb?

Γεωργια μου εφτασε η ημερα κ για το ηλεκτρομυογραφημα. Αντε να τελειωνει κ αυτο με το καλο.

Δημητρουλι γλυκο εισαι καλα? 

Φιλακια πολλα. :) 

Καλημέρααααααα:wub:

Καλά είμαι κοριτσάρα μου...μια χαρά είμαι έχω απλώσει τα καλοκαιρινά σε όλο το σπίτι κ επιλέγω αυτά που μου κάνουν κ τα υπόλοιπα κρύψιμο...δεν μπορώ να βολτάρω αφού ο άντρας είναι κλεισμένος σε δουλειές ευτυχώς!! Δεν έχω καθόλου ενοχλήσεις πό την ωοληψία κ προχωράω δεν θλελω να σκέφτομαι κ εγώ ότι είναι να γίβει θα γίνει αφού είμαι μια χαρά όλα θα εξελιχθούν τέλεια! Υπομονή κ θέληση έχω οπότε βούρ για πυρεξάκια!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Κι εγω ειμαι πιο θετικη απο χθες.

Ενας φίλος μου είπε μηδένισε κ ξεκίνα με χαμόγελο κ θετική σκέψη...σκςψου θετικά κ μόνο θετικά θα σου τυχαίνουν!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου!!! :):):) 

Πολυ χαιρομαι που ειστε θετικες κ αισιοδοξες! Κ εγω ετσι, αυτο κανω. 

Τωρα ετοιμαζομαι να παμε στους γονεις μου για το κυριακατικο τραπεζι!

Σας φιλω πολυ-πολυ!!!

πρίν από 3 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ενας φίλος μου είπε μηδένισε κ ξεκίνα με χαμόγελο κ θετική σκέψη...σκςψου θετικά κ μόνο θετικά θα σου τυχαίνουν!!

Ποσο δικιο εχει ο φιλος σου. Εγω το εχω δει απειρες φορες στη ζωη μου κ μυαλο δε βαζω!!! Οποτε ειμαι θετικη ολα πανε καλα, οποτε γκρινιαζω κ φοβαμαι... το αποτελεσμα δεν ειναι ποτε καλο. Για αυτο.... ΣΦΥΡΙΞΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ!!! ΔΕΣ ΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!! :):):) . Χαχαχα... παει χαζεψα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Αυτο το λεει και ο αντρας μου. Και το εφαρμοζει. Για μενα ειναι δυσκολο γιατι ειμαι εκ φυσεως απαισιοδοξη. Προσπαθω να το αλλαξω... Εχω διαβασει και ενα βιβλιο για τον νομο της ελξης. Γι' αυτο που λεει ο φιλος σου γραφει Δημητρουλα. Ειναι δυσκολο να το εφαρμοσω αλλα προσπαθω.

Καλη Κυριακη. Να περασετε ομορφα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομορφες...πως ειστε;

εμεις εχτες κ προχτές βολταραμε...το Σαββατο πηρα κ τον μικρο λιγο στην πλατεία που ειχαμε παει τη Σοφια μου.εχτες ομως έμεινε σπιτι ο κύριος κ εμεις ειχαμε παει για πα¨ιδακια με κατι φίλους.καλυτερα δλδ γιατι καποια στιγμή έβαλε εναν αερα...

Γεωργια μου περιμενουμε να μας πεις τι σου ειπε ο γιατρός...

Μελενια μου μιλάμε κ στο fb με τα κοριτσια οσο προλαβαίνουμε...τα νεα λοιπον ειναι η Μαρια μας παντρεύτηκε κ βάφτισε κ τον μικρο κ γέννησαν η Sweeney κ η μελιτινη μας...

τα φιλια μου σε ολες...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραα κ καλή μας εβδομάδα!!!

Πριν αδιαθετήσω ξεκινάω προετοιμασία για εμβρυομεταφορά απ οτι καταλαβαίνω επειδή μου τα λέει από κοντά θα με ξεκινήσει με σικλακούρ κ θα παχαίνουμε το ενδομήτριο για να γατζωθούν τα μωρά μου! Μελενια αρχίζωωωωω τι αγχώνομαι δεν ξέρω άντε να χαζέψω μια κ καλή στη χοριακή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Angie μου τι ωραία νέα μας είπες!

Να ζήσουν το Μαράκι με τον άντρα της και να τους ζήσει και το μπεμπακι τους!

Γερά και τυχερά να είναι και τα νεογέννητα της παρεας! Κορίτσια να σας ζήσουν!!!!

Δημητρουλα ψυχραιμια! Οχι αγχος ειπαμε!

Κοριτσια εγω την εκανα την εξεταση. Δεν ειναι απο τα νευρα το προβλημα, αρα δεν ειναι συνδρομο καρπιαιου σωλήνα. Περιμένω να βγει το πόρισμα της μαγνητικής αυχένα  (που ακόμη δεν είναι έτοιμο!) για να δει ο ορθοπεδικός για τενοντες και αυχένα.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...