Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Γεια σας ομορφες!!! Πως μου ειστε????

Ααααα...!!!! Τι ωραια νεα μας ειπες Αντζουλινι. Τελειαααα... Να μεταφερεις τις ευχες μου στη Μαρια. Να ζησουν, να ειναι ευτυχισμενοι κ να χαιρονται το παιδακι τους!!!

Να ζησουν τα μωρακια Sweeny κ Μελιτινακι. Να ειναι γερα κ καλοτυχα!!! Η Μελιτινη ποτε γεννησε τελικα???

Το Νατασακι τι κανει??? Εξαφανιστηκε εντελως! 

Δημητρουλα μου δε θελω αγχος!!! Σε παρακαλω ομορφες κ χαρουμενες σκεψεις! Ενα ενα βημα θα σκεφτεσαι κ ολα θα πανε μια χαρα!!! Θελω μονο χαμογελα! Το λεω κ το απαιτω! Χμ... :) 

Γεωργια μου μια χαρα λοιπον με το ηλεκτρομυογραφημα. Ποτε θα εχουν ετοιμο το πορισμα της μαγνητικης δε σου ειπαν? Αντε λιγη υπομονη ακομη κ ολα θα μπουν στη θεση τους.

Εγω κοριτσια μου καθαριζω κ τακτοποιω το σπιτι μου. Αυριο πρωι φευγουμε για Αθηνα. Δε σκεφτομαι τιποτα, απλα ακολουθω τα βηματα προς την εμβρυομεταφορα. Ηρεμια μονο θελω κ τιποτα αλλο. Ολα τα υπολοιπα θα γινουν οπως πρεπει! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια μου :wub:

Tι κάνετε;

Αντζι με τρέλλα κ κορδέλα, αυτά μου αρέσουν! Τέλεια κ τα νέα απ τα κορίτσια μας! Όλα καλα!

 Γεωργία οπότε βγήκαν καλές οι εξετάσεις σου έτσι;

 Δημητρούλα είσαι πανέτοιμη!

Μελένια κ συ! Άντε να πάρεις τη σκυτάλη γιατί γέννησε κ η τελευταία νομίζω. Ξεμείναμε από εγκυμονούσες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , stroll είπε:

Γεια σας κορίτσια μου :wub:

Tι κάνετε;

Αντζι με τρέλλα κ κορδέλα, αυτά μου αρέσουν! Τέλεια κ τα νέα απ τα κορίτσια μας! Όλα καλα!

 Γεωργία οπότε βγήκαν καλές οι εξετάσεις σου έτσι;

 Δημητρούλα είσαι πανέτοιμη!

Μελένια κ συ! Άντε να πάρεις τη σκυτάλη γιατί γέννησε κ η τελευταία νομίζω. Ξεμείναμε από εγκυμονούσες!

Γεια σου Στρολλακι.... :) 

Πως εισαι? 

Αντε μακαρι να γινει η αρχη σιγα-σιγα γιατι οντως ξεμειναμε απο εγκυμονουσες! :D Αν δεν το λεγες, δεν το ειχα καταλαβει. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γεια σου Στρολλακι.... :) 

Πως εισαι? 

Αντε μακαρι να γινει η αρχη σιγα-σιγα γιατι οντως ξεμειναμε απο εγκυμονουσες! :D Αν δεν το λεγες, δεν το ειχα καταλαβει. 

 

 

1 hour ago, Me-Lenia είπε:

Γεια σας ομορφες!!! Πως μου ειστε????

Ααααα...!!!! Τι ωραια νεα μας ειπες Αντζουλινι. Τελειαααα... Να μεταφερεις τις ευχες μου στη Μαρια. Να ζησουν, να ειναι ευτυχισμενοι κ να χαιρονται το παιδακι τους!!!

Να ζησουν τα μωρακια Sweeny κ Μελιτινακι. Να ειναι γερα κ καλοτυχα!!! Η Μελιτινη ποτε γεννησε τελικα???

Το Νατασακι τι κανει??? Εξαφανιστηκε εντελως! 

Δημητρουλα μου δε θελω αγχος!!! Σε παρακαλω ομορφες κ χαρουμενες σκεψεις! Ενα ενα βημα θα σκεφτεσαι κ ολα θα πανε μια χαρα!!! Θελω μονο χαμογελα! Το λεω κ το απαιτω! Χμ... :) 

Γεωργια μου μια χαρα λοιπον με το ηλεκτρομυογραφημα. Ποτε θα εχουν ετοιμο το πορισμα της μαγνητικης δε σου ειπαν? Αντε λιγη υπομονη ακομη κ ολα θα μπουν στη θεση τους.

Εγω κοριτσια μου καθαριζω κ τακτοποιω το σπιτι μου. Αυριο πρωι φευγουμε για Αθηνα. Δε σκεφτομαι τιποτα, απλα ακολουθω τα βηματα προς την εμβρυομεταφορα. Ηρεμια μονο θελω κ τιποτα αλλο. Ολα τα υπολοιπα θα γινουν οπως πρεπει! :) 

Χαχα ...βαδίζεις σωστά μικρό μας!!Ολα μα όλα θα είναι τέλειαααα!!!Τσιριμπομ κόρες να είμαστε καλά κ χαμογελαστες όλες...και εύχομαι να είσαι η επόμενη εγκυμονούσα κ γω ακολουθώ ολε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , DIMITRAS είπε:

 

Χαχα ...βαδίζεις σωστά μικρό μας!!Ολα μα όλα θα είναι τέλειαααα!!!Τσιριμπομ κόρες να είμαστε καλά κ χαμογελαστες όλες...και εύχομαι να είσαι η επόμενη εγκυμονούσα κ γω ακολουθώ ολε!

:wub::wub::wub: 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε κουκλες?????πως περνατε???

Εμεις καλα ειμαστε,με λιγη γκρινιτσα βεβαια!!

Κοριτσακια καλοκαιριαζει κ ειναι η εποχη που μας ταιριαζει στην παρεα οποτε ειμαστε ετοιμες για τις επομενες θετικες χοριακες!!!παντα με αισιοδοξια και χαμογελο (ακους Μελενια????)!!

Απο εγκυμονουσες δυο αγορια περιμενουμε ακομα ετσι δεν ειναι?απο το ευακι κ τη ροζαλι...

Σας φιλω γλυκα ολεεεςςς!!!

 

ΥΓ αυτη η γενικη πολυ με αγχωνει!εσεις τελειωσατε προκομενα κοριτσακια μου εεε????

  • Μου αρέσει 1

x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Δέσποινa είπε:

Τι κανετε κουκλες?????πως περνατε???

Εμεις καλα ειμαστε,με λιγη γκρινιτσα βεβαια!!

Κοριτσακια καλοκαιριαζει κ ειναι η εποχη που μας ταιριαζει στην παρεα οποτε ειμαστε ετοιμες για τις επομενες θετικες χοριακες!!!παντα με αισιοδοξια και χαμογελο (ακους Μελενια????)!!

Απο εγκυμονουσες δυο αγορια περιμενουμε ακομα ετσι δεν ειναι?απο το ευακι κ τη ροζαλι...

Σας φιλω γλυκα ολεεεςςς!!!

 

ΥΓ αυτη η γενικη πολυ με αγχωνει!εσεις τελειωσατε προκομενα κοριτσακια μου εεε????

Δεσποινακι μου ακουω κ παρα-ακουω!!! Υποσχομαι να ειμαι αισιοδοξη κ χαμογελαστη!!! Οχι κλαματα αυτη τη φορα. :):):) 

Εχεις δικιο εχουμε κ το Ευακι κ τη Ροζαλι. Ετσι που χαθηκαμε ξεχασαμε κ ποιες λειπουν. Αχ αντε τα κοριτσια μας με το καλο!

Φιλησε μου το μπουμπουκι σου! :wub: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ναι. Καλο αποτελεσμα ειχα σημερα. Βεβαια κατι σε τενοντιτιδα και αυχενικο παιζει σιγουρα! Η μαγνητικη... θα αργησει αλλη μια εβδομαδα και βλεπουμε!

Δεσποινιω εγω δεν εχω τελειωσει γενικη. Παω με ρυθμους χελωνας!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Κορίτσια μου ναι. Καλο αποτελεσμα ειχα σημερα. Βεβαια κατι σε τενοντιτιδα και αυχενικο παιζει σιγουρα! Η μαγνητικη... θα αργησει αλλη μια εβδομαδα και βλεπουμε!

Δεσποινιω εγω δεν εχω τελειωσει γενικη. Παω με ρυθμους χελωνας!

Να είναι καλά κ η μαγνητική κ ολα καλά θα πάμε...όσο για τον καημό της γενικής αφήστε το βαριέμαι να φτιάξω ντουλάπες εχω να πλύνω κουρτίνες...αααααχχχχ αύριο θα τα πλακώσω μέχρι την Παρασκευή να είμαι κομπλέ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου!!! :) 

Γυρισα κιολας απο την κλινικη. Πρωινοι τυποι τα εμβρυακια μου!!! :D 

Δημητρουλα μου σ' ευχαριστω πολυ-πολυ! Ευχομαι να εγινε η καλη αρχη κ να συνεχισεις με το καλο εσυ!!!  Ψυχολογικα δεν εχω καμμια σχεση με την προηγουμενη φορα. Σημερα ουτε κλαματα, ουτε υστεριες. Μονο χαμογελα κ ηρεμια. 

Δε σας κρυβω πως ενα τοοοοσο δα μικρουτσικο αγχουλακι το εχω. Δε θα το καλλιεργησω ομως. Το υποσχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...