Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Το ευχομαι Δημητρουλα μου. Αχ κοριτσια μου δε φανταζεστε, απο χθες με ειχε πιασει μια ελαφρια ενοχληση στο λαιμο αλλα σημερα χειροτερευει.

Αυτο μου ελειπε... πφφφφ...!!! Τσαγακι κ strepsils. Κ δεν ειμαι κ σπιτι μου. Την Κυριακη θα γυρισω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! :) 

Γυρισα κιολας απο την κλινικη. Πρωινοι τυποι τα εμβρυακια μου!!! :D 

Δημητρουλα μου σ' ευχαριστω πολυ-πολυ! Ευχομαι να εγινε η καλη αρχη κ να συνεχισεις με το καλο εσυ!!!  Ψυχολογικα δεν εχω καμμια σχεση με την προηγουμενη φορα. Σημερα ουτε κλαματα, ουτε υστεριες. Μονο χαμογελα κ ηρεμια. 

Δε σας κρυβω πως ενα τοοοοσο δα μικρουτσικο αγχουλακι το εχω. Δε θα το καλλιεργησω ομως. Το υποσχομαι!!!

Μπράβο Μελένια! Καλοστέριωτα να 'ναι!!!

Καλησπέρα κούκλες!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες! Τι κανετε???

Εγω ειμαι καναπε-κρεβατι. Ευτυχως με παρεα κ με τον αντρουλη μου ολη μερα μαζι μου. Την Κυριακη γυρναμε στο σπιτακι μας. 

Πειτε μου τα νεα σας... 

Φιλακιαααα...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Γεια σας κοριτσαρες! Τι κανετε???

Εγω ειμαι καναπε-κρεβατι. Ευτυχως με παρεα κ με τον αντρουλη μου ολη μερα μαζι μου. Την Κυριακη γυρναμε στο σπιτακι μας. 

Πειτε μου τα νεα σας... 

Φιλακιαααα...!!!

Καμάρι μου έτσι ξεκουράσου κ απολαυσε την ηρεμία σου στην αγκαλιτσα του αντρουλι..

Εμένα τα νέα μου είναι το μεγάλο μου στήθος...που θα πάει πιά? Εχω πρηστεί πιο πολύ από όλες τις φορές ουφ...στέκεται μόνο του μιλάμε κοιτάει ταβάνι ο άντρας μόνο χαίρεται χαχα κατα τ αλλα όπως τα ξέρεις σπίτι δουλίτσες θα πάω να κάνω χαρτούρες στην Τράπεζα για να ρυθμίσω το στεγαστικό αυτά τα ολίγα :cool:

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καμάρι μου έτσι ξεκουράσου κ απολαυσε την ηρεμία σου στην αγκαλιτσα του αντρουλι..

Εμένα τα νέα μου είναι το μεγάλο μου στήθος...που θα πάει πιά? Εχω πρηστεί πιο πολύ από όλες τις φορές ουφ...στέκεται μόνο του μιλάμε κοιτάει ταβάνι ο άντρας μόνο χαίρεται χαχα κατα τ αλλα όπως τα ξέρεις σπίτι δουλίτσες θα πάω να κάνω χαρτούρες στην Τράπεζα για να ρυθμίσω το στεγαστικό αυτά τα ολίγα :cool:

Αχ αυτο το στηθος!!! Σε νιωθω Δημητρουλι μου γιατι κ εγω μονιμα το εχω αυτο το θεμα :-P . Ασε τον αντρουλη σου να το χαρει ο ανθρωπος τωρα που μπορει! :-D:-D:-D .

Αδιαθετησες ή περιμενεις?

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Me-Lenia είπε:

Αχ αυτο το στηθος!!! Σε νιωθω Δημητρουλι μου γιατι κ εγω μονιμα το εχω αυτο το θεμα :-P . Ασε τον αντρουλη σου να το χαρει ο ανθρωπος τωρα που μπορει! :-D:-D:-D .

Αδιαθετησες ή περιμενεις?

 

Αααχχ περιμένω καμάρι! Έχω μέρες ακόμα γύρω Τετάρτη  με Πέμπτη!!

Αστα μου το  έχειρημάξει χαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομορφες τι κανετε;;;

εγω ήσυχα,κοιμούνται κ τα δυο μου τρελοπαιδα κ ειπα να σας γράψω.

Σημερα θα παω να γράψω τη Σοφια μου στο σχολείο γιατι μου δημιούργησαν θεμα στο σχολείο.θελω να την παω στην περιοχή της μητέρας μου κ οχι στην δίκη μου κ έπρεπε με κάποιο τροπο να αποδείξω οτι κ καλα μένω στην οδό της μαμάς μου.

μετα θελω να παω να της αγοράσω κ ενα ωραιο φορεμα γιατι εχουμε να παμε σε ενα γάμο 27 του μηνός κ το απογευμα θελω να παω να ρωτησω σε φωτογράφο για τη βαφτιση κ μετα σούπερ μάρκετ.αυτα τα ο,για για σημερα..,

εσεις τα νεα σας;;;

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια γλυκα! Τι κανετε;

Εγω σημερα ειμαι καλυτερα. Εχθες ήμουν χάλια! Μαλλον καποια γαστρεντεριτιδα περασα,. Ενα στομαχι με ναυτια όλη τη μερα. Μια φορα εμετο, αλλα όλη τη μερα απιστευτα ρίγη και πυρετο 38,5. Σημερα δεν πηγα στη δουλεια, καλου-κακου, αλλα ειμαι καλυτερα. Βεβαια δεν εχω φαει ακομη κατι για να δω αντιδρασεις. Ελπιζω να περασε...

Δημητρουλα πολυ γελασα με την περιγραφή σου!

Μελενια μου απολαυσε το καθισιο σου για να πετυχει το γλυκο!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα-καλημερα!!!!

Γεωργια μου περαστικα σου! Ειναι πθα αυτη η ανοιξη με τις ιωσεις τις το κατι αλλο. Εγω εχω απο την ημερα της ετ πονολαιμο, βραχναδα κ λιγο βηχα. Ολα τα χαμε οι ιωσεις μας ελειπαν! Αρχισε να τρως λιγο-λιγο κατι σε φρυγανια κ τσαι.

Αντζουλινι τι ωραιες ασχολιες που εχεις :). Ολα με το καλο ευχομαι. Ποτε βαπτιζετε το μπεμπη σας? Πως θα τον πειτε? 

Τρελοκοριτσο Δημητρουλα τι κανεις??? Χθες ειλικρινα μας εφτιαξες την ημερα με την περιγραφη σου. Εισαι απιλαυση!!! ♡♡♡♡♡

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες κ περαστικά κορίτσακια μου!!!

Σήμερα με τον καιρό αυτό είμαι χαλια δε θέλω να κάνω τίποτα έχω πλύνει τις κουρτίνες κ κοιταζόμαστε.. 

Ο άντρας δουλεύει γυρίζει σε λίγο κ δεν έχω μαγειρέψει κ ούτε ξέρω τι να φτιάξω γενικά η κατάσταση μου σήμερα είναι χαλια!!!

Αφήστε τα ο άντρας έχει λαλήσει 

Σε καμιά 20αριά μέρες θα του περάσει χαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Μελενια μου. Αυτο κανω. Ακομη κατι δεν παει καλα με τη θερμοκρασια και με τη γευση. Μια ζεσταινομαι, μια νοιωθω μια δροσουλα, χωρις ομως να εχω πυρετο. Και εβαλα πανω στη φρυγανια μου λιγο απο το αγαπημενο μου τυρι και μου φαινοταν σαν κατι άλλο.

Μελενια μου να πινεις πολλα ζεστα. Πολλα. Να μη σε ριξει.

Εσεις οταν ερχεστε εδω μενετε σε ξενοδοχειο;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτος δεν ειναι καιρος κοριτσια μου. Ουτε αυτος δεν ξερει τι θελει!

Καταλαβαινω ακριβως πως νιωθεις Γεωργια μου. Ειναι αυτο το εκνευριστικο αισθημα ζεστη-κρυο. Υγρα πινω απο προχθες συνεχως κ ολη την ωρα τουαλετα θελω. Εχω συνεχεια κ αυτη την αισθηση υγρων λογω των utrogestan...ασε-ασε μια ομορφια! Χαχαχα.... 

Οχι δε μενουμε σε ξενοδοχειο. Μενουμε στο σπιτι της αδερφης μου. Αυτη τη φορα ολοι συμπεριφερονται λες κ δεν τρεχει τιποτα. Ακολουθουν την καθημερινοτητα. Την προηγουμενη ηταν ολοι στραμενοι πανω μου. Ισως καλυτερα τωρα γιατι κ εγω το παιρνω σαν να μη συμβαινει τιποτα.

Δημητρουλι μου μη μου πεφτεις pleaseeee.... τοσες μερες μου ανεβαζεις τη διαθεση. Αντεεεε χαμογελαααα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...